Kovach.rs
Vesti: Kovach.rs --> ANDROID aplikacija za horoskop.
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 19, 2024, 22:04:51

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 121
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 115
Ukupno: 115
Prijatelji
Stranice: 1 [2] 3   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Ljubav i drugarstvo  (Pročitano 14854 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
kikiriki
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12


Pogledaj profil
« Odgovor #15 poslato: Maj 10, 2007, 09:23:51 »

zavisi kako se dvoje razidju ali moze sto da ne ..ja sam sa svim mojim ljubavima bivsim ostala dobra
Sačuvana
bgoran
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 22



Pogledaj profil
« Odgovor #16 poslato: Maj 10, 2007, 10:38:05 »

slažem se sa škorpijom NEMOGUĆE
Sačuvana
LenaLu
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4


Pogledaj profil
« Odgovor #17 poslato: Maj 11, 2007, 13:42:57 »

Verujem u musko-zenska druzenja,ali posle ljubavi tesko da se prijateljstvo moze odrzati.Mozda i moze,ali to nece biti to...nece imati tu jacinu kao na samom pocetku.
Sačuvana
LiDiJa83
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 229



Pogledaj profil
« Odgovor #18 poslato: Maj 13, 2007, 02:39:56 »

Hm... Svi kao prichaju o nekim ljubavima i drugarstvima... Da se razumemo, veza nije nishta bez drugarstva. Ja sam sa dechkom vec skoro 5 godina u vezi i mogu da kazem da mi je on najbolji prijatelj. I sutra kad raskinemo, ostace moj prijatelj. Jel ako ti je stvarno do nekoga stalo, i delio si sa njim neke trenutke, prolazio dobre i loshe faze, ako te je neko toliko puta saslushao, posavetovao i ako stvarno imash poverenja u osobu, zashto mislite da to treba da se prekine nakon raskida veze? Pa ta osoba i dalje ostaje neko ko te razume, ko ti zeli dobro i ko ce ti uvek dati dobar savet. Raskid ne znachi da se vishe ne poznajete. Najiskrenije se nadam da neko od vas zna shta je ljubav i ima pored sebe takvu osobu u koju u potpunosti ima poverenja. Sigurna sam da ce se ta osoba sloziti samnom.
Sačuvana
bobann
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1


Pogledaj profil
« Odgovor #19 poslato: Maj 14, 2007, 09:03:01 »

Prijateljstvo je moguće, puno jače, kreativnije i dublje.
Biti prijatelj nekome s kime si prije dijelo postelju, puno je izazova.
Sačuvana
daliborko
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10


Pogledaj profil
« Odgovor #20 poslato: Maj 15, 2007, 23:13:13 »

Mislim da to nemoze da upali jer kad tad ce jedan drgog pozeleti!
Sačuvana
silverster
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14


Look at me, I'm like an angel...


Pogledaj profil
« Odgovor #21 poslato: Maj 16, 2007, 01:40:14 »

Prvo:ako nekoga stavim u folder friends, taj mi ne moze biti nista vise od prijatelja.
Drugo:prijateljstva posle veze su retka, moguca su samo posle duge veze u kojoj smo jedno drugom bili vise od druge polovine(znaci, i prijatelj).. Mada, iz licnog iskustva znam da je to jako tesko jer ce jedno od nas uvek zeleti da se 'podseti' starih dana.
Tako da kod mene vlada misljenje da sve zavisi od osobe i od veze.
Uostalom, sve se moze kad se hoce Smiley
Sačuvana

Od zivota ne ocekuj vise nego sto moze da ti pruzi,
to je jedini nacin da ne budes nesrecan Smiley
Mushmula
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 479



Pogledaj profil
« Odgovor #22 poslato: Avgust 22, 2007, 12:25:35 »

slazem se.zasto pa nije frka biti drug sa ex.ali ne najbolji drug to ne znam dal igde ima,nego ovako ,neobavezne price .to je sve u glavi ako razresis sve sa sobom nema zime.ne znam nikad nisam pomislila da se vratim ex.to mi se ,,,gadi,mozda jer nisam nista ni osecala.jbg.a sto se tice m-z prijateljstva naravno da ga ima.i iskreniji su od zenskih.11000x.
« Poslednja izmena: Avgust 22, 2007, 12:27:17 Mushmula » Sačuvana
m@rij@
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1154



Pogledaj profil
« Odgovor #23 poslato: Avgust 23, 2007, 18:36:42 »

Hm... Svi kao prichaju o nekim ljubavima i drugarstvima... Da se razumemo, veza nije nishta bez drugarstva. Ja sam sa dechkom vec skoro 5 godina u vezi i mogu da kazem da mi je on najbolji prijatelj. I sutra kad raskinemo, ostace moj prijatelj. Jel ako ti je stvarno do nekoga stalo, i delio si sa njim neke trenutke, prolazio dobre i loshe faze, ako te je neko toliko puta saslushao, posavetovao i ako stvarno imash poverenja u osobu, zashto mislite da to treba da se prekine nakon raskida veze? Pa ta osoba i dalje ostaje neko ko te razume, ko ti zeli dobro i ko ce ti uvek dati dobar savet. Raskid ne znachi da se vishe ne poznajete. Najiskrenije se nadam da neko od vas zna shta je ljubav i ima pored sebe takvu osobu u koju u potpunosti ima poverenja. Sigurna sam da ce se ta osoba sloziti samnom.

Tako sam i ja mislila. Ustvari JA i dalje tako mislim...
Imala sam jos duzu vezu... Prosli sve i svasta... Dobro i lose.
Uvek je jedna strana vise povredjena. Ne ide to tako lako...
Ne verujem u drugarstvo posle veze...vise...
Sačuvana

Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #24 poslato: April 27, 2008, 22:05:40 »

da ne bih citirala sve.....samo ću reći da se slažem sa svime što je yu-generation napisala....
mada eto ja imam jednog sada jako dobrog druga,sa kojim sam pre nekih dve god. bila u vezi,a sada je on sa mojom jako dobrom drugaricom Smiley i svi se lepo slažemo Grin
Sačuvana



...life is what you make of it...
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #25 poslato: April 27, 2008, 22:22:28 »

@Tamm : Koji trio... Cheesy Cheesy Cheesy

Ja sam sa svim svojim bivsim momcima u dobrom odnosu... ali prijateljstvo... za mene je to nesto jako vredno... I jedino ako izmedju to dvoje ljudi zaista vise nema nimalo hemije a to su oboje shvatili moze biti prijateljstva... ali ako je jedna strana povredjena, ili jos uvek zaljubljena... onda nema sanse... jer kao sto je neko rekao ko zna kad ce njemu/njoj ponovo da padne na pamet da "proba jos jednom" i onda nista od prijateljstva...
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #26 poslato: April 27, 2008, 22:27:24 »

Grin Grin Grin
eh,kod mene je uglavnom tako,jedna strana(obično ja)je i dalje zaljubljena,ili ako nije tako onda smo raskinuli jer smo se posvađali,tako da u svakom slučaju tu nema prijateljstva......................... Cry
Sačuvana



...life is what you make of it...
mgazilj1
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34


.....u mojim venama tvoja ljubav putuje......


Pogledaj profil
« Odgovor #27 poslato: Maj 05, 2008, 15:51:56 »

Ah prijateljstvo poslije prave ljubavi?

ZAR PRAVA LJUBAV PRESTAJE.....?

NE PRAVA LJUBAV NIKADA NE PRESTAJE I NEMOŽETE REĆI DA ste prijatelj s osobom koja je ona prava za vas....
LJUBAV JE LJUBAV-PROLAZNA FAZA,ALI PRAVA LJUBAV JE LJUBAV KOJA JE VJEČNA I NIKADA NE PRESTAJE...znam to jer nikada nisam bila u pravoj ljubavnoj vezi do sada..Sada sam već 2 godine u vezi i znam da je ona prava,pripremam zaruke i planiram svatove...Jednostavno srcem osjetiš kada je prava ljubav uz tebe,a onda se trudiš da ju ne izgubiš,ne igraš se!
Sačuvana

Kad čovjek izgubi ono što je volio,živi da bi se sječao što je izgubio.Na tom životnom putu suza će koja da krene,al ostat će sječanje na nas prijatelje!!!!   (3.g-the best)
MilicaJ
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 294


Hiljade i hiljade godina nebi bilo dovoljno


Pogledaj profil
« Odgovor #28 poslato: Maj 19, 2008, 00:17:08 »

:(tesko
Sačuvana
ivaccc
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2800


............................


Pogledaj profil
« Odgovor #29 poslato: Maj 19, 2008, 10:11:16 »

Slazhem se da veza nije nishta bez drugarstva... Moj sadashnji dechko mi je pet godina bio sjajan drug pre nego shto smo se skontali... Ali, ne verujem da tje tako biti i kad raskinemo... Jer se mnogo volimo... A sve takve veze se zavrshe tako da jedna strana bude do koske povredjena... Pa chak i da ne bude niko povredjen, i "ostanemo prijatelji", to opet netje biti to... Jer, nikome nije prijatno da gleda svog bivsheg dechka/devojku i setja se svih trenutaka koje su proshli zajedno, pa bili oni lepi ili ruzhni, jer te veze vishe nema... Neko tje zazhaliti, neko tje se nervirati, ali, uglavnom, to je neprijatno... Mozhda se vidite povremeno... Ali pravi drugarski odnos nikada netjete imati...
Sačuvana

There is nothing you could do that I have not already done to myself... Grin
Stranice: 1 [2] 3   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM