Kovach.rs
Vesti: Igrice --> Arcade
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Maj 02, 2024, 19:07:04

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 510
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 493
Ukupno: 493
Prijatelji
Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Procjenite lošeg momka  (Pročitano 3693 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Sa*ki
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 294


"Ljubav, siromaštvo i kašalj se ne mogu sakriti"


Pogledaj profil
« poslato: Februar 17, 2007, 12:06:00 »

Nije nikakva retkost da nekoj ženi bude privlačan "loš momak", "opasan momak" - onaj koji se razlikuje, koji ne poštuje pravila, već živi slobodnim životom. Takva je bar romantična predstava o "lošem momku" - realnost je manje romantična, kao što može da potvrdi svaka žena koja je bila s kriminalcem, ženskarošem, narkomanom, alkoholičarem... Sad, nije da je apsolutno svaka veza s "lošim momkom" osuđena na propast, mada velika većina jeste. Ako vas već privuče takav muškarac, dobro bi bilo da umete da procenite da li to što vas je on privukao zapravo znači da vi imate ozbiljan problem - ili se, eto, desilo da vam se jako dopadne čovek s ozbiljnim problemima, a ne želite da ti problemi budu prepreka sreći koju slutite da baš s njim možete imati. Evo i načina da to procenite.

Upitajte se - i odgovorite iskreno i racionalno - da li vi tog muškarca zaista volite, ili se radi samo o opčinjenosti? Kad na filmu vidite "lošeg momka", on može da deluje "kul", "opako", život s njim može da izgleda kao luda, uzbudljiva avantura, ali u stvarnosti život s takvim muškarcem bude veliko mučenje, nimalo romantičan i nimalo uzbudljiv. Dakle, da li je u pitanju opčinjenost ili ljubav?

Obavezno se podsetite sopstvenih životnih ciljeva i nemojte gubiti svoj identitet. Nipošto, ali nipošto ne dopuštajte da vam njegovi problemi okupiraju kompletan život.

"Opasni momci" su neretko takvi jer imaju konstantnu potrebu da budu u centru pažnje, što znači da je njihovo samopouzdanje zapravo veoma nisko i da im je ego toliko preosetljiv da ćete morati da pazite na svaku reč, svaki gest. Za njega ste vi neka vrsta dadilje, a ne neko koga zaista voli (jer oni najčešće i nisu u stanju da stvarno vole, nikad nisu naučili kako).

Ako se rešite na vezu s "lošim momkom", nemojte mu pozajmljivati novac - nikada i ni zbog čega, kakve god pretnje postojale po njegov život i telo ukoliko mu baš vi ne pozajmite novac. Ma šta vam rekao, ma koliko vas ubeđivao da je to "samo za ovaj put", tražiće vam kasnije još, i još. Sve dok u potpunosti ne nestane vaš teško zarađeni i još teže ušteđeni novac. Tada će on naći drugu šrtvu.

Nemojte izbegavati svoje prijatelje, čak i ako znate da ne bi odobravali vašu vezu s takvim muškarcem - naročito ako znate da ne bi odobravali takvu vezu. Oni su vam ipak prijatelji i od njih možete dobiti dragocene podatke o tome kako oni sagledavaju njegov karakter i vaše ponašanje u njegovom društvu.
Sačuvana
Mushmula
Gost
« Odgovor #1 poslato: Februar 18, 2007, 09:13:51 »

Hoh,pa ko ne voli opasne momke???To opasan moze svasta da znaci.Ne mora da bude narkoman ili probisvet.Ali ovako te smekere blabla pa to vole devojke.bar da gaje u okolini Grin
Sačuvana
yu-generation-89
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1390



Pogledaj profil
« Odgovor #2 poslato: Februar 18, 2007, 11:54:08 »

Ali ovako te smekere blabla pa to vole devojke.bar da gaje u okolini Grin
Ne vole sve Wink
Sačuvana

Sa*ki
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 294


"Ljubav, siromaštvo i kašalj se ne mogu sakriti"


Pogledaj profil
« Odgovor #3 poslato: Februar 18, 2007, 17:02:34 »

Ali ovako te smekere blabla pa to vole devojke.bar da gaje u okolini Grin
Ne vole sve Wink
U potpunosti se slazem:-)
Sačuvana
Skorpija
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2791



Pogledaj profil
« Odgovor #4 poslato: Maj 22, 2007, 01:33:55 »

Ali ovako te smekere blabla pa to vole devojke.bar da gaje u okolini Grin
Ne vole sve Wink
U potpunosti se slazem:-)

I ja.
Sačuvana

LiDiJa83
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 229



Pogledaj profil
« Odgovor #5 poslato: Maj 22, 2007, 11:48:34 »

Znaju i oni da vole... Na malo drugachiji nachin to pokazuju, al kad vole, oni vole... I to oko njegovih problema... On nikad ne bi dozvolio da saznate za njegove probleme, da vas time opterecuje... Bar ako mu je stvarno stalo do vas... "Opasni momci" svoju devojku, do koje im je stvarno stalo (a ne neka od onih profuknjacha koje se trude da im stalnu budu u blizini) chuvaju i paze i drze kao malo vode na dlanu... Znate onu "da ni dlaka s glave ne fali"... 
Sačuvana
Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #6 poslato: Maj 22, 2007, 13:14:00 »

Jadne ove danasnje devojke...ccc
Sačuvana

yu-generation-89
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1390



Pogledaj profil
« Odgovor #7 poslato: Maj 22, 2007, 17:07:30 »

Pa valjda i mi zene kad volimo, onda ih cuvamo, mazimo i pazimo, negujemo kad su bolesni itd, itd... Smiley
Sačuvana

SilverGirl
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 206



Pogledaj profil
« Odgovor #8 poslato: Avgust 13, 2007, 00:48:39 »

prvog koji me je povredio sam zavolele maximalno.......znaci,losi momci,stagod to znacilo,su interesantniji,mada neki se skrivaju pod tom maskom.
svejedno,loseg momka mozes promeniti,jer kad se on zaljubi,to je prejako,a jos ako ga sutnes.................. javi ako ostanes ziva!:)
ma salim se,bitno da je on prema meni dobar.
Sačuvana

Ne Zelim Da Te Boli,
Al' Ja Ne Znam Drugacije,
Skrivena Iza Zidova,
Ne Pokusavsaj Naci Me,
A Da Me I Nadjes
Opet Ti Ne Mogu Pripasti,
Jer Ovi Zidovi Ne Dopustaju Da Budes Blizak Mi....
Razumem Kada Bezis Samo Da Te Ne Povredim....
Smiley Face
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3588



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #9 poslato: Novembar 08, 2007, 21:20:03 »

"Bad boys"...
hmmm...
Da li u to spada i jedan nafurani dečko koji misli
da je cijeli swijet njegow ako se swe curice
pale na njega,
misli da su swi "niži" od njega,
i na taj način iskorištawa cure...
hmmm...
Sačuvana

http://www.zooreka.com/photo-398959.html
                 You can be my hero baby, you can kiss away the pain.
lejenica
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3280


Ministar za kulturu


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #10 poslato: Novembar 26, 2007, 11:58:45 »

"Loši momci" su uglavnom uplašeni dječaci koji nisu imali čak ni normalno djetinjstvo.
Slijede loše primjere iz braka svojih roditelja i vrlo mali broj njih će biti dobar za ženu koja je uz njega.
U prvom peridu da ali kasnije, kad on odluči da je to njegovo ali samo njegovo vlasništvo, onda...
Onda je ta drugarica najebala...
I bolje da mi vjerujete, više od 90 % momaka sa kojima se družim su "loši momci" i mada su oni prema meni super jer smo odrasli zajedno i cijeli život sama sa njima, i mada meni nikad ništa loše nije učinjeno ja sam ta koja gleda kako oni maltretiraju svoje djevojke.. ja sam ta kojoj te jadnice plaču na rame kad nemaju pojma šta da rade..
I zbog toga mislim da oni mogu biti najbolji prijatelji ali ne i najbolji partneri..
Sačuvana

***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #11 poslato: Decembar 03, 2007, 20:35:41 »

Ali ovako te smekere blabla pa to vole devojke.bar da gaje u okolini Grin
Ne vole sve Wink
U potpunosti se slazem:-)

I ja.

i ja Wink
Sačuvana



...life is what you make of it...
Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM