Kovach.rs
Vesti: Igrice --> Arcade
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 20, 2024, 00:38:54

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 121
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 134
Ukupno: 134
Prijatelji
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 9   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Muskarci ne placu...  (Pročitano 50050 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
yu-generation-89
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1390



Pogledaj profil
« Odgovor #15 poslato: Februar 15, 2007, 19:52:41 »



Hej pa zar vi ne volite kad vam mi momci poklonimo nesto sto vi volite i pokazujemo svoja osjecanja Cheesy

Stefane, kako da ne... Smiley
Znate vi dobro sta mi hocemo Wink
Sačuvana

Mushmula
Gost
« Odgovor #16 poslato: Februar 15, 2007, 20:05:54 »

Hay pa znaci bila sam u pravu to sam rekla u prvom gore postu!Krokodokodilske suze. Shocked
Sačuvana
yu-generation-89
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1390



Pogledaj profil
« Odgovor #17 poslato: Februar 15, 2007, 21:09:11 »

Pa ponekad treba i to Smiley
Ma bolje im je da placu nego da cute Smiley
Postujemo to kada placu Wink
Sačuvana

Mushmula
Gost
« Odgovor #18 poslato: Februar 15, 2007, 22:58:46 »

''Koliko koštaju muške suze?

Ako nikada niste okusili muške suze, želim da vam ih opišem da se ne iznenadite... Ljudske su, verujte, kao i ženske, i slankaste su,samo što nisu plave i duboke, ali su često prozirne...
Ako nikada niste iskusili razloge muških suza da vam ih objasnim... Znate ono: neću više nikada, samo ostani sa mnom ili hoću moju igračku, daj mi je...Treći razlog - kasno kajanje je potpobuda i uključen je u oba prethodna...
Muškom rodu je zaplakati isto kao reći volim te: ili se razbacuje sa unapred pomenutim ili želi da bude nazovi muško pa „guta“ u sebi...
Da se razumemo odmah - ova priča se ne odnosi na onaj jedan posto muškaraca koji su sigurni u sebe, koji vešto barataju svojim emocijama, koji su dovoljno zreli da znaju kada, koliko i šta osećaju i kojima nije problem da puste suzu pred devojkom kojoj beskrajno veruju, ako naravno za tim ima potrebe... Ali da se mi opet razumemo i ovako-takvi su uglavnom oženjeni...  Cheesy
Vekovima postoji taj stereotip da nije muški plakati i da je to sramota za muškarca!

Kakav si ti muškarac, plačeš kao neka devojčica! - uz ovu i slične rečenice je većina odrastala, te je stoga i nemali šok doživeti muške suze.
Kad muškarac zaplače onda znate da je reč o vrlo snažnim emocijama-koliko puta ste samo ovo čuli?!
Kada sam to rekla jednom prijatelju,odgovorio mi je „Mnogo koštaju, ali retko koja može da ih plati i nemoj misliti da muškarci ne plaču, kako zapravo većina misli.“
Nisam mu rekla da je to vrlo šovinističko shvatanje „plakanja“, jer po tome su muške suze luksuz! To bi značilo da samo poneka od nas ima pravo na ekskluzivu u tom smislu, da ja treba da budem sretna ako neko ronza zbog mene?! Da li to onda znači da treba da budem ponosna na sebe ako nekoga dovedem do suza?!
Za razliku od toga, ženske suze su potpuno izkomercijalizovane.PMS... Grin
Takođe plačem kada me neko povredi, do koga mi je jako stalo, samo što on to nikad ne sazna... Mnogo je lakše kada se čovek isprazni u tom smislu, na problem gledaš potpuno drugačije, svesnije, čistije... Suze su emotivni filter! Ali znam da postoji mnogo žena koje suze koriste kao način postizanja cilja ...Majke mi, to je tako i ja sam se par puta uverila u isto... Zato je muški rod i slobodan da kaže onu čuvenu balkansku rečenicu:
Ne padam ja na suze!... Ili ipak padne toliko da se razbije... Grin
Ja sam doživela čak i ovo: “Uopšte nisam znao da si ti plakala!“... E- tu je već bio kraj svake priče...Čini se da su muške suze jako skupe, raritet, luksuz za muškarce koji ih puštaju i za devojke zbog kojih se plače. Iako društveno prihvaćene kao ženski atribut, muške suze su na ceni, ali - ne prihvataju karticu!  Grin  "
Sačuvana
jonika
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 101



Pogledaj profil
« Odgovor #19 poslato: April 24, 2007, 00:17:36 »

 Naravno da i mi placemo, samo sto mi necemo dozvoliti da niko vidi nase suze.
 Hoces priznanje? evo ti.
 Plakao sam kao malo dete, sam skriven na periferiji grada, drao se kao magarac....
Zbog koga?? Zasto?
 PLAKAO SAM, OPIJAO SE DAN ZA DANOM, POKUSAVAO DA SE UBIJEM seko vene,stajao na pruzi itd...
 Plakao sam jer sam prevaren. Ne jednom nego vise puta. Prvi put oprostio, drugi put oprostio, treci put oprostio, cetvrti put sam video svojim ocima i suzdrzao sam se da ih oboje ne odrobijam.
 Zbog toga placem i dan danas. Cim se izdvojim malo da budem sam Placem.
ZADOVOLJNA?Huh?Huh?
Sačuvana

Covek ne umire onda kada prestane da dise, vec kad ne moze da zavoli vise!!!
serdar vukoje
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 199


NAORUZAJMO SE I BJEZMO


Pogledaj profil
« Odgovor #20 poslato: April 24, 2007, 10:17:26 »

NE PLACU, STA CES.
Sačuvana

There are only 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't
pedjaking
Jr. Member
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 91


OSTVARI SVOJ CILJ ILI UMRI POKUSAVAJUCI!!!!


Pogledaj profil
« Odgovor #21 poslato: April 24, 2007, 14:35:47 »

stefan je u pravu!!!
Sačuvana

AKO IMAS ONO STO JE POTREBNO...
MOZES DOBITI SVE!!!!

OSTVARI SVOJ CILJ,
ILI UMRI POKUSAVAJUCI!!!!

NEMOJ DA OSTANES U KUTIJI....
POKIDAJ JE!!!!!

DO KRAJA!!!!!
boba 139
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9


Pogledaj profil
« Odgovor #22 poslato: April 29, 2007, 22:48:53 »

ako nesto moze da me odbije,to je kad cujem da frajer cmizdri!!!fuj!!!imala sam decka koji je plakao zbog svake sitnice,te zbog ovog filma,te zbog onog filma,te zbog utakmice i na kraju i kad sam ga ostavila!!!taj mora da uopste ne piski!ja ne placem,ne volim ni macan da mi place!fuj!!
Sačuvana
Apokalipsa_84
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11


Pogledaj profil
« Odgovor #23 poslato: April 30, 2007, 19:30:04 »

Ja sam plakao kad sam unistio vezu sa devojkom do koje mi je stalo,bio sam mladji i nesvesniji nekih stvari,ali to bas i nije neko opravdanje....
Taj komentar da muskarci lece tugu u alkoholu je uglavnom tacan,
samo sto alkohol ne leci tugu....
recimo meni samo sluzi da "prezivim" prvo vece sam,
drugi dan si em toliko mamuran da nemozes da se toliko nerviras,
a i nije dzabe ona izreka :
"Jutro je pametnije od veceri..."
Nije sramota plakati niti je tesko pricati o problemima,
ali po mojim iskustvima nisu muskarci oglavnom ti koji nece da pricaju o problemima nego devojke.... Cry
Sačuvana
Suboticanin
Jr. Member
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 70



Pogledaj profil
« Odgovor #24 poslato: April 30, 2007, 21:46:16 »

placu placu nego sta
Sačuvana

                      www.kgoran.com
leptiritj_sharenitj
Jr. Member
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 66


kakaw bre lichni tekst ? :p


Pogledaj profil
« Odgovor #25 poslato: Maj 03, 2007, 17:10:23 »

plachu znam da plachu widela sam skoro swe moje drugowe kako plachu bar jednom Wink
Sačuvana

putem do neba putem do sna
swe shto mi treba nashla sam
nestaje strah tebi kad idem ja Cheesy
LiDiJa83
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 229



Pogledaj profil
« Odgovor #26 poslato: Maj 17, 2007, 00:37:52 »

Plachu, plachu... I te kako.. Chak i oni za koje niko ne bi pomislio da imaju neshto bar i malo slichno onome shto mi zovemo OSECANJA.
Sačuvana
Gaglica
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 209



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #27 poslato: Maj 19, 2007, 01:01:27 »

Naravno da i mi placemo, samo sto mi necemo dozvoliti da niko vidi nase suze.
 Hoces priznanje? evo ti.
 Plakao sam kao malo dete, sam skriven na periferiji grada, drao se kao magarac....
Zbog koga?? Zasto?
 PLAKAO SAM, OPIJAO SE DAN ZA DANOM, POKUSAVAO DA SE UBIJEM seko vene,stajao na pruzi itd...
 Plakao sam jer sam prevaren. Ne jednom nego vise puta. Prvi put oprostio, drugi put oprostio, treci put oprostio, cetvrti put sam video svojim ocima i suzdrzao sam se da ih oboje ne odrobijam.
 Zbog toga placem i dan danas. Cim se izdvojim malo da budem sam Placem.
ZADOVOLJNA?Huh?Huh?

Cry razvedri se kisni oblache
Sačuvana

Dođi da ti nježno grickam vratić...

http://s3.bitefight.ba/c.php?uid=93597
Gaglica
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 209



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #28 poslato: Maj 19, 2007, 01:05:05 »

jedini momak koji je plakao predamnom je bio jedan moj bivsi, ali on je bio 3,14chka pa tesko da se moze brojati u momke.

momci su mali osecajni cvetici koje treba mazi i paziti i maziti i paziti tj. ja sam to napravila od mog dragog Cheesy
Sačuvana

Dođi da ti nježno grickam vratić...

http://s3.bitefight.ba/c.php?uid=93597
Dax_za
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 101



Pogledaj profil
« Odgovor #29 poslato: Maj 22, 2007, 19:34:25 »

Ja se secam da sam plakao kao mali kad je Partizan izgubio neku utakmice evrolige, mada se ne secam od koga... koliko se secam vise puta sam plakao bas zbog toga, ali tad sam bio 2-3 razred osnovne...
Sačuvana

We Spartans have descended from Hercules himself. Taught never to retreat, never to surrender. Taught that death in the battlefield is the greatest glory he could achieve in his life.
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 9   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM