Kovach.rs
Vesti: Kovach.rs --> ANDROID aplikacija za horoskop.
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 22, 2024, 17:04:42

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 36
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 105
Ukupno: 105
Prijatelji
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Abortus - da ili ne?  (Pročitano 53145 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
sloba zmaj
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 195



Pogledaj profil
« Odgovor #105 poslato: Maj 29, 2008, 11:50:06 »

Nikad joj nebi dozvolio da abortira... Sta je tu je idemo dalje!!!
Sačuvana
Djevojka iz fine porodice
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26



Pogledaj profil
« Odgovor #106 poslato: Jun 10, 2008, 16:49:27 »

Tema je bas teska ,a da ne pricamo o situaciji kada bi se neko nasao.Znam da je abortus ubistvo jednog zivota,ali postoji toliko argumenata koji abortus cine jedinim rjesenjem.Recimo navescu primjer silovanja,ne znam da li bi ijedna djevojka mogla da zadrzi dijete covjeka koji joj je nanio toliki bol.Kada jako mlada djevojka ostane u drugom stanju,takodje je preporucljivo izvrsavanje abortusa,jer ona ne zna da brine o sebi,a kamoli o djetetu.Zamislite cetrnaestogodisnju djevojku sa djetetom,tesko.Ima jos dosta slicnih primjera koji su vama vjerovatno vec poznati.Svi se slazemo da je abortus unistenje jednog zivota,ali nekada nema drugog rjesenja.
Sačuvana

Ja sam vjestica
Tanja 92
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25



Pogledaj profil
« Odgovor #107 poslato: Avgust 07, 2008, 00:33:27 »

Ja se potpuno slazem sa CHETNIKOM!Ja bih sve ove mlade prebila kad nisu normalni!Od tog problema mozes da budes nesrecan ceo zivot!Sta ako nastanu komplikacije tokom abortusa i posle ne mozes da imas dece?!Zato, ako hocete da spavate sa nekim, pre svega idite i kupite zastitni sredstvo!O, ljudi moji, zar je to tesko?
Sačuvana

*ZatO stO si ywek ty, zatO stO i bez mnOgO reci swe razymes, zatO stO si OgrOmnO xOdajyce srce, zatO stO zaslyzujes diwljenje i ljubaw.E zATO TE WOLIM!*
djeneral
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2327


jaznamdanistaneznam


Pogledaj profil
« Odgovor #108 poslato: Avgust 07, 2008, 13:03:07 »

Tema je bas teska ,a da ne pricamo o situaciji kada bi se neko nasao.Znam da je abortus ubistvo jednog zivota,ali postoji toliko argumenata koji abortus cine jedinim rjesenjem.Recimo navescu primjer silovanja,ne znam da li bi ijedna djevojka mogla da zadrzi dijete covjeka koji joj je nanio toliki bol.Kada jako mlada djevojka ostane u drugom stanju,takodje je preporucljivo izvrsavanje abortusa,jer ona ne zna da brine o sebi,a kamoli o djetetu.Zamislite cetrnaestogodisnju djevojku sa djetetom,tesko.Ima jos dosta slicnih primjera koji su vama vjerovatno vec poznati.Svi se slazemo da je abortus unistenje jednog zivota,ali nekada nema drugog rjesenja.
nije tacno......abortus nije resenje nizasta
1.u slucaju silovanja moze da da dete na usvajanje i nemora da se nosi sa svim posledicama abortusa
2.ako je jako mlada opet abortus nije resenje nego da roditeljima ili potrazi pomoc btw sama je kriva za to sto je uradila i neka snosi posledice....
samo tako kroz davanje primera populaciji preko onih koji su napravili greske, te greske s nece ponoviti
Sačuvana

whoever does not try does not learn
alice in velvet
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2503


mrzim senke naših godina


Pogledaj profil
« Odgovor #109 poslato: Avgust 07, 2008, 16:04:16 »

99% sam protiv toga....postoje rijetki ali baš rijetki izuzeci (u slučaju silovanja...ako psiha žene to ne bi izdržala, ako je majka sigurna da ne bi mogla da voli to dijete...i sl...)

Ali opet zamislite, možda će dijete pronaći lijek protiv raka ili će izumiti nešto što bi oporavilo ozonski omotač ili je novi Gandi, Tesla ili Ajnštajn, Šekspir....
A takođe se zaboravlja i na to da se abortus može iskomlikovati...pa onda i ženi i djetetu slijedi Pop
Naravno:svako ima svoje razloge da nešto učini ili ne učini...ali ja sam generalno protiv toga...
Sačuvana

Na jedno uvo ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo ako mi priđu sa prave strane
  
ivaccc
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2800


............................


Pogledaj profil
« Odgovor #110 poslato: Avgust 09, 2008, 17:56:06 »

Dosta o abortusu... 'Ajmo malo o kontracepciji.... Jbt... Treba apelovati na mlade da koriste kontracepciju... Nismo normalni shta nam sve pada na pamet vezano za zaobilazhenje iste.... Malo poditji svest narodu.... Jebem ti abortus i onoga ko ga izmisli... Po mom mishljenju postoje situacije u kojima je abortus najbolje reshenje, ali, put ka redukciji istih je promocija kontracepcije... Nije kondom jedini nachin zashtite... Najbolji da, ali ne jedini... Chak i da pukne, ima reshenja... Think about this, and inform yourself.... Smiley
Sačuvana

There is nothing you could do that I have not already done to myself... Grin
Leana
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5



Pogledaj profil
« Odgovor #111 poslato: Septembar 05, 2008, 16:29:49 »

mozda jesam neiskusna klinka, ali definitivno sam za abortus. ne volim decu toliko. . . i mislim da se muskarci tu nista ne pitaju, to je samo nasa odluka.
Sačuvana
ivaccc
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2800


............................


Pogledaj profil
« Odgovor #112 poslato: Septembar 07, 2008, 16:17:14 »

ne volim decu toliko.

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, pa hajde onda sve da ih postrojimo uza zid pa metak u chelo!!!!! Jbt, pazi shta prichash...
Sačuvana

There is nothing you could do that I have not already done to myself... Grin
alice in velvet
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2503


mrzim senke naših godina


Pogledaj profil
« Odgovor #113 poslato: Septembar 07, 2008, 16:27:26 »

Citat
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, pa hajde onda sve da ih postrojimo uza zid pa metak u chelo!!!!! Jbt, pazi shta prichash...

Ivacc legendo....!!  Grin Grin 

Ali stvarno, argument je.....no comment!!
Leana, predpostavljam da si žena...i možda nije moje da se petljam ali stvarno bi trebala da razmisliš o svojim uvjerenjima...upravo iz tog razloga...

Citat
i mislim da se muskarci tu nista ne pitaju, to je samo nasa odluka.
  nemoj generalisati stvari...da u većini slučajeva i jeste najbitnije ono što žena kaže jer se u njenom tijelu sve razvija,no sve zavisi od situacije...ali nemoj zaboraviti da je za nastanak jednog novog života ipak potrebno dvoje, i da sama žena sa sobom ne može da zatrudni, a samim time je bitno i šta otac kaže...
Sačuvana

Na jedno uvo ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo ako mi priđu sa prave strane
  
svetlost
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1380


Tragedija svake ljubavi je ravnodusnost...


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #114 poslato: Oktobar 20, 2008, 00:53:43 »

VELIKO NE ABORTUSU!!!! NEMA NIKO PRAVO UZETI ZIVOT NEKOME! CISTO UBISTVO ! Imam 4-ovoro dece i znam o cemu govorim! Svako dete ima pravo da zivi!
« Poslednja izmena: Oktobar 20, 2008, 01:06:40 svetlost » Sačuvana

Ako si licem okrenut prema suncu sve će senke biti iza tebe.
Crnokosa cg
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1514



Pogledaj profil
« Odgovor #115 poslato: Oktobar 20, 2008, 10:59:34 »

OGROMNO;NAJVECE NE ABORTUSU....koliko zena  na zalost ne moze da ima djece...a neke daju sebi za pravo da abortiraju i vise puta...  ako jako mlada djevojka ostane u drugom stanju....ne znam ko je rekao  """ne moze brinuti o sebi a kamoli o djetetu"""  pa ako tako mlada moze da se ****   Grin...upusta u se*ualne odnose zasto ne bi mogla da snosi posledice.... nemamo mi pravo unistavati zivot nevinom bicu...

Leana...u pravu si...jesi neiskusna klinka....toliko neiskusna da to boli...bar u ovakvim temama,ako ne volis djecu...ne mozes voljeti ni sebe ni zivot...ne zaboravi pile da si i ti nekada bila a cini mi se da si jos uvijek dijete...mozda imas mladjeg brata ili sestru...da li njih volis?Huh???
Nista licno...kada porastes shvatices neke stvari...a do tada,moj prijateljski savjet....razmisli malo sta ce biti smisao tvog zivota za nekih npr. 15-ak god. ako ne volis djecu....kada i ako napravis karijeru,realizujes neke svoje planove,ostvaris svoje zelje....i...sta onda....ako ne volis djecu...za sta zapravo zivis?

Da su nase majke razmisljale kao sto neki od nas sada razmisljaju...sta bi bilo...? I ovako nam je natalitet za brigu...
Ivacc...u pravu si...da se malo vise prica o kontracepciji tj. o razlicitim vidovima zastite...abortus bi bio tabu tema....
« Poslednja izmena: Oktobar 20, 2008, 12:12:13 Crnokosa cg » Sačuvana

Smiley
ivaccc
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2800


............................


Pogledaj profil
« Odgovor #116 poslato: Oktobar 22, 2008, 14:25:56 »

  Ma, lupila je, pustite je... Sigurna sam da nije mislila ozbiljno.... Ko mozhe da ne voli ta mala slatka chedovishta... Ulepshavaju nam zhivot, i umnogome pomazhu kad se osetjamo potishteno ili ljuto... Znam o chemu govorim, imam dva mala bratitja... Oni su zenice moga oka... Najvetja mi je radost kad ih vidim sretjne i nasmejane, opushta me druzhenje s njima... Postala sam luda za decom.... Ju, ne, Ivo, ne treba ti sada neshto malo kovrdzhavo, ne ne.... Cheesy 

   Ne kazhem da deca donose samo zadovoljstvo, ali to zadovoljstvo koje donose vredno je svih muka koje ste zbog njih pretrpeli... Ja bih lichno abortirala da sam pre par godina ostala trudna, jer smatram da bi to u takvoj situaciji bilo jedino racionalno reshenje... Ali, generalno u 85% sluchajeva sam PROTIV abortusa... Dole abortus, gore kontracepcija...
Sačuvana

There is nothing you could do that I have not already done to myself... Grin
djeneral
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2327


jaznamdanistaneznam


Pogledaj profil
« Odgovor #117 poslato: Oktobar 22, 2008, 22:09:20 »

mozda jesam neiskusna klinka, ali definitivno sam za abortus. ne volim decu toliko. . . i mislim da se muskarci tu nista ne pitaju, to je samo nasa odluka.
slusaj duso najbolje da mi lepo uklonimo decu ili da ih vise nepravimo i lepo ko kolko zivi i kad pomremo zemlja ce biti cistije mesto za bubasvabe.....
  Ma, lupila je, pustite je... Sigurna sam da nije mislila ozbiljno.... Ko mozhe da ne voli ta mala slatka chedovishta... Ulepshavaju nam zhivot, i umnogome pomazhu kad se osetjamo potishteno ili ljuto... Znam o chemu govorim, imam dva mala bratitja... Oni su zenice moga oka... Najvetja mi je radost kad ih vidim sretjne i nasmejane, opushta me druzhenje s njima... Postala sam luda za decom.... Ju, ne, Ivo, ne treba ti sada neshto malo kovrdzhavo, ne ne.... Cheesy 

   Ne kazhem da deca donose samo zadovoljstvo, ali to zadovoljstvo koje donose vredno je svih muka koje ste zbog njih pretrpeli... Ja bih lichno abortirala da sam pre par godina ostala trudna, jer smatram da bi to u takvoj situaciji bilo jedino racionalno reshenje... Ali, generalno u 85% sluchajeva sam PROTIV abortusa... Dole abortus, gore kontracepcija...
i agree
Sačuvana

whoever does not try does not learn
sumar72
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16


ministar zdravlja


Pogledaj profil
« Odgovor #118 poslato: Oktobar 30, 2008, 19:23:45 »

A sta ako je devojka silovana,ili je ostala trudna sa nekim iz porodice(incest),da li ste i o tome razmisljale? Inace ja imam troje dece ali to sve zavisi od osobe do osobe
Sačuvana

JEDITE KOD JOE!!!!!!!
Spayky
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4227



Pogledaj profil
« Odgovor #119 poslato: Oktobar 31, 2008, 20:39:55 »

slazem se sa sumarom72 sve zavisi od osobe do osobe i kako je dete zaceto.
Sačuvana

Osmeh je jedna kriva linija koja moze da ispravi mnoge stvari...
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM