Kovach.rs
Vesti: Tekstovi pesama --> Lyrics
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Maj 06, 2024, 10:17:42

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 517
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 468
Ukupno: 468
Prijatelji
Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Goca Trzan - novi CD "PLAVI RAM"  (Pročitano 3402 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
plaviRam
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3



Pogledaj profil
« poslato: Avgust 11, 2008, 23:42:59 »

Mislim da nije potrebno neko uvodno predstavljanje Goce Trzan, s obzirom da je vec vise od 10 godina u samom vrhu nase estradne scene, sto kao pevacice grupe "Tap011", sto kao solista.
Za tih 10 godina nizalo se mnogo hitova, a sada je Goca sve te godine i ono sto su one donele uramila u "plavi ram" Smiley


Da li ste culi novi CD?
Kako vam se svidjaju pesme? Smiley

Ovde imate par snimaka sa promocije:
http://uk.youtube.com/watch?v=MwtzIDA7vPU
http://uk.youtube.com/watch?v=V9TxynkbukU

Sačuvana

mogu da biram kome da sviram tu malu nocnu muziku Smiley
ZI
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


Pogledaj profil
« Odgovor #1 poslato: Avgust 12, 2008, 00:02:22 »

Ako 'ces iskreno, mislila sam da ce ona zanrovski biti tamo gde je Ivana, jer smatram da su joj glasovne mogucnosti fantasticne, ali svako gresi u proceni, pa sam tako i ja.Po mom, skromnom misljenju, takva vrsta muzike joj ne pristaje, a i ja nisam neki poklonik takvog zvuka, ali priznajem da ima veliki broj fanova. Pozzzzzzzz
Sačuvana
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #2 poslato: Avgust 12, 2008, 02:46:32 »

Poslušao sam "Plavi Ram" i "Pomalo", ostalo ćemo videti..
Plavi Ram je po mom ukusu, muzika je suptilnija, nije napadna i savršen je nastavak njenog muzičkog razvoja i karijere, pa ako hoćete i nje same. Ona je sada mama (mislim nije klinka) i ne treba da radi nešto što joj ne priliči,zar ne? Cheesy Za našu trenutnu muzičku scenu ovo je prilično originalna muzika. Aranžman je odličan, izbor instrumenata takođe, a remix nije loš, ali bih ja voleo da je u nivou kvaliteta remixa slične muzike na zapadu, ali opet kažem, za nas je dobar.. Podržavam Gocin izbor u potpunosti!

"Pomalo" je pesma koja se nastavlja na ono što je ona već pevala, samo još suptilnije, latino-dance ritam i to joj takođe odgovara. Možda nije originalna kao Plavi Ram, ali ne može se sve..
Komentar tekstova, prepuštam nekom stručnijem..
Sačuvana

plaviRam
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3



Pogledaj profil
« Odgovor #3 poslato: Avgust 12, 2008, 12:16:51 »

@ZenTale
Smiley
Drago mi je da ti se svidja "Plavi ram", to je i moja omiljena pesma na ovom CDu, a pored nje i "Gde posle nas" i   "Pomalo".
Nazalost, ne mogu sve pesme biti kao "Plavi ram", jer je ovo ipak Srbija, a ovde to ne prolazi kod malo sire publike.

Odatle i odgovor na post ZI, zasto Goca ne peva Rock, odn. Pop/rock.. Verovatno i bi, kada bi od toga sto radi mogla normalno da zivi. U Srbiji se od takve muzike ne zivi..
Zato nas po nekad casti rock pesmicom kao sto je "Kad pred ocima se smraci" ili "Otrov u caj" Wink
Sačuvana

mogu da biram kome da sviram tu malu nocnu muziku Smiley
plaviRam
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3



Pogledaj profil
« Odgovor #4 poslato: Avgust 16, 2008, 12:53:03 »

GOCA TRŽAN U "SELO GORI"!
Pop pevačica dobila ulogu u najgledanijoj srpskoj seriji „Selo gori, a baba se češlja", tumačiće ulogu Jorgovanke, partnerke Sina Dragana


Pop pevačica Goca Tržan-Marinković najnovije je pojačanje ultragledane srpske TV serije „Selo gori, a baba se češlja".



Goca Tržann: Čast mi je da sarađujem s Radošem

Goca Tržan kaže da je počastvovana ponuđenom ulogom Jorgovanke:
- Osećam pozitivnu tremu jer sam  svesna da me Radoš ne bi ni pozvao da od mene ne očekuje da ću ispuniti zadatak - kaže Goca za Preš. - Daću sve najbolje od sebe jer mi je ukazao veliku čast kada me je pozvao. Radoš i njegov tim su najpozitivniji ljudi koje sam upoznala - navodi pevačica, i priznaje da je ranije imala predrasude o samoj seriji: - „Selo gori" sam poistovećivala s banalnim serijama koje na ružan način prikazuju srpske seljake, a kada su mi dali da pogledam na DVD-ju prve četiri epizode, oduševila sam se mudrim humorom i shvatila da i te kako ima razloga za toliki rejting.
 

Poznata estradna zvezda pojaviće se u trećem serijalu TV blokbastera Radoša Bajića u ulozi Jorgovanke, inače partnerke jednog od glavnih likova - Sina Dragana (glumi ga Nenad Okanović).

Kako za Press otkriva Jelena Bajić-Jočić, izvršni producent RTS-ove serije, u pitanju je epizodna uloga koja ima tendenciju da izraste u bitan lik u seriji.

- Jorgovanka je za sada epizodna uloga, ali je veoma bitna za razvoj serije „Selo gori" i ona će kao osoba imati veliki uticaj na Sina Dragana. To je mlada devojka koja je imala nesrećnu sudbinu, a u jednom trenutku njihove sudbine se spajaju i dešavaju se neočekivani obrti.


fakti

n Serija „Selo gori" najgledaniji je TV projekat u Srbiji s rejtingom 33,6 („Evrosong" je imao rejting 31,4). Emitovanje novih epizoda najavljeno je za 13. decembar na RTS-u
n Preš je medijski sponzor serije, pa će naši čitaoci imati ekskluzivnu privilegiju da sve o dogodovštinama sa snimanja i ostalim detaljima vezanim za seriju saznaju prvi
 

Za početak smo odlučili da pokušamo s jednom epizodom, pa ako Jorgovanka bude imala dobru prođu, verujem da će Radoš dopisati njenu ulogu - otkrila je za Press Jelena Bajić Jočić, i napomenula da je Tržankino angažovanje jednak izazov za producentski tim i za pevačicu kao novopečenu glumicu, po čijem liku je Bajić i pisao ulogu.

- Gocino uključivanje u projekat može da bude izuzetno kvalitetan poduhvat, a može da bude bude i težak posao. Međutim, mi se nadamo najboljem jer verujemo da ona poseduje energiju zbog koje ju je Radoš i imao u glavi u fazi pisanja lika Jorgovanke. Pored energije, Goca Tržan i vizuelno odgovara Jorgovankinom liku, tako da smo odmah odustali od zamisli da ulogu poverimo nekoj pravoj glumici - zaključuje izvršni producent serije „Selo gori, a baba se češlja".
Press 16.8.2008
Sačuvana

mogu da biram kome da sviram tu malu nocnu muziku Smiley
Serbian_Chicca
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 09, 2008, 23:38:08 »

Mene odusevila pesma 'Pomalo' ..
Moja autobiografska.. Smiley
Sačuvana

Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM
  2: fopen(/mnt/volume-cache/kovach/f90ef458f109ec329ad6713da8fa3cd5.cache): failed to open stream: No space left on device
Datoteka: /home/kovach/sites/kovach.rs/current/index.php
Linija: 992