Kovach.rs
Vesti: Kovach.rs --> ANDROID aplikacija za horoskop.
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Maj 03, 2024, 06:45:22

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 525
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 512
Ukupno: 512
Prijatelji
Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Čaviću dosta Felpsove priče o novim odelima  (Pročitano 1632 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Милан Бандић
Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 7954


Mинистар за верска и Национална питања


Pogledaj profil
« poslato: Avgust 01, 2009, 10:46:01 »

Milorad Čavić izjavio je danas u Rimu da je umoran od izjava Majkla Felpsa da se takmiči u odelu koje je lošije od ostalih takmičara i ponudio je Amerikancu da mu kupi jedan od kostima najmodernije generacije.

Čavić, koji pliva u odelu marke Arena Iks glajd kazao je da nije tačno da Felps mora da pliva u svom sadašnjem odelu marke Spido LZR rejser i da on za sat vremena može da mu donese ili kupi novu opremu.

"Znam da Felps zarađuje mnogo novca od kompanije Spido. To je lojalnost... Ipak, iz mojih ranijih iskustava sam naučio, sloboda izbora sa sobom nosi i određenu cenu. Šta god da izaberete, moraćete nešto da žrtvujete", kazao je Čavić.
"Ako Majk želi odelo marke Arena, potrebno je samo da kaže. Ako ne žele da mu ga daju, ja ću mu kupiti. On ima različite opcije. Mediji su stvorili sliku kao da Felps ne može ništa drugo nego da pliva u Spido odelu. To je laž", poručio je srpski plivač.
Felps je prošle godine na Olimpijskim igrama u Pekingu u trci na 100 metara delfin pobedio Čavića za jedan hiljaditi deo sekunde.
Novi okršaj dvojice najbržih plivača na svetu očekuje se sutra u finalu iste discipline na Svetskom prvenstvu u Rimu.
Felps je pre nekoliko dana kritikovao plivače koje koriste nova odela od poliuretana, koja prema njegovom mišljenju, značajno utiču na poboljšanje rezultata svih takmičara.

FINA zabranjuje nova odela od 1. januara
Zabrana upotrebe plivačkih odela od poliuretana važiće od 1. januara sledeće godine, rekao je agenciji AP izvor blizak vrhu Svetske plivačke federacije (FINA).
FINA je prvobitno saopštila da zabrana neće stupiti na snagu pre aprila sledeće godine, a najnovija odluka predstavlja delimični udovoljenje zahteva najboljem svetskom plivaču Majklu Felpsu, koji je zapretio povlačenjem, navodi izvor agencija AP.
Sačuvana

" ... Нисам знао да љубав дубока, зараза је, да је куга, стријела. Пришла је и заклопљена ока, Бандићу је памет одузела ... "
B.Love
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2027


Pomoci ne trazeci nista zauzvrat mogu samo poneki


Pogledaj profil
« Odgovor #1 poslato: Avgust 01, 2009, 13:35:13 »

A i meni su dojadili s tim odelima...treba muski da plivaju samo u gacicama ne duzim od pupka do kolena,a zene u jednodelnim kostimima takodje dole do kolena,naravno uz kapice i naocare,jer ako bi ovako nastavili dalje na kraju bi plivali i s perajama na nogama,a mozda bi i na ledjima nakalemili trougao kao ajkule....
Sačuvana

Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM