Kovach.rs
Vesti: Tekstovi pesama --> Lyrics
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 20, 2024, 12:30:18

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 133
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 124
Ukupno: 124
Prijatelji
Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Partizanu Evropa, nama Dupla Kruna  (Pročitano 1588 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Милан Бандић
Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 7954


Mинистар за верска и Национална питања


Pogledaj profil
« poslato: Septembar 30, 2009, 10:23:24 »

Još jednom je Slavko Perović bio čovek odluke u trijumfu Crvene zvezde. Tačku na novosadski derbi stavio je u 59. minutu, kad je uklizao na precizan pas Jevtića i podigao na noge crveno-beli istok na stadionu „Karađorđe“. Sa sedam golova od početka sezone dao je neprocenjiv doprinos vodećoj poziciji ekipe sa „Marakane“ u Superligi.

- Ponovo jedan, ali vredan. Voleo bih da se bar na jednoj utakmici upišem dva puta, ali i ovako je dobro. Jedan gol, ali tri boda velika kao kuća u našoj borbi da ostanemo na vrhu - kaže 20-godišnji golgeter.

Uoči utakmice pisalo se da Vojvodina ima vredniji tim?
- Čitali smo procene „Transfermarketa“ da Novosađani vrede tri puta više! U poređenju sa Tadićem ja sam ispao jeftiniji pet puta - pola miliona evra prema 2,5 miliona. Koliko su upućeni govori i to što su mi dodali tri godine više i napisali da sam rođen 1986. godine. Na terenu se videlo ko koliko vredi!

Potcenjivanje vas je dodatno motivisalo?
- Meni nije potreban poseban motiv, ali su se neki stariji igrači baš naljutili. Mnogi su nas omalovažavali pre početka sezone, ali mislim da će sada promeniti ploču. Prvi smo i ne mislimo da silazimo sa te pozicije.

Tandem sa Jevtićem deluje ubojito kao i sa Lekićem?
- U svakoj varijanti nas trojica dajemo golove, od početka sezone postigli smo 19! Konkurencija među nama je zdrava, nema ni grama zavisti jer znamo da ćemo se svi naigrati. Prvenstvo je dugo, Lekić je ovog puta izostao zbog kartona, izostajaću i ja kad se umorim od obaveza u mladoj reprezentaciji.

Treneru Petroviću nije lako da odabere dvojicu?
- Nije loše kad su muke slatke! Važno je da pobeđujemo, a ako ovako nastavimo, pucaćemo i na prvenstvo i na Kup. Sada smo najbolja ekipa u Srbiji i drhtaće noge svima koji dolaze na „Marakanu“!

Najvećeg rivala gledaćete u četvrtak na televiziji. Da li ste prežalili Evropu?
- Ne možemo je prežaliti, ali smo posle ispadanja pokazali karakter i digli se u prvenstvu. Odmah bih pristao da Partizan ode što dalje u Ligi Evrope, a mi da uzmemo duplu krunu. Opasni su crno-beli, poznajem dobro Fejsu, Jovanovića i Tomića iz mlade reprezentacije, ali dolazi naše vreme. Igraće se fudbal i dogodine, a tada će Zvezda biti tim za poštovanje gde god se pojavi.

Može li Vojvodina da ostane u trci za titulu?
- Može, uprkos porazima protiv nas i Partizana. Ima odlične igrače i uzeće još mnogo bodova. Padaće favoriti i na drugim terenima - na primer u Smederevu, koje igra odlično iako smo ih dobili 3:0. Opasan je i Napredak, zatim OFK Beograd…

U čemu je snaga današnje Crvene zvezde?
- U svlačionici. Treninge i utakmice počinjemo i završavamo uz smeh i raspoloženje. Nema među igračima ni jedan jedini problem, kao ni sa ljudima koji nas vode. Da li će to biti dovoljno za trofeje, videćemo na proleće - zaključuje Petrović.

Po tri pogotka u Evropi i Superligi
Za razliku od saigrača Lekića i Jevtića koji su se na nekim mečevima upisivali u strelce po dva ili tri puta, Slavko Perović je svojih sedam pogodaka „rasporedio“ na isto toliko utakmica. Njegov bilans u ovoj sezoni je sledeći: Jelen Superliga: 3 gola Liga UEFA - kvalifikacije: 3 gola
Lav kup Srbije: 1 gol
Sačuvana

" ... Нисам знао да љубав дубока, зараза је, да је куга, стријела. Пришла је и заклопљена ока, Бандићу је памет одузела ... "
Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM