Kovach.rs
Vesti: Kovach.rs --> ANDROID aplikacija za horoskop.
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Maj 02, 2024, 22:27:53

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 510
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 483
Ukupno: 483
Prijatelji
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: KAKO SPRECITI PEDOFILIJU  (Pročitano 24946 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Jelena
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1696


Suck my lolly :)


Pogledaj profil
« Odgovor #60 poslato: Mart 21, 2008, 15:09:12 »

Platicemo nekoga da rokne Theodora Bagwilla (T-Bag-a)  Travka Kolo
Sačuvana

Djevojka iz fine porodice
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26



Pogledaj profil
« Odgovor #61 poslato: Jun 23, 2008, 22:46:32 »

Smrtna kazna
Sačuvana

Ja sam vjestica
MilicaJ
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 294


Hiljade i hiljade godina nebi bilo dovoljno


Pogledaj profil
« Odgovor #62 poslato: Jun 28, 2008, 23:33:37 »

na vesala sa pedofilima  Evil
Sačuvana
ivaccc
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2800


............................


Pogledaj profil
« Odgovor #63 poslato: Jul 01, 2008, 11:10:15 »

Brate, bash gledam... Vozam se u busu po gradu i u svakom naletim bar na po jednu majku s tjerkicom koja ima jedno 4-5 godine... Tjerkica je obuchena u minimalnu majchicu i u neki shortsitj iz kog sve ispada.... Jbt, roditelji bi malo mogli da paze kako oblache svoju decu... Ja se zgrazhavam, ali redovno tako neshto vidim...
Sačuvana

There is nothing you could do that I have not already done to myself... Grin
~Avax~
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3763



Pogledaj profil
« Odgovor #64 poslato: Jul 22, 2008, 01:30:04 »

Brate, bash gledam... Vozam se u busu po gradu i u svakom naletim bar na po jednu majku s tjerkicom koja ima jedno 4-5 godine... Tjerkica je obuchena u minimalnu majchicu i u neki shortsitj iz kog sve ispada.... Jbt, roditelji bi malo mogli da paze kako oblache svoju decu... Ja se zgrazhavam, ali redovno tako neshto vidim...

ODLICNO RECENO!!!tako npr neku klinku vidis 6,7 razred,ma i nize...izasle u grad,obukle helanke,sminka ono,previse,e i aj sad...hm...izazivaju bre

al tacno to sto kave ivaccc,stvar je u roditeljima,ne u deci...

 
Sačuvana

alice in velvet
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2503


mrzim senke naših godina


Pogledaj profil
« Odgovor #65 poslato: Jul 22, 2008, 12:10:51 »

Brate, bash gledam... Vozam se u busu po gradu i u svakom naletim bar na po jednu majku s tjerkicom koja ima jedno 4-5 godine... Tjerkica je obuchena u minimalnu majchicu i u neki shortsitj iz kog sve ispada.... Jbt, roditelji bi malo mogli da paze kako oblache svoju decu... Ja se zgrazhavam, ali redovno tako neshto vidim...


Naravno da nije lijepo da se djeca oskudno oblače...čisto iz razloga kulture, zdravlja i sl....
Ali to su ipak djeca i treba ih posmatrati kao DJECU!
Iako su, možda, neprimjerno obučena to nije razlog za tako gnusnu stvar kao što je pedofilija!!!
I glupo mi je što se upšte i pominje izgled djece kao neki "razlog".
Pedofili su BOLESNICI koji vrebaju i djecu koja su "normalno" obučena...
To je jaaakoo nastrano i mnogo me nervira i boli, ne znam samo kako neki mogu i pomisliti na te male anđele na takav grozan način.... Angry
Ljuti me to!!
i zato:
na vesala sa pedofilima  Evil

a i to je preblaga kazna....treba im sjeckati dio po dio tjela i to počevši od najintimnijeg djela, pa prsti, pa jezik..... Evil Evil Evil pa na el. stolicu!!
Sačuvana

Na jedno uvo ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo ako mi priđu sa prave strane
  
ivaccc
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2800


............................


Pogledaj profil
« Odgovor #66 poslato: Jul 22, 2008, 13:32:27 »

Slazhem se... Ali, ipak bi mogli pripaziti kako oblache decu... Kako ovu bash malu, tako i klinke od 12-13...

A, neeeeeee.... Nismo dovoljno mashtoviti... Prikujemo ih za krst, eksere kroz zhile, obesimo krst naopachke, napravimo im hiljade malih ranica po telu i onda zalijemo sirtjetom... Ali, prvo se malo pozabavimo sa tim najintimnijim delom.... Oderemo ga na zhivo...    Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil
Sačuvana

There is nothing you could do that I have not already done to myself... Grin
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #67 poslato: Jul 22, 2008, 16:52:03 »

^^^ aman cure... pa dje ce vam dusa... qq...
Pa preteraste ga... qq... smuci mi se...
Ali mozda im je i to malo...
I da pedofili i obucenu decu do grla maltretiraju...
Najgore je imati pedofila u porodici...
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #68 poslato: Septembar 17, 2008, 00:33:41 »

Ovo je njena prica... Koliko je slicnih... Koliko je istih... Koliko je neispricanih...
  Boli...



Bila sam sasvim mala kada je sve pocelo... Nosila sam duge kike, sarene suknjice i volela Chupa Chups vise od svega...
Nisam razumela svet koji se odvija oko mene, a nisam ni zelela da razumem. Bilo mi je dovoljno da imam mamu, tatu, batu i baku koji me cuvaju. Koji ne daju da me iko dira...
Svi su me voleli, mazili i pazili... Bila sam malo cedo, pametno cedo.
A sve je pocelo tada...
Ne znam ni kad... ni kako... ni zasto...
Secam se samo da je moj smeh izgubio boju... da mi se Chupa Chups ogadio... i da danas ne nosim suknjice...
Teca me je voleo najvise od svih... Kupovao mi je sta sam pozelela... Uzivao je da gleda kako se ja topim dok se slasti lagane Chupa Chups lizalice tope u mojim ustima... Govorio mi je kako sam lepa u skunjicama... Uzivao je da me mazi... Ta ja sam bila maza, volela sam da se gnjavim... Vrteo je moju kosu u svojim rukama, nezno me masirao... Golicao...
Danas nisam golicljiva... i ne volim da me diraju po kosi...
Vaspitana sam da postujem starije... Da im se obracam sa Vi, da im cinim usluge i radim ono sto oni kazu... Bila sam fino dete... Svako bi me pozeleo za kcer...
Volela sam i ja da gnjavim druge... Mama je imala problema sa ledjima pa sam morala da naucim da masiram...
Teca je cesto znao da me zamoli da ga masiram... Skidao bi majcu i govorio kako mogu da radim sa njim sta zelim... Da je on moj rob, a ja njegova malena... Govorio bi kako zeli da se igramo...
Bila sam mala... volela sam igre...
On je zeleo mene da masira... A ja nisam imala problema sa ledjima...
Govorio bi mi da skinem majcu jer ce tako masaza biti bolja... Pricao bi mi slatke stvari koje nisam razumela... I govorio kako cu za to da dobijem hiljade lizalica... Pricao je kako sam cedna i nezna... Dodirvao mi je svuda... Govorio bi da tako treba... Da tako valja...
"Opusti se, znam ja sta valja... Volim te... Oh, tako si meka... Tako nezna... Odusevljavas me..."
Masaze su postale cesce, dodiri jaci, dodiri po citavom telu... Cesto je imao obicaj da me ljubi po celom telu... Bila sam mala... Morala sam da postujem starije... On je bio moj teca... Morala sam da postujem tecu... Teca zna najbolje...
Ruke su mu obletale oko mog tela... Milovao je moje nedorasle grudi... Ljubio one mekano, cedno mesto na mom telu...
Volela sam da nosim suknjice...
Igra je postajala grublja, lizalice cesce... Postovanje sve vece...
Govorio je da za nasu igru niko ne sme da zna... To je nasa mala tajna... Veli tako je lepse...
Jednoga dana je rekao da ima nesto specijalno za mene... Jednu veliku lizalicu... Koja je mnogo ukusna i lepa...
Nije mi bila ni lepa ni ukusna... Ali pokon se ne odbija, morala sam i njegovu lizalicu da pojedem... A ni malo mi se nije svideo onaj beli krem iz nje...
Govorio je kako sam njegovo malo zlato... Kako samo mene voli... Kako sam lepa... Kako sam meka... Kako sam nezna... Kako uziva da se igra sa mnom... Nijedna se tako nije igrala sa njim, veli...
Govorio je kako se razvijam u prelepu devojku... Da su moje grudi posebne... A moja malena najsladja... Najukusnija... Nisam ga razumela... Ali on je bio teca... Morala sam da ga postujem... On je bio stariji... A i imao je tesku ruku...
U mojoj sobi... u njegovoj sobi... napolju... kad nikog nije bilo... kod moje sestre u sobi... u kupatilu... u kolima... na podu... uz zid...
Uz smeh... uz suze... uz reci.. bez reci... uz muziku... u tisini... u mraku... jutrom... u podne... sekund... minut... cas... dan... nedelja... meseci... godine...
Rekao je da me nece povrediti... Da samo zeli da moja malena proba njegovu lizalicu...
Opet... i opet... i opet... i opet...
Vise nisam devojcica... Prestala sam da idem kod tetke... i oni vise ne dolaze kod nas... Prestala sam da jedem Chupa chups... Ne nosim suknjice... I ne dozvoljavam da mi iko takne kosu... I ne volim da se igram... I ne volim tecu... Manje postujem starije... Ne cutim... Ne vise... Boli...
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
CrazYCoook
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 618


It only hurts when your eyes are open....


Pogledaj profil
« Odgovor #69 poslato: Septembar 17, 2008, 08:09:04 »

Slazhem se... Ali, ipak bi mogli pripaziti kako oblache decu... Kako ovu bash malu, tako i klinke od 12-13...

A, neeeeeee.... Nismo dovoljno mashtoviti... Prikujemo ih za krst, eksere kroz zhile, obesimo krst naopachke, napravimo im hiljade malih ranica po telu i onda zalijemo sirtjetom... Ali, prvo se malo pozabavimo sa tim najintimnijim delom.... Oderemo ga na zhivo...    Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil
Ivacc zaboravila si prvo i osnovno ...Dobro natrljati so pre sirceta...Da se lepo zagreju ranice...A ne da ga deres na zivo..Nego uzeti skalpel..I seci deo po deo...Dao bih vam ziv primer samo nek mi neko udeli 1 ...2jcu...da se izvezbam malo...
Sačuvana

He who makes a beast out of himself
Gets rid of the pain of being a man
Big Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1271


Bog je milostiv i prašta. Ja ne...Ja nisam Bog...


Pogledaj profil
« Odgovor #70 poslato: Decembar 10, 2008, 17:28:55 »

Povešati te ludomane i to javno kao u Saudiskoj Arabiji ili metak u potiljak kao u Kini.
Sačuvana

Jedini normalan u svetu ludih,ili jedini lud u svetu normalnih...

pretty kitty
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24


Pogledaj profil
« Odgovor #71 poslato: Maj 19, 2009, 22:06:23 »

Slazhem se... Ali, ipak bi mogli pripaziti kako oblache decu... Kako ovu bash malu, tako i klinke od 12-13...

A, neeeeeee.... Nismo dovoljno mashtoviti... Prikujemo ih za krst, eksere kroz zhile, obesimo krst naopachke, napravimo im hiljade malih ranica po telu i onda zalijemo sirtjetom... Ali, prvo se malo pozabavimo sa tim najintimnijim delom.... Oderemo ga na zhivo...    Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil

jer nije ovo malo surovo??
takvi ljudi su bolesni i niko im nista ne moze.neko je pomenuo da se 13-ogodisnje devojcice oblace neprimerno za svoj uzrast,slazem se
Sačuvana
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #72 poslato: Maj 29, 2009, 21:17:41 »

Prema novom istraživanju Centra za bolesti zavisnosti i mentalno zdravlje (CAMH), pedofilija je najverovatnije uzrokovana lošim vezama u mozgu. U istraživanju su primenjene magnetna rezonanca i sofisticirane računarske analize kako bi se uporedile grupe pedofila sa grupama kriminalaca čiji zločini nisu bili seksualne prirode. Ustanovljeno je da pedofili imaju znatno manje "bele mase", supstance odgovorne za povezivanje različitih delova mozga.
Ovo otkriće, objavljeno u časopisu za psihijatrijska istraživanja, u suprotnosti je sa široko prihvaćenim verovanjem da je pedofilija posledica rane traume i zlostavljanja u detinjstvu, te predstavlja do sada najjači dokaz da je pedofilija manifestacija poremećaja u razvoju mozga.
Prethodna istraživanja istog tima naučnika su dala značajne sugestije ka ovom zaključku. Pedofili imaju niži IQ, tri puta veću verovatnoću da su levoruki, a čak su i nižeg rasta od onih koji nisu pedofili.
Psiholog dr Džejms Kantor iz CAMH kaže da "nijedan nalaz is ovog istraživanja nije u prilog nekog tvrđenja da pedofili ne treba da budu krivično odgovorni za svoja nedela. Nemogućnost odabira normalnog seksualnog interesovanja ne znači da ne možete da birate šta ćete činiti."
Nalazi istraživanja upućuji i na neophodnost posvećivanja veće pažnje načinu na koji mozak upravlja seksualnim interesovanjima. Takve informacije mogu biti izvor strategija za prevenciju razvoja pedofilije.
U istraživanju je učestvovalo ukupno 127 muškaraca, pri čemu su pedofili i oni koji to nisu bili približno brojčano ujednačeni u uzorku.
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
JWH1947
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 178


Pogledaj profil
« Odgovor #73 poslato: Januar 14, 2010, 05:15:49 »

Sabrina, you are too much. Force them to join the Amish. Smiley
Sačuvana
BOY NAMED SANDOZ
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 720



Pogledaj profil
« Odgovor #74 poslato: Januar 14, 2010, 12:20:09 »


a i to je preblaga kazna....treba im sjeckati dio po dio tjela i to počevši od najintimnijeg djela, pa prsti, pa jezik..... Evil Evil Evil pa na el. stolicu!!
Uh, nesto mi deluje da uzivas u tom mucenju isuvise no sto bi trebalo Roll Eyes.

A sto se tice teme. Ja sam ipak protiv smrtnih kazni, koliko god je neko zasluzuje. Sterilizacija je najbolje resenje i odavno se praktikuje koliko ja znam u Danskoj i Norveskoj.
Sačuvana

Ja sam uvek u pravu. To realnost gresi Wink.

I want something good to die for,
to make it beautiful to live.
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM