Kovach.rs
Vesti: Tekstovi pesama --> Lyrics
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Maj 02, 2024, 21:00:54

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 510
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 504
Ukupno: 504
Prijatelji
Stranice: [1] 2 3   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Sta da radim?  (Pročitano 8447 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Krsto
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 365



Pogledaj profil
« poslato: Mart 25, 2008, 13:49:15 »

Sta da radim kada se svidjam devojci koja se i meni svidja ali nece da bude sa mnom zato sto ucimo zajedno...Huh?
Sačuvana
djeneral
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2327


jaznamdanistaneznam


Pogledaj profil
« Odgovor #1 poslato: Mart 25, 2008, 14:49:03 »

hm? wtf?au brate ako se svidjate jedan drugom kakve veze ima bilo sta drugo
smuvaj je
Sačuvana

whoever does not try does not learn
mrkva
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8958


Nekada sam imao zivot, a sada adsl.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #2 poslato: Mart 25, 2008, 14:51:19 »

konopce reshava problem....
Sačuvana

ace
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2


...i nema spavanja!!!


Pogledaj profil
« Odgovor #3 poslato: Mart 25, 2008, 14:54:34 »

:s kakve veze ima muvanje i ucenje??? riba je frick!! ti prestani da ucis sa njom, i onda je smuvaj Smiley jednostavno
Sačuvana

arhitect in rise
Krsto
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 365



Pogledaj profil
« Odgovor #4 poslato: Mart 25, 2008, 15:01:30 »

E to je vec zgodan savet... Ja nju stvarno ne razumem... A lepa je samo tako. Lici na Anu Ivanovic i na onu Sofiu iz Prison Break 3 sezone...
Sačuvana
Њавица
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8925


Look at the stars...look how they shine for you. ♥


Pogledaj profil
« Odgovor #5 poslato: Mart 25, 2008, 15:50:08 »

hm...koliko sam ja ukapirala vi ste sad drugovi....ja mislim da ona nece zato shto se plashi da ce unishtiti u neku vrstu prijateljstva...
ja sam skoro imala isti problem...pokushaj da porazgovarash sa njom o tome...
zelim ti puno srece..  Wink
Sačuvana

Krsto
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 365



Pogledaj profil
« Odgovor #6 poslato: Mart 25, 2008, 15:57:35 »

Hvala. Ja sam je pitao da porazgovaramo a ona je to glatko odbila... Ona misli da je najbolje da sve ostavi kako jeste, a meni bas neprijatno sada u njenom prisustvu, zato sam je i pitao da popricamo... Ali nema veze, bice sve OK...
Sačuvana
Spayky
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4227



Pogledaj profil
« Odgovor #7 poslato: Mart 25, 2008, 16:07:40 »

Naravno nemoj preterivati i previse navaljivati ako si je pitao ostavi je na cekanje malo dve tri sekunde pa opet salim se naravno popusti ce ona ako stvarno delite isto misljenje .

Pozz Krsto i dobrodosao
Sačuvana

Osmeh je jedna kriva linija koja moze da ispravi mnoge stvari...
Krsto
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 365



Pogledaj profil
« Odgovor #8 poslato: Mart 25, 2008, 16:10:50 »

Hvala, spayky84.
Resio sam da od danas budem aktivan na SAMO jednom forumu umesto da pisem na 100 njih jednom nedeljno... Odlucio sam se za Kovach... tako da cemo se druziti nadam se lepo...
Sačuvana
Maletzka x)
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 407



Pogledaj profil
« Odgovor #9 poslato: Mart 25, 2008, 16:25:25 »

eeee Krsto...znam mnoooooogo moglo bi se reci parova koji su iz istog odeljenja...leeeepo se provode...i to...evo ti jedan savet..ako idete zajedno u odeljenje?! Smiley nikako ne pokusavaj da se pretvaras u ono sto nisi...veruj mi imala sam isti problem,decak se nabacivao,pretvarao se...ni ja sa njim nisam htela pricati i ako me svaki dan molio...i posle se sve promenilo...on se nekako smirio,nije se pretvarao i postao je "prirodan"...e ovako...nikako da devojka ne sazna da si pisao ovde na 4um,bice joj neprijatno,kako bi bilo i meni,jer je zbog nje otvorena i ova tema...uradi je malkice ljubomornom,pricaj sa decacima o drugim devojkama,da to ona nekako cuje al' i da o5 predjete na pricu o njoj...daj joj malo vremena,razmislice...al' pokusaj da saznas od njenih frendica kakve tipove ona voli...nekako zamoli jednu njenu frendicu pa pricajte..pozovi je negde,gde vas niko nece cuti,ni da ona to kaze "devojki" o kojoj je i tema...pitaj je sta voli,a sta ne...to bi ti puuuuno znacilo kasnije a i sad... Smiley znaci uradi to pa javi..posle cu ti reci druge postupke...i razmisli dal ti je stvarno STALO do nje...samo napred Krstooo... Smiley
Sačuvana

Krsto
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 365



Pogledaj profil
« Odgovor #10 poslato: Mart 25, 2008, 16:29:21 »

hehe Hvala ti. Ona nema internet tako da nece na forum doci sigurno... a i da sazna to meni ide u prilog, jer ja bih voleo da popricam sa njom a ne da ona bojkotuje stvar... Nisam napadan, pitao sam je samo jednom, cak joj i rekao "Ako ti neces da popricamo necu te smarati" i nije htela i necu je smarati (logicno)
Ustvari ona je i rekla jednom drugu da joj se svidjam najverovatnije zbog toga sto je ljubomorna jer imam jako lep odnos sa svim drugaricama u odeljenju a narocito sa jednom devojkom koja joj smeta... Ljubomora je mocno osecanje, u pravu si...
Sačuvana
Maletzka x)
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 407



Pogledaj profil
« Odgovor #11 poslato: Mart 25, 2008, 16:34:25 »

jeste...krsto kazem samo napred...pozovi i odma' neq njenu good frendicu pa da popricate...pricanje nije nista strasno Smiley
jer vec od sutra,ako saznas sta voli a sta ne,mozda ce jos vise paznje posvetiti tebi...i pocecete da pricate o onome sto voli,ako je to npr.tenis,prati tenis i lepo ces biti uvek informisan o tome i tako to... Grin
Sačuvana

Krsto
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 365



Pogledaj profil
« Odgovor #12 poslato: Mart 25, 2008, 16:38:43 »

Ma to nije problem, poznajemo se mi vise nego dobro. Znam sve sto voli... ali problem je njeno ponasanje od kad sam ja hteo da porazgovaramo - misli da je sve resila recenicom: "Nemoguce je zato sto ucimo zajedno"
Da napomenem, meni to nema nimalo smisla, ako je vec resila da javno kaze da joj se svidjam i svi su to primetili, sto se sada tripuje...
Sačuvana
Maletzka x)
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 407



Pogledaj profil
« Odgovor #13 poslato: Mart 25, 2008, 16:46:10 »

xexe..ma mi smo ti devojke...znaci...ne zna sta zeli...pusti je da razmisli..Cheesy
Sačuvana

Krsto
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 365



Pogledaj profil
« Odgovor #14 poslato: Mart 25, 2008, 16:47:35 »

Pa pustio sam je... Bolje ona mene da juri nego ja nju... hehe
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM