Kovach.rs
Vesti: Tekstovi pesama --> Lyrics
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 18, 2024, 19:56:17

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 105
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 71
Ukupno: 71
Prijatelji
Stranice: 1 [2] 3   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Pobuna u Nemačkoj protiv vakcine  (Pročitano 12013 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #15 poslato: Novembar 09, 2009, 01:06:35 »

Ovo bi ste morali da pročitate!!! Diablo SOS Tucha Pop

http://www.val.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=915:david-icke-najvea-opasnost-nije-svinjska-gripa-nego-cjepivo&catid=16:clanci

Originalni tekst:
http://www.davidicke.com/content/view/25191
Prijevod: casopis NEXUS broj 38
Sačuvana

BOY NAMED SANDOZ
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 720



Pogledaj profil
« Odgovor #16 poslato: Novembar 09, 2009, 01:07:16 »

Justinijanova kuga (541-750) pobila 50% stanovnistva poznatog sveta
Crna smrt ("Black death") pocela oko 1300 godine smanjila procenat evropskog stanovnistva za 30 do 60%
Prva pandemija kolere (1816-1826) zahvatila uglavnom Aziju (Indija, Kina i Rusija) oko 15 miliona umrlo
bilo je jos 6 pandemija kolere tokom 19og i pocetkom 20 veka ali svaka sa manjim brojem zrtava
Nas omiljeni grip Smiley :
prva pandemija gripa zabelezena 1580 i javljale se svakih 10-30 godina
pandemije gripa 1729-1730, 1732-1733, 1781-1782, 1830, 1833-1834, 1847-1848
Ruski grip (1889-1890) prvi slucaj zabelezen u Uzbekistanu kasnije se prosirio na Indiju i Severnu Ameriku, pobio oko milion ljudi sirom sveta. Tip H2N8.
Spanski grip (1918-1919) Prvo zabelezen medju americkim vojnicima u Kanzasu za par meseci se prosirio na sve kontinente dolazeci cak i do Arktika. Zarazio je oko 500 000 000 ljudi (trecina celokupne populacije) a umrlo je prema nekim procenama od 50-100 miliona ljudi. Tip H1N1.
Azijski grip (1957-1958) Prvo zabelezen u Kini. Usmrtio oko 2 miliona ljudi. Tip H2N2.
Hong Konski grip (1968-1969) Prvo zabelezen u Hong Kongu. Usmrtio oko milion ljudi. Ovaj virus i danas kruzi svetom, poznat je i kao obican grip. Tip H3N2.

strashno! ja sam zaista protiv ovoga i bila, napravili su frku kao da je u pitanju ne znam koja bolest... msm jeste to opasno i sve ali treba se paziti. a i o ovome : "Obican gripa ubija 40 000 ljudi godisnje, pa zasto se onda stitimo od Svinjskog gripa a ne od obicnog gripa? Da li to smisla? Zbog cega se onda podize ovolika panika? "  se prichalo u nekoj emisiji na tv-u pre neki dan....

To je obican grip kao i svaki drugi. I sasvim je prirodna i normalna pojava da se u jesen, ako temperatura ne padne na vreme ispod nule, pojave svakojake zaraze i virusi. To se svake godine desava, i svake godine od sezonskog gripa umiru ljudi, cak stovise puno je veca smrtnost nego od novog tzv H1N1.  Cemu tolika pompa?! Cemu panika?!

A ne sumnjam da hoce kad shvate da je njihov novi veshtak pod nazivom H1N1 za nas machji kashalj.
Neka vas Bog cuva!
A ja vas sve puno volim !

Obican grip nema potencijal da ubije preko 100 miliona ljudi kao sto ima svinjski. Spanski grip koji je izbio pre skoro 100 godina je takodje bio H1N1 i prema nekim podacima je pobio isto ljudi koliko je umrlo za vreme I i II svetskog rata. Ovo nikako nije maciji kasalj... Spanski grip je isto bio blag u prvom naletu, ubijao stare i sa slabim imunitetom, ali je posle mutirao u smrtonosniji oblik. Od njega su umirale uglavnom osobe od 20-40 godina i sa jakim imunitetom jer
. To je virus H1N1 koji uzrokuje „cytokine storm“  što znači DA uzrokuje  da  tjelesni imuni sistem pretjerano reagira  i to je razlog zašto ubija mlade ljude a manje pogađa starije (koji imaju slabiji imunitet).

sto znaci da voce, vitamin C i ostalo sto normalno pomaze u ovom slucaju ce samo odmoci, jer sto je jaci imuni sistem to je opasniji virus. Sad, naravno da ne mora da znaci da ce i svinjski grip da se promeni kao sto se i spanski promenio ali s obirom kakve mogu biti posledice bolje je biti oprezan. Ja nisam jos odlucio da li cu primiti vakcinu, virus ipak mnogo mutira i ko zna da li ce jos uvek biti delotvorna. Ali kazem da ne treba je tako lako odbacivati, mnogo sta se moze desiti ako bdemo neoprezni...

Samo sam to hteo reci...
Sačuvana

Ja sam uvek u pravu. To realnost gresi Wink.

I want something good to die for,
to make it beautiful to live.
BOY NAMED SANDOZ
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 720



Pogledaj profil
« Odgovor #17 poslato: Novembar 09, 2009, 01:11:29 »

Strašno...


Dokazali su posle dotori da ovo nije posledica vakcine vec neki njen problem psiholoske prirode. Da je bila u pitanju vakcina posledice bi trajale godinama ako ne i dozivotno, ne bi mogla toliko brzo da se izleci...

U svakom slucaju mislim da ce svima biti drago da je devojka sada zdrava

Sačuvana

Ja sam uvek u pravu. To realnost gresi Wink.

I want something good to die for,
to make it beautiful to live.
issy-the-Genius
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1377


Ministarka za dijasporu :)


Pogledaj profil
« Odgovor #18 poslato: Novembar 09, 2009, 02:29:59 »

Ja nisam jos odlucio da li cu primiti vakcinu, virus ipak mnogo mutira i ko zna da li ce jos uvek biti delotvorna. Ali kazem da ne treba je tako lako odbacivati, mnogo sta se moze desiti ako bdemo neoprezni...

Da, slazem se potpuno.
Sačuvana

The DJ is my bodyguard ! Cool Mp3
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #19 poslato: Novembar 09, 2009, 03:17:28 »

Kao što smo i pretpostavili da ćeš napisati, ono je sasvim suprotno od onoga što gotovo svi mi ovde mislimo, Califere.
Što se mene tiče, ja naglašavam da svako treba da misli svojom glavom, na osnovu informacija koje dobije i iskustva i pameti koje ima, tako da su sva dobronamerna mišljenja i informacije, poželjne.

Ipak, previše konkretnih upozorenja nam stiže svakodnevno i ne treba biti neobavešten, jer to se pre svega nas samih tiče.

Što se vakcine za ovaj grip tiče, ona upravo, kako i većina vakcina utiče na to da se stekne imunitet, što znači da se opet sve svede na imunitet, odnosno da prirodnu inteligenciju ljudskog bića, koja upravlja svim procesima u samom telu, i kada je je razvijena ona reguliše sve napade na sistem.
Druga je priča što je ta ista vakcina "obogaćena" i što su ti "dodatci" - kobni.

Citat
sto znaci da voce, vitamin C i ostalo sto normalno pomaze u ovom slucaju ce samo odmoci, jer sto je jaci imuni sistem to je opasniji virus. Sad, naravno da ne mora da znaci da ce i svinjski grip da se promeni kao sto se i spanski promenio ali s obirom kakve mogu biti posledice bolje je biti oprezan.
C vitamin i ostale stvari mogu biti i štetni, jer utiču recimo na jetru, tako da ona ne može da prerađuje dovoljno kvalitetno krv, i isto tako krv postaje "kisela", što je idelno okruženje za bakterije i viruse - primaćujete da je ovo kontradiktorno? Zato stvar i nije tako jednostavna, kako izgleda na prvi pogled. Zato se treba dobro informisati i probati neke stvari da bi se našao adekvatan metod i pristup koji će imati u vidu i našu posebnost i ličnost.

Drago mi je da je cura izlečena, ali takav poremećaj je mogao da bude bude iniciran samo nekom hemijom koja je od spolja uneta u organizam, jer svi mi imamo slabosti koje čekaju pogodan trenutak i "pomoć" sa strane da se aktiviraju.

Citat
Justinijanova kuga (541-750) pobila 50% stanovnistva poznatog sveta
Crna smrt ("Black death") pocela oko 1300 godine smanjila procenat evropskog stanovnistva za 30 do 60%
Prva pandemija kolere (1816-1826) zahvatila uglavnom Aziju (Indija, Kina i Rusija) oko 15 miliona umrlo
bilo je jos 6 pandemija kolere tokom 19og i pocetkom 20 veka ali svaka sa manjim brojem zrtava
Nas omiljeni grip Smiley :
prva pandemija gripa zabelezena 1580 i javljale se svakih 10-30 godina
pandemije gripa 1729-1730, 1732-1733, 1781-1782, 1830, 1833-1834, 1847-1848
Ruski grip (1889-1890) prvi slucaj zabelezen u Uzbekistanu kasnije se prosirio na Indiju i Severnu Ameriku, pobio oko milion ljudi sirom sveta. Tip H2N8.
Spanski grip (1918-1919) Prvo zabelezen medju americkim vojnicima u Kanzasu za par meseci se prosirio na sve kontinente dolazeci cak i do Arktika. Zarazio je oko 500 000 000 ljudi (trecina celokupne populacije) a umrlo je prema nekim procenama od 50-100 miliona ljudi. Tip H1N1.
Azijski grip (1957-1958) Prvo zabelezen u Kini. Usmrtio oko 2 miliona ljudi. Tip H2N2.
Hong Konski grip (1968-1969) Prvo zabelezen u Hong Kongu. Usmrtio oko milion ljudi. Ovaj virus i danas kruzi svetom, poznat je i kao obican grip. Tip H3N2.
Grip naravno odavno postoji, ali ove "moderne" varijante, a pogotovu ove "kobne" varijante, uglavnom su nastale u laboratorijama, i karakteriše ih "životinjski pečat", i kombinacija sa ljudskim virusom, koji je oduvek postojao, a u ovim mixovanim varijantama gotovo nikad, do sada, tj. do ovih "modernih" vremena, kada je neko shvatio da tu može da se uzme dobra para i plus da vlada i "vedri i oblači" manje bogatim zemljama koje ne mogu same da razviju vakcinu ili lek, već su prinuđene da kupuju po cenama koje nikad nisu bile skuplje.

Pored svega navedenog, meni je lično, jasno da se strah i sejanje straha upotrebljava vrlo često u neke svrhe. Obično materijalne ili političke, koje su opet materijalističke prirode u krajnjoj liniji.

Ako već postoje stvari koje pružaju strahovito veliku zaštitu na sasvim prirodan način, nije mi jasno zašto bi neko želeo da ulazi u rizik da zbog leka izgubi trajno zdravlje, kao što je to nebrojeno puta bio slučaj.

Već sam postavio link, ali nije na odmet da se opet postavi.. Tekst je dosta dug, inače bih ga postavio ovde jer mislim da je dosta bitan. Mada... Izgleda da ću morati, jer se linkovi manje čitaju i retko komentarišu.
http://www.val.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=915:david-icke-najvea-opasnost-nije-svinjska-gripa-nego-cjepivo&catid=16:clanci
« Poslednja izmena: Novembar 09, 2009, 03:21:00 ZenTale » Sačuvana

ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #20 poslato: Novembar 09, 2009, 03:44:19 »

Još...
  Dokaz o patentiranju virusa 2008 godine, i njegovom širenju kroz lek u obliku spreja Medimmune - koji se daje deci:


Patentna dokumentacija, istina uglavnom za stručnjake i dobro upućene, ali i dalje jak dokaz:
Kod:
http://www.google.com/patents?id=EGSoAAAAEBAJ&zoom=4&pg=PA1#v=onepage&q=&f=false
Sačuvana

ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #21 poslato: Novembar 10, 2009, 16:49:00 »

I još toga... WoW Skull Diablo
Klik ovde>>Kaznena prijava zbog zavere protiv čovečanstva
Sačuvana

Skorpija
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2791



Pogledaj profil
« Odgovor #22 poslato: Novembar 10, 2009, 20:34:56 »

Kakva crna vakcina !!!!
Svetska masonerija ima zadatak da potamani dobar deo populacije, kako bi olaksala sledeci korak -  cipovanje.
Cilj im je da upravljaju covecanstvom, a cinjenica je da dok nas god ima previse njima je to suvise komplikovano.
I zato preko nasih bednika na vrhu drzave sprovode to shatro vakcinisanje. Neispitana vakcina, sa sastojcima da te Bog sacuva. Ne budite naivni, molim vas. Spremaju nas za 2012.godinu.....
To je obican grip kao i svaki drugi. I sasvim je prirodna i normalna pojava da se u jesen, ako temperatura ne padne na vreme ispod nule, pojave svakojake zaraze i virusi. To se svake godine desava, i svake godine od sezonskog gripa umiru ljudi, cak stovise puno je veca smrtnost nego od novog tzv H1N1.  Cemu tolika pompa?! Cemu panika?! Na osnovu cega se objavljuje epidemija?!
A odgovor je tako jednostavan : Cilj im je da nam uteraju strah u kosti i da se "primimo" na tzv vakcinu, koja je 500 puta smrtonosnija od gripa.
Budite pametni, cuvajte se , lecite se starim narodnim metodama i zahvalite Bogu sto nam smradovi nisu poslali sa zapada neki jos gori virus.....A ne sumnjam da hoce kad shvate da je njihov novi veshtak pod nazivom H1N1 za nas machji kashalj.
Neka vas Bog cuva!
A ja vas sve puno volim !


Jeco, ljubim te pametnu! Kiss  Ukratko si sve lepo objasnila, recima koje svako moze da razume!  Bravo, skorpijo moja!

Zen, hvala na ovako opsirnim objasnjenima i savetima...

I hvala Bogu da ste mi svi tako pametni i ne nasedate na ove medijsko-mafijaske trikove!

Meni ne pada na pamet da primim tu vakcinu, i nikom ne bih preporucila da je primi jer znam koliko je stetna... ali ipak, svako ima pravo da odlucuje za sebe.   

Sačuvana

ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #23 poslato: Novembar 10, 2009, 22:01:42 »

Meni je drago da smo gotovo svi ovde na forumu shvatili o čemu se radi i zauzeli svoj stav, čime smo pokazali da nas je teško prevariti i prefarbati.
Što se mene tiče, ja ću nastaviti da Vas obaveštavam o svemu a posebno a načinima za odbijanje virusa, preventivi i ostalom što će nam olakšati očuvanje zdravlja.

Juče sam gledao tok razgovora i sastanka koji se ticao izbora - za koga će se država odlučiti tj. od koga će nabaviti vakcine.
- Kao prvo, grip je u toku a oni tek sad rešavaju da je nabave.
- Kao drugo, domaći proizvođači nisu takoreći ni uključeni, niti ih je iko obavestio o tenderu, koga naravno nije ni bilo.
- Kao treće, jedini koji navodno ima dokumentaciju(što je diskutabilno-jer od kad je virus nastao, svi su istovremeno mogli da počnu da prave vakciju, što znači da niko nije mogao da bude u prednosti, osim onih koji su ga i napravili i patentirali), je naravno, pogodite ko? Novartis. Evil Upravo oni koji se svuda pominju kao saučsnici u osmišljavanju virusa, zarad lične koristi i iz demonskih namera. Onaj čiji je predstavnik najveći srpski tajkun i najveći finansijer nekih od vodećih stranaka.
Dakle, skoro sve su smislili, još samo da mi stavimo glavu na panj i sve će biti u redu.
Što kaže Škorpija, svako ima pravo da odlučuje za sebe, ali svi mi odlučujemo za sve nas istovremeno, jer se svih nas tiče, niko od nas ne živi sam za sebe i svih nas se tiče da li će neko biti živ i zdrav, i naravno da ne smemo biti indiferentni prema tuđoj nesreći, bolesti i smrti, jer to može biti ne samo neko koga ne poznajemo već isto tako neko ko nam je drag i blizak. Bolest ne gleda ko je čiji nego udara gde stigne i gde može, gde joj se dozvoli i gde postoji slabost.
« Poslednja izmena: Novembar 10, 2009, 22:27:43 ZenTale » Sačuvana

ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #24 poslato: Novembar 11, 2009, 01:17:30 »

Sindikat lekara preti tužbom za širenje panike

Sindikat lekara i farmaceuta Srbije zatražio je juče od Ministarstva zdravlja i članova radne grupe da objave moguća neželjena dejstva vakcine kako bi pacijenti “sami odlučili da li žele da je prime” i tek tada to zahtevali od svog izabranog lekara.
- U suprotnom, spremni smo da optužimo za širenje panike u vanrednim okolnostima sve one koji budu davali samo prognoze o broju obolelih, dok sav teret svaljuju na lekare primarne zaštite - kažu u Sindikatu, ističući da nadležni u domovima zdravlja svojim zaposlenima “nisu uspeli da nabave dovoljno osnovnih sredstava za zaštitu - maske i rukavice”.
Sačuvana

:) hope
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 6817


Ministar za porodicna i socijalna pitanja


Pogledaj profil
« Odgovor #25 poslato: Novembar 11, 2009, 14:02:07 »

 Smiley a eo šta moja prija veli:
 "...činjenica je da je 1986. godine bilo proizvedeno cjepivo koje je kod nekih ljudi imalo nuspojavu (neku neurološku boleštinu), a sad ovo cjepivo što se radi je drugačije (odnosno radi se na drugačiji način).  Okolo kruži fama i priče kojekakve, nisam se niti kanila cijepiti, jer je navodno ovaj virus kod nas što je došao, kao i obična gripa nije onaj mutirani iz Mexika (taj iz Mexika se uvalio u Ukrajinu, Poljsku i Bugarsku). U stvari problem će imati samo rizične skupine (trudnice, kronični bolesnici i djeca) kao i kod svake druge tipe virusa... "
Sačuvana



Ono što vidiš to imaš pred sobom.
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #26 poslato: Novembar 14, 2009, 09:17:16 »

PREKINUT PRIJENOS SJEDNICE
Poljska ministrica: NE cjepivu za svinjsku gripu
VIDEO poruka Ewe Kopacz, koja ne želi dopustiti uporabu cjepiva koje nije testirano i koje može ubiti više ljudi nego svinjska gripa.


Ewa Kopacz


Poljska ministrica zdravstva Ewa Kopacz među prvim je dužnosnicima neke zemlje koji su odlučno rekli ne cjepivu protiv virusa H1N1. Njen je potez naišao na brojne kritike udruga za ljudska prava, ali i na odobravanje.

Pravobranitelj za ljudska prava u toj zemlji ministrici je postavio ultimatum, ako do ponedjeljka ne promijeni svoje mišljenje, on će je tužiti. Ewa Kopacz samo je rekla ono o čemu se već mjesecima bruji, o interesima farmaceutskih lobija, cjepivo koje još nije testirano i njegovu sastavu, koje je zasad potpuno nepoznat.

Govor u kojem ministrica izražava svoju sumnju u cjepivo, naprasno je prekinut na poljskoj televiziji.


Photo AFP  

- Neću dopustiti uporabu cjepiva koje nije posve testirano i od kojeg bi moglo umrijeti više ljudi nego od same svinjske gripe - rekla je ministrica u svom govoru u parlamentu.


Iako je govor prekinut u televizijskom prijenosu, ipak je pronašao svoj put na Youtube, gdje je njegova gledanost ogromna.

U Poljskoj zabilježena 234 slučaja svinjske gripe.

Ministrica je istaknula kako nema dovoljno rezultata kliničkih testova, nepoznat je sastav cjepiva, kao i njegove nuspojave, cjepivo je testirano na samo 160 dobrovoljaca u dobi od 20 do 60 godina.

Njen zamjenik Jakub Szulc naknadno je pokušao sanirati štetu, izjavivši kako se ministrica prije kupnje cjepiva protiv virusa H1N1 mora uvjeriti da je ono sigurno.

Slično misli i poljski premijer Donald Tusk, koji je prošlog tjedna rekao kako ta zemlja neće kupiti cjepivo dok se ne dokaže da je ono sigurno. U Poljskoj su zabilježena 234 slučaja svinjske gripe, a zasad nema smrtnih slučajeva.

Autor:
G.B.
Sačuvana

ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #27 poslato: Novembar 14, 2009, 11:35:56 »

OPRAVDANI STRAHOVI?
Od virusa H1N1 umrla jedna, a od vakcine 25 osoba
Washington je naložio vakcinisanje usred kojeg je velik broj osoba oboleo od Guillain-Barreovog sindroma, odnosno neurološkog poremećaja.


Tekst:
T.Gr.

Objavljeno: 13.11.2009 10:12h

Pre 33 godine u vojnoj bazi Fort Dix preminuo je 19-godišnji vojnik od posledica svinjskog gripa, koja u SAD-u nije viđena od kraja Prvog svetskog rata.

Neke osobe nisu preminule, ali su zato obolele od Guillain-Barreovog sindroma, odnosno neurološkog poremećaja pri kojem imunološki sistem napada nervni sistem.
Nakon toga, u bolnici završavaju još četvorica kolega preminulog mladića, te testovi potvrđuju kako je reč o svinjskom gripu kojom je zaraženo 500 vojnika, ali, zanimljivo, ni jedan od njih nije oboleo, piše Dnevnik.hr.


Tada je brzo širenje virusa zabirnulo Washington, te su Amerikanci počeli s masovnim vakcinisanjima. Ali, na kraju, vakcina se pokazala kobnijim od virusa, jer je tokom primanja antivirusne tečnost 25 osoba preminuo od zakazivanja disajnog sistema.

Neke osobe nisu preminule, ali su zato obolele od Guillain-Barreovog sindroma, odnosno neurološkog poremećaja pri kojem imunološki sustav napada živčani.

Taj projekt vakcinisanja ukinut je za oko dva meseca, ali povezanost između vakcine protiv virusa H1N1 nikada nije dokazana.

Očekuju se ozbilje nuspojave

Vakcina za novi grip koji se javio ove godine već se nalazi u upotrebi širom svieeta, pa su prilikom vakcinisanja njime zabiležene manje nuspojave kao što je pospanost, glavobolja, oticanje ili svrab. Naučnici i lekari tvrde kako prate nosi li vakcina eventualnu opasnost. Oni također ističu kako je bolje vakcinisati se se nego oboljeti od zaraze virusom, jer takav scenarij može biti puno kobniji.

Photo AFP 

Ipak, neočekivane i ozbiljne nuspojave, naročito kod novih vakcina nisu isključene, ali lekari naglašavaju kako su šanse za takvo što zaista male.

Gripa stvorena zbog političkih interesa

Podsetimo, austrijska novinarka Jane Bürgermeister, nedavno je FBI-ju podnela tužbu protiv Svetske zdravstvene organizacije (WHO), Ujedinjenih naroda (UN), te još nekoliko visokopozicioniranih vladinih i korporativnih dužnosnika te ih je optužila za bioterorizam, nakon čega je dobila otkaz.

Ona smatra kako je namerno širenje pandemije klasična pljačka koja će se poslužiti umorstvima, iako su metode pljačke sasvim nove u istoriji kriminala. I neki od hrvatskih lekara smatraju kako je grip izašao iz laboratorija medicinskih kuća, ali u strahu od otkaza ili tužbi o tome ne žele govoriti.

Teoriju zavere potpiruje i lekar Ghislaine Lanctôt, autor knjige Medical Mafia, koji objašnjava kako se virus A(H1N1) koristi u širenju pandemije kojom zapoveda WHO, a koji ne čuva zdravlje već služi vojnim, političkim i industrijskim interesima.
Sačuvana

:) hope
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 6817


Ministar za porodicna i socijalna pitanja


Pogledaj profil
« Odgovor #28 poslato: Novembar 16, 2009, 21:35:46 »

 Smiley čudi me kako nitko ovde nije spomenuo čip koji dolazi s cjepivom...
Sačuvana



Ono što vidiš to imaš pred sobom.
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #29 poslato: Novembar 16, 2009, 22:04:19 »

Pa valjda Nado, što je malo ko spreman da poveruje u to. Svi misle da je to naučna fantastika i "teorija zavere". I malo ko bi poverovao da u tome može biti istine... Ali da je moguće - itekako je moguće!

U Sloveniji, Holandiji, i još nekim zemljama zapada, ne mogu da veruju u ove priče koje se pričaju kod nas. Niti se širi panika niti se o tome priča. Skoro nikoga i ne zanima, a velika većina nisu ni čuli za to. U kontaktima smo sa ljudima koji žive tamo i oni pričaju sasvim drugu priču nego mi ovde, tj. "neki od nas"...

A vakcina ima nekoliko vrsta-po njihovim pričama: za one na višoj društvenoj lestvici i one za one niže i najniže, pa su onda nadležni odbacili svaku od tih vrsta i odbili da sprovedu vakcinaciju.
« Poslednja izmena: Novembar 16, 2009, 22:07:09 ZenTale » Sačuvana

Stranice: 1 [2] 3   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM