Kovach.rs
Vesti: Kovach.rs --> ANDROID aplikacija za horoskop.
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Maj 03, 2024, 22:24:01

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 781
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 630
Ukupno: 630
Prijatelji
Stranice: [1] 2   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Zasto huligani ruse Beograd ?  (Pročitano 4315 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
mitov
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 145



Pogledaj profil
« poslato: Februar 18, 2008, 22:53:55 »

DA LI CE TIME VRATITI KOSOVO-------->NECE
« Poslednja izmena: Februar 18, 2008, 23:29:37 honey_mici » Sačuvana

mitov mrak
***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #1 poslato: Februar 18, 2008, 23:02:29 »

smatram da je taj njihov način protesta VEOMA pogrešan.........ali,svako ima drugačije mišljenje.... Sad
Sačuvana



...life is what you make of it...
mitov
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 145



Pogledaj profil
« Odgovor #2 poslato: Februar 18, 2008, 23:12:04 »

SVAKO IMA PRAVO NA SVOJE MISLJENJE ALI NIKO NEMA PRAVO DA RUSI GRAD KOJI NIJE SAMO NJEGOV
Sačuvana

mitov mrak
fedman kasad
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1858


СЛОГА БИЋЕ ПОРАЗ ВРАГУ !!!


Pogledaj profil
« Odgovor #3 poslato: Februar 18, 2008, 23:12:43 »

nece slazem se , ali bolje i takva reakcija nego sveopshta nezainteresovanost i letargija u koju je nash narod zapao ! to je bila samo jedna reakcija .... vecina tih momaka nisu huligani i nije ok tako pricati o njima ! uvek se u masi nadju pojedinci koji neki dogadjaj koriste samo u licne svrhe i oni nisu pravo lice mladih u bg-u !
narodu treba vodja i ja ocekujem , sada kada su se valjda stranke dogovorile Roll Eyes , da ce svi ti protesti biti bolje organizovani i naravno masovniji ! imamo makar tu obavezu prema nashim sunarodnicima dole .... to je naj manje i naj vishe shto mozemo da radimo ! u cetvrtak svi ispred skupshtine !!!
Sačuvana


                                               

.... француској , са којом смо крв лили и у молитвама је спомињали , а које више нема!!
mitov
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 145



Pogledaj profil
« Odgovor #4 poslato: Februar 18, 2008, 23:17:29 »

MA SLAZEM SE STOBOM MOZDA ONI NISU HULIGANI ALI NJIHOVO PONASANJE JE TAKVO ,Za mene je KOSOVO SVETINJA ODRASTAO SAM TAMO, JUCE SAM BIO TAMO I ONO ZA MENE NEMOZE DA BUDE TUDJE I NIKOGA NISAM TEO DA UVREDIM SAMO MISLIM DA TO NIJE PRAVI NACIN PROTESTA
Sačuvana

mitov mrak
***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #5 poslato: Februar 18, 2008, 23:19:37 »

i ja mislim da nije pravi način protesta.....ali situacija je takva da ljudi prosto ne znaju šta će....strašno je ovo što se dešava,a mene jedino zanima šta ostale zemlje(amerika,francuska,itd) imaju da se slažu ili ne sa ovim,to je samo naša stvar i ne bi trebalo da ih se tiče uopšte!
Sačuvana



...life is what you make of it...
fedman kasad
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1858


СЛОГА БИЋЕ ПОРАЗ ВРАГУ !!!


Pogledaj profil
« Odgovor #6 poslato: Februar 18, 2008, 23:21:15 »

slazem se brate , ali ti samo kazem da je koliko god glupo zvucalo bolje i to nego prazan grad ! narod je katastrofa ! niko ne izlazi na ulicu a da mu se ne kaze ! ti momci , neki opet kazem iz licnih interesa , su makar izasli i pokazali sta misle o ovoj otimacini ....

sto se tice amerike , oni gledaju samo svoj interes i silom ostvaruju svoje ciljeve ....
francuzi su p**** , i njihovi pretci ih se stide !!!!
Sačuvana


                                               

.... француској , са којом смо крв лили и у молитвама је спомињали , а које више нема!!
mitov
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 145



Pogledaj profil
« Odgovor #7 poslato: Februar 18, 2008, 23:25:50 »

MI SE POBRATIME NISTA NE PITMO,Nismo mi izgubili KOSOVO sad vec davno svi pomalo Tito ,Slobo, Kostunica
pa i mi gradjani tog istog Kosova,ali grubo sam se izrazijo "to sto smo izgubili to ce mo i naci' KAD TAD.Mozda ne mi mozda ne i nasa deca ali unuci sigurno.
Sačuvana

mitov mrak
fedman kasad
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1858


СЛОГА БИЋЕ ПОРАЗ ВРАГУ !!!


Pogledaj profil
« Odgovor #8 poslato: Februar 18, 2008, 23:27:54 »

e pa to mora da se promenii !!! moramo i mi da se pitamo !!! ako ne , onda ne treba ni da zivimo vishe ovde !!! mnogo je tesko ....
Sačuvana


                                               

.... француској , са којом смо крв лили и у молитвама је спомињали , а које више нема!!
yu-generation-89
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1390



Pogledaj profil
« Odgovor #9 poslato: Februar 18, 2008, 23:28:50 »

Mislim u sustini nije se bas nesto strasno desilo, samo naravno ovde u nemackoj i na bbc i svugde u celom svetu se to proglasava kao zesci akt agresije i samo siri i podrzava misljenje koje svet ima o nama. Da smo nekulturni i da ne znamo da se ponasamo Smiley

Joj da cujete samo nemacke vesti, Steinmeier (jedna budala, ista kao Fischer) je reko da je sad rapsad Jugoslavije zavrsen sa ovim sto se desilo.
Sačuvana

fedman kasad
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1858


СЛОГА БИЋЕ ПОРАЗ ВРАГУ !!!


Pogledaj profil
« Odgovor #10 poslato: Februar 18, 2008, 23:31:46 »

chuo sam to , to svi ovi smradovi iz eu pricaju !
ja ne znam sta ti licemeri ocekuju , da im ambasade gadjamo cvecem Huh? budale ....
Sačuvana


                                               

.... француској , са којом смо крв лили и у молитвама је спомињали , а које више нема!!
mitov
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 145



Pogledaj profil
« Odgovor #11 poslato: Februar 18, 2008, 23:33:04 »

da se pitamo nego sta ,a sto se tice tih tog konacnog raspada Jugoslavije ovog puta nisu rasturali Jugoslaviju nego SRBIJU
Sačuvana

mitov mrak
~Avax~
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3763



Pogledaj profil
« Odgovor #12 poslato: Februar 18, 2008, 23:44:16 »

eh,ovaj me zeznuo,ja htedoh bas veceras da otvorim ovu temu,khm dakle...nikako ne opravdam rusenje grada(lupanje izloga,kioska,mc donald's-a),ali APSOLUTNO PODRZAVAM kamenovanje kerova i hm...htedoh reci demoliranje americke i albanske ambasade,ali,to je nemoguce,jer placeni izrodi(kerovi) to stite...kamenovanje njih je iz razloga sto su trebali dole da idu i da pokusaju nesto da ucine,a ne nas da gadjaju suzavcima i pendrece,e zbog toga ih treba kamenicama sto vise,sta moraju da slusaju naredjenja nadleznih?ma nemoj...U PITANjU JE OCUVANjE ZEMLjE,a ne slusanje naredjenja,ej...nego po omladini koja je razocarana(ok,ima i besnih) je nasla da seva...e a razjebavanje pomenutih abmasada je logicno,ma svako od nas ima makar POTAJNU zelju,a ja stvarnu i ne krijem to,uh,gotovo...za sad...

Sačuvana

mitov
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 145



Pogledaj profil
« Odgovor #13 poslato: Februar 18, 2008, 23:52:08 »

ja nisam ovaj  ja sam novi na ovom forumu hteo sam samo da vidim dali ce neko da izkomenatarise desavanja u ovoj nasoj zajebanoj sadasnjosti.Hvala na komentarima i izvini na otimnju teme.
Sačuvana

mitov mrak
~Avax~
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3763



Pogledaj profil
« Odgovor #14 poslato: Februar 19, 2008, 00:01:36 »

xaxaxaxa...e lik si Grin Grin Grin OVAJ!!!! Wink jeli,jesi bio ti na demonstracijama?ja ne vidim bas tvoj konkretan odgovor na ovu temu?
Sačuvana

Stranice: [1] 2   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM