Kovach.rs
Vesti: Igrice --> Arcade
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 23, 2024, 12:58:08

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 189
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 182
Ukupno: 182
Prijatelji
Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Srpska se himna iz Rima cuje  (Pročitano 3293 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
B.Love
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2027


Pomoci ne trazeci nista zauzvrat mogu samo poneki


Pogledaj profil
« poslato: Jul 31, 2009, 20:01:31 »

Ne znam sta me vise obradovalo,ustvari znam,od Milorada Cavica smo to i ocekivali ali ovo sta je uradila malena Nadja to je nesto neverovatno....molio sam se bogu da udje u prvih 8 ,zatim da uzme makar bronzu,ali...da ce pobediti prave,,ajkule'' i obradovati nas 2-gim zlatom i slusanjem srpske himne...bravo mala,nije sala ! Jos da sutra Cavic pobedi Felpsa a vaterpolisti Spance...
Sačuvana

ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #1 poslato: Avgust 01, 2009, 04:59:55 »

Zaista, stažem se kumče(na forumu), mnogo je to bio jak utisak - naša himna a svi stoje mirno... angel Jako, mnogo jako. I Nađina faca, kad je čula da je prva i da je izgleda rekord.. WoW I juče veselje trenera i vaterpolista... fantastičan osećaj, i cela slika. A ovo što si ti poželeo... ne mogu ni da pomislim šta bi bilo... WoW WoW
Sačuvana

B.Love
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2027


Pomoci ne trazeci nista zauzvrat mogu samo poneki


Pogledaj profil
« Odgovor #2 poslato: Avgust 01, 2009, 08:47:20 »

Cavic je u formi ,hej,50.01, za 27 stotinki je oborio svetski Felkpsov rekord,a Felps mu je ostao duzan za ono zlato na olimpijadi...videce se vec veceras ko kosi a ko vodu nosi ! A za vaterpolo finale sam prizeljkivao Amere,nazalost,Spanci...Ma,kad smo sredili Hrvatsku valjda cemo i ove...
Sačuvana

B.Love
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2027


Pomoci ne trazeci nista zauzvrat mogu samo poneki


Pogledaj profil
« Odgovor #3 poslato: Avgust 01, 2009, 23:32:00 »

Au skratio mi se zivot makar za par sati...sta reci...Cavic je dao sve od sebe i plivao 6-7 stotinki brze nego juce,ali je Felps explodirao u zadnjih 10 metara i zasluzeno se pozlatio a Cavic posle zlata - posrebrio.Uz Nadjino zlato i izvanredan uspeh nasih vaterpolista,opet se cula Srpska himna,hrvati su okrenuli ledja sto govori da ne umeju sportski da podnesu poraz...u gradu je vatromet kao za Novu Godinu,sav sam se najezio,ponosan sam sto sam Srbin breeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Sačuvana

ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #4 poslato: Avgust 02, 2009, 03:41:18 »

Neverovatna pobeda naših! Mirisalo je na to, ali nisam smeo da sanjam da će tako biti, dok ne BUDE! I bilo je! Extra!!! Napred momci! Najbolji ste!!! Ne verujem da je neka mlađa reprezentacija osvojila zlato kao što je ova naša to uradila, neznam koji je prosek, ali prilično su mladi... Neverovatan uspeh su ostvarili i svaka im čast!! To niko nije očekivao, stvarno... Roll Eyes Rock Studenjak

Milorad... stvarno je dao sve od sebe i poboljšao i onaj svetski rekord koji je postavio prekjuče. Malo je falilo da pobedi. U prvoj polovini bio je za metar ili više ispred Phelpsa, ali kako njemu više odgovaraju kratke deonice, pred kraj kao da je usporio... a možda i nije, nego je samo izgledalo tako kad je Phelps dao gas... Ipak mislim, da mu veoma malo fali da ga pobedi - samo još malo da poradi, isto onako kako je do sada popravio formu, i da ga pobedi napokon. On je veliki borac, veliki patriota i učiniće to, samo treba da mu ljudi pomognu. angel
« Poslednja izmena: Avgust 02, 2009, 03:43:05 ZenTale » Sačuvana

Милан Бандић
Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 7954


Mинистар за верска и Национална питања


Pogledaj profil
« Odgovor #5 poslato: Avgust 02, 2009, 17:06:47 »

СРПСКА СЕ ТРУБА ИЗ РИМА ЧУЈЕ!!! Smiley Smiley WoW Travka
Sačuvana

" ... Нисам знао да љубав дубока, зараза је, да је куга, стријела. Пришла је и заклопљена ока, Бандићу је памет одузела ... "
Милан Бандић
Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 7954


Mинистар за верска и Национална питања


Pogledaj profil
« Odgovor #6 poslato: Avgust 02, 2009, 17:16:44 »



WoW WoW WoW
Sačuvana

" ... Нисам знао да љубав дубока, зараза је, да је куга, стријела. Пришла је и заклопљена ока, Бандићу је памет одузела ... "
B.Love
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2027


Pomoci ne trazeci nista zauzvrat mogu samo poneki


Pogledaj profil
« Odgovor #7 poslato: Avgust 02, 2009, 20:17:10 »

1 mala Srbija ispred toliko velikih...a vaterpolisti,sve mladi,izvanredna smena generacija...
Sačuvana

Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #8 poslato: Avgust 02, 2009, 21:08:16 »

1 mala Srbija ispred toliko velikih...a vaterpolisti,sve mladi,izvanredna smena generacija...

Upravo Smiley
Sačuvana

Милан Бандић
Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 7954


Mинистар за верска и Национална питања


Pogledaj profil
« Odgovor #9 poslato: Avgust 03, 2009, 09:55:02 »

Ne mogu nam ništa, zato nas mrze. Wink
Sačuvana

" ... Нисам знао да љубав дубока, зараза је, да је куга, стријела. Пришла је и заклопљена ока, Бандићу је памет одузела ... "
B.Love
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2027


Pomoci ne trazeci nista zauzvrat mogu samo poneki


Pogledaj profil
« Odgovor #10 poslato: Avgust 03, 2009, 10:27:41 »

Evo ,i iz Pariza se sinoc cula Srpska himna...nasi juniori su prvaci Evrope u kosarci...imace ko da zameni uobrazene NBA igrace koji su prigrlili $ a zaboravili kakva je cast igrati za svoju zemlju...opet cemo biti mi kosarkaska velesila !
Sačuvana

Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM