Kovach.rs
Vesti: Tekstovi pesama --> Lyrics
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Maj 02, 2024, 07:20:12

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 510
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 465
Ukupno: 465
Prijatelji
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Kako muškarci izražavaju ljubav?  (Pročitano 23251 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #45 poslato: Jul 13, 2007, 05:35:51 »

zene pronalaze bolje nacine da dokazu nekom da ga vole..mada sve zavisi od osobe..i muskarci znaju naravno da vole ali neke osobe to ne znaju na pravi nacin da dokazu i nazalost zena tu ljubav ne registruje i dolazi do pucanja veze..u 80% je tako..mada sam misljenja da i zene tu igraju veliku ulogu jer treba da olaksaju put muskarcu i pomognu mu da iskaze tu njegovu ljubav na najbolji nacin..

Mudro zboriš.
Sačuvana

jonika
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 101



Pogledaj profil
« Odgovor #46 poslato: Jul 13, 2007, 10:19:57 »

Cak sam 100% siguran da muskarci znaju vise da zavole nego devojke. A kada se to dogodi onda ne znaju za  granice. U svakoj vezi su bitne sitnice, a to je ono sto devojke odusevljava. Deljenjem tih sitnica, komplimenata, mozda cak i kuvanju ili pranju sudova, moze se reci da na neki nacin pokazujes toj osobi da je volis. Nije dovoljno reci samo "volim te" to je rec, ali je bolje i ne reci nego samo to dokazati.
Sačuvana

Covek ne umire onda kada prestane da dise, vec kad ne moze da zavoli vise!!!
MajaSM91
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 721



Pogledaj profil
« Odgovor #47 poslato: Jul 13, 2007, 14:13:20 »

Cak sam 100% siguran da muskarci znaju vise da zavole nego devojke. A kada se to dogodi onda ne znaju za  granice. U svakoj vezi su bitne sitnice, a to je ono sto devojke odusevljava. Deljenjem tih sitnica, komplimenata, mozda cak i kuvanju ili pranju sudova, moze se reci da na neki nacin pokazujes toj osobi da je volis. Nije dovoljno reci samo "volim te" to je rec, ali je bolje i ne reci nego samo to dokazati.

Mozda stvarno muskarci znaju da zavole vise nego devojke ... ali njima treba puno da dodju do toga ... i to su retke situacije
Sačuvana

...svaki tvoj poljubac jos uvek osecam na kozi, pamtim svaki tvoj dodir...zelim te celom dusom i telom...a ti si tako daleko...volim te Aleksa...
shokovi
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9


Pogledaj profil
« Odgovor #48 poslato: Jul 14, 2007, 16:00:38 »

Sta vam je bre ljudi,to sve zavisi od osobe do osobe...imate stidljive i muskarce i devojke,imate i ove druge...i ovako i onako...ma imate bre sta vam dusa iste!!!pa izvolte:)
Sačuvana
MajaSM91
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 721



Pogledaj profil
« Odgovor #49 poslato: Jul 14, 2007, 18:26:45 »

Sta vam je bre ljudi,to sve zavisi od osobe do osobe...imate stidljive i muskarce i devojke,imate i ove druge...i ovako i onako...ma imate bre sta vam dusa iste!!!pa izvolte:)

Dobro kazes ... naval'te
Sačuvana

...svaki tvoj poljubac jos uvek osecam na kozi, pamtim svaki tvoj dodir...zelim te celom dusom i telom...a ti si tako daleko...volim te Aleksa...
Милан Бандић
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 7954


Mинистар за верска и Национална питања


Pogledaj profil
« Odgovor #50 poslato: Jul 14, 2007, 22:14:21 »

Ja znam kako Bosanci izražavaju ljubav:

Noć, tmina.
Bog te je*o ka'ka mjesečina.
go ja, ti gola, poje*o bih i mrtvog vola,
a kamo li tebe, ljubavi moja.  laugh
Sačuvana

" ... Нисам знао да љубав дубока, зараза је, да је куга, стријела. Пришла је и заклопљена ока, Бандићу је памет одузела ... "
ChEtNiK
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2808


Guns don't kill people. - I kill people


Pogledaj profil
« Odgovor #51 poslato: Jul 15, 2007, 14:31:47 »

Ja znam kako Bosanci izražavaju ljubav:

Noć, tmina.
Bog te je*o ka'ka mjesečina.
go ja, ti gola, poje*o bih i mrtvog vola,
a kamo li tebe, ljubavi moja.  laugh
Shta reci /\
Sačuvana

__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_________§§§§_________
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
_________§§§§_________
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
miliza
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 780


Pogledaj profil
« Odgovor #52 poslato: Jul 21, 2007, 03:09:38 »

Prvo da vas sve pozz,ja sam novi chlan.Shto  se tiche nachina na koji mushkarci izrazavaju ljubav...iskreno,mislim da se bash neshto posebno i ne snalaze u datoj situaciji.Naravno da nisu svi momci isti,tako je i kod devojaka,neki su emotivniji,nezni,a drugima opet treba vaditi rechi kleshtima iz usta.U svak.sluchaju o emocijama je teshko raspravljati,tako smo razlichiti...nikad se ne zna...u tome je mozda i draz svega... Smiley
« Poslednja izmena: Jul 21, 2007, 03:12:42 miliza » Sačuvana
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #53 poslato: Jul 21, 2007, 06:14:02 »

Dobro, dobro... još jedan član sa stavom. Lepo.
Sačuvana

miliza
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 780


Pogledaj profil
« Odgovor #54 poslato: Jul 21, 2007, 23:24:27 »

Tjaos ZenTale,lepo je shto gotivish devojke koje imaju svoj stav Smiley
« Poslednja izmena: Jul 21, 2007, 23:27:04 miliza » Sačuvana
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #55 poslato: Jul 22, 2007, 06:52:57 »

Ciao Milice, i to je eto, još jedan prilog našoj temi ovde.. Pa ko nezna, da mu kažem:
Muškarci izražavaju svoju ljubav najpre poštovanjem voljene osobe, i to se prvo primeti...

Da.. Milize, vidim i da se bash lepo uklapash u ovo naše društvo, nadam se da ćemo da te upoznamo bolje.
Sačuvana

mgazilj1
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34


.....u mojim venama tvoja ljubav putuje......


Pogledaj profil
« Odgovor #56 poslato: Jul 24, 2007, 01:12:12 »

ja sam žensko pa ne mogu reći,ali....gle...letjela sam za dečkom mjesec dana,on me nije ni primječivao...kada sam izgubila svu nadu da ću biti s njim jednostavno prišao je...nakon tjedan-dva rekao mi je da me VOLI,a ja nakon mjesec dana letenja za njim još mjesec dana najmanje nisam mu rekla da ga volim........
...govorim iz svoje perspektive:dečku treba pokazati da može imati povjerenja u tebe, da imaš vremena za njega,da si uz njega u dobru i zlu,da možete razgovarati s njim o svemu i da ga nemuljate,nego da budeš iskrena s njim o čemu god bilo,da pričaš s njim o svojim problemima i da znaš saslušati....a onda kada shvati sve to jednostavno REĆI ĆE TI....,a ti imaj strpljenja i ČEKAJ....kada bude spreman reći će!!!!!!!    pussa
Sačuvana

Kad čovjek izgubi ono što je volio,živi da bi se sječao što je izgubio.Na tom životnom putu suza će koja da krene,al ostat će sječanje na nas prijatelje!!!!   (3.g-the best)
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #57 poslato: Jul 24, 2007, 01:24:52 »

ja sam žensko pa ne mogu reći,ali....gle...letjela sam za dečkom mjesec dana,on me nije ni primječivao...kada sam izgubila svu nadu da ću biti s njim jednostavno prišao je...nakon tjedan-dva rekao mi je da me VOLI,a ja nakon mjesec dana letenja za njim još mjesec dana najmanje nisam mu rekla da ga volim........
...govorim iz svoje perspektive:dečku treba pokazati da može imati povjerenja u tebe, da imaš vremena za njega,da si uz njega u dobru i zlu,da možete razgovarati s njim o svemu i da ga nemuljate,nego da budeš iskrena s njim o čemu god bilo,da pričaš s njim o svojim problemima i da znaš saslušati....a onda kada shvati sve to jednostavno REĆI ĆE TI....,a ti imaj strpljenja i ČEKAJ....kada bude spreman reći će!!!!!!!    pussa
Napokon, prave reči. Možda je osoba "mlada" ali je već dovoljno mudra i pametna.
Ocena 5 za poznavanje muškaraca.
Sačuvana

mgazilj1
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34


.....u mojim venama tvoja ljubav putuje......


Pogledaj profil
« Odgovor #58 poslato: Jul 24, 2007, 01:34:28 »

ZenTale HVALA!
Sačuvana

Kad čovjek izgubi ono što je volio,živi da bi se sječao što je izgubio.Na tom životnom putu suza će koja da krene,al ostat će sječanje na nas prijatelje!!!!   (3.g-the best)
***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #59 poslato: April 09, 2008, 21:03:10 »

muškarci ne znaju da izraze ljubav!!! Cry (bar većina njih)
čast izuzecima Wink
Sačuvana



...life is what you make of it...
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM