Kovach.rs
Vesti: Igrice --> Arcade
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 18, 2024, 10:52:32

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 85
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 85
Ukupno: 85
Prijatelji
Stranice: [1] 2 3   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Pobuna u Nemačkoj protiv vakcine  (Pročitano 12007 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« poslato: Novembar 01, 2009, 16:40:01 »

Pobuna u Nemačkoj protiv vakcine
25. oktobar 2009. | 19:25 -> 05:59


 U tekstu "Pobuna protiv vakcine", nedeljnik Špigel u najnovijem broju ističe, pred početak masovne vakcinacije, da lekari i farmakolozi upozoravaju od riskantnih dodatnih supstanci koje one sadrže.

Kritičari strahuju da farmaceutska industrija namerno sprovodi ogroman farmakološki eksperiment, prenosi Dojče vele pisanje Špigla.

Savezna vlada, ministarstva i službenici višeg ranga dobiće vakcinu, koja se razlikuje od one, koja je naručena za obične građane u Nemačkoj. Njihova vakcina se bolje podnosi, nema neželjnih sporednih dejstava – jer nema bustera (supstanci koje pojačavaju dejstvo vakcine), a ni konzervansa.

List Velt komentariše da to sigurno nije ohrabrujuća vest za građanstvo, koje i onako nije sigurno da li da se vakciniše ili ne. To je opasan signal koji nam otkriva da u zemlji postoje dve klase. To nas podseća na Orvelovu Životinjsku farmu – mesto gde su svi jednaki... samo neki malo više.

Pogubno je to što je naručeno 200.000 vakcina za izabrane, najviše službenike. Tako građani neće poverovati, mada ih u to stalno uveravaju, da je vakcina protiv tzv. svinjskog gripa koju treba da prime – bezazlena. I onako je zbog sumnji u vakcinu, samo četvrtina stanovništva uopšte izrazila želju da se vakciniše.

Sada je poruka jasna – ta vakcina uopšte nije tako bezazlena i zbog toga će ljudi, važni za zemlju, dobiti drugačiju, bolju vakcinu.

"Za razliku od "Bakster" vakcine koju će dobiti oni koji su odgovorni za red i mir u zemlji, masovno će se vakcinisati proizvodom firme "GlaksoSmitKlajn" (GlaxoSmithKline) koja ima pojačivače (takozvani "ađuvans")", prenosi Frankfurter rundšau.

Interesantno je da su i službenici u "Paul Erlih institutu", koji su odobrili masovnu upotrebu vakcine, na listi onih koji će dobiti drugačiju – bolju vakcinu.

Predsedavajući komisije za lekove udruženja nemačkih lekara Volf-Diter Ludvig ocenio je da je to skandalozno i da je čitava kampanja oko masovnog vakcinisanja nesrećna stvar.

"Koristi od masovnog vakcinisanja su neizvesne, a problemi su svakako prisutni. Zdravstvo u Nemačkoj je palo pod uticaj farmaceutskih koncerna koji žele samo da zarade pare", izjavio je Ludvig.

Osim toga, pošto vakcina koja je predviđena za masovno vakcinisanje nije testirana na trudnicama – i one će morati da prime bolju vakcinu.

Nadležni državni sekretar u saveznom ministarstvu zdravlja Klaus Teo Šreder potvrdio je da se trenutno vode razgovori sa proizvođačima vakcina, ali i sa ministarstvima zdravlja u Francuskoj i SAD, da se vakcine bez pojačivača nabave i za trudnice.

Lekari opšte prakse i dečiji lekari kritikuju kampanju za masovno vakcinisanje. Volfram Hartman, predsednik udruženja pedijatara, optužio je saveznu vladu da je dala naučno pogrešne izjave.

Vakcina nije testirana na trudnicama, niti na deci mlađoj od tri godine, zbog toga je rizik suviše veliki. Deca imaju imuni sistem koji je sklon preteranim reakcijama, a upravo to mogu da izazovu takozvani pojačivači sadržani u vakcini predviđenoj za masovnu upotrebu, upozorili su nemački pedijatri.
Sačuvana

ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #1 poslato: Novembar 01, 2009, 16:40:48 »

Evo i nekih sličnih mišljenja:
Kod:
http://dzonson.wordpress.com/2009/07/05/vakcina-novi-genocid/
Sačuvana

ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #2 poslato: Novembar 01, 2009, 16:45:07 »

Strašno...
Sačuvana

ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #3 poslato: Novembar 01, 2009, 16:52:11 »

Dobio sam skoro ovaj mail od Ančice, i neko bi to trebao da potvrdi, ali evo pročitajte i Vi pa prosudite sami:

English

"I'm a qualified pharmacist. I've been researching the swine flu vaccine that our government has bought for us (using our money, by the way) and its a hundred times more dangerous than the swine flu itself. Something that freaked me out is that several swine flu vaccine manufacturers have asked governments to give them an exemption from lawsuits, in case the vaccine caused harm in people.
If you made a vaccine that you knew worked, then why would you need a legal exemption in case it hurt people? Massive warning sign. They don't believe its safe. The swine flu itself has killed about 2/3000 people total. The regular flu kills 40 000 plus per year- so why are we freaking out about swine flu, and not normal flu? Does that make sense? No. If the regular flu kills 40 000 plus per year, and the swine flu only killed 2/3 000 - then why are governments buying it in advance, giving it to us for free, and giving drug manufacturers immunity to legal cases against them? Does that make sense? No.

The swine flu vaccine contains 2 horribly dangerous compounds - one is called thimerosol. It is made 50% of mercury. It binds to receptors in your brain, and
basically causes brain damage. Is it smart to be injected with thimerosol, and get brain damage, dropping 10 IQ points and going dumb, in order to avoid getting a flu that kills 95% less people than regular flu? No. The other horrible in gredient is called squalene. Squalene accidentally tricks your immune system into killing your own cells, which creates autoimmune diseases like asthma, multiple scelerosis, diabetes, and a bunch of diseases that we don't have a name for yet (because squalene hasnt been used for that long, and we have little data on its effects) - is it smart to inject yourself with that stuff, in order to avoid a relatively mild flu, like the swine flu? No. If you're a pregnant mother about to take Panvax, ask yourself this - why would you take Panvax, when it contains Neomycin and Polymyxin B Sulfate - both of which exhibit positive risk to unborn children - so as to avoid what? A mild flu, that kills 95% fewer people than the regular flu? Look, I'm a funny guy. Yeah, I make good Facebook groups. People join them by the thousands, and laugh. But I'm also a qualified pharmacist. I scored in the top 0.1% of my state in school.

I'm expert at critical analysis of drugs and their effects on humans. And let me be blunt -if someone came up to me with a syringe full of swine flu vaccine, or came near my family with one -I would take the needle off them and poke them with it myself - followed by several very hard punches. This stuff is poison. Don't take it. Don't let your friends take it. Don't let your family take it. If some idiot in a lab coat asks you if you want it, ask them about thimerosol, squalene, and why the company making it wants legal exemption from being sued, and watch their face go into "omg (O my God) I'm being asked serious questions that I don't have the answer to" mode."

Prevod


...dopisan je komentar:
"DAKLE: ni pod razno se ne vakcinišite!!!!!!!!!!!!!!"

 

"Ovo sam vam na brzinu preveo pismo ovog farmaceuta koje je Nebojsa poslao, oprostite na mogucim greskama u prevodu. Mislim da je ovaj tekst znacajan.

Miodrag S."




"Ja sam kvalifikovani farmaceut. Istrazivao sam vakcinu svinjskog gripa koju je naša vlada kupila za nas (koristeći naš novac) i koja je sto puta opasnija od svinjskog gripa. Da li znate da su proizvođači vakcine protiv svinjskog gripa zatražili od vlade izuzeće od mogucih tuzbi u slučaju da vakcine uzrokuju štetu na ljudima?
 
Ako ste napravili vakcinu za  koju znate da je deluje, zašto bi vam onda bilo potrebno pravno izuzeće u slučaju nezeljenih posledica na ljudima? Zar to nije veliki znak upozorenja za sve nas? Virus Svinjskog gripa ubio je oko 2 / 3000 ljudi ukupno. Obican gripa ubija 40 000 ljudi godisnje, pa zasto se onda stitimo od Svinjskog gripa a ne od obicnog gripa? Da li to smisla? Zbog cega se onda podize ovolika panika?

Vakcina protiv Svinjskog gripa sadrzi 2 užasno opasne stvari - jedna se zove thimerosol. U njegovom sastavu je 50% žive. Thimeresol se veže na receptore u mozgu, i, zapravo, uzrokuje oštećenja mozga. Je li pametano ubrizgavati thimerosol, i dobiti oštećenje mozga, spustivši pri tom IQ ljudi za 10 bodova, kao i brojna druga ostecenja, kako bi se izbeglo dobijanje gripa koji ubija 95% manje ljudi nego obični grip?

Drugi opasni sastojak Vakcine protiv Svinjskog gripa zove se squalene. Squalene vara vaš imuno sistem da pocne da ubija vase sopstvene celije, što stvara auto-imune bolesti kao što su astma, multipla scelerosis, dijabetes, i hrpu drugih bolesti za koje jos nemamo naziv. Zar je pametno u sebe ubrizgati te stvari, kako bi se izbegao relativno blagi grip, poput svinjskog gripa?

Ako ste trudni zapitajte se ovo - zašto bi uzimali Panvax, kada on sadrži Neomicin sulfat i polymyxin B - od kojih oba pokazuju pozitivne rizike za vase nerođeno dete - kako bi izbegli šta? Blagi grip, koji ubija 95% manje ljudi nego obican grip?

Ja sam stručnjak za kritičku analizu lekova i njihove učinke na ljudima. I neka se neko samo usudi da dodje do mene sa špricom punim Vakcine protiv Svinjskog gripa, ili da dodje blizu moje porodice jer cu je uzeti iglu od njih i probosti ih njom serijom veoma jakih uboda!

Ova stvar je otrov. Nemojte to uzeti. Ne dozvolite da vaši prijatelji to uzmu. Ne dozvolite da vaša porodica to uzme.  Ako vas neki idiot u laboratoriju pita: želite li ovu vakcinu, pitajte ga o thimerosolu, o squaleneu, i zašto kompanija koja je to napravila zeli da ima pravno oslobođenje od moguce tuzbe, i onda pogledajte njihova lica koja ce imati izgled tipa: O, boze moja, pa vi ste me izresetali serijom pitanja na koja ja zaista nemam odgovor!
"
Sačuvana

Њавица
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8925


Look at the stars...look how they shine for you. ♥


Pogledaj profil
« Odgovor #4 poslato: Novembar 01, 2009, 17:22:21 »

strashno! ja sam zaista protiv ovoga i bila, napravili su frku kao da je u pitanju ne znam koja bolest... msm jeste to opasno i sve ali treba se paziti. a i o ovome : "Obican gripa ubija 40 000 ljudi godisnje, pa zasto se onda stitimo od Svinjskog gripa a ne od obicnog gripa? Da li to smisla? Zbog cega se onda podize ovolika panika? "  se prichalo u nekoj emisiji na tv-u pre neki dan....
Sačuvana

ciganche:)
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2601



Pogledaj profil
« Odgovor #5 poslato: Novembar 01, 2009, 17:48:46 »

chim se ljudima bude probudila svest o farmakoloskoj mafiji, vakcina ce biti apsolutno odbacena...medjutim dok do toga ne dodje, degadjace se mnogo strasnih situacija slicnih ovoj  Angry
Sačuvana

Everything will be OKAY in the end. If it is NOT okay, it is not the END.

 ja cu naci novog princa, al za mene ce moj tata uvek biti kralj ♥ ♥ ♥
Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #6 poslato: Novembar 01, 2009, 19:39:36 »

Narod je oboleo za parama, vlascu strasno
Sačuvana

ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #7 poslato: Novembar 02, 2009, 01:13:40 »

Mislim da se slažemo u tome. Neko ne bira sredstva kako će da zaradi. Treba podići svest ljudi, generalno, to je jedino kvalitetno rešenje angel - sve ostalo vodi u rasulo. Diablo
Mi trebamo da se dobro obavestimo o svemu što se nas samih tiče, a posebno svemu što je vezano za zdravlje.
Postoji toliko kvalitetnih rešenja za viruse, bakterije i slične stvari, da je smešno da se ulazi u ovakve rizike.
Sačuvana

ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #8 poslato: Novembar 03, 2009, 18:00:54 »

Evo nekih saveta koje sam dobio u mailu koji mi je Nada prosledila. Uglavnom se slažem sa njima.. Roll Eyes

Spriječite svinjsku gripu - odlični savjeti
Dr. Vinay Goyal, svjetski autoritet na području nuklearne medicine s više od 20 godina iskustva podijelio je nekoliko efikasnih uputa o kojima se nedovoljno govori.

Savjeti dr. Vinaya izuzetno su korisni s obzirom na prirodu globalne epidemije u kojoj je jednostavno nemoguće spriječiti doticaj s virusom H1N1. Koje god mjere opreza poduzmete, vrlo ćete vjerojatno ipak doći u kontakt s virusom. Sam kontakt nije toliki problem - veći je problem spriječiti ga da oživi u tijelu i učini nas bolesnima.
Vrata na koja virus ulazi u naše tijelo su nosnice i usta. Dok ste još uvijek zdravi i nemate nikakvih simptoma infekcije H1N1 virusom, kako biste spriječili njegovu aktivnost i pojavu simptoma i razvoj sekundarnih infekcija, možete poduzeti neke izuzetno jednostavne korake o kojima se ne govori dovoljno u službenim uputama. Korisnost preventive naglašava se, nažalost, puno manje od "korisnosti" pravovremenog liječenja Tamifluom.

Dakle,
1.
Često perite ruke (o tome se dovoljno govori, ali nije na odmet ponoviti).

2. Hands-free pristup.
To jest, suzdržite se napasti da dirate bilo koji dio lica. Pokušajte što manje ruke prinositi licu (naravno osim kad jedete, perete se ili spavate).

3. Promućkajte u ustima i grgljajte dva puta dnevno toplu vodu u koju ste stavili malo soli. Naime, virusu H1N1 treba dva do tri dana od prvotne infekcije grla ili nosa da zaživi u tijelu i počne pokazivati karakteristične simptome.
Obično grgljanje stvarno može spriječiti razvoj bolesti. Taj postupak sa slanom vodom imat će jednak učinak na zdravog pojedinca kao što će Tamiflu imati na bolesnoga. Nemojte podcjenjivati ovaj jednostavan, jeftin i moćan način prevencije bolesti.

4. Slično kao što to treba činiti s ustima, čistite barem jednom svakoga dana nosnice s otopinom tople slane vode. Ne morate biti vješti kao praktikanti Yoge kojima je ovaj postupak rutina, ali snažno ispuhavanje nosa i brisanje (tj. struganje) obje nosnice smotuljcima vate koje ste umočili u slanu vodu lako je učiniti i vrlo je učinkovito.

5.
Dajte poticaj prirodnom imunitetu hranom koja je bogata C vitaminom. Prvenstveno se to odnosi na citrično voće, brusnice (ali i na kupus i sličnu C vitaminom bogatu hranu). Ako uzimate C vitamin u tabletama, pazite da uzimate onaj pripravak koji ima cinka kako bi poboljšali apsorpciju.

6. Pijte što veće količine toplih napitaka (čajeva, kave, kakaa). Pijenje toplih napitaka ima jednak učinak kao i grgljanje, samo u suprotnom smjeru. Ono ispire živuće viruse iz grla u želudac gdje ne mogu preživjeti i učiniti nas bolesnima.
Datum objave: 26. listopad 2009
Sačuvana

Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #9 poslato: Novembar 03, 2009, 20:36:45 »

Realno covek kaze sad kad stigne kiseli kupus da upotpunim svoju kolekciju jer brusnicu vec derem Smiley
Sačuvana

ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #10 poslato: Novembar 03, 2009, 22:48:31 »

Braco, to sam ja dopisao, u zagradi je, ali je tačno i manje više provereno.

C vitamin je naime nosilac jake do extremno Jin energije (u makrobiotičkom rečniku) i kao takav suprotstavlja se bakterijama i virusima koji su extremno jang energije i koji su privučeni od strane extremno Jin stanja kod čoveka, tako što ih takoreći oksidiše ili sagoreva. To extremno Jin stanje kod čoveka nastaje nepravilnom ishranom prepunom hemije, šećera, veštačkih i rafinisanih supstanci, neprepisanih lekova(i većine prepisanih) i droga, sve to podržano premorom, stresom, predugim kontaktom sa digitalnim zvukom, slikom, električnim spravama-mobilnim telefonima, monitorima, bukom i prejakim svetlom, neurednim životom i na kraju manjkom vere i ljubavi.

Bakterije i virusi su po Ayurvedi pak predstavnici tamas energije, energije tame, 'neznanja', i kao takvi uništavaju se rajas(rađas) energijom (luk u različitim oblicima, medom, fizičkom aktivnošću...). Rađas se može prevesti i kao strast, praktično sve ono što je za to vezano. Ali se pre svega uništava energijom Satve, koja se prevodi kao čistoća-moralnost-vrlina-vrhunsko dobro, i namirnicama i energijama koje su njeni predstavnici, a to su: od namirnica: pirinač, urme, Ghi-prečišćeni maslac, čisto-prokuvano mleko, domaće i sezonske vrste voća (borovnice, maline, brusnice, kupine, jabuke, šljive, mandarine...), čajevi sa cvetnim biljkama, a u ponašanju - redovnost, uravnoteženost, ravnomernost, vera i opet ljubav kao osećaji...

Tema je opširna, ali neke savete smo pominjali i u drugim temama. Jedan od najboljih saveta je tehnika Sigurnog Gledanja u Sunce, koje imamo kao temu na forumu.
Ali ima ih još, pa ćemo i to dopisati kasnije... angel
Sačuvana

Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #11 poslato: Novembar 04, 2009, 02:02:19 »

Hvala braco sto si dopisao to, sad znam i da je korisno, jeste da kiseli kupus nije jos stigao ali sta je tu je, dosta jedem povrca malo manje voca
Sačuvana

Jelena
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1696


Suck my lolly :)


Pogledaj profil
« Odgovor #12 poslato: Novembar 04, 2009, 23:33:28 »

Kakva crna vakcina !!!!
Svetska masonerija ima zadatak da potamani dobar deo populacije, kako bi olaksala sledeci korak -  cipovanje.
Cilj im je da upravljaju covecanstvom, a cinjenica je da dok nas god ima previse njima je to suvise komplikovano.
I zato preko nasih bednika na vrhu drzave sprovode to shatro vakcinisanje. Neispitana vakcina, sa sastojcima da te Bog sacuva. Ne budite naivni, molim vas. Spremaju nas za 2012.godinu.....
To je obican grip kao i svaki drugi. I sasvim je prirodna i normalna pojava da se u jesen, ako temperatura ne padne na vreme ispod nule, pojave svakojake zaraze i virusi. To se svake godine desava, i svake godine od sezonskog gripa umiru ljudi, cak stovise puno je veca smrtnost nego od novog tzv H1N1.  Cemu tolika pompa?! Cemu panika?! Na osnovu cega se objavljuje epidemija?!
A odgovor je tako jednostavan : Cilj im je da nam uteraju strah u kosti i da se "primimo" na tzv vakcinu, koja je 500 puta smrtonosnija od gripa.
Budite pametni, cuvajte se , lecite se starim narodnim metodama i zahvalite Bogu sto nam smradovi nisu poslali sa zapada neki jos gori virus.....A ne sumnjam da hoce kad shvate da je njihov novi veshtak pod nazivom H1N1 za nas machji kashalj.
Neka vas Bog cuva!
A ja vas sve puno volim !
Sačuvana

ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #13 poslato: Novembar 06, 2009, 16:56:53 »

Evo linka (sva tri dela) iz Jecinog prosleđenog maila i teksta koji ide sa njim - na kraju krajeva, svako neka prosudi sam... Roll Eyes angel








Podignuta optužnica protiv Svjetske Zdravstvene
Organizacije (WHO) i Ujedinjenih Nacija za bioterorizam i
namjeru za počinjavanja masovnog ubistva
Barbara Minto – Natural News 25. jun 2009.


Kako se približava očekivano puštanje u promet Baxter-ove
vakcine protiv virusa A/H1N1 svinjske gripe u julu ove godine,
jedna austrijska novinarka upozorava svijet da se priprema najveći
kriminalni akt u istoriji čovječanstva. Jane Burgermeister je
nedavno podnijela tužbu kod FBI protiv Svjetske Zdravstvene
Organizacije (WHO), Ujedinjenih Nacija (UN) i nekoliko visokih
zvaničnika nekih vlada i korporacija u vezi sa bioterorizmom i
namijerom počinjavanja masovnog ubistva. Ona je takođe
pripemila i prijedlog za zabranu prinudne vakcinacije, kojeg je
podnijela u Americi. Te aktivnosti su zasnovane na optužnici koju
je ona podnijela u aprilu, protiv kompanija Baxter AG i Avir Green
Hills Biotechnology iz Austrije, za proizvodnju kontaminirane
vakcine protiv ptičje gripe, navodeći kako se tu radilo o jednom
namijernom aktu izazivanja epidemije i ostvarivanja profita na
osnovu nje.
Sažetak navoda i iz optužnice koja je podnesena kod austrijske
ispostave FBI, 10. juna 2009. godine:
U svojoj optužnici, Burgermeister prezentira dokaze o aktima
bioterorizma koji krše zakone SAD, a koji su počinjeni od strane
jedne grupe koja operiše unutar SAD i koja je pod upravom
internacionalnih bankara koji kontrolišu američku Centralnu Banku,
kao i WHO, UN i NATO. Cilj tog bioterorizma je sprovođenje
masovnog genocida nad populacijom SAD, uz pomoć jednog
pandemičnog, genetski inženjeriranog virusa gripe, koji bi trebao
biti smrtonosan. Ova grupa je pripojila sebi neke od najviših
kancelarija u vladi SAD.
Konkretno rečeno, predstavljeni su dokazi da okrivljeni, Barack
Obama, Predsjednik SAD, David Nabarro, Koordinator za gripu u
UN, Margaret Chan, generalni direktor Svjetske Zdravstvene
Organizacije (WHO), Kathleen Sibelius, sekretar Odjeljenja za
Zdravlje i ljudske usluge (Department of Health and Human
Services), Janet Napolitano, sekretar američke organizacije
Homeland Security, David de Rotschild, bankar, David Rockefeller,
bankar, George Soros, bankar, Werner Faymann, austrijski
kancelar, i Alois Stoger, ministar zdravlja Austrije, između ostalih,
su pripadnici ovog internacionalnog, korporacijskog kriminalnog
sindikata, koji je razvio, proizveo, nagomilao i upotrijebljavao
biološka oružja kako bi eliminisao ljudsku populaciju SAD-a i
drugih država s ciljem finansijske i političke dobiti.
U ovoj optužnici se navodi da su se okrivljeni udružili
međusobno, kao i sa drugim licima, u smišljanju, finansiranju i
učestvovanju u završnoh fazi sprovođenja ovog tajnog
internacionalnog programa biološkog oružja u kojeg su uključene
farmaceutske kompanije Baxter i Novartis. Oni su to činili bioinženjeringom
i puštanjem u opticaj smrtonosnih bioloških
agenasa, posebno virusa “ptičje gripe” i virusa “svinjske gripe,”
kako bi stvorili povod za sprovođenje programa prinudne masovne
vakcinacije što će biti način za aplikaciju jednog biološkog agensa
koji će uzrokovati smrt i druge zdravstvene poremećaje kod ljudi.
Ova aktivnost direktno krši Zakonski akt o biološkom oružju i
antiterorizmu.
Burgermeister-ina tužba uključuje i dokazni materijal da je
Baxter AG, austrijska filijala kompanije Baxter International,
namijerno poslala 72 kilograma živog virusa ptičje gripe, kojeg joj
je obezbjedila WHO u zimu 2009. godine, u 16 laboratorija u četiri
zemlje. Ona tvrdi da taj dokazni materijal pruža jasnu potvrdu o
tome da su farmaceutske kompanije i internacionalne vladine
agencije same aktivno angažovane u razvoju, proizvodnji i
distribuciji biloških agenasa, koji su klasificirani kao
najsmrtonosnija biološka oružja, kao bi izazvali pandemiju i
prouzrokovali smrt kod ljudskih masa.
U njenoj aprilskoj tužbi, ona je naglasila da se Baxterova
laboratorija u Austriji koja je navodno jedna od najsigurnijih
laboratorija u svijetu, nije pridržavala najosnovnijih
bezbjedonosnih mjera kod držanja 72 kg patogenog organizma
koji je klasifikovan kao biološko oružje, bezbjednim i odvojenim od
svih drugih supstanci prema strogim zakonima o bezbjednosti
bioloških materija, nego je dopustila da se on pomiješa s običnim
virusom ljudske gripe i pošalje iz njihovog postrojenja u Orthu, u
Donau.
U februaru, kada je jedan član osoblja laboratorije BioTest u
Čehoslovačkoj isprobao na lasicama taj mateterijal koji je trebao
poslužiti za proizvodnju vakcina, lasice su uginule. Taj incident nije
bio praćen nikakvim istragama od strane WHO, EU i austrijskih
zdravstvenih zvaničnika. Nije bilo ispitivanja sadržaja tog virusnog
materijala a nisu bili objavljeni ni podaci o genetskim sekvencama
virusa koji je bio pušten u opticaj.
U svom odgovoru na parlamentarno pitanje, 20. maja, Alois
Stoger, austrijski ministar zdravlja, naveo je da se taj incident nije
smatrao kao propust u osiguravanju bioloskih materijala, nego kao
jedan prekršaj veterinarskih pravila. Tako je jedan doktor veterine
bio poslat da u laboratoriju kako bi sproveo tamo jednu kratku
inspekciju.
Burgermeister-in dosije otkriva da je puštanje virusa u opticaj
trebalo da bude jedan osnovni korak za izazivanje pandemije koja
će omogućiti WHO da proglasi nivo 6 pandemije. Ona zatim navodi
zakone i uredbe koje dozvoljavaju Ujedinjenim nacijama i WHO,
preuzmanje uprave nad SAD u slučaju izbijanja pandemije.
Nadalje, zakon koji zahtijeva od građana poštovanje obavezne
vakcinacije stupiće na snagu u SAD, u uslovima objave pandemije.
(Vlasti mnogih drugih drzava aktivno slijediti ove mjere o
obaveznoj vakcinaciji gradjana!? prim. prev.)
Ona tvrdi da je cijeli biznis u vezi sa pandemijom “svinjske
gripe” zasnovan na jednoj masivnoj laži da se napolju nalazi jedan
prirodni virus koji predstavlja prijetnju za ljudsku populaciju. Ona
tu prezentira dokaze koji navode na sumnju da su virusi svinjske i
pticje gripe u stvari bioinzenjerirani u laboratorijama uz pomoć
finansijskih sredstava koja su obezbjeđena od strane WHO, i
drugih vladinih agencija, između ostalih. Ova “svinjska gripa” je
jedan hibrid sastavljen od jednog dijela svinjske gripe, dijela
ljudske gripe i dijela pticje gripe, nešto što može da dođe samo iz
laboratorija, kako to tvrde i mnogi eksperti.
Tvrdnja WHO-a da se “svinjska gripa” širi i da se mora
proglasiti pandemija ignoriše njene fundamentalne uzroke. Virusi
su pušteni u opticaj uz pomoć WHO, i WHO je na prvom mjestu,
najviše odgovorna za tu pandemiju. Nadalje, simptomi navodne
“svinjske gripe” se ne mogu razlikovati od onih kod obične gripe i
prehlade. “Svinjska gripa” ne uzrokuje smrt kod ljudi ništa više od
obične gripe.
Burgermeister primjećuje da su brojke koje se odnose na
slučajeve smrti od svinjske gripe nekonzistentne i da nije jasno
kako se broj tih “smrtnih slučajeva” dokumentira.
Ne postoji potencijal za pandemiju osim ukoliko se ne sprovede
jedna masovna vakcinacija kako bi se ova gripa pretvorila u jedno
oružje, pod maskom zaštite populacije. Postoji mnogo razloga za
sumnju da će vakcine za vakcinaciju narodnih masa biti namijerno
kontaminirane bolestima koje su posebno stvorene da prouzrokuju
smrt.
Tu je ukazano na licenciranu vakcinu protiv ptičje gripe
kompanije Novartis koja je ubila 21 beskućnika u Poljskoj u ljeto
2008. godine, a imala je jedan svoj “razmjer izazivanja štetnih
posljedica”, odakle je zadovoljavala vlastitu definiciju biološkog
oružja američke vlade (biološki agens stvoren da izazove
razmjerne štetne posljedice, kao npr. smrt ili druga oštećenja) sa
sistemom za isporuku (injekcija).
Ona navodi da se isti kompleks internacionalnih farmaceutskih
kompanija i internacionalnih vladinih agencija koji je razvio i pustio
u promet pandemični materijal, stavio u poziciju profitiranja na
izazivanju pandemije ugovorima za obezbjeđenje vakcine. Mediji
kontrolisani od strane grupe koja je proizvela “svinjsku gripu”
(dakle, većina njih: prim. prev.) šire dezinformacije kako bi naveli
ljude da prime opasnu vakcinu.
Ljudi iz SAD će pretrpjeti ozbiljne žrtve i nepopravljive ozljede
ukoliko budu prisiljeni da prime ovu nedokazanu vakcinu protiv
njihove volje, na osnovu zakona.
Burgermeister navodi da oni koji su imenovani u njenoj
optužnici, od 2008. godine su u SAD uveli i/ili ubrzali uvođenje
zakona i regulativa stvorenih s ciljem otimanja građanima njihovih
zakonskih i ustavnih prava na odbijanje injekcija. Ti ljudi su stvorili
ili dozvolili da se zadrže zakonske odredbe koje odbijanje
vakcinacije protiv pandemičnih virusa definišu kao kriminalno
djelo. Oni su uveli i druge prekomijerne i svirepe kazne kao što je
zatvaranje u karantine, odnosno, u FEMA/ine koncentracione
logore, dok istovremeno brane građanima SAD da traže
kompenzaciju u slučaju ozljeda ili smrti od prisilne vakcinacije. To
predstavlja gaženje zakona koji regulišu državnu korupciju i
zloupotrebu službenog mjesta, kao i Ustav i Povelju Prava. Ovim
aktivnostima, imenovani optuženici su položili temelje za
počinjavanje jednog masovnog genocida.
Koristeći “svinjsku gripu” kao povod, optuženi su planirali
masovno ubistvo populacije SAD uz pomoć prisilne vakcinacije. Oni
su instalirali jednu veoma široku mrežu FEMA koncentracionih
logora i označili su mjesta za masovne grobnice, a uključeni su u
planiranje i sprovođenjejedne šeme za prenos uprave nad SAD u
ruke njihovog internacionalnog kriminalnog sindikata koji koristi
UN i WHO kao čelne organizacije za svoje ilegalne, ucjenjivačke i
organizovane kriminalne aktivnosti, kao i kršenje zakona koji
regulišu izdaju.
Ona dalje navodi da je kompleks farmaceutskih kompanija koji
se sastoji od Baxter-a, Novartis-a i Sanofi Aventis-a, dio jednog
inostrano baziranog programa biološkog oružja, koji je ima dvije
svrhe a finansiran je od strane ovoga internacionalnog kriminalnog
sindikata i dizajniran tako da sprovede jedno masovno ubistvo s
ciljem velikog smanjenja svjetske populacije tokom idućih 10
godina. Njihov plan podrazumijeva širenje terora kako bi se ljudi
naveli da se odreknu svojih građanskih prava i nametanje jednog
masovnog karantina u FEMA-inim koncentracionim logorima. Kuće,
firme i farme onih koji budu ubijeni biće preuzimane od strane
ovog sindikata.
Eliminacijom populacije Sjeverne Amerike, internacionalna elita
će dobiti pristup prirodnim resursima tog regiona kao što su voda i
zemljište s nalazištima nafte. A eliminacijom SAD i njenog
demokratskog ustava podvodeći ga pod Sjeverno Američku Uniju,
ova internacionalna kriminalna grupa će imati totalnu kontrolu nad
cijelom Sjevernom Amerikom.
Najznačajniji detalji iz kompletnog dosijea:
Cijeli dosije ovog sudskog postupka koji je pokrenut 10. juna je
jedan dokumenat od 69 stranica u kome je predstavljen dokazni
materijal kojim se potkrepljuju svi navodi optužnice. To uključuje:
Činjeničnu pozadinu koja predstavlja vremenske tačke i
podatke koji potvrđuju vjerovatne uzroke, definicije Ujedinjenih
nacija i Svjetske Zdravstvene Organizacije (WHO) i njihove uloge,
kao i istoriju incidenata sve od izbijanja “svinjske gripe” u aprilu,
2009. godine.
Dokaz da vakcina “svinjske gripe” potpada pod definiciju
biološkog oružja kako je to označeno u vladinim agencijama i
propisima koji klasifikuju vakcine i regulišu njihovu upotrebu a
navodi se i briga koju su izrazile vlade nekih država da bi se
vakcina protiv “svinjske gripe” mogla koristiti za biološki rat.
Naučni dokazni materijal koji potvrđuje da je virus “svinjske
gripe” jedan vještački (genetički) virus: – Dokazi naučnog porijekla da je “svinjska gripa” bioinženjerirana
kako bi bila slična španskog groznici iz 1918. godine,
uključujući i navode iz izvještaja doktora A. True Ott-a Ph.D., N.D.,
Svinjska gripa je Španska groznica iz 1918. godine koja je
pretvorena u oružje, kao i izvještaj Dr. Jeffrey Taubenberger-a
et.al. koji je bio objavljen u Science Magazine. – Sekvenca genoma “svinjske gripe” – Dokazni materijal o namijernom puštanju “svinjske gripe” u
opticaj u Meksiku. – Podaci o učešću predsjednika Obame koji osvjetljavaju
njegovo putovanje u Meksiko koje se poklopilo sa izbijanjem
“svinjske gripe” u toj zemlji i smrću nekoliko visokih službenika iz
njegove delegacije. Tu je takođe naveden argumenat da
predsjednik naknadno nije bio podvrgnut ljekarskom pregledu jer
je prethodno bio vakcinisan protiv svinjske gripe. – Dokazni materijal o ulozi Baxter-a i WHO u proizvodnji i
puštanju u opticaj pandemičnog virusnog materijala u Austriji,
uključujući i izjavu službenika Baxtera u kojoj on tvrdi da su virus
koji je greškom bio poslan u Čehoslovačku, dobili iz referentnog
centra Svjetske zdravstvene organizacije (WHO). To uključuje i
ukazivanje na dokazne materijale iz Burgermeister-ine optužnice
koju je ona podnijela u aprilu, u Austriji, čiji je istražni postupak u
toku. – Dokazni materijal koji ukazuje na direktno učešće kompanije
Baxter u tajnoj mreži za proizvodnju i distribuciju biološkog oružja. – Dokaze da je Baxter namijerno kontaminirao materijal iz
vakcina. – Dokazni materijal da Novartis koristi vakcine kao biološko
oružje. – Dokazni materijal o ulozi WHO u programu proizvodnje i
distribucije biloškog oružja. – Dokazni materijal o tome kako je WHO manipulisala podatke
o bolesti kako bi mogla opravdati proglašavanje nivoa 6,
pandemije, te tako preuzeti kontrolu nad USA. – Dokazi o ulozi FDA (Američka agencija za hranu i lekove,
prim. prev.) u zataškavanju ovog programa biološkog oružja. – Dokazi o učešću Kanadske nacionalne mikrobiološke
laboratorije u programu biološkog oružja. – Dokazni materijal u učešću naučnika koji rade za britanski
NIBSC, i CDC u inženjeringu “svinjske gripe”. – Dokazni materijal da su vakcinacije izazvale smrtonosnu
Špansku groznicu iz 1918. godine, uključujući navode Dr. Jerry
Tennanta da je široka upotreba aspirina za vrijeme zime koja je
uslijedila nakon Prvog svjetskog rata, uveliko doprinjela izbijanju
pandemije, snižavanjem odbrambenog mehanizma i temperature
tijela, što je dozvoljavalo virusu gripe da se brže razvija. Tamiflu i
Relenza takođe snižavaju temperaturu tijela, te se takođe može
očekivati da će oni doprinjeti širenju pandemije. – Dokazi o manipulaciji zakonskog sistema kako bi se dozvolilo
nekažnjeno počinjavanje masovnog ubistva. – Ustavna pitanja: legalnost nasuprot nelegalnosti ugrožavanja
života, zdravlja i javnih dobara masovnom vakcinacijom. – Pitanja imuniteta i kompenzacije kao dokaz za namijeru
počinjavanja kriminalnog akta. – Dokazi o postojanju jednog internacionalnog, korporativnog,
kriminalnog sindikata. – Dokazi o postojanju tajnog društva “Illuminati”. – Dokazi o planovima društva Illuminati/Bilderberg za
depopulaciju planete i njihovoj ulozi u inženjeringu i distribuciji
virusa “svinjske gripe”. – Dokazi da se na godišnjem sastanku grupe Bildeberg u Atini,
od 14-17 maja, 2009. godine, kao dio njihove genocidne agende,
diskutovalo o korištenju virusa “svinjske gripe” kao biološkog
oružja. Tu je priložena i lista učesnika sastanka, za koje je davno
bivši kanadski predsjednik Pierre Trudeau, rekao da oni gledaju na
sebe kao na jednu genetski superiorniju vrstu od ostatka
čovječanstva. – Mediji ne informišu narod o opasnosti koja mu prijeti
Jane Burgermeister ima dvojno, irsko-austrijsko državljanstvo i
piše za magazine Nature, the British Medical Journal, i American
Prospect. Ona je evropski korespodent za vebsajt the Renewable
Energy World. Ona je takođe mnogo pisala i na teme u vezi s
promjenom klime, biotehnologije i ekologije.
Pored tužbe koju je podnjela u aprilu ove godine protiv
kompanija Baxter i Avir Green Hills Biotechnology i za koje je
istražni postupak trenutno u toku, ona je takođe tužila WHO i
Baxter, između ostalih, u vezi sa onim kontejnerima “svinjske
gripe” koji su eksplodirali u vozu u Švajcarskoj, prilikom njihovog
transporta.
Ona smatra da je kontrola medija od strane vladajuće elite
omogućila ovom internacionalnom kriminalnom sindikatu da
neometano sprovodi svoju agendu dok se istovremeno većina
čovječanstva drži u mraku u vezi s onim što se stvarno događa.
Ova njena tužba predstavlja jedan pokušaj da se prevaziđe ova
medijska kontrola i da se istina iznese na svjetlost dana.
Nju najviše brine to “što bez obzira na činjenicu da je
kompanija Baxter uhvaćena na djelu u pokušaju izazivanja
pandemije, istoj komapaniji dozvoljeno da nastavi dalje zajedno s
njenim saveznicima, u pravcu proizvodnje vakcine protiv
pandemije.” Baxter se trenutno žuri da pusti vakcinu u opticaj
negdje u julu ove godine.



Sačuvana

ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #14 poslato: Novembar 06, 2009, 17:02:28 »

I još toga...

Ovo je mail poslan prijatelju DR Blaylocka i sada se prosljeđuje svima zainteresiranim. Ja sam ga dobio od Nade. Navodi se da se obrati pozornost na priloženu biografiju Dr Blaylock.

Dr Blaylock je   čelni neurokirurg autor i lektor.  Pohađao je LSU Medicinski Fakultet u New Orleans ,  a  upotpunio  je  svoju internističku I neurolološku praksu  na Medicinskom Fakultetu na Južnoj Karolini u  Charlstonu.

 

NITKO NE BI SMIO UZETI CJEPIVO ZA SVINJSKU GRIPU -    to je jedno OD najopasnijih cjepiva ikada. Sadrži imuni sastojak zvan (MF-59) koji se pokazao  kao sastojak koji izaziva autoimune bolesti poput MS (multipla) rematoidni artitis I Lupus.


To je cjepivo koje je jako povezano sa sindromom zaljevskog rata, koji je ubio više  od 10.000 vojnika I uzrokovao porast  od  200% teških bolesti (smrtonosnih)  poput  ALS  (Amiotrofična lateralna skleroza ) . To je virus H1N1 koji uzrokuje „kineski sindrom“  što znači DA uzrokuje  da  tjelesni imuni sistem pretjerano reagira  i to je razlog zašto ubija mlade ljude a manje pogađa starije (koji imaju slabiji imunitet).

Cjepivo je vrlo snažan imunološki stimulator  i   nosi vrlo ozbiljne mogućnosti razvoja latentnog virusa.

Najbolja zaštita je vitamin D3.  Trebalo bi uzeti 5000 IU dnevno  .Kada se bolest razvije treba povećati dozu na 15.000 IU dnevno.. Vitamin D3 modulira imunološku reakciju umanjujući mogućnost pretjerane reakcije  i  stimulira organizam DA  proizvodi antimikrobiološke stanice koje su moćni uništavači  virusa u koje nije uključen imunitet.Povezano je sa povećanom dozom vitamina D3 za veću zaštitu.

Riblje ulje  (ulje sjevernih mora) reducira – umanjuje imunuloške raekcije.  Jedna  čajna  žlica dnevno je dovoljna.Za različite  i   jače simptome 2  žlice dnevno.   Antoksidansi pomažu u različitim slučajevima I pomažu limun, grape, naranče, vitamin  C i prirodni vitamin E.Najučinkovitiji su voće   i  vitamini iz voća – www.vrp.com – stranica za vezu.

 
Cleveland Clinic je vrhunska top klinika u Americi. (ispitivanje 2008 g )


 

DR. RUSSELL BLAYLOCK ON SWINE FLU

This is an email sent to a friend of Dr. Blaylock and is now being
forwarded to anyone interested. Please pass it along. Also note the
attached biography of Dr. Blaylock. Dr. Blaylock is a board
certified neurosurgeon, author and lecturer. He attended the LSU
School of Medicine in  New Orleans  and completed his general surgical
internship and neurosurgical residency at the  Medical   University  of
South Carolina  in  Charleston ,  SC.

No one should take this vaccine (Swine Flu vaccine)—it is one of the
most dangerous vaccines ever devised. It contains an immune adjuvant
called squalene (MF-59) which has been shown to cause severe
autoimmune disorders such as MS, rheumatoid arthritis and Lupus.
The newsletter for August covers this and it may not be out yet.
This is the vaccine adjuvant that is strongly linked to the Gulf War
syndrome, which killed over 10,000 soldiers and caused a 200%
increase in the fatal disease ALS (Lou Gehreg disease). This virus
H1N1 kills by causing a “cytokine storm”, which means that it causes
the body’s immune system to overreact and that is why it is killing
young people and is a mild disease in the elderly. (The elderly have
weakened immune systems.) This vaccine is a very powerful immune
stimulator and carries the real possibility of making the lethality
of the virus much greater.
One’s best protection is vitamin D3.. One should take 5000 IU a day now and when the disease begins to spread increase the dose to 15,000 IU a day. Vitamin D3 modulates the immune reaction, reducing the chance of an
overreaction and stimulates the body to produce what are called
antimicrobial peptides, which are powerful killers of viruses that
does not involve immunity. This is dose related, which means the
higher the dose of vitamin D3 the better the protection. Fish oils
(the best is Carlson’s Norwegian lemon flavored fish oil) also
reduce immune overreaction. One teaspoon a day should be sufficient.
For severe symptoms, one teaspoon twice a day. Antioxidants of
various kinds also help—this includes, quercetin, curcumin, grape seed  extract, vitamin C and natural vitamin E. A good multivitamin/mineral such as Extend Core (www.vrp.com) is also essential.

Feel free to spread this around. People need to know how to protect themselves.

Type in the following in your search venue on the internet:
Dr. Russell Blaylock on 1976 Swine Flu and Outbreak Today (interesting) sme

===================================

Cleveland Clinic is ranked one of the top hospitals in  America  by U.S. News & World Report (2008).
 
Visit us online at
Kod:
http://www.clevelandclinic.org/
for a complete listing of our services, staff and locations.

 

Sačuvana

Stranice: [1] 2 3   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM