Kovach.rs
Vesti: Tekstovi pesama --> Lyrics
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Maj 02, 2024, 16:37:09

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 510
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 493
Ukupno: 493
Prijatelji
Stranice: 1 2 3 [4] 5   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: mnogo je zanimljivo...  (Pročitano 14411 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #45 poslato: Jul 17, 2007, 05:17:12 »

Neznam šta je ovo kod mene, dal sam previše opušten il' šta, al ljudi ja skoro nisam ni reagovao. Malo sam se nešto cimnuo, al više što nisam ukapirao šta sad hoće ova slika? Il' sam spor il' sam glup, ili zvuk nije bio prejak.. a mislim da je to zato što je mene mnogo teško uplašiti. Možda i probam na nekom-hehe. laugh laugh laugh
Sačuvana

ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #46 poslato: Jul 17, 2007, 05:33:18 »

Pa onda rekoh, da proverim opet, pa pustim, e sad sam se malo više cimnuo - da Vas obradujem, nisam bash tako ravnodušan. Al mogu da zamislim kako bi na nekom drugom(ima) delovalo: valjda bi precrkli. He he.
Sačuvana

Sasha 01
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 478



Pogledaj profil
« Odgovor #47 poslato: Decembar 08, 2007, 16:34:08 »

mnogo je dobro
Sačuvana



"with eyes full of prejudice, you will never see the world for what it is.."

http://www.travian.rs/?uc=rs1_3297
:) hope
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 6817


Ministar za porodicna i socijalna pitanja


Pogledaj profil
« Odgovor #48 poslato: Decembar 20, 2007, 20:24:16 »

Smiley ha ha... taman san se okrenila jer me ćer nešta zapitala kad san čula ka neki krik... dobro pa je bilo smanjeno, i tako san vidila, a nisan se nimalo prepala ka šta san očekivala... ha ha.. ali je zato ono ispred baš zanimljivo
Sačuvana



Ono što vidiš to imaš pred sobom.
ivaccc
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2800


............................


Pogledaj profil
« Odgovor #49 poslato: Decembar 21, 2007, 20:47:13 »

Zen, imash reflexe k'o mrtav konj.  Cheesy Wink Ja sam se sasrala zhiva, nije mi bilo dobro... Evo vam josh neke stvari...

http://img260.imageshack.us/img260/9914/livesnakesay6.jpg

http://img260.imageshack.us/img260/3185/dvaautailijedance9.jpg

http://img260.imageshack.us/img260/4959/60262082mh0.jpg
« Poslednja izmena: Decembar 21, 2007, 20:54:41 ivaccc » Sačuvana

There is nothing you could do that I have not already done to myself... Grin
miliza
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 780


Pogledaj profil
« Odgovor #50 poslato: Decembar 24, 2007, 03:08:10 »

Pa i nije bas strasno,ja sam ljubitelj horora tako da....
Sačuvana
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #51 poslato: Decembar 25, 2007, 06:46:03 »

Napisao sam neki post, ali ne vidim ga ovde... Ko zna, možda nisam stigao da ga pošaljem pre nego što sam otišao sa neta... Ili ga je neko obrisao.. Wink
Sačuvana

^Candy Man^
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2075


I <3 Kovach family... :)


Pogledaj profil
« Odgovor #52 poslato: Decembar 25, 2007, 10:23:51 »

Us*ao sam se. Idem da se presvucem...
Sačuvana

Moj je zivot Svicarska,skoro pa savrsen k'o blistavi brilijant,vjestom rukom izbrusen...
Hocu ja jedan ovakav...
***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #53 poslato: Januar 02, 2008, 15:40:51 »

meni ne može da otvori......... Sad
Sačuvana



...life is what you make of it...
spartacus
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2677


djole je moj drug! XD


Pogledaj profil
« Odgovor #54 poslato: Januar 02, 2008, 18:43:19 »

ne znas sta propustas... Cool
Sačuvana

***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #55 poslato: Januar 02, 2008, 19:03:33 »

evo otvorilo sad...........pa gledala sam ovo već Wink pa mi i nije toliko strašno Cheesy Cheesy Cheesy
Sačuvana



...life is what you make of it...
:) hope
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 6817


Ministar za porodicna i socijalna pitanja


Pogledaj profil
« Odgovor #56 poslato: Januar 10, 2008, 23:34:10 »

Smiley neznam di bih ovo stavila pa mi se učinilo prikladnim ovde jerbo je zanimljivo i smješno...

EVO VAM PREPORUKE ZA ZDRAV I DUG ZIVOT:

Kažu da svaki dan moramo pojesti jednu jabuku, a i jednu bananu radi kalija. Također i naranču zbog vitamina C... I obavezno popiti jednu šalicu zelenog čaja (bez šećera za prevenciju dijabetesa) za smanjenje masnoće u krvi.

Svakoga dana moramo popiti dvije litre vode (da, i poslije je ispišati, što udvostručuje vrijeme koje smo do sada provodili u WC-u). Svakoga dana treba uzeti barem jedan Bioaktiv ili jedan jogurt da biste imali sve dobre bakterije, za koje nitko ne zna što su točno, ali ako se ne opskrbiš s barem milijun i pol tih bakterija, vidjet ćeš vraga.

Svakoga dana jedan aspirin, za prevenciju od infarkta, i jedna čaša crnog vina, također protiv infarkta. I jednu čašu bijelog, za živčani sustav... I jednu čašu pive, ne mogu se sjetiti za što... Ako ih popiješ odjednom, međutim, možeš dobiti moždani udar, ali ne sekiraj se, nećeš ni primijetiti.

Svakoga dana treba jesti balastne tvari. Mnogo, mnogo, gomilu balastnih tvari, dok ne posereš govno veličine pulovera. Potrebno je 4 do 6 dnevnih obroka, laganih, s tim da ne smiješ zaboraviti žvakati svaki zalogaj 100 puta. Tako da ti samo za jelo treba 5 sati. E da, iza svakog jela trebalo bi oprati zube, tako da zube treba oprati i poslije jabuke, poslije Bioaktiva, poslije banana, poslije balastnih tvari... I tako sve dok imaš zube u ustima, s tim da ne zaboraviš zubni konac, masažu desni i ispiranje vodicom za usta.

Bilo bi dobro urediti kupaonicu, možda staviti unutra CD player ili TV, jer s obzirom na vodu, balastne tvari i zube, provest ćeš puno, puno vremena unutra.

Treba spavati 8 i raditi preko 8 sati, plus 5 za jelo, to je 21. Ostaje ti 3 sata, ako nije gužva u prometu. Prema statistikama, TV se gleda prosječno cca 3 sata dnevno. Sada se to više ne može, jer svakoga dana treba hodati najmanje pola sata (savjet: nakon 15 min kreni natrag jer ako ne, pola sata postaje cijeli sat).

Treba njegovati prijateljstva, jer su poput biljaka, treba ih održavati svakodnevno. Pretpostavljam i kada ideš na put. Između ostalog, moraš ostati informiran i čitati barem dvije dnevne i nekoliko tjednih novina, da bi imao kritički stav.

Seksati se treba svaki dan, ali bez upadanja u rutinu: treba biti inovativan, kreativan i iznova osvajati. Za sve ovo treba vremena. Da ne govorimo o tantričkom seksu. Treba imati vremena i za dodir s prirodom, pranje poda-suđa-veša, da ne govorimo o tome što sve treba ako imaš kućnog ljubimca ili djecu.

Računica kaže da je za sve to potrebno minimalno 29 sati. Jedina mogućnost koja se nameće je raditi nekoliko stvari istovremeno. Npr:

* tuširaj se hladnom vodom i drži usta otvorena - tako ćeš popiti dvije litre vode
* dok izlaziš iz kupaonice s četkicom za zube u ustima, istovremeno se seksaj (tantrički) s partnerom koji istovremeno gleda TV i čita novine dok ti pereš pod
* ostala ti je jedna ruka slobodna? Nazovi prijatelje! I rodbinu!
* popij vino (nakon razgovora s rodbinom će ti trebati)


Uuuuuuf!

Sada te pozdravljam, jer između jabuke, jogurta, pive, prve litre vode i trećeg obroka s dnevnom dozom balastnom tvari, ne znam više što trebam, ali moram hitno u WC. Ušićarit ću par minuta istovremeno perući zube.
Sačuvana



Ono što vidiš to imaš pred sobom.
***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #57 poslato: Januar 10, 2008, 23:39:39 »

xe xe,super je ovo,ali gde je tu slobodno vreme? Cheesy Cheesy Cheesy
Sačuvana



...life is what you make of it...
:) hope
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 6817


Ministar za porodicna i socijalna pitanja


Pogledaj profil
« Odgovor #58 poslato: Januar 10, 2008, 23:55:38 »

Smiley eo pročitala sam još jednom, ma ga nisam našla napisanog... a možda u onom spavanju ili čitanje ili hodanje... he, pa pronađi se šta bi ti od toga ponuđenog izabrala kao slobodno vrijeme... (hmmm - nema tipkanja posta, a koliko tu vremena provedeeemoo)
Sačuvana



Ono što vidiš to imaš pred sobom.
***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #59 poslato: Januar 11, 2008, 00:00:00 »

copy/paste:
Seksati se treba svaki dan, ali bez upadanja u rutinu: treba biti inovativan, kreativan i iznova osvajati. Za sve ovo treba vremena. Da ne govorimo o tantričkom seksu.
eeee,mislim da bi ovo moglo da se svrsta u to slobodno vreme Cheesy Cheesy Cheesy
xe xe,ili možda ipak spavanje,hm............ Grin
Sačuvana



...life is what you make of it...
Stranice: 1 2 3 [4] 5   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM