Kovach.rs
Vesti: Kovach.rs --> ANDROID aplikacija za horoskop.
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 18, 2024, 08:01:53

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 85
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 65
Ukupno: 65
Prijatelji
Stranice: [1] 2   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Na svetu postoji druga polovina tebe ,da li verujes u to ?  (Pročitano 8113 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
B.Love
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2027


Pomoci ne trazeci nista zauzvrat mogu samo poneki


Pogledaj profil
« poslato: Septembar 09, 2009, 18:07:25 »

 Welcome Negde tamo, u svetu, postoji tvoj idealni partner  Pile moje.. Nekad je u komsiluku, nekad na suprotnoj strani sveta...  Shocked ali ako sudbina tako bude htela, citav univerzum radice na tome da se dve idealne polovine spoje u jednu harmonicnu celinu...  Roll Eyes i ja u to verujem . Grin Da li i ti verujes u to  Huh?
Sačuvana

mistiqe
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 466



Pogledaj profil
« Odgovor #1 poslato: Septembar 09, 2009, 18:14:40 »

vjerujem ali sam i skepticna!;D
Uostalom cak i ako postoji...nije zasigurno da ce se te dvije osobe ipak spojiti-kako sudbina bude htjela,ali znamo da nije uvijek na nasoj strani!
A kad vec nadjete nekog,i spremni ste podijelit zivot s njim...opet ne znaci da je to ta idealna osoba....
Zakomplicirala sam ali mislim da se zna o cem pricam Grin
Sačuvana

Wink  S a M o  N e B o  J e  G r A n I c A   Wink
spartacus
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2677


djole je moj drug! XD


Pogledaj profil
« Odgovor #2 poslato: Septembar 09, 2009, 19:01:33 »

Ima...negde...u svemiru.
Sačuvana

Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #3 poslato: Septembar 10, 2009, 00:27:50 »

Pa gde je vise ta domacica da se sretnemo vec jednom Smiley
Sačuvana

-intro-
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 5977


BRM-BRM


Pogledaj profil
« Odgovor #4 poslato: Septembar 11, 2009, 15:22:37 »

^^^ he he he

Pa i ne verujem bas u to.
Sačuvana

You called and so I came
To turn the night on
So turn the lights off
My work is never done
It's the story of my life
I've been turning the night on
You'll never forget me
When the morning comes...
B.Love
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2027


Pomoci ne trazeci nista zauzvrat mogu samo poneki


Pogledaj profil
« Odgovor #5 poslato: Septembar 11, 2009, 16:04:41 »

brm brm he he he nikad se ne zna u kom grmu lezi zec... Geek
Sačuvana

Skorpija
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2791



Pogledaj profil
« Odgovor #6 poslato: Septembar 11, 2009, 16:28:05 »

Verujem da postoji, čak sam sigurna u to. Znam.  Ali isto tako znam da se ne spoje uvek... i da neki ljudi nikad ne sretnu tu svoju idealnu polovinu... Drugi je pak sretnu, i moraju da se suoče s tim da se nikad neće spojiti...

Komplikovano je sve to... kako nam civilizacija nazaduje u svemu osim u naučnim i tehničkim dostignućima, iako su komunikacije skoro usavršene, sve su manje šanse da se dve idealne polovine sretnu ili da se spoje i sve je više "pogrešnih spojeva"  Undecided

Ipak i dalje čekam svoju idealnu polovinu... mada ne baš verno  Grin 

brm brm he he he nikad se ne zna u kom grmu lezi zec... Geek



Sačuvana

BOY NAMED SANDOZ
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 720



Pogledaj profil
« Odgovor #7 poslato: Septembar 12, 2009, 02:00:13 »

Sva sreca te znam da ne postoji ni sudbina si srodne duse. Price za malu decu.
Sačuvana

Ja sam uvek u pravu. To realnost gresi Wink.

I want something good to die for,
to make it beautiful to live.
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #8 poslato: Septembar 14, 2009, 05:23:35 »

^ ja sam malo dete koje nikada nece odrasti...

Postoji... cak verujem da postoji vise njih... takodje ne postoji samo polovina u suprotnom polu... Naci svoju drugu polovinu kao prijatelja je isto veliko bogatstvo... Imam jednu drugaricu za koju mogu da kazem da je moja druga polovina...

Stvar je u tome sto nista na ovom svetu nije savrseno... I nikada nece ni biti... Kada nadjemo tog nekog svog, treba se potruditi i napraviti od njega svoju polovinu, kao i biti njegova... A to nije niti mala niti laka stvar... A ljudi su lenji... I boje se...

Zato im je lakse reci da ne veruju, da su to gluposti... Lakse nego da se potrude, da se pokrenu... Jbg... Zivot... Ljudi...
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
BOY NAMED SANDOZ
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 720



Pogledaj profil
« Odgovor #9 poslato: Septembar 15, 2009, 23:54:21 »

^^I kao svako malo dete lako te je prevariti u bilo sta...

U pravu si. U pravu si sto mi nije mozak ispran mozak holivudskim filmovima B produkcije, napisani od strane prosecnih scenarista u nadi da izmuzu dolar vise... Sto eto nemam don kihotovski sindrom ljubavnih filmova. Nase drustvo je isprano filmovima, knjigama i slicnim stvarima o sudbini, "srodnoj" dusi i slicnim stvarima. Da negde postoji neko za koga ce "citav univerzum raditi na tome da se dve idealne polovine spoje u jednu harmonicnu celinu", videce nas i odma ce sve znati o nama, skroz razumeti bla bla sta vec.

Ljudi koji ne veruju u sudbinu su lenji?!?!? Ne draga skroz je suprotno. Meni bi bilo mnogo lakse da verujem u sudbinu. Kada nesto ne ide kako zelim jednostavno kazem takva mi sudbina, kada mi je tesko opet kazem jebiga sudbina, za sve sto mi krene lose da okrivim sudbinu. Najlakse je kad imas da okrivis nekog(nesto). Najteze je priznati da si sam kriv, da se nisi dovoljno potrudio/la. Lako je misliti da negde postoji neko savrsen za nas i da sudbina radi na tome da se spojimo :S, sudbina ce sve to odraditi, mozda i pravi decu umesto nas, ko zna. Ljudi danas ne slusaju jedni druge. Ma to i nije tako strasno. Ne pricaju jedno drugom. To je strasno. Veruju da postoji neko savrsen ko ce uvek znati kako se osecamo, sta mislimo, sta nam treba sve to, a da ne prozborimo ni rec. Inace ne bi bio savrsen za nas, zar ne? Ljudima je tesko komunicirati jedno sa drugim, lakse im je sve ostaviti za sobom, pripisati sudbini i krenuti iz pocetka. Zato danas ima toliko "pogrešnih spojeva", zato sto se uzimaju ljudi koji se ne poznaju, i tek nakon par godina shvate sa kime su u stvarnosti. Ne komuniciraju. Ne razmenjuju svoje snove, strahove i ostala sranja koje parovi treba da znaju jedno o drugome. Najlakse je verovati u sudbinu... Mrzim tu rec.Ako biste racunali broj ljudi u 19 veku koji su verovali u sudbinu i onih koji su bili srecni i sada, videli biste da su obrnuto proporcionalni. Ljubav je nesto sto se gradi. Svakim danom. Ne pronalazi se. I to moze biti bilo ko na ovom svetu. Zato ne postoji srodna dusa. Jer ljubav se ne pronalazi. Naravno ovo je samo moj stav. Zato i ne mislimo isto oko sudbine.

boje se...
TI nemas prava ovo ikome da kazes!!!
« Poslednja izmena: Septembar 15, 2009, 23:59:08 Califer » Sačuvana

Ja sam uvek u pravu. To realnost gresi Wink.

I want something good to die for,
to make it beautiful to live.
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #10 poslato: Septembar 16, 2009, 00:16:09 »

Citat
Ljubav je nesto sto se gradi. Svakim danom.

Sa ovim se slazem...

Ne moj um nije ispran filmovima... ne nije me lako prevariti... Ne ja nisam takva...
Verujem u sudbinu kao takvu, ali kao sto vec znas verujem da i MI uticemo na nju... Da MI stvaramo svoju sudbinu... Kakva je svrha zivota ako je sve unapred isplanirano...

Nisi razumeo niti sasvim procitao moj post...

Citat
Stvar je u tome sto nista na ovom svetu nije savrseno... I nikada nece ni biti... Kada nadjemo tog nekog svog, treba se potruditi i napraviti od njega svoju polovinu, kao i biti njegova... A to nije niti mala niti laka stvar... A ljudi su lenji...

U pravu si sto kazes da ja nemam pravo da ista ikome kazem sto se tice straha... da priznajem i ja se bojim...

Ali zamisli decka i devojku... nikada se u zivotu videli nisu... nikada nisu progovorili ni rec... nikada se nisu u oci pogledali... jedan drugome poslali po link jedne pesme... i... nakon par sati chata skontali neke stvari... i ako ih nikada nisu naglas izgovorili... sta to nije sudbina?

NISTA na ovome svetu nije lako... nikada nisam ni rekla to...
Ponavljam IMAM svoju polovinu... imam je u vidu najbolje drugarice... tacno ona polovina mene, ona koja me nadopunjuje...

Nece niko ni za sta raditi ako se sami ne potrudimo za to... Kazu sreca ceka iza coska.. da ceka ali treba doci do nje...nece ona doci do nas...
Kako ista naci i uspeti u ovome svetu ako se ne potrudimo... I ma sta da je sudbina pisala za nas nista se nece ostvariti ako ne umemo da je pratimo i ako ne umemo da se izborimo...
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
BOY NAMED SANDOZ
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 720



Pogledaj profil
« Odgovor #11 poslato: Septembar 16, 2009, 03:09:23 »


Nisi razumeo niti sasvim procitao moj post...


Razumeo sam i procitao, ali nisam odgovorio samo tebi. Ceo moj post nije bio upucen na tvoj post.

Ok, sta je onda sudbina po tebi. Posto si jako suprotna, svi su pricali o jednoj osobi, kako ceo univerzum radi za njih. Dalje, ne vidim kako moze postojati vise srodnih dusa. Ako je neko savrsen za nas, moze postojati samo jedan jer ne postoje 2 potpuno ista ljudska bica ako ih ima vise onda to nisu srodne duse zar ne? Pojasni mi pls sta je to srodna dusa, sta je to sudbina, glup sam za te stvari jbg.

A sto se tice tvoje polovine, sta da ti kazem, drago mi je sto si nasla, postani lezbejka, sta drugo.




Ali zamisli decka i devojku... nikada se u zivotu videli nisu... nikada nisu progovorili ni rec... nikada se nisu u oci pogledali... jedan drugome poslali po link jedne pesme... i... nakon par sati chata skontali neke stvari... i ako ih nikada nisu naglas izgovorili... sta to nije sudbina?


Ne znam.
« Poslednja izmena: Septembar 16, 2009, 03:23:03 Califer » Sačuvana

Ja sam uvek u pravu. To realnost gresi Wink.

I want something good to die for,
to make it beautiful to live.
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #12 poslato: Septembar 16, 2009, 03:38:58 »

Znam da znas... to je sve sto cu reci...

Verujem... niko i nista me ne moze ubediti u suprotno... verujem jer znam.. verujem jer sam iskusila...

Stojim iza svega sto sam rekla... to je to...
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
BOY NAMED SANDOZ
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 720



Pogledaj profil
« Odgovor #13 poslato: Septembar 16, 2009, 03:58:16 »

Ja znam ali ostali ne znaju. A ovo je opsta rasprava, treba valjda sve da iznesemo za i protiv sudbine.

Svaka cast tvojoj veri. Ja isto tako verujem samo u sebe i u par ljudi. I niko me ne moze ubediti u suprotno.

Svako stoji iza onoga sto kaze. Nemamo 5 godina da nas ubedjuju kako ko naidje.

Ma zasto je ovo bitno, niko se nece promeniti...
Sačuvana

Ja sam uvek u pravu. To realnost gresi Wink.

I want something good to die for,
to make it beautiful to live.
B.Love
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2027


Pomoci ne trazeci nista zauzvrat mogu samo poneki


Pogledaj profil
« Odgovor #14 poslato: Septembar 16, 2009, 04:21:26 »

Vidis,califere,otvorio sam ovu temu da svako iskaze svoje misljenje,a ne da se slozi sa mnom.

Zalosno je ako nikad u zivotu nisi doziveo da u devojci koju prvi put u zivotu vidis u ocima procitas da je tvoja,pridjes joj,i

bez reci je zagrlis i poljubis a ona uzvrati na to.Meni se to desilo nekoliko puta u zivotu.Reci ces,to nije sudbina,to je

hemija.Dobro!Ali da ja u tom momentu nisam bio tu,ili da ona nije bila tu,sva ta hemija bi ostala samo potencijal...ono sto je

oslobodilo tu hemiju je postojanje 2 takve osobe na istom mestu u isto vreme,ako to nije sudbina,onda ne znam sta je !!!
Sačuvana

Stranice: [1] 2   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM