Kovach.rs
Vesti: Kovach.rs --> ANDROID aplikacija za horoskop.
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Maj 02, 2024, 22:05:28

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 510
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 488
Ukupno: 488
Prijatelji
Stranice: [1] 2 3   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Kaže "zvaću te" a ne zove?!  (Pročitano 15053 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Sa*ki
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 294


"Ljubav, siromaštvo i kašalj se ne mogu sakriti"


Pogledaj profil
« poslato: Februar 18, 2007, 18:50:43 »

Devojke uglavnom vole da pričaju, a kada su zaljubljene, naročito vole da pričaju sa svojim dečkom i da stalno budu u kontaktu s njim. Veoma im, naravno, smeta kada im dečko kaže "zvaću te", a onda ih ne pozove.

Stvarno, kakva im je to fora? Jeste, glupo je sedeti i pokušavati hipnozu telefona pogledom da bi se dečko javio, ali baš kad želite da vas pozove (pa rekao je da hoće!), teško je uzdržati se od toga. Ma koliko bilo šašavo trzati se na svaki signal da vam je stigao novi SMS (od drugarice je, ne od dečka), javljati se na mobilni istog sekunda kad zazvoni (drugarica, naravno), trčati i do fiksnog telefona, možda vas tako zove (ne, to mamu zove komšinica da popiju kafu) - nije lako uzdržati se. Užas. Da li su momci stvarno neosetljivi kreteni, ili se radi o nečem drugom?

Ne radi se tu ni o njegovoj neosetljivosti, niti o neodgovornosti. Stvar je u tome da kad vam kaže "čućemo se", "zvaću te", "vidimo se", to je neodređen pozdrav, potpuno isto kao da vam je rekao "ćao". A da je rekao "ćao", ne biste podrazumevale da će zvati, zar ne? I u nekom trenutku, kad vam dosadi čekanje na njegov poziv, zvale biste vi njega ili mu poslale poruku.

Druga je stvar ako vam kaže da će vam se javiti sutra posle treninga. Tada, barem u tom trenutku, stvarno i planira da vam se javi kad stigne kući s treninga, ili i pre nego što stigne kući (prednosti mobilnog nad fiksnim telefonom). A ako se ni tada ne javi? U tom slučaju, možete da se nadate da je stvarno zaboravan, ili da mu je nešto iskrslo; jer, ako se ne radi o tome, onda je sasvim moguće da mu baš i nije preterano stalo do vas. Možda je čak i sreo neku drugu koja mu se više dopada... ili je zaključio da će se bolje zabaviti igrajući igrice na kompjuteru.

A šta da radite ako izgarate od želje da znate zašto se nije javio onda kad je rekao da će se javiti (ona varijanta sa "zovem te sutra posle treninga")? Kad je u redu da ga zovete a da ne ispadne da ga jurite i smarate? Pa, ako ćete se već sledećeg dana videti u školi, možete ga tad pitati zbog čega vam se nije javio (i ako ispadne da vas je po pedeseti put zaboravio, zaboravite i vi na njega, i nađite nekoga ko je u stanju da se seti da postojite). A ako niste u istoj školi ili u istoj smeni, možete mu poslati poruku i pitati ga zbog čega se nije javio. Ukoliko se izvini i da vam dobar razlog, u redu; svakom se može desiti da mu nešto iskrsne. Ako pak okoliši i ne ume da da neko normalno objašnjenje, trebalo bi mu staviti do znanja da ne tolerišete da sopstvenom dečku budete "poslednja rupa na svirali" - i toga se držite.
Sačuvana
Mushmula
Gost
« Odgovor #1 poslato: Februar 19, 2007, 10:02:42 »

Sto bi se reklo"Ne moze ona biti ruzna koliko ja mogu biti pijan" Grin
Ako ne zove ili je izgubio broj(kao...),ili je ovaj razlog sto ga napisah,ili se stidi.mada je to retkost Grin ali nikad ne treba popustiti i nazvati ga prva.To je mistake!Da je hteo,zvao bi! Grin
Sačuvana
gremlin
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 184


Čovjek je sretaniji kad moze da usreci i druge


Pogledaj profil
« Odgovor #2 poslato: Februar 19, 2007, 17:11:50 »

zasto bi neko uooste tracio svoje vreme u iscekivanju mislim da je to bezveze.svet je pun ljudi zasto bi onda podsecao nekog da postojis,ukoliko nekom ne trebas zasto bi onda on trebao tebi.ako ne volis sebe ne ocekuj da te neko voli.ako su devojke pricljive sto nam je u prirodi,tako su muskarci zatvoreni.kako uopste mozes da ocekujes od muskarca da prica o nekim gluoostima recimo o tvojim novim cipelama,pantalonama,kozmetici ili o tome kako se tvoja drugarica ovo ili ono,oni malo pricaju ali se vise dokazuju takve su prirode,treba ti dug staz sa jednim da bi uspela da ostvaris neku komunikaciju.prema tome NIKAD NE TRAZI OD DECKA DA TI BUDE ISTO STO I PRIJATELJ.
Ako ti treba neko kome ces da se izjadas imas drugaricu ili psihologa sto ne znaci da si luda vec prekomunikativna.
Kada naucis sebe da ne mora sve da znas i da te sve interesuje tada nece da te pogadjaju gore navedene stvari,
NIKAD GA NE ZOVI AKO TE NIJE POZVO tako ima razlog vise da se hvali time kako ima napaljenu ribu koja ga non-stop smara.njemu to inponuje a tebe izludjuje
« Poslednja izmena: Februar 19, 2007, 17:43:04 grizli » Sačuvana
Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #3 poslato: Februar 19, 2007, 22:26:37 »

Heh... Znaci muskarci zovite a devojke cekajte poziv, nemoj slucajno da nekad pozovete... Glupo bi bilo zaista... Zezam se ali je tako u vecini slucajeva... Barem meni kad je do nekog stalo ja cu ga nazvati...  Grin
Sačuvana

gremlin
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 184


Čovjek je sretaniji kad moze da usreci i druge


Pogledaj profil
« Odgovor #4 poslato: Februar 20, 2007, 09:17:38 »

neeee isto vazi i za musku populaciju,UVEK TREBA NAPRAVITI NEKI KOMPROMIS,ako se ucestalo ponavlja da samo tebi neko treba a da ti tom istom trebas samo kad ga pozoves,u tom slucaju nema kompromisa vec DRSKOST nebitno sa cije strane. mislim da covek treba imati princip i samopostovanje
Sačuvana
Mushmula
Gost
« Odgovor #5 poslato: Februar 20, 2007, 09:30:06 »

Ako nije nazvao naredna 2,3 dana(a cim je toliko proslo...) veruj nece sigurno!
Sačuvana
gremlin
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 184


Čovjek je sretaniji kad moze da usreci i druge


Pogledaj profil
« Odgovor #6 poslato: Februar 20, 2007, 09:37:21 »

ma ako nema vremena jednom u toku dana da ti posveti 5 min. cemu sve
Sačuvana
Mushmula
Gost
« Odgovor #7 poslato: Februar 20, 2007, 09:44:12 »

svidja mi se tvoje razmisljanje.
Sačuvana
gremlin
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 184


Čovjek je sretaniji kad moze da usreci i druge


Pogledaj profil
« Odgovor #8 poslato: Februar 20, 2007, 18:12:49 »

mislis li da ce se svet srusiti ako neko ne pomisli na tebe ili ti na njega?
ma pali bre od mene ako nisi sposoban da procenis moju vrednost uvek postoji neko ko ce razumeti moje potrebe ko ce uvideti moje vrednosti. Stoji to da nisam savrsena-niko nije,ali sam dovoljno sposobna da nadjem bolje!
u Srbiji je trend da zene budu zlostavljane bilo to fizicki ili psihicki pa ja kazem svima koji spadaju u tu grupu:NADJITE SEBI RAVNOG! jer takve osobe su uglavnom kukavice.
Ili kad cujem da se pobijo zbog devojke ili sa devojka posvadjala sa drugaricom zbog decka ej bre,zar je jedini/a?
Sačuvana
Mushmula
Gost
« Odgovor #9 poslato: Februar 21, 2007, 08:59:09 »

Pa dobro,nemoj da si takav sovinista.Nije sve tako crno zuto.I ja bi se potukla da mi neko dira moje.Nije to u tome stvar sad dal je jedini ili ne,znamo svi da nije,ne mozes pretji preko nekih stvari.Dobro kod devojaka je mozda drukcije.I one se tuku,ne moraju se redovno svadjati samo.Ne b ise nikad posvadjala ,cemu to,jedino bih ako je u pitanju najbolja drugarica pa da mi otme.onda i ne bi bila najbolja drugarica.ali opet kazem covek popizdi i ja bi udarila svakog prva sakom u nos.
Sačuvana
gremlin
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 184


Čovjek je sretaniji kad moze da usreci i druge


Pogledaj profil
« Odgovor #10 poslato: Februar 21, 2007, 09:07:28 »

alo bre otkud ti pravo da nekog udaris ne pricam o svadji oko dukata vec oko devojke/momka znam da devojkama imponuje i da se osecaju važnijom kad se desi tako nesto,ali nasilje radja mržnju,a ne ljubav.
Sačuvana
Mushmula
Gost
« Odgovor #11 poslato: Februar 21, 2007, 09:09:06 »

pa ja i pricam o tuci oko momaka!!!!al dobro ko konta konta
Sačuvana
gremlin
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 184


Čovjek je sretaniji kad moze da usreci i druge


Pogledaj profil
« Odgovor #12 poslato: Februar 21, 2007, 09:17:01 »

CITIRAM:i ja bih se potuklada mi neko dira moje,
             i one se tuku,ne moraju se redovno svadjati samo.
             covek popizdi i ja bih udarila svakog prva šakom u nos.
UDARIO JUNAK NA JUNAKA
nije nego
ja ne pricam o tuci devojko vec o toleranciji,ti si zastupnik nasilja
Sačuvana
Mushmula
Gost
« Odgovor #13 poslato: Februar 21, 2007, 09:28:01 »

ja sam iz vrbasa,moram da budem zastupnik nasilja.
:evel
Sačuvana
gremlin
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 184


Čovjek je sretaniji kad moze da usreci i druge


Pogledaj profil
« Odgovor #14 poslato: Februar 21, 2007, 09:35:11 »

opet cu ti reci to je stvar licne kulture,ali ne i sredine u kojoj živiš
da se nasiljem ništa ne rešava mogla si da osetiš i na svojoj koži 99-te god.
da li se rešilo nešto tada?
odakle pravo bilo kome da vrši nasilje nad nekim jee ako si lud udri sebe sto si takav,ne moram ja da trpim il gledam nasilje oko sebe
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM