Kovach.rs
Vesti: Kovach.rs --> ANDROID aplikacija za horoskop.
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Maj 03, 2024, 05:45:33

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 512
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 495
Ukupno: 495
Prijatelji
Stranice: 1 [2] 3   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Sta da radim?  (Pročitano 8452 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #15 poslato: Mart 25, 2008, 16:58:10 »

Joj te odeljenske ljubavi... joj... pravo da ti kazem Krsto ja sam malkice na njenoj strani...
Pazi ovako, prvo znam da sam nepristojna ali moram da te pitam koje si godiste ?
A drugo, pazi ovako: ona razmislja o tome sta ce biti kad vi raskinete...osim sto bi ste unistili divno prijateljstvo ( u 90% slucajeva je tako ) takodje pola odeljenja bi bilo na njenoj a pola na tvojoj strani... ili bi mozda svi bili na tvojoj pa bi se ona osecalal glupo i ponizeno, ili bi svi bili na njenoj pa bi tebi bilo trulo...
U svakom slucaju ona razmislja o vremenu koje vi provodite zajedno sad trenutno! Mozda je i nesigurna ( mislim da je tako ) pa ne zna da se bori za ono sto zeli... Probaj da razgovaras sa njom van skole, gde vas niko od vasih drugova nece videti! Reci joj da zelis prijateljski da pricas...bez da je prisliljvas...
A ovo za ljubomoru... tu moram da kazem da se moje misljenje rzlikuje od vaseg. Kada bih videla da neki decko koji mene hoce da smuva prica sa jos nekom curom ali sa ociglednom namerom da mene napravi ljubomornu - to bi bio kraj! Opet narano, to je samo moje subjektivno misljenje, i ja nemam pojma sta ta cura oseca niti misli... Ti to najbolje znas...
To da pricas sa nekom njenom dobrom drugaricom nije losa ideja...
I znam da ce se mozda neki momci sa forma buniti sto cu ovo da kazem ali budi otvoren i iskren... Drugacijeg puta nema ako ti se iskreno svidja... Wink
A da: srecno! Kolo
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
Krsto
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 365



Pogledaj profil
« Odgovor #16 poslato: Mart 25, 2008, 17:07:45 »

Nije nepristojno pitati nekoga koje je godiste, narocito posto sam naveo u profilu. '91 sam godiste...
Niko ko je ostavio odgovor u ovoj temi nema razlicito misljenje od mene. Svima vama je razumno da mi popricamo ALI ONA NECE DA RAZGOVARA.
Ja sam znao da od toga nece biti nista i krivo mi je sto je malo poljuljalo nas odnos, ali nema veze.
Jedino sto ne razumem zasto je ona otkrivala da joj se svidjam ako je vec htela ovako da postupi? Mi smo se i pre ovoga extra druzili i bas se lepo slazemo, ali to njoj nije dovoljno... Ima ona svojih otrova, voli da bude u centru paznje...
Iskreno, lepsa je od mene i ja sam joj rekao da u ogledalu ne vidim nesto sto ide uz nju, ali ajde...
Ne znam, videcu sta cu uraditi... Ali sigurno cemo ostati dobri drugovi, to znam pouzdano, jer ne mozemo da se naljutimo jedno na drugo...
Sačuvana
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #17 poslato: Mart 25, 2008, 17:19:08 »

Mozete da se naljutite jedno na drugo pogotovu sto si eto rekao da voli da bude u centru paznje - znam taj tip devojke - mozda te ponizi samo da bi ona ostala gore ako kontas sta hocu da ti kazem...
Ne znam... probaj sve sto je do tebe... a ako ne ide - pa neces ti nikog da molis! Ima toliko cura na ovome svetu! Bilo, proslo... Zivot ide dalje... ali niposto nemoj da napustas pre nego sto si siguran da si sve probao... Wink
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
Krsto
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 365



Pogledaj profil
« Odgovor #18 poslato: Mart 25, 2008, 17:21:47 »

To si u pravu. Rekao sam 220 puta - jeste jedinstvena ali nije jedina! Hvala ti na savetima... Necu odustati ali necu nesto preterano ni da se cimam...
Sačuvana
Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #19 poslato: Mart 25, 2008, 19:18:15 »

Joj te odeljenske ljubavi... joj... pravo da ti kazem Krsto ja sam malkice na njenoj strani...
Pazi ovako, prvo znam da sam nepristojna ali moram da te pitam koje si godiste ?
A drugo, pazi ovako: ona razmislja o tome sta ce biti kad vi raskinete...osim sto bi ste unistili divno prijateljstvo ( u 90% slucajeva je tako ) takodje pola odeljenja bi bilo na njenoj a pola na tvojoj strani... ili bi mozda svi bili na tvojoj pa bi se ona osecalal glupo i ponizeno, ili bi svi bili na njenoj pa bi tebi bilo trulo...
U svakom slucaju ona razmislja o vremenu koje vi provodite zajedno sad trenutno! Mozda je i nesigurna ( mislim da je tako ) pa ne zna da se bori za ono sto zeli... Probaj da razgovaras sa njom van skole, gde vas niko od vasih drugova nece videti! Reci joj da zelis prijateljski da pricas...bez da je prisliljvas...
A ovo za ljubomoru... tu moram da kazem da se moje misljenje rzlikuje od vaseg. Kada bih videla da neki decko koji mene hoce da smuva prica sa jos nekom curom ali sa ociglednom namerom da mene napravi ljubomornu - to bi bio kraj! Opet narano, to je samo moje subjektivno misljenje, i ja nemam pojma sta ta cura oseca niti misli... Ti to najbolje znas...
To da pricas sa nekom njenom dobrom drugaricom nije losa ideja...
I znam da ce se mozda neki momci sa forma buniti sto cu ovo da kazem ali budi otvoren i iskren... Drugacijeg puta nema ako ti se iskreno svidja... Wink
A da: srecno! Kolo

Au zensko zensko.... Uvek kao dobre.... Krsto bate ako ti se svidja ne odustaj moj ti je savet....
Sačuvana

Krsto
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 365



Pogledaj profil
« Odgovor #20 poslato: Mart 25, 2008, 19:26:22 »

Ma komentar je u redu... Svidja mi se naravno i ne odustajem... samo strpljivo cekam nigde mi se ne žuri... Strpljenje je vrlina!
Sačuvana
***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #21 poslato: Mart 25, 2008, 19:34:50 »

nemoj baš puno da čekaš...... Roll Eyes meni se jednom prilikom dogodila slična situacija(zapravo bilo je obrnuto u mom slučaju),ali kada se on "smislio" da preduzme nešto bilo je kasno.... Grin al sam Evil Cheesy
ne,ozbiljno,nemoj dugo da čekaš,preduzmi nešto,pa ako o5 neće....jbg,bar da znaš na čemu si Undecided
Sačuvana



...life is what you make of it...
Krsto
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 365



Pogledaj profil
« Odgovor #22 poslato: Mart 25, 2008, 19:37:53 »

Ova devojka je posebna... čekam njen odgovor...
Ali nije ona jedina, sviđaju mi se i druge, to je prirodno... Naravno da neću čekati previše...
Sačuvana
:) hope
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 6817


Ministar za porodicna i socijalna pitanja


Pogledaj profil
« Odgovor #23 poslato: Mart 25, 2008, 21:37:25 »

Ova devojka je posebna... čekam njen odgovor...
Ali nije ona jedina, sviđaju mi se i druge, to je prirodno... Naravno da neću čekati previše...
Smiley eh, najprije da rečen da ovo nije nimalo lipo - čuj cura posebna, a naravno da je neš čekat previše, pa to opće ne ide jedno s drugim...
-ja tu vidin dvi opcije: prva je da ona ipak želi ipak samo prijateljstvo, al je rekla drugome da joj se sviđaš čisto da nastavi to prijateljstvo, jer, ako bi to izravno tebi rekla, onda bi nastali drugi odnosi, a koje ona možda ne želi; ovako nadaj se da joj se sviđaš, ali ne pokušavaj ništa Wink nadan se da si me razumija šta san tila reć
- a druga opcija je ta da su cure dosta drugčije od momaka te da je njoj i sama tvoja blizina dovoljna da se osjeća sretno i zadovoljno Smiley Smiley

Smiley pa ti sad vidi po njenom pogledu koja opcija je bliže istini
Sačuvana



Ono što vidiš to imaš pred sobom.
Krsto
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 365



Pogledaj profil
« Odgovor #24 poslato: Mart 25, 2008, 21:45:56 »

Malo mi je teško da objasnim naš odnos online... Problem je ja ne znam šta ona hoće a znam šta neće - a to je da je kuliram... ja neću da ona manipuliše mnome...
Sačuvana
***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #25 poslato: Mart 25, 2008, 21:51:30 »

ne bih se složila ovaj put sa hope,ja smatram da uvek treba "proveriti" nekako da li uopšte imaš šanse kod osobe koja ti se sviđa,jer ako ona ne želi da čuje za tebe onda je to gubljenje vremena,ali ako nije tako....onda treba preduzeti nešto! Wink bar je to moje mišljenje Wink
Sačuvana



...life is what you make of it...
Krsto
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 365



Pogledaj profil
« Odgovor #26 poslato: Mart 25, 2008, 21:58:08 »

Pa pazi: Ona rekla da joj se sviđam, ali kaže da ne može biti ništa jer smo iz odeljenja, i meni je to OK. Ali ne znam zašto je ona počela sa tom pričom o sviđanju... Zašto nije ćutala i opušteno budem drugovi...
Sačuvana
:) hope
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 6817


Ministar za porodicna i socijalna pitanja


Pogledaj profil
« Odgovor #27 poslato: Mart 25, 2008, 22:05:06 »

 Smiley he, pa i ja san mu rekla da provjeri, a to će prije provjerit po njenom pogledu, po crvenilu ili šta ti ga ja znan, pa ima dosta načina da se vidi da li te cura baš želi ili ne želi.. eo, nek je malo takne pa nek vidi njenu rekciju, oće li joj bit svejedno taj dodir,  ili nek joj reče nešto šta bi je pogodilo, ili.. ma ima milijun raznih načina kad već neće da priča o tome... pa ako se uvjeri da i ona osjeća nešto više od prijateljstva nek je nastavi uvjeravat pričon, a ako ne, pa nek ostanu prijatelji, a on nek ode do tih drugih  koje mu se isto sviđaju, a s njom će ostat prijatelj bez nekih verbalnih nesuglasica

 
 Smiley to san napisala prije neg san pročitala tvoj zadnji post, a sad pročitavši i taj odgovor, ipak smatran da san u pravu s onom mojom prvom opcijom, al opet ponavljam: probaj to gore navedeno Wink
Sačuvana



Ono što vidiš to imaš pred sobom.
***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #28 poslato: Mart 25, 2008, 23:20:07 »

inače,moram da pitam-koji ste razred?vrlo je bitno Grin
Sačuvana



...life is what you make of it...
Krsto
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 365



Pogledaj profil
« Odgovor #29 poslato: Mart 25, 2008, 23:54:51 »

II srednje tj '91 godiste
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM