Kovach.rs
Vesti: Kovach.rs --> ANDROID aplikacija za horoskop.
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 18, 2024, 20:56:50

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 105
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 66
Ukupno: 66
Prijatelji
Stranice: 1 [2] 3 4   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Ana Ivanovic  (Pročitano 27307 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #15 poslato: Jun 23, 2007, 16:30:32 »

Slatka, lepa, vedra i nasmejana, ima nešto što liči na nevin devojački osmeh.. Prelepo.
A o uspesima u tenisu, nema se šta reći. Još samo da igra za svoju reprezentaciju i biće kompletan sportista.
Go Ana, Go!
Sačuvana

honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #16 poslato: Jul 03, 2007, 21:40:41 »

Srpska teniserka Ana Ivanović izrazila je veliko zadovoljstvo pobedom nad francuskom teniserkom Aravin Rezai, pošto joj je bilo teško da nastavi meč posle dvodnevne pauze. Ana Ivanović i Aravin Rezai odigrale su prvi set u subotu, a drugi u ponedeljak po podne. "Bilo je teško, morale smo da prekinemo meč u subotu, da nastavimo danas", kazala je Ivanovićeva posle pobede od 2:0 (6:3, 6:2).

Prema njenoj oceni, Aravin Rezai je igrala veoma dobro, posebno u prvom setu u subotu. "Danas je bilo važno što sam u prvom gemu uspela da napravim brejk, iako je ona imala prednost kada smo počele. To mi je ulilo samopouzdanje, zaigrala sam bolje i opuštenije. Jednostavno, uživala sam u tenisu."

Ivanovićeva je takođe izrazila zadovoljstvo servisom. Srpska teniserka se zahvalila svojim navijačima. "Uživam ovde. Na sva tri dosadašnja meča publika me podržavala, i to je bilo divno", kazala je.

Upitana da li je ikada igrala na glavnom terenu Vimbldona, Ivanovićeva je rekla da nije, i da je samo jednom do sada igrala na terenu broj jedan, prošle godine.

O susretu sa Ruskinjom Nađom Petrovom u osmini finala, Ivanovićeva je rekla da očekuje težak meč.

"To će sigurno biti težak meč, jet je ona odlična igračica, a na travi ima veliki potencijal, s obzirom na servis i ostale udarce. Servis joj je veoma jak i ravan, tako da mislim da je za mene važno da zadržim visok procenat mog servisa i da pokušam da pritisak prebacim na retern. Da se krećem više napred i da pokušam da budem agresivna", kazala je Ivanovićeva.

Na pitanje o uspehu srpskih tenisera u dosadašnjem toku Vimbldona, Ivanovićeva je rekla da je to veoma uzbudljivo. "Super je što svi idemo dalje. Svi smo u različitim delovim žreba, tako da imamo šansu da daleko odemo pre nego što se sretnemo, a to bi bilo fantastično", kazala je teniserka, jedina predstavnica Srbije koja je u ponedeljak uspela da završi meč na Vimbldonu.
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
Smiley Face
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3588



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #17 poslato: Jul 04, 2007, 14:33:19 »

jao, bash je lijepa...
Sačuvana

http://www.zooreka.com/photo-398959.html
                 You can be my hero baby, you can kiss away the pain.
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #18 poslato: Jul 10, 2007, 02:25:42 »

Ana Ivanović se sa šeste probila na petu poziciju WTA liste posle Vimbldona. Ivanovićeva se plasirala u polufinale prvi put u karijeri. Ona je na putu ka vrhu prestigla prošlogodišnju pobednicu Vimbldona Ameli Morezmo, koju je ispadanje u osmini finala koštalo pada sa četvrtog na šesto mesto.
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #19 poslato: Jul 10, 2007, 06:33:49 »

Videh neke njene slike na tv-u, ne samo što je lepa i prirodna i ljupka i nasmejana, već je fotogenična extra - više nego mnogi modeli, čak i sexy - na tim fotkama.
Sačuvana

natasa16
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1035


posetite www.karleusa.tk


Pogledaj profil
« Odgovor #20 poslato: Jul 10, 2007, 09:04:29 »

jer to ona koja reklamira onu vodu
Sačuvana

Mozes me mrzeti i pljuvati moju temu ali ja sam za tebe kucko broj 1,ovde i u svemu!!!!!!!!!!
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #21 poslato: Jul 10, 2007, 22:33:33 »

Da ona reklamira Aqua vivu ja mislim...
Jeste cura je mnogo slatka i fotogenicna (ne vise od mene..eheh salim se), ali ne znam... ima super igru zaista... ali malko vise volim tkz. Dzej Dzej tj. Jelenu Jankovic... hehe Smiley
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #22 poslato: Jul 11, 2007, 03:11:07 »

Mislim da su te slike postavljene na njen sajt ili na neki sličan, kako god, na slikama je stravaSmiley
Sačuvana

tifone
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 112


www.dosta.ba


Pogledaj profil
« Odgovor #23 poslato: Jul 30, 2007, 00:23:30 »

sve cestitke ani
lijepa je zgodna je
igra vrhunski
samo joj malo fali da bude ko mici
dobro
malo vise
Sačuvana

100% adrenalin mjesto krvi
sad necu bit ni drugi ni treci
sad bit cu prvi
sad sam u neletu jer sad je bog na moj strani
sad me sunce umiva ujutro pozitiva hrani
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #24 poslato: Avgust 11, 2007, 20:53:54 »

Srpske teniserke Ana Ivanović i Jelena Janković sastaće se u polufinalu turnira Ist-Vest Benk Klasik u Los Anđelesu. Ivanovićeva, koja je treća nositeljka u Kaliforniji, pobedila je u četvrtfinalu Ruskinju Mariju Kiriljenko u dva seta - 6:4, 6:4. Jankovićeva je u sledećem meču savladala Viktoriju Azarenku iz Belorusije u tri seta - 6:4, 6:7, 6:2. Polufinale Los Anđelesa biće peti duel dve najbolje srpske teniserke. Nagradni fond na turniru iznosi 600.000 dolara.
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #25 poslato: Avgust 12, 2007, 15:52:20 »

Ana Ivanović biće predstavnik Srbije u finalu turnira Ist Vest Benk Klasik u Los Anđelesu. U srpskom polufinalu Ivanovićeva je u tri seta - 4:6, 6:3, 7:5 - pobedila Jelenu Janković. U finalu u nedelju od 23 časova Ana će igrati sa Ruskinjom Nađom Petrovom, kojoj je zemljakinja Marija Šarapova predala polufinalni duel. Turnir u Los Anđelesu igra se za nagradni fond od 600.000 dolara.

Ivanovićeva je dobila polufinalni meč zahvaljujući daleko boljoj koncentraciji u odlučujućim trenucima.

A putu ka pobedi dve i po godine mlađa teniserka načinila je nekoliko preokreta – u odlučujućem setu ona je nadoknadila zaostatak od 1:4, a u desetom gemu Jankovićeva je imala čak tri meč-lopte na servis protivnice, koje nije iskoristila.

Statistika govori najbolje – Ana je od 9 brejk-lopti iskoristila čak 5, dok je Jelena protivnici uzela samo 4 servisa, iako je imala čak 21 priliku za to!

Po očekivanju Ivanovićeva je imala znatno više direktnih poena i neiznuđenih grešaka, a odnos asova bio je 12:0.

Skor dve srpske teniserke sada je 4-1 u korist Ane (u šestom okršaju Jankovićeva je predala bez borbe), uz kuriozitet da je i dalje svaki odigrani meč pripao teniserki koja je u tom trenutku bila slabija na WTA listi.

Ana će u Los Anđelesu igrati svoje četvrto finale sezone, a do sada je osvojila samo turnir u Berlinu.
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #26 poslato: Avgust 13, 2007, 12:35:42 »

Srpska teniserka Ana Ivanović osvojila je titulu na WTA turniru Ist Vest Benk Klasik u Los Anđelesu i tako kompletirala sjajno veče za srpski tenis. Ana je u finalu bila bolja od Ruskinje Nađe Petrove sa 2:0 – 7:5, 6:4. To je njena druga titula ove sezone (četvrta u karijeri), a naša teniserka sada u međusobnim duelima sa Ruskinjom vodi 4:2.

Ivanovićeva je još jednom pokazala da poseduje razoran servis i forhend, i zasluženo je došla do titule u Los Anđelesu.

Naša teniserka je imala 12 vinera više od Ruskinje (31:19), a uz to je imala i manje neiznuđenih grešaka (Petrova22, Ivanović 18).

U prvom setu viđeno je nekliko preokreta. Ana je u tom delu ključni brejk napravila u 11. gemu kada je povela sa 6:5, a u sledećem je i odservirala za 7:5 i vođstvo od 1:0 u setovima.

Početkom drugog seta Ana pravi novi brejk (ispostaviće se jedini u drugom setu), i ubrzo stiže do 2:0. Teniserke su u nastavku držale svoje servise, pa je Ivanovićeva u 10. gemu sjajnim servisima stigla do nove titule u karijeri.

Turnir u Los Anđelesu igrao se za nagradni fond od 600 hiljada dolara, a naša teniserka je nagrađena čekom od 95 ipo hiljada dolara.

Ana je rekla da joj je i Novak u nekoj meri pomogao da pruži dobru partiju.

"Uspela sam da pogledam deo Novakovog meča. On je igrao neverovatan tenis, i to me je motivisalo da uradim istu stvar", rekla je Ivanovićeva.

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!! ZNACI ZAKON SMOOOOOOO!!!!!!!!
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
natasa16
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1035


posetite www.karleusa.tk


Pogledaj profil
« Odgovor #27 poslato: Avgust 14, 2007, 18:03:36 »

evo nekoliko slicica





Ana is very nice girl!!!!!!!, mada je na ovj zadnjoj malo radio photoshop
Sačuvana

Mozes me mrzeti i pljuvati moju temu ali ja sam za tebe kucko broj 1,ovde i u svemu!!!!!!!!!!
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #28 poslato: Avgust 15, 2007, 00:52:59 »

Extra. Misliš da je radio photoshop? Zbog struka,jel?
Sačuvana

honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #29 poslato: Avgust 15, 2007, 02:06:26 »

Na svim slikama je radio photoshop ne smao zbog sturka vec i zbog koze i sminke i svega - retusirana je slika bar tri puta... A i Anci je buckica malo, msilim 'ima' je...
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
Stranice: 1 [2] 3 4   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM