Kovach.rs
Vesti: Tekstovi pesama --> Lyrics
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 16, 2024, 23:28:13

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 68
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 70
Ukupno: 70
Prijatelji
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Novak Djokovic  (Pročitano 36327 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #15 poslato: Jun 02, 2007, 20:06:16 »

Ovo sa PATIENCE-om je ja mislim bio najtezi NOLETOV mec...
Znaci crk'o je... Al' se izvukao u cetvrtom i petom setu...
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #16 poslato: Jun 02, 2007, 22:09:17 »

Kako se lepo raduje pile moje... xexexe...
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
Maksa-PN
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12


Pogledaj profil
« Odgovor #17 poslato: Jun 02, 2007, 22:20:32 »

ma Nole je zakon... priznajem tokom veceg dela meca sam bio pesimista po pitanju njegove pobede
Sačuvana
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #18 poslato: Jun 03, 2007, 01:09:18 »

Ma i ja sam se bila malo razocarala... al' samo malo...
Verovala sam da ce da uspe... i pobedio je!!!
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
milan990
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 334


Pogledaj profil
« Odgovor #19 poslato: Jun 03, 2007, 02:42:40 »

Svaka cast Nole!!! Lepo je to sto je pobedio mada ga je ovaj francuz posteno namucio i kazu da je igrao utakmicu zivota (Patience).Gledao sam  prva 3 seta i meni se cinilo da ce francuz da pobedi jer je igrao fenomenalno,a Novak se nije prepoznavao kako je loshe odigrao ta 3 seta.Mada Srbin je pobedio i tu nema sta vishe da se kaze  Cheesy Napred Nole !!!!!!!
Sačuvana
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #20 poslato: Jun 04, 2007, 19:59:14 »

Najbolji srpski teniser Novak Đoković izrazio je danas zadovoljstvo zbog pobede od 3:0 nad 51. igračem sveta Fernandom Verdaskom iz Španije i plasmana u četvrtfinale Rolan Garosa.

"Danas sam igrao mnogo bolje nego u trećem kolu protiv Olivijea Pasijonsa kojeg sam dobio u pet setova. Tada sam igrao protiv njega i 10.000 ljudi. Danas sam se osećao dobro i to se videlo na terenu. Srećan sam kada igram agresivno", rekao je šesti nosilac u Parizu.

Đoković je ocenio i da bi do kraja turnira mogao da još više unapredi svoju igru, kojom nije bio zadovoljan u dosadašnjem toku takmičenja.

"Svako, čak i Rodžer (Federer) ima šta da unapredi, iako je on najbolji na svetu. Niko, ipak, nije savršen i svi prave greške. Moram dosta toga da poboljšam u svojoj igri, svestan sam toga i radujem se tome", rekao je.

Đoković je rekao i da je njegov nastup na ovogodišnjem Rolan Garosu mnogo drugačiji od prethodnog, na kome je, takođe, stigao do četvrtfinala, gde je zbog problema sa ledjima predao meč Špancu Rafaelu Nadalu, drugom reketu sveta.

"Prošle godine nisam ni očekivao da dodjem do četvrtfinala, ali sam dobro igrao, a zatim naleteo na Nadala za koga nisam ni fizički bio spreman. Ove godine je dosta drugačije. Jedan sam od favorita, a u četvrtfinalu neću igrati protiv Nadala ili Federea", naveo je Srbin.

"Nisam, ipak, došao ovde sa ciljem da osvojim turnir. Samo pokušavam da idem korak po korak. Rezultati će doći, pre ili kasnije... Sada sam iskusniji i zreliji nego prethodne godine, a fizički spremniji", dodao je.

Đoković je priznao da je u Madridu razgovarao sa Federerom, koji ga je optužio da je na meču srpske i švajcarske reprezentacije u Dejvis kupu septembra prošle godine simulirao povrede.

"Ne znam zašto ljudi misle da se pretvaram da sam povređen. To nije tačno. Ne znam, mislim da sam na četiri od pet mečeva koje sam predao vodio u trenutku prekida. Sa Rodžerom sam normalno ćaskao, ali nisam promenio svoje mišljenje", rekao je šesti teniser sveta.

Đoković se osvrnuo i na svoja dva mladja brata, koji takođe igraju tenis, a koji će, prema njegovom mišljenju, karijere graditi pod velikim pritiskom.

"Od mene svi očekuju da budem jedan od najboljih na svetu i zato je veliki pritisak na njima. U njihovim godinama nije lako igrati pred publikom koja dodje da vidi kako igra Đokovićev brat. Mnogo se od očekuje od njih. Dobra stvar je što imaju mene da im pomognem, ali ih nažalosti zbog profesionalnih obaveza ne viđam često", naveo je.

Najbolji srpski teniser je istakao i da nije siguran da će moći da kao i Šveđanin Jonas Bjorkman sa punih 35 godina igra na vrhunskom nivou. Bjorkmana je na Rolan Garosu u četvrtom kolu eliminisao 23. nosilac u Parizu Karlos Moja iz Pariza.

"Mislim da neću, ali teško je reći. On je dosta strastven i uživa u tenisu. Nekada se pitam odakle mu energija da u prva dva kola igra pet setova, u trećem četiri, u četvrtom tri, plus dublovi, nekada i mešoviti dublovi", zapitao se Novak Đoković.
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #21 poslato: Jun 14, 2007, 18:27:21 »











NOVAK DJOKOVIC   NOVAK DJOKOVIC   NOVAK DJOKOVIC   NOVAK DJOKOVIC 
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #22 poslato: Jun 23, 2007, 16:33:26 »

Mlad je, ali neverovatan. Fali još malo fizikusa, al biće i to.
Veoma promišljeno igra, mislim da je po tome u rangu sa Federerom, ako ne i bolji.
Još uvek nema snagu koju pokazuje Nadal, ali po predispozicijama, trebalo bi i da ga nadmaši.
A za patriotizam - nemam reči - čista 10-ka!
BRAVO NOLE!
Sačuvana

honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #23 poslato: Jul 02, 2007, 20:49:54 »

Duel Novaka Đokovića i Nemca Nikolasa Kifera na turniru u Vimbldonu odložen je zbog kiše. Meč je prekinut pri rezultatu 2:2 u drugom setu, nakon što je Đoković dobio prvi sa 7:6.

Đoković je dobio prvi set uprkos zaostatku od 3:0. Nemac je već u drugom gemu napravio brejk i stigao do značajne prednosti, ali je srpski teniser uzvratio istom merom i izjednačio na 3:3. Do kraja seta nije bilo oduzetih servisa, pa je on rešen u taj brejku, koji je pripao Đokoviću rezultatom 7:3.   

Kiša i dalje pada u Londonu, pa će taj meč najverovatnije biti nastavljen u utorak.

Jelena Janković i Janko Tipsarević nisu ni počeli svoje mečeve, protiv Francuskinje Marion Bartoli, odnosno Španca Huan Karlosa Ferera.
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #24 poslato: Jul 03, 2007, 21:41:56 »

Najbolji srpski teniser Novak Đoković ni u utorak nije uspeo da završi meč osmine finala sa Nemcem Nikolasom Kiferom, jer je zbog kiše na Vimbldonu njihov duel ponovo prekinut. Kifer je uspeo da izjednači na 1:1 u setovima, nakon vođstva Đokovića od 1:0 i 6:5 u drugom setu.

Đoković je dobio prvi set uprkos zaostatku od 3:0. Nemac je već u drugom gemu napravio brejk i stigao do značajne prednosti, ali je srpski teniser uzvratio istom merom i izjednačio na 3:3. Do kraja seta nije bilo oduzetih servisa, pa je on rešen u taj brejku, koji je pripao Đokoviću rezultatom 7:3. 

U drugom setu nije bilo brejkova, a rezultat je 6:5 za Đokovića, uz servis Kifera.

Nemački teniser je u utorak preokrenuo rezultat, pošto je spasao tri set lopte i ovaj deo igre dobio sa 7:6(6). Posle toga kiša je ponovo počela da pada i meč je još jednom prekinut.

Pobednik ovog meča sastaće se sa Australijancem Lejtonom Hjuitom, koji je pobedio Argentinca Giljerma Kanjasa sa 3:1.
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
bull_23
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 121



Pogledaj profil
« Odgovor #25 poslato: Jul 04, 2007, 13:59:46 »

Prođe nekako dalje posle tri dana Novak. Pobedio je Kifera sa 3:1 u setovima. Bravo Nole.
Sačuvana
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #26 poslato: Jul 04, 2007, 14:29:05 »

Uf..cuti...znaci Novak se nervirao samo tako...bas mi ga je bilo zao...ali dobro..uspeo je da se iscupa...i to u njegovom omiljenom tie break-u Grin
Zaista, zaista veoma naporan mec...i za njega..a vala i za nas...
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
Smiley Face
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3588



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #27 poslato: Jul 04, 2007, 14:32:18 »

nmmmm...
Mogu mislit:
Mici sjedi 2 centa ispred ekrana s kokicama koje mehanički jede
i viče:
NOVAK CARE HAJDE!!!
jehehehehe
Sačuvana

http://www.zooreka.com/photo-398959.html
                 You can be my hero baby, you can kiss away the pain.
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #28 poslato: Jul 04, 2007, 14:36:35 »

Nisma jela nista !!! Grin mada sam bila u iskusenju da gricnem nokte.. ALI ipak nisam..mada sam bila jako nervozna... grickala sam slamcicu iz soka...hehe... ma poludela sam...tri dana ne mogu normalno da spavam...
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #29 poslato: Jul 10, 2007, 02:33:21 »

Novak Đoković od ponedeljka je zvanično treći teniser sveta, što je najbolji plasman nekog srpskog igrača u istoriji. Đoković, koji je u subotu zbog povrede predao polufinale Vimbldona Rafaelu Nadalu, prestigao je Endija Rodika i Nikolaja Davidenka, pa sada zauzima treće mesto u sve tri konkurencije – ATP lista, ATP trka i lista zarada.
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM