Kovach.rs
Vesti: Tekstovi pesama --> Lyrics
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Maj 02, 2024, 18:02:31

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 510
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 322
Ukupno: 322
Prijatelji
Stranice: 1 2 [3]   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Musko - ženski odnosi!  (Pročitano 10132 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #30 poslato: April 27, 2008, 22:18:33 »

Dobro svaki muskarac ponekad oseti the zelju prema bilo kom zenskom bicu ( jos pogotvu ako je lepo kao ti ) ali drugovi iskuliraju tu zelju... jer su ipak drugovi...
Meni moj Laki kaze da sam najlepsa, najbolja bla, bla ( mislim drug mi je mora da me laze Cheesy ) ali znam da nikada nece biti izmedju nas... prvenstveno sto nijedno od nas to ne zeli... jer mi smo drugovi i to je to... kraj za sve ostalo... Smiley
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #31 poslato: April 27, 2008, 22:21:50 »

jao hvala ti Micky angel ali ovi naši prosto ne znaju da se isqliraju.... Sad
drugačiji mentalitet,šta da ti kažem Cheesy Cheesy Cheesy Grin xe xe xe
Sačuvana



...life is what you make of it...
strateg3
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


Šansa se ukaže onog časa kad odlučiš da se boriš


Pogledaj profil
« Odgovor #32 poslato: April 27, 2008, 22:54:57 »

Micika je 100% u pravu,No-Coment
Citat
jer mi smo drugovi i to je to... kraj za sve ostalo
angel
Sačuvana


Proći će sve ali duša,obraz i ono što je dobro ostaju zauvek
Teško je biti sam. Od toga je jedino teže kada su dvoje sami.
***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #33 poslato: April 27, 2008, 23:07:31 »

pa da ali objasni ti to ovim našim momcima Sad
Sačuvana



...life is what you make of it...
strateg3
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


Šansa se ukaže onog časa kad odlučiš da se boriš


Pogledaj profil
« Odgovor #34 poslato: April 27, 2008, 23:30:13 »

Ajd, posto slabo zalazim u ovaj deo foruma da se malo i ja raspricam.
Verovali ili ne ali u zivotu sam uvek imao bolje drugarice nego drugove,prave iskrene i postene,tu mislim na to da NIKADA nikome nije palo na pamet nikakva hemija,to treba u startu razgraniciti tako da niko ni nepomisli na tako nesto,e sada ako je neko ja to ovako pisem,ogranicen pa u devojci vidi nesto drugo,onda se treba tako i da postavi ili drugovi ili parovi,znaci nema dvojbe oko ovoga,a ako na dva koloseka to je vec druga prica i obicno muskarci gledaju da devojku samo iskoriste(znate na cega mislim),pa zasto ni meni kao muskarcu to nije jasno zato sam gore i napisao (ogranicen),ako mi je drugarica tu je kraj i TACKA.
I dan danas imam zaista dosta drugarica,smesno mozda zvuci ali je istina,jer su iskrenije od muskaraca i pre ce ti pruziti pomoc kad ti je najpotrebnija.
Evo prvi put cu na forumu da napisem da sam ovde stekao izuzetnu meni i dragu i milu osobu,koja se zove Milica "nashe majushno chudo" to je moj mali  angel,izuzetna je drugarica i devojka koju bu trebao da ima svaki Posteni decko,em je svestrana, em je postena,i da nepisem dalje jedna Predivna Duša od Devojke i zato upozorenje momcima nemoj da vidim da je neko napada  Grin
Evo ja sam ukratko napisao, a ko nije shvatio,nikada ni neće.
Izvini micko moj morao sam kad te Volim normalno kao drugaricu. angel
Sačuvana


Proći će sve ali duša,obraz i ono što je dobro ostaju zauvek
Teško je biti sam. Od toga je jedino teže kada su dvoje sami.
mgazilj1
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34


.....u mojim venama tvoja ljubav putuje......


Pogledaj profil
« Odgovor #35 poslato: Maj 05, 2008, 15:48:38 »

muško-ženska prijateljstva su veoma moguća i ujedno i poučna.Ja kao djevojka mogu uz prijatelja mnogo saznati o njihovim stavovima,gledanju u budućnost,ponašanjima i time si olakšati buduću vezu ili čak brak.
Ja naprimjer imam najbolju prijateljicu,ali imam više prijatelja nego prijateljica.Uz dečka,koji mi je ujedno i prijatelj i njegov kolega iz djetinjstva sada je moj najbolji prijatelj,uvijek izlazim u muškom društvu jer oni ne ogovaraju okolo tko se kako obukao,tko kako izgleda,tko je lijep,a tko ružan,ne tračaju i ne gledaju kakav češ biti.S njima se ugodno osječam bila ja u trenerci i patikama,riflama ili suknji...uvijek mi je lijepo i neće mi prigovoriti zašto se danas nisi našminkala,oni vole prirodno,a ne lutke s tonom pudera...
Muški su puno otvoreniji od žena zato se s njima volim družiti,s njima razgovaram o svojim problemima,makar bio i pms u pitanju,otvoreno mogu razgovarati o sexu i pitati što me zanima bez da se ja ili oni crvenimo....
Jednostavno volim svoje MUŠKE PRIJATELJE,svoga DEČKA i život kakav živim..I neka mi kažu da sam luda,i govore o meni šta hoće,ja imam osobe koje će me voljeti i neće iskorištavati,te će me cijeniti,a prijateljice će samo biti dobre samnom a iza leđa sam đubre...Djevojke se uvijek sa djevojkama svađaju zbog gluposti ili pametnih razloga,a sa dečkima nema svađanja,iz bjesa govorenja da je prijateljstvo naše koje je bilo najbolje sranje,i svi se problemi riješe razgovorom...

PO MENI MUŠKO-ŽENSKA PRIJATELJSTVA SU MOGUĆA..ako čovijek ima imalo pameti u glavi....
Sačuvana

Kad čovjek izgubi ono što je volio,živi da bi se sječao što je izgubio.Na tom životnom putu suza će koja da krene,al ostat će sječanje na nas prijatelje!!!!   (3.g-the best)
Stranice: 1 2 [3]   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM