Kovach.rs
Vesti: Tekstovi pesama --> Lyrics
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 18, 2024, 08:46:42

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 85
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 91
Ukupno: 91
Prijatelji
Stranice: 1 [2]   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Boje li se muškarci jakih žena  (Pročitano 5682 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Dreamer
Jr. Member
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 58



Pogledaj profil
« Odgovor #15 poslato: Februar 28, 2009, 23:50:31 »

Ok, mozda sam bio malo preostar prema tebi sry, nisam bas sve tako mislio, jednostavno, kao sto ste rekle i to je u duhu razvijanja teme. U svakom slucaju ovo je moj poslednji post na ovom forumu.
Pozz Kali Smiley.
Sačuvana
svetlost
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1380


Tragedija svake ljubavi je ravnodusnost...


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #16 poslato: Mart 01, 2009, 01:51:12 »

 :osta se ovde desava? Cim malo svetlost ode desi se pometnja Wink laugh Pa dobro, bre, Dreamer, zasto da odes? Nisu te valjda uplasile jake zene he he he Ma , hajde vrati se , mozda se onda jos neki muskarac ohrabri da kaze koju... Zviz Prijatelji
Sačuvana

Ako si licem okrenut prema suncu sve će senke biti iza tebe.
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #17 poslato: Mart 01, 2009, 14:33:18 »

Ok, mozda sam bio malo preostar prema tebi sry, nisam bas sve tako mislio, jednostavno, kao sto ste rekle i to je u duhu razvijanja teme. U svakom slucaju ovo je moj poslednji post na ovom forumu.
Pozz Kali Smiley.
Pazi kad sam pretpostavljala da si ti... ccc... Tongue Znaci strasno... sramota... !!! Tongue Tongue Tongue

Nece on da ode...

Nocas sam razmisljala o ovoj temi...

Citat
najpozeljnije zene izabrana Kondoliza Rajs,

Ja nisam rekla da su takve zene nepozeljne, vec da ih se muskarci boje, kao sto kaze tema... Boje se da im pridju, boje se da se suoce sa njima.. Jer znaju da bi ih takve pojele za dorucak Grin

Ali opet postoje oni muskarci koji prosto obozavaju uspesne, ambiciozne zene koje su samostalne, jer jel' te one mogu da ih izdrzavaju... To nisu muskarci, to nisu ni ljudi, to su paraziti...

I evo da navedem primer - decku se svidi devojcica - mala, slatka, sedi i smesi se - bas po njegovom ukusu ( a neka ta devojcica slucajno budem ja Grin ) odluci on da pridje toj devojcici - popricaju oni, pocne on da se hvali svojm fakultetom, uspesima... Ok, devojcica se smesi i uziva, ipak je on bio jako privlacan musakrac - potom pocne ona da prica, o svojim putovanjima, o tome kako je proputovala pola Evorpe, o tome kako ide na solo pevanje, o tome kako je imala dosta uspeha u svojim solo nastupima, o tome kako planira da upise prava, o tome kako je odlican djak, o tome kako govori vise jezika, kako ima dosta ambicija i kako planira da bude neko u svom zivotu... Epilog price - decku se ona jako svidela do trenutka kada je shvatio da je ona uspesnija od njega, da ima vece ambicije, da je u neku ruku pametnija od njega... Citav njegov izgovor oko svega bio je - ona je previse napadna za mene... pfff...
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
Stranice: 1 [2]   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM