Kovach.rs
Vesti: Tekstovi pesama --> Lyrics
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 18, 2024, 01:11:49

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 85
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 36
Ukupno: 36
Prijatelji
Glasanje
Pitanje: Dali Kosovo i Metohija ostaje u sastavu drzave Srbije?
Da - 20 (46.5%)
Ne - 19 (44.2%)
Neshto izmedju - 4 (9.3%)
Ukupno glasova: 43

Stranice: 1 2 [3] 4 5 6   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Da li Kosmet ostaje u sastavu Srbije?  (Pročitano 31101 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
djtufna
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1116



Pogledaj profil
« Odgovor #30 poslato: Jun 11, 2007, 19:30:49 »

Ma nece nas atomske bombe, po tom pitanju ja se nista ne brinem. Mozda sam ja optimista ali mislim da ce Kosovo ostati sa nama, a da ce Ameri ispusiti od strane cele Evrope jer su sada neki u Spaniji , valjda baskijci, izjavili da ako Kosovo bude nezavisno da ce i oni svoje traziti. Uglavnom Ameri neka se kurce koliko hoce ali ovo je ipak Evropa...
Sačuvana

Spider pig, spider pig does whatever a spider pig  does. Can it swing from a web? No he can't he's a pig LOOK OUT HERE COMES THE SPIDER PIG!!!!
diniv88
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10


Pogledaj profil
« Odgovor #31 poslato: Jul 05, 2007, 14:41:50 »

Ja se nadam da hoce
Sačuvana
nixacetnik
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 27


Pogledaj profil
« Odgovor #32 poslato: Jul 12, 2007, 18:23:02 »

nazalost...ne
Sačuvana
djtufna
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1116



Pogledaj profil
« Odgovor #33 poslato: Jul 27, 2007, 10:26:03 »

Nista nije gotovo... OSTAJE SA NAMA!!!!!!!
Sačuvana

Spider pig, spider pig does whatever a spider pig  does. Can it swing from a web? No he can't he's a pig LOOK OUT HERE COMES THE SPIDER PIG!!!!
Милан Бандић
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 7954


Mинистар за верска и Национална питања


Pogledaj profil
« Odgovor #34 poslato: Jul 29, 2007, 10:44:15 »

Teško. Ostaće, ako Americi to bude odgovaralo.
Sačuvana

" ... Нисам знао да љубав дубока, зараза је, да је куга, стријела. Пришла је и заклопљена ока, Бандићу је памет одузела ... "
djtufna
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1116



Pogledaj profil
« Odgovor #35 poslato: Jul 29, 2007, 13:23:31 »

Ma kakva Amerika, ja stvrno mislim da ce Evropa da je zajebe... Evropi ne odgovara da se otcepi, mada sta ja znam... JA BIH BILA PRESRECNA KADA BI OSTALO SA NAMA!!!! videcemo...
Sačuvana

Spider pig, spider pig does whatever a spider pig  does. Can it swing from a web? No he can't he's a pig LOOK OUT HERE COMES THE SPIDER PIG!!!!
Милан Бандић
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 7954


Mинистар за верска и Национална питања


Pogledaj profil
« Odgovor #36 poslato: Jul 29, 2007, 16:47:55 »

Vreme ce pokazati.
Sačuvana

" ... Нисам знао да љубав дубока, зараза је, да је куга, стријела. Пришла је и заклопљена ока, Бандићу је памет одузела ... "
strateg3
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


Šansa se ukaže onog časa kad odlučiš da se boriš


Pogledaj profil
« Odgovor #37 poslato: Jul 30, 2007, 01:33:54 »

Meni se cini ako Rusi ne dobiju to sto traze, da od ovog posla slaba vajda,a kakav ce biti dil to samo oni znaju i Vatikan Pop
Sačuvana


Proći će sve ali duša,obraz i ono što je dobro ostaju zauvek
Teško je biti sam. Od toga je jedino teže kada su dvoje sami.
natasa16
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1035


posetite www.karleusa.tk


Pogledaj profil
« Odgovor #38 poslato: Avgust 01, 2007, 16:43:13 »

ne!
Sačuvana

Mozes me mrzeti i pljuvati moju temu ali ja sam za tebe kucko broj 1,ovde i u svemu!!!!!!!!!!
Милан Бандић
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 7954


Mинистар за верска и Национална питања


Pogledaj profil
« Odgovor #39 poslato: Avgust 01, 2007, 18:57:03 »

ne!

Ti mora da si VELIKI patriota!
Sačuvana

" ... Нисам знао да љубав дубока, зараза је, да је куга, стријела. Пришла је и заклопљена ока, Бандићу је памет одузела ... "
tejicm
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2


Pogledaj profil
« Odgovor #40 poslato: Avgust 12, 2007, 14:34:52 »

Eto, čitam vaše odgovore na gore postavljeno pitanje...

Uhvati me potreba da i ja kažem neku...

Kapiram ja i patriote (mada jako teško, priznajem, od patriotizma zadnjih 15 godina samo grobovi ostali, i manje-više vešti političari/ke koji/e su il' opstali/e, il' nestali/e, il' pomrli/e)... kapiram i priču sa Rusijom, Kinom (jedino ne znam kako mislite da pomognu - ako mene sećanje dobro služi, kad god nam je Rusija pomagala, nama bilo sve gore, a svaku pomoć debelo naplatiše... evo, ode Bor, NIS, EPS...)... Al molim patriote/patriotkinje da malčice iskuliraju... dok nam se patriotizam ne svede na razumnu meru...

Nekako mi malo teže skapirati priču sa Crnom Gorom... pogotovo kako su oni izgubili deo sebe, ako su se odrekli Srbije... Ako se osećaju kao Crnogorci/ke, što vam to smeta?

Aman, ljudi, jel možemo mi Srbi i mi normalne Srpkinje da pustimo čitav svet na miru, pa nek ide gde ko hoće.... sve mi ovo iči na priču... OĆU RAZVOD BRAKA.... E, BAŠ TI NEDAM, I ŠTA MI MOŽEŠ... A onda stigne pravosnažna presuda o razvodu braka... jedino od stranaka u sporu zavisi hoće li biti krvi ili ne...

A što se Kosova i Metohije tiče, evo nekoliko pitanja:

1) znate li koliko se dnevno izdvaja iz budžeta Srbije za dugove Kosova...
2) imate li predlog kako će budžet Srbije isplaćivati sva socijalna davanja za građane i građanke Kosova... svih nacionalnosti.. (ako već želite da pošto-poto ostane Kosovo u Srbiji)....
3) ako hoćemo zaista da Kosovo i Metohija ostane u Srbiji, dajte procenu sledećih parlamentarnih izbora, te broj poslaničkih mesta u skupštini Srbije za predstavnike Albanaca... (ja lično ne bih imala ništa protiv toga, jer bi onda ljudi mogli legitimno izglasati nezavisnost u sred srpskog parlamenta...)....

Što se duže zamajavamo pitanjem Kosova i Metohije, umesto rešavanja što boljeg položaja srpske manjine u nezavisnom Kosovu, gore će nam biti...  Dok pratite vesti, slušate kako će ostati Kosovo naše, a Ruse hvalite do neba, pogledajte na net-u malo zašto Rusija radi to što radi, i čime se trguje (pogotovo čime mi trgujemo u celoj priči....)...

Ako bih se ja pitala, ja bih raspisala referendum, ovde u Srbiji, pa da se mi građani i građanke oglasimo ovim povodom....

Mogla bih i da pretpostavim ishod .... al možete i vi, verujem.... (to vam je ona ista priča šta bi bilo sa referendumom oko Crne Gore, da je istim slučajem raspisan ovde)...

Ukoliko sam nekog uvredila, unapred se izvinjavam, al mislim da "mlatimo praznu slamu"... dok nam sa malih TV ekrana "sversdno formiraju mišljenje", i to uz pomoć prinudne naplate javnog servisa...


Sačuvana
natasa16
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1035


posetite www.karleusa.tk


Pogledaj profil
« Odgovor #41 poslato: Avgust 14, 2007, 23:27:51 »

zA KOSOVO  NE VERUJEM, a za tejicm veliki pozdrav
Sačuvana

Mozes me mrzeti i pljuvati moju temu ali ja sam za tebe kucko broj 1,ovde i u svemu!!!!!!!!!!
LiDiJa83
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 229



Pogledaj profil
« Odgovor #42 poslato: Avgust 17, 2007, 02:12:06 »

Tejcim svaka chast na iskrenosti. Mene lichno boli uvo za Kosovo... Apsolutno me nishta ne vezuje, tako da nemam nishta protiv da se odvoje.
Ma oni su u stvari vec drzava za sebe, samo josh papiroloshki (zvanichno) cela ta pricha da se zavrshi... Mi smo ipak jedna mala Srbija i slabi smo da se borimo sa celim svetom i 1000 puta jachim Albanskim lobistima po svetu...   
Sačuvana
Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #43 poslato: Avgust 21, 2007, 04:01:02 »

ne!

ccc... a sta bi da zivite mozda na kosovu ... zabo li vas uvo...ccc
Sačuvana

djtufna
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1116



Pogledaj profil
« Odgovor #44 poslato: Avgust 22, 2007, 02:38:56 »

Hm... U redu procitala sam ekonomske razloge zasto Kosovo ne treba da bude sa nama, ali isto tako si napisala da treba da se okrenemo Srbima na Kosovu. Zanima me sta ljudi misle kako njima treba da se pomogne? Da ih oteramo iz njihovih kuca i dovedemo u Bg ili tako neki grad da krenu od nule, samo zato sto se nekome jebalo sta ce biti sa nima? Ili mozda da podelimo Kosovo, a da to nije opcija jer ovi nece... Samo me zanima kako ljudi misle da njima dole treba pomoci?
Sačuvana

Spider pig, spider pig does whatever a spider pig  does. Can it swing from a web? No he can't he's a pig LOOK OUT HERE COMES THE SPIDER PIG!!!!
Stranice: 1 2 [3] 4 5 6   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM