Kovach.rs
Vesti: Tekstovi pesama --> Lyrics
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 19, 2024, 17:39:34

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 121
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 121
Ukupno: 121
Prijatelji
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 18   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: TITO  (Pročitano 83772 puta)
0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
serdar vukoje
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 199


NAORUZAJMO SE I BJEZMO


Pogledaj profil
« Odgovor #15 poslato: Mart 13, 2007, 16:09:25 »

A šta sa gomilom ljudi koje je pojeo mrak? Goli otok? Rasturanje i zabranjivanje Crkve?
Sačuvana

There are only 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't
Mister No
Jr. Member
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 84



Pogledaj profil
« Odgovor #16 poslato: Mart 14, 2007, 20:36:19 »

Samo jedno!

Dok je bilo Tita nije bila Mrznja medju nama, ziveli su Siptari pored Srba, ziveli su Bosanci
pored Hrvata itd. Jeste da je nas uvalio u Dug ali, sta Coveka da radi kad smo mi lenji
Narod? sve smo hteli da imamo ali da se ne znojimo.

Tito umro i eto, neki Milosevici neki cenzura Palcevi se digli i poceli da paroliraju
sve to sto je Tito radio je sranje. A sta su pa bolje uradili nego da su se obogatili
na nasa Ledja?
Uvukli su nas u Rat, da pucamo na Ljude pored kojih smo eventualno sedili u Skoli.


Mi lenj narod !!!
Nepricaj gluposti govori u svoje ime !
Tito je najvece zlo koje nas je zadesilo,PALILI su Crkve unistili nam srpski indentitet,stvorili nove nacije(bosnjake,crnogorce..)nove jezike...
Sačuvana
djtufna
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1116



Pogledaj profil
« Odgovor #17 poslato: Mart 16, 2007, 10:30:14 »

Da se lepo zivelo to jeste ali po koju cenu?! Unistio je narod veru i oduzeo slobodu misljenja i stvorio kult o sebi !!! Ta mrznja o kojoj svi pricaju je oduvek postojala. Ali od strane drugih mi smo uvek sve prihvatali i prastali!!!Samo sto za vreme Tita nisi smeo da pisnes jer bi zavrsio u zatvoru ili na golom otoku, a porodica bi ti bila obelezena i odbacena od strane drustva!!!! Ja licno ne mrzim hrvate ali osecam gnusanje prema svakoj osobi koja se poistovecuje sa ustasama ili bilo kakvim drugim organizacijama koje promovisu mrznju medju ljudima. Za sve koji misle da su kod nas potojale takve organizacije cisto da znate da nisu, one su se pojavile za vreme Slobe kada narod vise nije znao sta ce sa sobom jer smo mi prihvatali sve i svakoga ko bi nas zeznuo. Proucite malo istoriju i sve ce biti jasno. Neko je rekao da smo lenji, to totalno nije tacno. To je samo propaganda koju mediji promovisu da bi se mi osecali jadno!!!!!
Sačuvana

Spider pig, spider pig does whatever a spider pig  does. Can it swing from a web? No he can't he's a pig LOOK OUT HERE COMES THE SPIDER PIG!!!!
serdar vukoje
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 199


NAORUZAJMO SE I BJEZMO


Pogledaj profil
« Odgovor #18 poslato: Mart 16, 2007, 13:54:32 »

To je samo propaganda koju mediji promovisu da bi se mi osecali jadno!!!!!

Ma radio sam na medijima 7 godina, i tamo je situacija takva da ne znaju gde biju. Postoje 3 novinara u zemlji, a ostali su priučeni bravari, šnajderi itd... Ni oni sami nemaju pojma sta pišu, ušli u kolotečinu, pa udri...
Sačuvana

There are only 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't
djakamaister
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38


Revenge is mine and I shall return it!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #19 poslato: Mart 27, 2007, 00:19:49 »

Malo mu je frizura demode, ali ga sve generacije obožavaju... Nema šta legenda...
Sačuvana

Revenge is mine and I shall return it!!!
G@rf!3ld
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2072


Voleo bih jutra kada bi počinjala kasnije..


Pogledaj profil
« Odgovor #20 poslato: April 05, 2007, 20:17:31 »

Malo mu je frizura demode, ali ga sve generacije obožavaju... Nema šta legenda...
Mozda legenda ali veoma necista
Sačuvana



~Stvarnost je stanje prouzrokovano nedostatkom alkohola.


"Sve dobro svakome, ništa lošeg nikome..."
Maharishi Mahesh Yogi   Smiley Smiley
sabrina_ika
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29


..ljepo rekoh..


Pogledaj profil
« Odgovor #21 poslato: April 09, 2007, 13:22:43 »

Samo jedno!

Dok je bilo Tita nije bila Mrznja medju nama, ziveli su Siptari pored Srba, ziveli su Bosanci
pored Hrvata itd. Jeste da je nas uvalio u Dug ali, sta Coveka da radi kad smo mi lenji
Narod? sve smo hteli da imamo ali da se ne znojimo.

Tito umro i eto, neki Milosevici neki cenzura Palcevi se digli i poceli da paroliraju
sve to sto je Tito radio je sranje. A sta su pa bolje uradili nego da su se obogatili
na nasa Ledja?
Uvukli su nas u Rat, da pucamo na Ljude pored kojih smo eventualno sedili u Skoli.
Eto sta su nam uradili ti bolji Presednici, sta su uradili sa Jugoslavijom. cenzura


Zesce se slazem s tobom!!!!!!
Sačuvana

***aLL tHE bOYS aRE mY tOYS***
serdar vukoje
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 199


NAORUZAJMO SE I BJEZMO


Pogledaj profil
« Odgovor #22 poslato: April 09, 2007, 22:39:35 »

Oni koji su pokušali da se svadjaju ostajali bi bez glave. Srbi nisu mogli da žive sa Srbima. Ni u Crkvu nisi smeo da ideš... Na kraju nas zbratimio sa nesvrstanim majmunima i crko. Ostavio u brisanom prostoru izmedju Rusije i Amerike. Da nas rastrgnu - što se i dogodilo.
Sačuvana

There are only 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't
Mister No
Jr. Member
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 84



Pogledaj profil
« Odgovor #23 poslato: April 14, 2007, 11:19:27 »

Baš tako serdare.Kakav Tito
Čiča Draža the legend
Sačuvana
7
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 256



Pogledaj profil
« Odgovor #24 poslato: April 29, 2007, 23:05:59 »

tito je krao ali i davo
ovi kradu ali ne daju
Sačuvana

10000 ludi klipova za Downloads > ovde
Probajte!!!
Necete se pokajati!!!
http://rs.travian.com/?uc=rs3_5654
Vredi pokusati, potrazite igraca  buuuu  i dobicete pomoc!!!
Cizma
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1


Pogledaj profil
« Odgovor #25 poslato: Maj 09, 2007, 08:57:18 »

Vjerujem i mislim da svako ima pravo na svoje misljenje i da ima pravo da ga iznese ukoliko to ne vrijedja druge. Nekad se zacudim da ima ljudi koji postuju drazu mihajlovica i kralja (koji nas je tako lagano napustio cim je zapucalo). Medjutim, odmah pomislim na moju prvu recenicu.
Drug Tito je, kao i svi mi, imao svojih gresaka. Malo cu nabacati bez nekog reda. Goli otok - svaka drzava na ovom svijetu ima neki svoj Goli otok. Kad malo bolje razmislim nije bio Tito taj koji je slao ljude na Goli otok. Mi Srbi smo najvise slali jedne druge na isti. Siguran sam da ni Tito nije znao sta se tamo desava.
Tito je napravio drzavu, izgradio drzavu, izgradio nevidjen imidz SFRJ u svijetu, i kad se dovoljno umorio i ostario, sjeo je u brod i obilazio svijet, a ostavio drzavu ekipi izabranih da je vode.
I onda me (nas) je prevario i umro. I svi smo pjevali "Druze Tito mi ti se kunemo, da sa tvoga puta ne skrenemo".
I onda dolaze neki novi klinci koji su rasturili jednu prelijepu zemlju. I nisu samo novi klinci (citaj Milosevic, Tudjman, Alija) krivi. Krivi smo mi jer smo cutali.
Imali smo kredite to je tacno, a sta je danas? Danas ih nemamo?!?
Moj prijatelj je isao u Zambiju prije dvije godine. Hvalio mi se da su na granici svi placali neku taksu od 70 dolara osim njega jer je imao pasos na kome je jos pisala Jugoslavija. Cak su ga proveli i bez kontrole.
Moje je misljenje da mu je jedina greska sto nije mogao zivjeti vjecno. A mi nismo znali, ili nismo htjeli, da nastavimo njegovim putem.
Prije da nismo htjeli jer se previse ljudi obogatilo u i poslije rata a jos vise osiromasilo.
A cetnici - obicni koljaci koji su klali i partizane jer su bili komunisti a surovali sa ustasama, fasistima i nijemcima. Pa ubili su i Mladena Stojanovica.
Molim da se ovo shvati kao moje licno misljenje kojim ne zelim da uticem na tudja misljenja.
Sačuvana
natasa16
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1035


posetite www.karleusa.tk


Pogledaj profil
« Odgovor #26 poslato: Maj 09, 2007, 22:16:33 »

E,ovaj ti vise lici na vostanu figuru.
Sačuvana

Mozes me mrzeti i pljuvati moju temu ali ja sam za tebe kucko broj 1,ovde i u svemu!!!!!!!!!!
djtufna
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1116



Pogledaj profil
« Odgovor #27 poslato: Maj 11, 2007, 01:23:59 »

Ne mozes da kazes da su samo cetnici bili koljaci, jer su to bili i partizani tj. nisu bili svi ali ih je bilo dosta i kod jednih i kod drugih... Tada je bila potrebna vojska i nije se interesovalo za necije mentalno zdravlje tj. da li ce dovesti neokog kriminalca i ubicu ili obicnog coveka, cak su ovi prvi bili pozeljniji... To je bio rat i mobilisali su koga su stigli...
Sačuvana

Spider pig, spider pig does whatever a spider pig  does. Can it swing from a web? No he can't he's a pig LOOK OUT HERE COMES THE SPIDER PIG!!!!
smiljapfc
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15


Pogledaj profil
« Odgovor #28 poslato: Maj 12, 2007, 14:37:19 »

tito je ziv!
Sačuvana
Vujo91
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2


Pogledaj profil
« Odgovor #29 poslato: Maj 18, 2007, 21:55:00 »

Ziveo Cica Draza i ravnogorska straza!
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 18   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM