Kovach.rs
Vesti: Tekstovi pesama --> Lyrics
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Maj 18, 2024, 11:36:24

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 709
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 56
Ukupno: 56
Prijatelji
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Razlika u godinama!!!  (Pročitano 45209 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #75 poslato: Decembar 20, 2007, 04:25:19 »

Ne mora...
Sačuvana

Milence85
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35



Pogledaj profil
« Odgovor #76 poslato: Januar 19, 2008, 20:15:31 »

Maximalno 10 godina
Sačuvana

djeneral
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2327


jaznamdanistaneznam


Pogledaj profil
« Odgovor #77 poslato: Januar 19, 2008, 21:04:15 »

za moje godiste 3-4 god max
a kasnije i do deset ako se vole ali nebi trebalo preko 5
Sačuvana

whoever does not try does not learn
Daraaa :)
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2591



Pogledaj profil
« Odgovor #78 poslato: Januar 20, 2008, 00:11:35 »

OD MENE JE MOJ DECKO STARIJI 6 GODINA I KAD POGLEDAS PUNO JE,AL OVAKO SE NI NE OSETI RAZLIKA...IPAK JE TO LJUBAV A ONA GODINE NE BROJI Smiley
Sačuvana


Veseo covek je kao sunce,gde god ide on osvetljava...Wink
***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #79 poslato: Januar 20, 2008, 13:03:26 »

tačno,ali po meni 10 godina je već mnogo..... Roll Eyes
Sačuvana



...life is what you make of it...
~Avax~
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3763



Pogledaj profil
« Odgovor #80 poslato: Januar 21, 2008, 17:51:35 »

vuce me za jezik ova tema,al necu necu ajde Wink
Sačuvana

honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #81 poslato: Januar 21, 2008, 17:54:55 »

tačno,ali po meni 10 godina je već mnogo..... Roll Eyes
Niiiiiiiiiiiiiiiiiijeeeeeeeeeeeee bre !!!!!!!!!! Tongue Tongue Tongue
Nista nije mnogo...
Zar ne znas da prava ljubav.... godine ne broji...
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #82 poslato: Januar 21, 2008, 18:34:04 »

šta ja znam....... Roll Eyes meni je mnogo Roll Eyes Grin
Sačuvana



...life is what you make of it...
ivaccc
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2800


............................


Pogledaj profil
« Odgovor #83 poslato: Januar 21, 2008, 20:19:58 »

Ljudi, ja sam sa razlike od 8 godina preshla na razliku od godinu dana i - NE OSECHAM RAZLIKU!!!!!  Huh?   AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!! Cheesy
Sačuvana

There is nothing you could do that I have not already done to myself... Grin
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #84 poslato: Januar 21, 2008, 22:53:37 »

Iva to je chist dokaz da muskarci uvek ostaju deca! Smiley Smiley Smiley
A ja sam jednom sa razlike od -2 godine presla na +9 i razlika je bilo vrlo malo... Grin
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #85 poslato: Januar 21, 2008, 23:25:39 »

Ili će oni za Vas uvek biti deca?  Koliko god da imaju godina?!  Shocked Jel to znači da je Vama svejedno koliko muškarac ima godina? To mi se nekako slaže sa svime onime što gledamo oko nas...
Evo nama novog pogleda na čitavu temu, i to tek posle 85 postova, napokon - NEŠTO NOVO! WoW
Sačuvana

ivaccc
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2800


............................


Pogledaj profil
« Odgovor #86 poslato: Januar 21, 2008, 23:47:42 »

Hvala... O, da ne lajem... Grin

E, pa ovako, chak sam primetila da je ovaj lik s kojim sam sad chak i u nekim pogledima zreliji, pametniji i normalniji od onog drugog, iako je '88, a onaj drugi '81... Dodushe, ovaj '81 je posebna pricha... Taj je potpuno izgubio kompas u zhivotu... Nema pojma shta hoche od sebe, nezadovoljan je, a isuvishe lenj da bilo shta povodom toga napravi, a poshto je nezadovoljan sobom, nezadovoljan je i chitavom okolinom, i sve krivi za svoju propast, samo ne sebe, nishta zhivo ne radi u zhivotu, pojam obaveze je za njega misaona imenica, troshi pare, a ne zaradjuje, parazitira na chaletu, i tako... Ima mrachne tripove, i ponekad se izgubi u tome shta pricha, a sklon je zloupotrebi opojnih sredstava i manichnoj depresiji... To su njegove loshe strane... Ima on mnogo kvaliteta pored ovoga, ali me strashno mrzi da ih navodim, jer nisu relevantni za ovu temu... Uglavnom, zanimljivo je drushtvo i dobar je za zezanciju i provod, ali da se planira buduchnost s njim... To je kopanje sopstvenog groba...

Ovaj drugi lik '88 radi na dva mesta, studira Vishu poslovnu (VPSH - Vasha Poslednja shansa Cheesy ), svira u nekom bendu, zdrav je, prav je i normalan... Ne pije, ne drogira se, ne sedi na 'ladnom betonu... Wink Pushi dve kutije dnevno, to mu je jedini porok... Malo je zatvoren i stidljiv, ali, poshto smo drugovi od ranije, prevazilazimo taj problem...

I sad ti reci neshto generalno.... Ima nas raznih, bre.... Pogotovo vi mushkarci... Bozhe me sachuvaj... Cheesy
Sačuvana

There is nothing you could do that I have not already done to myself... Grin
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #87 poslato: Januar 22, 2008, 00:38:00 »

Pa.. Da ti odgovorim nešto, kao što si ti meni.. Neću baš moći... Da ti pričam o curama koje ja znam, bzv je, što ti kažeš nije relevantno...

Koliko god da postoje generalizacije, one se izmigolje kod nekih osoba, koje odstupaju od većine, i to je gotovo princip.
A zrelost kod cura, sa godinama... Tu isto ima previše različitosti da bih generalizovao... O nečem drugom bih mogao da ti pričam, ali o ovome, stvarno nisam izvukao neku zakonitost.
I nekako mi se čini veće uživanje, kad osobu ispred sebe posmatram kao jednu i jedinstvenu. Mislim da takav odnos u startu obećava dobru vezu. I nekako mi se čini da to može biti isto tako uzvraćeno...

Ja sam recimo upoznao osobu koja je godinu, dve starija od tebe, koja je usled životnih prilika, postala strahovito zrela. U svakom smislu. Ipak, mislim da je okrutno prema njoj, na neki način, da prerano otkrije život, da skrati svoje devojaštvo, i da uđe u "zrele" godine... Sve to sleduje svaku osobu, i možda je veće ispunjenje, možda se više dobija, ali se i mnogo više mora da dâ...

A što se recimo mene tiče, recimo, ja sam strašno sazreo u nekom smislu...Čak ponekad mislim da sam star hiljadu godina...
A u nekom smislu sam i dalje ostao dečak. Sad, šta ja da gledam kod sebe?
Niko od nas nije celovita osoba i svi imamo svoje "jače" strane i svoje "slabe" strane.. I zato se sve ove stvari dešavaju - negde smo odlični, negde nismo, negde smo napola... I sad dolazimo do tih razlika u godinama. Mi se povezujemo sa osobama koje su isto tako 'jake' na nečemu gde smo mi slabi, i obrnuto na nekim drugim stvarima smo mi 'jaki' a te osobe slabe, pa se opet vezujemo...
Znate one savete o braku kao vezi u kojoj je muškarac i žena napokon svoje u celinu, i da pre toga nisu celoviti? Eto do toga dođemo... Da se upotpunimo sa nekom osobom, na različitim nivoima i u različitim aspektima i da u svakoj od tih stvari neka od tih osoba bude bolja, neka slabija i obrnuto, ali kad se vide u zajednici, te dve osobe su savršene. I to je ono za čime svi mi tragamo... Da se upotpunimo, da budemo kompletni... Iako ste mlađe osobe, mislim da Vam je savršeno jasno o čemu pričam...
I zbog toga... Razlike u godinama.. su malo relativne...
Sačuvana

~Avax~
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3763



Pogledaj profil
« Odgovor #88 poslato: Januar 22, 2008, 01:04:14 »

ja moram navesti primer jedne moje drugarice,tj njenih roditelja,e verovali ili ne,ortakinjin otac je cak 25 godina stariji od njene majke,pa vi vidite,a zive srecno i spokojno u braku,svaka im cast...inace,zasto odrasti?zbog cega?pa svi cemo uci u starost i onda tek treba da se prisecamo ono kao "bili smo tad i tad u gradu,ej 20 godina nam je bilo,a ko prava deca Smiley"...ma ja bukvalno nikad necu da odrastem bre,ali cu npr uvek biti spreman da preuzmem neku obavezu,da razgovaram o ozbiljnim temama i tako,ali u sustini...dete u dusi Grin Cheesy Travka   
Sačuvana

ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #89 poslato: Januar 22, 2008, 01:24:16 »

E pa ljudi, kad nam se i anonimus počeo da menja... Stvarno se nešto dešava. Mislim ok je on uvek bio i biće, ali pogledajte samo ranije postove koje je ostavio na ovoj temi... Da ih ne citiram, lako ih je naći... Pa ćete videti da se on opasno promenio.. Dal je ljubav, šta li je? Neznam, ali je dobro...
Sad on će reći nije, ja sam takav oduvek... verovatno jeste, ali nije to pokazivao baš puno, a sad se vidi i neka zrelost u njegovim odgovorima...
Svaka čast majstore, tako se govori, iz ličnog iskustva i nepristrasno...
A šta drugo i reći za jednog Račića... Pa taj od emocija nezna kako se zove... I samo to skriva u naizgled gruboj ophođenju u prvom kontaktu... A u stvari se samo branio, kao i svaki račić, nekada i svojim klještima (čitaj: rukama) He he...

Ipak pravi uzrok je: transformacija ove planete, ovog ljudskog društva... angel Mislićete da sam prolupao, ali... Ja ZNAM zašto je to tako i kada i kako je počelo.. A i Vi ćete videti.. Pop Sigurno. Čak mislim da ste privilegovani i da ste među  Prvima, koji će to primetiti i kojima će neko ovo reći... angel Kolo
Sačuvana

Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM
  2: fopen(/mnt/volume-cache/kovach/965fd8a27dae57ace6e20af7be577a85.cache): failed to open stream: No space left on device
Datoteka: /home/kovach/sites/kovach.rs/current/index.php
Linija: 992