Kovach.rs
Vesti: Kovach.rs --> ANDROID aplikacija za horoskop.
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 19, 2024, 00:27:16

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 105
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 97
Ukupno: 97
Prijatelji
Stranice: 1 2 [3] 4   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Jelena Jankovic  (Pročitano 25473 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #30 poslato: Avgust 18, 2007, 21:50:48 »

Najbolje plasirana srpska teniserka Jelena Janković plasirala se u polufinale teniskog turnira Rodžers Kup u Torontu. Jankovićeva je u četvrtfinalu posle dva odigrana seta bila bolja od Francuskinje Viržini Razano – 7:5, 6:2. Njena naredna protivnica biće još jedna Francuskinja Tatjana Golovin koja je u četvrtfinalu bila bolja od Ruskinje Svetlane Kuznjecove sa 2:1 – po setovima 2:6, 7:5, 6:1.

Plasman u četvrtfinale obezbedila je još jedna Francuskinja Marion Bartoli koja je pobedila Dinaru Safinu sa 6:2, 6:7, 6:0.

Turnir prve klase u najvećem kanadskom gradu igra se za nagradni fond od 1.340.000 dolara.
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
stepanovic
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6


Pogledaj profil
« Odgovor #31 poslato: Avgust 21, 2007, 21:28:27 »

Super igra!!!
Sačuvana
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #32 poslato: Avgust 30, 2007, 16:32:17 »

Treća teniserka sveta Jelena Janković bez mnogo problema stigla je do treće runde US Opena. Jelena je u drugom kolu prilično lako pobedila Beloruskinju Olgu Govorcovu, 65. igračicu sveta.

Meč je počeo loše za Jelenu, koja se do sada nije sastajala sa Beloruskinjom.

"Nisam je poznavala na početku, nisam znala ni kako izgleda. Na početku se nisam najbolje snašla, gubila sam 2:0, ali sam brzo uhvatila ritam i krenula. Mislim da sam odigrala mnogo bolje nego na prvom meču, ali mi svakako predstoji još dosta rada. Moram da poradim na servisu, i na još nekim elementima igre. Korak po korak, videćemo...", rekla je Jelena za B92 posle meča.

Početak ovog US Opena je tipičan za svaki veliki turnir. Najbolji teniseri se u prvih nekoliko kola privikavaju na uslove i polako podižu formu, pripremajući se za velika uzbuđenja u drugoj nedelji.

"Na početku svakog velikog turnira je teško. Morate se privići na atmosferu, nove terene, nove loptice. Uz to obično se sastajete sa nepoznatim igračicama, za koje ne znate kako igraju, često ih niste ni videli. Ipak, snašla sam se, pobedila sam i idem dalje, što je najvažnije", kaže Jelena Janković.

U trećem kolu turnira pred Jelenom je još jedna relativno nepoznata teniserka – Aliz Korne iz Francuske. Korne ima tek 17 godina i zauzima 96. mesto na WTA listi. Ona je do glavnog turnira stigla kroz kvalifikacije, a u svih dosadašnjih pet mečeva igrala je veoma sigurno. Protivnicama nije prepustila nijedan set, a samo je jednom, i to u prvom kolu kvalifikacija, prepustila rivalki četiri gema u jednom setu. Korne do sada nikad nije stigla do treće runde nekog od gren slem turnira.

"Ne opterećujem se previše protivnicama. Trudim se da forsiram svoju igru, pokušavam da odradim svoj posao na najbolji moguć način. U ovakvim mečevima one moraju da razmišljaju o tome kako da igraju protiv mene, jer sam ja treća na svetu. Ključ mog uspeha je da igram agresivno, da igram svoju igru, i to je siguran put do uspeha".

U četvrtak je Jelena slobodna u pojedinačnoj konkurenciji, ali igra prvo kolo u dublu. Ona i Francuskinja Severin Bremon sastaju se sa šesnaestim nositeljkama, Amerikankom Betani Matek i Indijkom Sanijom Mirzom.
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #33 poslato: Jun 02, 2008, 21:33:50 »

Za Jelenu Janković važi mišljenje da je jedna od najpozitivnijih teniserki na WTA turu koja ne skida osmeh sa lica čak ni kada gubi. 23-godišnja teniserka je pre dve godine imala krizu u igri koja je trajala nekoliko meseci i zbog koje je čak razmišljala da napusti profesionalni tenis. Međutim, Jelena je ponovo ušla u formu i prošle godine odigrala najveći broj mečeva u žesnoj konkurenciji.

Njena baza je na Floridi. Po završetku teniseke karijere namerava da posveti nekim drugim talentima kao što su gluma i moda. Jelena Janković se već oprobala kao kreator za modnu kuću ''Mona'', a nedavno je na svom sajtu napisala da pohađa časove glume.

''Bilo je veoma zabavno. Uvek je dobro kada radite nešto drugo i možete bar na kratko da zaboravite na tenis i opustite se. Trajalo je samo jedan sat, ali sam dobila nekoliko tema i na početku su mi dali zadatak da budem u različitim situacijama i zaista sam morala da upotrebim maštu. Posle toga, imala sam nekoliko vežbi s ciljem da me testiraju i vide moj glumački potensijal'', napisala je Jelena Janković.
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
*Anja 37*
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 296



Pogledaj profil
« Odgovor #34 poslato: Septembar 04, 2008, 17:21:48 »

Jelena bez problema do 1/2 finala
Sreda, 03 Septembar 2008


Sat i 30 minuta igre bili su potrebni Jeleni Janković za ubedljiv trijumf nad austrijskom teniserkom Sibil Bamer. Jelena je slavila sa 6:1 6:4 i na taj način se plasirala u polufinale US Opena, i tako ponovila, za sada, svoj najbolji rezultat na ovom turniru.


Jelena je na najbolji mogući način otovrila meč protiv iskusne Austrijanke. Odmah na početku ona osvaja četiri vezana poena na servis protivnice i dolazi u vođstvo. Međutim, u narednom gemu Bamer uspeva da napravi ri-brejk i izjednači rezultat. Ispostavilo se da će to biti jedini gem koji će osvojiti do kraja seta. Naša teniserka sigurnom igrom sa osnovne linije, prepoznatljivim dubokim i preciznim udarcima vršila je pritisak na protivnicu, koja je srljala iz jedne greške u sledeću. Na kraju seta samo onih neiznuđenih bilo je 17. I jedna i druga napravile su zanemarljivo malo broj direktnih poena, po 3, a jedan od razloga je što Jankovićeva nije imala nikakve potrebe da igra rizične udarce, jer je Bamer čak i zicer-poene slala u mrežu ili aut.

Drugi set takođe otpočinje brejkom, međutim, sada ga pravi Bamer. Nekih desetak minuta igre, veći broj propuštenih gem lopti sa jedne i brejk lopti sa druge strane, bilo je potrebno Jeleni da izjednači rezultat. Koliko je neizvesnih udaraca koji su padali oko samiih linija bilo u ova dva gema govori podatak da su u treći gem i Jelena i Sibil ušle sa po samo jednim pravom na čelendž. Austrijanka je posle veoma lošeg prvog seta, počela u nastavku da igra angažovanije, pa je u tri uvodna gema osvojila više poena nego u celom prvom setu (14 naspram 13). U sedmom gemu Jelena prekida niz brejkova sa obe strane i uspeva da osvoji svoj servis-gem, zatim odmah i oduzme protivnicin i tako povede sa 5:3 i dobije priliku da servira za meč. Tu priliku ne koristi, od tri brejk lopte, spašava dve, ali na treću je odservirala dvostruku servis grešku. Bamer joj se na najbolji mogući način revanširala i u sledećem gemu na meč loptu za Jelenu kod rezultata 30:40 uradila istu stvar.

Jelena će u borbi za prvo finale Gren-slem turnira igrati protiv Elene Dementijeve, koja je do sada pružila veoma ubedljive partije u Njujorku. Nije izgubila nijedan set, a najveći broj gemova je prepustila svojoj protivnici u prvom kolu Amanmuradovoj, ukupno 9. Dementijeva i Jelena do sada su se sastale sedam puta i u četiri meča pobedu je odnela naša teniserka. Ove godine igrale su u Majamiju, kada je Ruskinja predala meč pri rezultatu 6:1, 3:1, dok je u poslednjem međusobnom susretu u Berlinu slavila Dementijeva sa 2:1 u setovima.











JJ: "Iz dana u dan sam spremnija"


Jelena Jankoviæ je bez veæih problema stigla do polufinala US Opena. U èetvrtfinalu protivnica naše teniserke bila je Austrijanka Zibil Bamer, koja je za sat i po uspela da osvoji samo pet gemova. Pored ubedljive pobede, razloga za radost ima još – igra druge teniserke sveta bila je odlièna, a posle bolnih grimasa iz prethodnih meseci, na licu Jelene Jankoviæ ponovo je osmeh.

Posebno dominantna Srpkinja je bila u prvom setu, u kojem je izgubila samo jedan gem.

"Prvi set je prošao brzo, odigrala sam solidno. Nisam pravila mnogo grešaka, bila sam agresivna i taèno sam znala šta radim, igrala dobro taktièki".

Drugi set je poèeo neugodnim brejkom u korist Bamer, ali je situacija zatim dovedena u red.

"U drugom setu sam propustila priliku da brzo prelomim. Servirala sam i imala 30-0 , lopta je od mreže pala na moju stranu, ona je to iskoristila i napravila brejk. Ja sam uspela da joj vratim brejk, malo sam se pomuèila, ali sam uspela da pobedim u dva seta. Zadovoljna sam što sam opet u polufinalu US Opena".

Najveæa vrednost ove èetvrtfinalne pobede je u neoèeivano visokom nivou koncentracije i taktièke discipline koju je Jankoviæeva pokazala, posebno kada je poèetkom drugog seta stanje na semaforu bilo negativno.

"Pokušala sam da ostanem koncentrisana iako sam izgubila svoj servis. Trudila sam se da se vratim u igru, da ne razmišljam o prethodnom gemu, idem poen po poen. Razmišljala sam pozitivno, išla napred i to mi je donelo pobedu".

Pobeda je stigla posle taèno 90 minuta, a pred Jelenom je dovoljno vremena da se odmori za finale.

"Sledeæi meè igram u petak, imam dva dana odmora, to æe mi dobro doæi da se oporavim koliko god je moguæe za polufinale, da u taj meè uðem potpuno spremna".

Prošlog septembra Jankoviæevu je upravo u polufinalu zaustavila u to vreme Venus Vilijams. Ovog puta na put uka prvom gren slem finalu je olimpijska pobednica Jelena Dementijeva.

"Nekoliko puta sam je pobedila na tvrdoj podlozi, ovde pre dve godine, ranije ove sezone u Majamiju. Ona je mene pobedila ove godine u Berlinu, na šljaci, u tri seta".

Iako je statistika na strani naše Jelene (4-3 u pobedama, 3-2 na brzoj podlozi, 3-1 u poslednja èetiri meèa), polufinalni duel neæe biti lak.

"Meè æe nesumnjivo biti težak. Ona je u dobroj formi. Dosta je solidna igraèica, dobro se kreæe, ne poklanja poene, morate da zaradite sve svojim radom. Daæu sve od sebe".

Iza Jelene je veoma neobièna sezona – muèila se sa povredama, retko bila u punoj formi, a opet je uspela da se uèvrsti u samom vrhu i èak na nedelju dana izbije na èelo WTA liste. Utisak je da je njena forma u Njujorku u uzlaznoj putanji.

"Došla sam ovde sa ciljem da uradim sve što mogu. Zaista sam se dosta muèila ove sezone, nisam bila u formi, nisam ni trenirala kako treba. Sada sam konaèno zdrava, zaista vredno radim, tu su mi trener i kondicioni trener".

Druga teniserka sveta svaki trenutak koristi da bi podigla formu, što bi trebalo da joj pomogne da konaèno uðe u gren slem finale.

"Svakog dana radim razne vežbe da bih ojaèala i bila što spremnija. Najvažnije je da se napredak vidi, iz dana u dan igram bolje, i bolje se oseæam iz meèa u meè. Mislim da se bolje kreæem i udaram lopticu. Na poèetku turnira sam se muèila, nisam imala snage, brzo sam se zamarala. Zbog toga sam imala i loš tajming. Sada mi je sve bolje i nadam se da æu nastaviti ovako, videæemo kako æe biti u polufinalu".
Sačuvana
*Anja 37*
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 296



Pogledaj profil
« Odgovor #35 poslato: Septembar 04, 2008, 17:28:25 »

Neke slike sa USO Wink





















[img(660px,440px)]http://d.yimg.com/a/p/sp/getty/31/fullj.e9384cad90b82fe62a57b12327814cdd/e9384cad90b82fe62a57b12327814cdd-getty-77848992mh009_u_s_open_day_.jpg[/img]













[img(533px,800px)]http://d.yimg.com/a/p/sp/getty/57/fullj.b3dd3b870dd3d2e58eae98143c37965b/b3dd3b870dd3d2e58eae98143c37965b-getty-77849006mh006_u_s_open_day_.jpg[/img]

[img(660px,440px)]http://d.yimg.com/a/p/sp/getty/72/fullj.1de7a5500794c94970b64b32238c8cb9/1de7a5500794c94970b64b32238c8cb9-getty-77849006mh002_u_s_open_day_.jpg[/img]


[img(660px,440px)]http://d.yimg.com/a/p/sp/getty/89/fullj.b4bc260c27c90de76ebc03c9c7c03f8e/b4bc260c27c90de76ebc03c9c7c03f8e-getty-77849006mh012_u_s_open_day_.jpg[/img]




Sačuvana
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #36 poslato: Septembar 04, 2008, 17:37:21 »

hvala! Smiley
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
*Anja 37*
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 296



Pogledaj profil
« Odgovor #37 poslato: Septembar 04, 2008, 17:43:47 »

Nema na cemu  Smiley Smiley Smiley Smiley


Evo jos nekih slicica  angel angel



























Sačuvana
djeneral
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2327


jaznamdanistaneznam


Pogledaj profil
« Odgovor #38 poslato: Septembar 04, 2008, 20:41:50 »

hmmmm nije losa teniserka al je nekako nevolem
Ana rules
Sačuvana

whoever does not try does not learn
*Anja 37*
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 296



Pogledaj profil
« Odgovor #39 poslato: Septembar 05, 2008, 14:16:13 »

hehe meni je obrnuto Anu ne volim Jelenu NARAVNO obozavam...
Sačuvana
*AnCiCa*
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1301


jedina..malena...


Pogledaj profil
« Odgovor #40 poslato: Septembar 16, 2008, 12:31:04 »

TOKIO: Jelenu finale vraća na čelo WTA liste
Utorak, 16. septembar 2008. 10:31     

Sistem bodovanja je jasan: ukoliko Jelena Janković stigne do finala na Tokio Pan Pacifik Openu, koji je počeo u ponedeljak, narednog će biti ponovo prva igračica sveta.

Srpkinja, trenutno druga na WTA listi iza Serene Vilijams, postavljena je za prvog nosioca u Japanu, gde ni ove godine neće igrati "lenja" Amerikanka. Naime, poznato je da sestre Vilijams dugo već imaju najredukovaniji kalendar od vrhunskih igračica u WTA turu, tako da ni 2008. godine neće putovati u Tokio, samim tim ni gubiti, ni osvajati bodove.

Naravno, to znači i da bi Jelena plasmanom u finale osvojila 300 bodova, a kako iz 2007. godine "brani" 110 iz četvrtfinala, osvojila bi 190 novih bodova. Trenutno stanje na WTA listi takvo je da Serena ima 4.091, a Jelena 3.965, što znači da bi pobedom u polufinalu Beograđanka povratila prvo mesto na koje je dospela tokom OI u Pekingu, 11. avgusta, ali ga i izgubila sedam dana kasnije.

"Važno je dostići prvo mesto na svetu i tada nije toliko važno da li ste se tu zadržali nedelju dana ili nekoliko godina", rekla je Jelena Janković novinarima u Tokiju.

"Naravno, volela bih da se vratim na to mesto. Zbog toga sam ovde. Zaista želim da se vratim na prvo mesto. Daću sve od sebe da to i uradim", poručuje Janković, koja je pre godinu dana izgubila u četvrtfinalu Pan Pacifik Opena od Ane Ivanović sa 2:1 u jednom od najneizvesnijih mečeva između njih dve.

"San svakog igrača koji je zaigrao tenis je da postane svetski Broj 1. Ja sam tek 18. igračica u istoriji sporta kojoj je to pošlo za rukom, tako da je jasno koliko je to veliko ostvarenje. Nije mnogo ljudi uspelo to da učini i zaista sam ponosna što sam u krugu najvećih šampiona u našem sportu", kaže Jelena, koja će uz Anu Ivanović, Elenu Dementijevu i Dinaru Safinu biti najveći favorit za pobedu, 430 WTA bodova i najveći deo kolača od ukupnog nagradnog fonda turnira, koji iznsosi 1.340.000 dolara.

Pobednici pripada 196.900 dolara.

Jelena je slobodna u prvom kolu, a u drugom će igrati protiv bolje iz meća Flavija Peneta - Šahar Per.

Po žrebu, do finala neće moći da se sastane sa Anom Ivanović, koja je postavljena za drugog nosioca.
Sačuvana

... odupri se ludilu ...
BataRedHell
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 391



Pogledaj profil
« Odgovor #41 poslato: Septembar 16, 2008, 12:45:37 »

JJ je zakon .......................
Mozda nije lepa kao Ana, ali je definitivno bolja igracica .....................
Sačuvana

"ЈА НЕ ОДЛУЧУЈЕМ ДА ЛИ ЋУ ИЋИ У БИТКУ,
ПО ТОМЕ КОЛИКА СИЛА МИ ПРЕТИ,            
НЕГО ПО ТОМЕ КОЛИКУ, СВЕТИЊУ БРАНИМ"

Crnokosa cg
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1514



Pogledaj profil
« Odgovor #42 poslato: Septembar 16, 2008, 12:49:41 »

JJ je vrh,ma kakva Ana ,mala dosla do para,ne zna sta ce od jada pa pocela da se skida za razne casopise-deriste razmazeno. JJ je divna i predstavlja svoju zemlju i svoj narod dostojanstveno kao pravi sportista a ne kao.... Lips Sealed   nije savrsena ali je u svakom slucaju jako simpaticna,nekima ljepota sluzi samo za........ Lips Sealed
Sačuvana

Smiley
*AnCiCa*
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1301


jedina..malena...


Pogledaj profil
« Odgovor #43 poslato: Septembar 19, 2008, 13:20:12 »

TOKIO: Ništa od titule i prvog mesta!
Petak, 19. septembar 2008.

Nade Jelene Janković u brzi povratak na sam vrh WTA liste ugasila je u petak ujutru po centralnoevropskom vremenu ruska teniserka Svetlana Kuznjecova.

Ona je posle skoro dva i po sata velike borbe savladala Jankovićevu rezultatom 2:1, po setovima 2:6, 7:5, 7:5 i plasirala se u polufinale Pan Pacifik opena u Tokiju. Tako se na neki način ponovila priča sa martovskog turnira u Dubaiju, kada je Jelena takođe doživela poraz posle osvajanja prvog seta (5:7, 6:4, 6:3).

Kuznjecova je povećala vođstvo u međusobnim susretima na 4:2, a za prolaz u finale boriće se sa olimpijskom pobednicom, zemljakinjom Elenom Dementijevom, ili Slovenkom Katarinom Srebotnik.

Jelena u 2008. godini ostaje samo na jednoj osvojenoj tituli, onoj iz Rima, uz dva finala izgubljena od Serene Vilijams, u Majamiju i Njujorku. Na svim ostalim turnirima, izuzimajući Vimbldon, dogurala je do četvrtfinala ili polufinala, ali za zvanje najbolje igračice sveta ipak je neophodno malo više.

Popularna "Džej Džej" imala je lepu šansu da u Tokiju nastavi put ka tituli, ali je u setu odluke zatajilo njeno inače najslabije oružje - servis.

Ključni brejk Kuznjecove za vođstvo od 6:5 bio je njen četvrti(!) u tom setu, a nakon toga je pri rezultatu 30:30 osvojila poslednja dva poena smeč udarcem na mreži i skraćenom loptom koju Jelena nije uspela da stigne.

Prva favoritkinja turnira odservirala je ukupno osam dvostrukih grešaka, na ubačen prvi servis osvojila je samo 54 odsto, a na drugi 43 odsto poena.

Jeleni Janković, kao i Ani Ivanović, od ponedeljka predstoji novi jak test, turnir u Pekingu.

Jankovićeva će u Kini braniti 190 poena osvojenih plasmanom u finale prošle godine, kada je izgubila praktično dobijen meč protiv Mađarice Agneš Savaj - 6:7, 7:5, 6:2.

(MONDO)
Sačuvana

... odupri se ludilu ...
*AnCiCa*
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1301


jedina..malena...


Pogledaj profil
« Odgovor #44 poslato: Septembar 26, 2008, 17:29:00 »

PEKING: Džej Džej oduvala Hantuhovu


Jelena Janković prošle godine je poražena u finalu turnira u Pekingu, a sudeći po načinu na koji je u petak poslala u gledalište Danijelu Hantuhovu, sada je zaista spremna i motivisana da ode do kraja.

Srpska teniserka plasirala se u polufinale, savladavši Slovakinju rezultatom 7:5, 6:1 posle tačno jednog i po sata borbe.

Meč je bio neizvestan u prvom setu, dok je u drugom Jelena dominirala. Razlika je bila u mnogo boljoj igri na svoj servis, pošto na servis Hantuhove od samog početka nije bilo problema. Jankovićeva je iskoristila ukupno šest od osam brejk šansi, po tri u svakom setu.

U polufinalu turnira, čiji nagradni fond iznosi 600.000 dolara, Džej Džej će se u subotu sastati sa Ruskinjom Verom Zvonarevom, koja na WTA listi zauzima devetu poziciju.

Njihovo rivalstvo je dosta bogato i potpuno izjednačeno, pošto su od 2004. godine odigrale šest mečeva. Ukupni rezultat je 3:3, a ove godine 1:1 - prvo je Jelena slavila u Majamiju, na tvrdoj podlozi (6:1, 6:4), da bi joj se Zvonareva revanširala na šljaci u Čarlstonu (6:2, 3:6, 6:2).

Drugi polufinalni par sačinjavaju Ruskinja Svetlana Kuznjecova i domaća teniserka Đije Ženg, koja je u četvrtfinalu bila bolja od Ane Ivanović.

Jelena Janković ove godine je osvojila samo jedan turnir, maja meseca u Rimu, a doživela je poraze u finalima Majamija i US opena.
Sačuvana

... odupri se ludilu ...
Stranice: 1 2 [3] 4   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM