Kovach.rs
Vesti: Kovach.rs --> ANDROID aplikacija za horoskop.
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 25, 2024, 03:00:59

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 224
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 256
Ukupno: 256
Prijatelji
Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Avira Premium Security Suite 9.0.0.390  (Pročitano 4266 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
B.Love
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2027


Pomoci ne trazeci nista zauzvrat mogu samo poneki


Pogledaj profil
« poslato: Februar 16, 2010, 18:01:31 »

 Avira Premium Security Suite 9.0.0.390



The Avira Premium Security Suite does a great job of detecting malicious software--arguably a security suite's most important task. But it doesn't do much else. Its firewall didn't completely protect our Vista test PC, for example, and the suite entirely lacks such features as Web antiphishing measures and parental controls.

Avira did shine at blocking security threats in our "All-in-One Security Suites: Tried and Tested" roundup of security suites. It halted 98 percent of the 674, 589 samples in AV-Test.org's zoo of malicious software, just a hair behind the top performer, BitDefender Internet Security 2008. It also did well at identifying unknown malware in tests that pit programs with one-month-old virus databases against new malware such as Trojan horses and keyloggers. It caught 21 percent of such threats, again second only to BitDefender.

Another high point was Avira's record at detecting spyware and adware, where it proved second to none, identifying 97 percent of such malicious files. It was fast, too: Only Symantec Norton Internet Security 2008 beat out Avira's scan rate of 10.33 megabytes per second for user-initiated scans. Regrettably, Avira's scanning lacked scope: It doesn't scan IM traffic at all, and it checks only inbound e-mail messages over the POP3 protocol.

Features:
AntiVir stops all types of viruses
AntiAd/Spyware eliminates ad/spyware
AntiPhishing proactive protection against phising
AntiRootkit against hidden rootkit threats
AntiDrive-by prevents against downloading viruses when surfing
AntiBot prevents dangerous bot networks
EmailScannerEnhanced email protection
WebGuard protection against malicious websites
RescueSystem create a bootable rescue CD
BackupSystem configurable data backup solution
AntiSpam filters out unwanted emails
FireWall protection against hackers
GameMode uninterrupted game play
QuickRemoval eliminate viruses at the push of a button NEW!
NetbookSupport for laptops with low resolution NEW!
ParentalControl block websites unsuitable for children NEW!

Download:

Kod:
http://rapidshare.com/files/351427428/Avira_Security_Suite_Till_2011_By_Aquarius.rar
Sačuvana

Moca
Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #1 poslato: Februar 17, 2010, 02:00:42 »

Po meni licno Avira je totalni promasaj Smiley
Sačuvana

ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #2 poslato: Februar 17, 2010, 03:07:07 »

Avira je lepo smišljena, ali su bili prerevnosni i preambiciozni i upropastili su ideju.
A možda im je to i bio cilj... ko će to znati. Geek
Sačuvana

B.Love
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2027


Pomoci ne trazeci nista zauzvrat mogu samo poneki


Pogledaj profil
« Odgovor #3 poslato: Februar 17, 2010, 11:17:06 »

Posle Kasperskog koji uspori P4 na nivo P2 i Eseta i Noda32 koji pola virusa propuste,o Avastu i AVG i da ne govorim jer su to obicne igracke,presao sam na Aviru i vrlo sam zadovoljan.Verziju koju sam postavio i ja licno koristim,ima firewal,i licencu do 13/08/2011... Wink osim toga ne ogovarajte mi upload  Cheesy treba da zaradim neki poen na rapidu Grin
Sačuvana

ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #4 poslato: Februar 17, 2010, 15:57:49 »

Pa dobro... znamo mi da si ti to probao pre nego što si stavio na forum. Ja nisam probao ovu novu verziju, i ono što sam rekao odnosi se na prethodne verzije, tako da ko želi, naravno, može da proba, možda bude zadovoljan. Ja imam Eset i nemam nameru da ga skidam u skorije vreme.. Grin
Cenimo što si postavio na forum, B.Love! Prijatelji
Sačuvana

:) hope
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 6817


Ministar za porodicna i socijalna pitanja


Pogledaj profil
« Odgovor #5 poslato: Februar 17, 2010, 17:06:52 »

Smiley i ja imam Aviru poslije Avasta, ali personal - ako skinem tu, hoće li mi se samo nadogradit ili da izbrišem ovu verziju što mi je na kompu?
Sačuvana



Ono što vidiš to imaš pred sobom.
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #6 poslato: Februar 17, 2010, 18:05:59 »

B.Love će ti reći, on zna bolje jer je postavio, ali mislim da će te pri instalaciji sama Avira uputiti šta treba da uradiš: ili će ti reći da "uninstall" ili update, tako da je jednostavno - ne moraš da razmišljaš..
Sačuvana

Moca
Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #7 poslato: Februar 18, 2010, 03:40:08 »

I ja imam Eset ali mislim da je Kaspersku MAMA!!! Ne racunam prve verzije one su stvarno bile debilne totalno Smiley
Sa srecom sa uploadom Smiley
Sačuvana

ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #8 poslato: Februar 19, 2010, 02:16:26 »

Ljudi, stvari se menjaju u svetu softvera zaštite na netu, pa oni koji su bili gore, nekad padnu dole, i obrnuto.
Moje iskustvo sa Kasperskim: bio je tata, dobar, ambiciozan, jednostavno najbolji, a onda su krenule komplikacije i sad su ga tolliko iskomplikovali i ubacili zaštitu drugih softvera, i tu su se zaglavili. Dodatne probleme stvarale su promene u windows os - xp2, 3, vista, sad i 7-ca i tu su se pogubili načisto. Ovde na forumu mislim da ga niko više i ne koristi.
Avira je krenula kao zaseban sistem i nikoga nisu kopirali, Nemci su napravili svoj proizvod sa nemačkom preciznošću i smislom za tehniku, ali su kao i obično postali prerevnosni. Meni se isto dopalo što sam u startu sa Avirom nalazio na desetine različitih trojanaca, virusčića, i ostalih stvari koje kasperski i Nod32 nisu videli. A onda sam shvatio da nisu u pravu i da je mnogo što šta bilo lažna uzbuna - to je delovalo impozantno u startu, ali kasnije se videlo kao svojevrstan problem, davilo je i onemogućavalo različite instalacije i programe i zato sam je skinuo.
Eset sam stavio i više ni o čemu ne razmišljam. To je najpribližnije onome što zaštita treba da daje - da štiti a pri tome ne davi rezurse i opterećuje rad kompjutera.
Uostalom ima ovde mnogo većih majstora i velemajstora za zaštitu, kojima je to čak i posao, i jednim delom sam od njih čuo različite stvari i činjenice, a potom su se i kod mene potvrdile.

Uostalom probajte, pa vidite i sami, tako je najbolje.
Tol'ko. Grin Pozzdrav narode! Kolo
Sačuvana

B.Love
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2027


Pomoci ne trazeci nista zauzvrat mogu samo poneki


Pogledaj profil
« Odgovor #9 poslato: Februar 19, 2010, 12:29:18 »

Wink Kasperski je napravio Rus,Eset i Nod32 Ceh,Aviru Nemac... Grin Da li biste radije vozili Ladu,Skodu ili Mercedes... Huh? he he he
Sačuvana

Moca
Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #10 poslato: Februar 21, 2010, 03:51:54 »

Ma sve je to stvar licnog izbora  i odziva programa na njihove masine i njihova isksustva.
Sačuvana

Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM