Kovach.rs
Vesti: Igrice --> Arcade
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 17, 2024, 03:43:33

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 68
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 79
Ukupno: 79
Prijatelji
Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Upomoć, nikad nisam imala dečka!  (Pročitano 10874 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Sa*ki
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 294


"Ljubav, siromaštvo i kašalj se ne mogu sakriti"


Pogledaj profil
« poslato: Mart 03, 2007, 11:58:23 »

Neke se cure jako zamaraju činjenicom da još nikad nisu imale dečka, smatrajući to katastrofom, pa smo za sve takve lude glavice pripremili malo predavanje i popis 'pravih katastrofa' koji će ih spustiti na zemljicu.

Ne imati ni jednog dečka a 'već' ti je 15 ili 16 godina, uopće nije katastrofa. Znamo, curama koje misle da je to živi očaj, posebno ako su ih prijateljice već prešišale na tom polju, teško je objasniti da se time ne bi trebale zamarati i da to uopće nije problem, no ipak se upuštamo u misiju njihova preobraćenja. Nadamo se da će sve vas koje imate taj problem ovaj tekst navesti da promijenite svoj stav i osjećate se bolje. Idemo vidjeti, u čemu je opće stvar s tim dečkima?

Prvo pitanje koje si morate postaviti jest: postoji li pravilo s koliko godina neka cura mora imati prvog dečka? Ne postoji! Ima niz cura koje su zgodne, samouvjerene i uvijek dobro raspoložene, a na pitanje jesu li ikada imale dečka odgovorit će 'Ne, još nisam, pa što?!'.

Biti u dobrim prijateljskim odnosima s dečkima bez opsjednutosti da 'nekog od njih moraš ćopiti i da ti mora postati više od prijatelja' i biti zadovoljna sama sa sobom, mnogo je važnije nego se moći pohvaliti sebi ili drugima kako si već 'imala dečka'. A ljubavna veza će se već dogoditi, nekome prije, nekom kasnije – s time se ne bi trebalo zamarati!

Termin 'hodanja,' tj. statusa cure koja ima dečka uopće ne mora značiti ništa super ili iskustveno. Postoji mnogo cura koje se imala dečke, ali je to sve bila više zafrkancija (jedva da su se viđale s tim dečkom, nisu doživjele dublje osjećaje ili ljubav, razmišljale o toj vezi ili žalile zbog nje, eventualno se poljubile s tim dečkom a možda ni to).

Iz takve veze nisu mogle steći nikakva iskustva ili dojmove zbog kojih bi se mogle osjećati potpunije i smatrati svoj život bogatijim i ljepšim.

Još ako su se zakačile s tim dečkom i dale mu košaricu (ili dobile) uz obostrano vrijeđanje, vjerojatno bi im bilo draže da tu vezu nisu ni imale.

Misliš li zaista da bi ti veza s nekim dečkom samo 'reda radi', jer su to imale već skoro sve tvoje prijateljice, zbilja nešto značila u životu?

Trebaš znati da cure koje još nisu imale dečka, a 'već' im je 15 ili više godina, nisu ništa propustile. Do desete smo se još igrale s lutkicama, s 12 nam se još gadilo ljubljenje u usta a tek nakon 14. uopće postajemo sposobni za nekakvu vezu koja bi uključivala osjećaje bliske ljubavi. Dakle, sve veze koje imaš ispod svoje 14. i ne mogu biti ništa spektakularno, iako se nekima čini da upravo doživljavaju 'ljubav svog života'.

Neke su cure doduše zaljubljivije od drugih, pa zato i mogu imati ranije prvog dečka, a neke jednostavno imaju takvu 'situaciju' – 'sreću' da im se sviđaju dečki kojima se i one sviđaju. Često se događa ono: 'On se meni sviđa, ali ja njemu ne, a ja se sviđam onima koji se meni ne sviđaju'. Sigurno ćeš još uz ovo pridodati i 'Šmrc, jadna ja!', no znaj da je sve to dio života i to se svima događa, kako mladima, tako i onim starijima te nisi nikakav poseban slučaj.

Sad ćeš još reći: 'Znam ja to sve, ali ipak se osjećam loše'? Tada čitaj što znače katastrofe i tek ako budeš u toj situaciji, možete reći da si loše! Razmisli je li zbilja takav užas što još nikad nisi imala dečka, ili bi radije neku od ovih situacija!

- Svaki tjedan imaš novog dečka i već ti ih je 'pun kufer', a već si prešla 40. (oh, oh, oh!).
- Imala si dečka s 15 godina, a on te iskoristio (oduzeo ti nevinost), povrijedio i odbacio, zbog čega se osjećaš bijedno, jadno i u strahu od budućih veza.
- Imala si dečka no on te prevario i sad imaš osjećaj da ti se svi rugaju ili te sažalijevaju.
- Hodala si s jednom dečkom iz svog razreda, prekinuli ste zbog svađe i on ti se sad gadi, a svaki dan ga moraš sretati u razredu.
- Prohodala si s nekim dečkom samo zato jer su sve tvoje frendice već imale dečka, pa da ne zaostaješ, a zatim si shvatila da ti se zapravo jako sviđa jedan drugi dečko. No, nesreće li, taj drugi je najbolji frend tvog dečka!
- Prohodala si s jednim dečkom 'reda radi' i sretna si da ćeš se konačno moći 'pohvaliti' da si imala dečka. No taj dečko želi da se često viđate i zbog njega si zapostavila svoju najbolju dugogodišnju prijateljicu, koja se više ne želi družiti s tobom
- Imala si dečka, no shvatila si da je bezveznjak i žao ti je što nisi vrijeme koje si provodila s njim iskoristila za pametnije stvari

I za kraj - tvoja očajnička želja da imaš dečka obično i odbija dečke. Prema tome, uživaj u sadašnjosti, budi zadovoljna i ne opterećuj se dečkima. Ni jedno vrijeme nije pravo ili krivo, kad veza dođe, dođe!
Sačuvana
Psycho
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35



Pogledaj profil
« Odgovor #1 poslato: Mart 04, 2007, 18:56:44 »

DA SU LEPE ,ZGODNE,PAMETNE IMALE BI DECKE ODAVNO A NE U NEKIH 16-17 GODINA.TAKVI SLUCAJI SU SAMO AKO SU DEVOJCICE POVUCENE ILI OPTERECENE SKOLOM.
Sačuvana
gremlin
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 184


Čovjek je sretaniji kad moze da usreci i druge


Pogledaj profil
« Odgovor #2 poslato: Mart 05, 2007, 12:40:51 »

.... ili imaju previse razmisljaju kako da ulove nekog pa nemaju vremana da uvide reslnost.
mada ja mislim da takvih devojaka nema jer danasnja deca jako rano stupaju u seksualne odnose,a muskarci ne biraju sredstva----ponekad
Sačuvana
***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #3 poslato: April 09, 2008, 21:07:21 »

ooo,ima takvih devojaka,eto npr. kod mene u razredu bar par njih koje nikad nisu imale dečka! WoW WoW WoW
P.S.čisto da napomenem,imamo 18-19 godina svi Cheesy
al dobro,razlozi su razni... Roll Eyes
Sačuvana



...life is what you make of it...
Nem@nj@
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 154



Pogledaj profil
« Odgovor #4 poslato: Maj 18, 2008, 16:56:58 »

Kad su ružne  Evil Evil Evil Evil Evil Evil
Sačuvana

..........
Милан Бандић
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 7954


Mинистар за верска и Национална питања


Pogledaj profil
« Odgovor #5 poslato: Maj 18, 2008, 17:36:32 »

E ni ja nikada nisam imao dečka. Cheesy
Sačuvana

" ... Нисам знао да љубав дубока, зараза је, да је куга, стријела. Пришла је и заклопљена ока, Бандићу је памет одузела ... "
ivaccc
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2800


............................


Pogledaj profil
« Odgovor #6 poslato: Maj 18, 2008, 20:20:44 »

Glupa tema... Apsolutno nema o chemu da se raspravlja... Nisam majka, i nemam svoje dete da mi je potrebno da se ovoga podsetjam, mada ja iskreno nikad nisam imala takve tripove u glavi.... Svi smo ovo malo prerasli, pa makar imali ili nemali dechka... A i Sa*ki je lepo sve isprichala i shta mi sad tu treba da dodajemo i oduzimamo? Odox ja da se bavim nechim pametnijim...
Sačuvana

There is nothing you could do that I have not already done to myself... Grin
MilicaJ
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 294


Hiljade i hiljade godina nebi bilo dovoljno


Pogledaj profil
« Odgovor #7 poslato: Maj 18, 2008, 23:01:36 »

E ni ja nikada nisam imao dečka. Cheesy
nadji ga...xaxaxaxaxa
Sačuvana
Suboticanin
Jr. Member
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 70



Pogledaj profil
« Odgovor #8 poslato: Jun 09, 2008, 19:25:10 »

zavisi od izgleda dotične devojke....... zavisi od njenog ponašanja..... zavisi šta želi i kako traži..... samo bez kompleksa .....
Sačuvana

                      www.kgoran.com
issy-the-Genius
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1377


Ministarka za dijasporu :)


Pogledaj profil
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 16, 2009, 05:04:01 »

Kad su ružne  Evil Evil Evil Evil Evil Evil

Ne mora da znachi da su djevojke ruzhne ako nisu imale momka. Imam masu drugarica kojima je vec 17, 18 godina i koje nisu imale momka, a mogle su. Jednostavno im nije bilo do toga da izlaze sa bilo kim.
I potpuno se slazem sa ovim gore - nije smak svijeta ako nemas momka sa toliko godina. Ima i bitnijih stvari nego da (bukvalno) TRAZIM momka. Kad se desi, desi se.
« Poslednja izmena: Oktobar 16, 2009, 05:06:51 issy » Sačuvana

The DJ is my bodyguard ! Cool Mp3
bekam
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2


Pogledaj profil
« Odgovor #10 poslato: Novembar 21, 2009, 20:46:04 »

kad se najmanje nadaš on dodje.vreme je pred tobom.
Sačuvana
Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM