Kovach.rs
Vesti: Tekstovi pesama --> Lyrics
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 20, 2024, 15:20:24

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 137
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 121
Ukupno: 121
Prijatelji
Stranice: [1] 2   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Boje li se muškarci jakih žena  (Pročitano 5688 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
:) hope
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 6817


Ministar za porodicna i socijalna pitanja


Pogledaj profil
« poslato: Februar 26, 2009, 18:03:06 »

 Smiley žene koje znaju što točno znaju što žele, imaju "muda", nisu plašljive...
dakle, samostalne, jake, odlučne, uspješne žene sa svojim hobijima, čvrstim stavovima izgrađenim karakterom...

Boje li se muški takvih??
Sačuvana



Ono što vidiš to imaš pred sobom.
svetlost
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1380


Tragedija svake ljubavi je ravnodusnost...


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #1 poslato: Februar 26, 2009, 23:13:02 »

 Cheesy Mislim da pored takvih zena, njihov ego zaista zna potonuti... he he he
Sačuvana

Ako si licem okrenut prema suncu sve će senke biti iza tebe.
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #2 poslato: Februar 26, 2009, 23:30:29 »

Mogla bih o ovoj temi nasiroko i podugacko, ali nazalost trenutno nemam vremena... Undecided

Da, stojim iza stava da se muskarci boje jakih zena! Navikli su da budu "face" , "frajeri" i "maco menovi" i prosto se osecaju ugrozenim pred jakom i mocnom zenom. Osecaju da ne ispunjavaju svoju funkciju ( sto je apsolutno netacno ) i s toga beze od takvih zena. Uostalom oni su kukavice i slabici zato se boje jakih zena jer ce pored njih doci do izrazaja njihova slabost...

Oni moraju biti osvajaci, a zene moraju biti lukave ( mocne i jake ) i pustiti ih da nastave da mastaju o tome kako su oni jaci pol Tongue
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
Jelena
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1696


Suck my lolly :)


Pogledaj profil
« Odgovor #3 poslato: Februar 27, 2009, 00:40:49 »

Mogla bih o ovoj temi nasiroko i podugacko, ali nazalost trenutno nemam vremena... Undecided

Da, stojim iza stava da se muskarci boje jakih zena! Navikli su da budu "face" , "frajeri" i "maco menovi" i prosto se osecaju ugrozenim pred jakom i mocnom zenom. Osecaju da ne ispunjavaju svoju funkciju ( sto je apsolutno netacno ) i s toga beze od takvih zena. Uostalom oni su kukavice i slabici zato se boje jakih zena jer ce pored njih doci do izrazaja njihova slabost...

Oni moraju biti osvajaci, a zene moraju biti lukave ( mocne i jake ) i pustiti ih da nastave da mastaju o tome kako su oni jaci pol Tongue

Bravo cvrle, sve si tachno napisala. U potpunosti se slazem.
Ego im njihov ne dozvoljava da se nose s tim.
Sačuvana

Dreamer
Jr. Member
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 58



Pogledaj profil
« Odgovor #4 poslato: Februar 27, 2009, 01:30:12 »

Mogla bih o ovoj temi nasiroko i podugacko, ali nazalost trenutno nemam vremena... Undecided

Da, stojim iza stava da se muskarci boje jakih zena! Navikli su da budu "face" , "frajeri" i "maco menovi" i prosto se osecaju ugrozenim pred jakom i mocnom zenom. Osecaju da ne ispunjavaju svoju funkciju ( sto je apsolutno netacno ) i s toga beze od takvih zena. Uostalom oni su kukavice i slabici zato se boje jakih zena jer ce pored njih doci do izrazaja njihova slabost...

Oni moraju biti osvajaci, a zene moraju biti lukave ( mocne i jake ) i pustiti ih da nastave da mastaju o tome kako su oni jaci pol Tongue

Znaci morao sam da se umesam i da kazem da ovo apsolutno nije istina. Ima muskaraca za koje je tacno ali i za koje ne vazi, sve to zavisi od pojedinca do pojedinca. A za tebe mogu da kazem da bas imas stereotipna misljenja o muskarcima. Meni licno sto je zena vise emancipovana to mi je i privlacnija, ovo takodje vazi i za mnoge moje drugove. Mislim meni je jedna od najsexipilnijih zena Julija Timoshenko Smiley. Naravno, mozda bi mi smetalo ako bi se njeni stavovi i misljenja drasticno razlikovali od mojih, ali opet je to mnooooogo bolje nego da ih nema.

Tako da ponovim sto je zena samostalnija i uspesnija vise je i privlacna Smiley. Toliko od mene, pozzz.
Sačuvana
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #5 poslato: Februar 27, 2009, 14:52:30 »

^ Prvo, ne verujem u stereotipe ni oko cega i ni za sta. Ok, u svakom zitu ima kukolja, tako da naravno da ono sto sam napisala ne vazi za sve muskarce, pa pobogu SVI smo mi razliciti, ali za veliku vecinu je tako...

Ok, ti volis takve cure, i to je tvoj stav, misljenje i zelje, ali si veruj mi jedan u milion njih.

Muskarci se prosto vaspitavaju tako da budu glavni, i ne kazem da ne treba da budu, pa tako je od pocetka sveta i veka, ali to ne znaci da zene treba da budu slepi kucici kojima ce muskarci naredjivati...

Opet ne znaci da zena treba da zameni muskarca, zna se sta je za koga i sta je kako, u svemu treba imati granicu i svaciju slobodu. zelje i ambicije treba postovati... Smiley
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
:) hope
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 6817


Ministar za porodicna i socijalna pitanja


Pogledaj profil
« Odgovor #6 poslato: Februar 27, 2009, 16:40:01 »

 Smiley iako sam ja skroz stereotipna glede ove teme ipak ću kazat koju riječ.
U pravu ste i ti i dreamer, pa nikad nismo i nikad i nećemo bit svi jednakog mišljenja i ukusa. Gledajući globalno mislim da su muškarcima sve privlačnije takve žene i da se rado lijepe na njih. Ali... dive im se dok su slobodni, dok mislim da ih u braku već ne bi poželjeli. Pa koji bi muškarac dopustio da mu žena govori šta i kako se organizirat. Lijepa je podjela kućnih poslova, ali zamislite sad da muž kuha, pere i pegla kad se vrati s posla dok žena čita novine  Wink
Dreamer, jesi li ti ovako zamislio tu dominantnu ženu Wink
Sačuvana



Ono što vidiš to imaš pred sobom.
Dreamer
Jr. Member
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 58



Pogledaj profil
« Odgovor #7 poslato: Februar 27, 2009, 19:24:14 »

OK, jedna "jaka" zena u isto vreme molim vas Smiley Smiley Smiley
@honey
Pa mozda ne verujes u stereotipe ali covek ne moze biti bez neke predrasude ili stereotipa, jer jednostavno ne moze biti upucen u sve, to sto ti ne verujes u njih ne znaci da ih nemas. I ne nisam jedan u milion, sad ces da me ucis o muskarcima, pa valjda ja vise pricam sa njima o tome sta ko voli od tebe. Cak i da je to tacno(a nije), hajde mi objasni zasto je u poslednjoj anketi u SAD medju prve 3 najpozeljnije zene izabrana Kondoliza Rajs, i to u SAD, prepunoj "faca", "frajera" i "maco-menova". Nadam se da ces da mi oprostis sto cu da budem malo bezobrazan i da ti kazem da si mozda trebala da se druzis i sa drugacijiim muskarcima i da manje gledas filmove...

@hope(svidja mi se nick Smiley )
Nemoj da pokusavas da nas pomiris time da smo u pravu oboje kad zastupamo skroz suprotne stavove(ja kazem ovo je crno ona belo a ti tvrdis da smo oboje u pravu Smiley). Pa s obzirom da danas 90% devojaka ne ume da kuva ko zna Smiley(jel znate vas dve da kuvate?), salu na stranu, ja koliko sam procitao u tvom prvom postu ti si spominjala slobodnu, nezavisu zenu a ne dominatrix, ako hoces o njima da raspravljamo otvori drugu temu.I ne nisam je tako zamislio, i nisam rekao dominantnu nego slobodnu, ne izvrci mi reci Smiley. Ja ne znam jel ovo 21. vek ili 12. o kakvom odlucivanju vi pricate, zar ne treba par zajedno da odlucuje a ne da postoji samo jedna osoba koja odlucuje. Ok, slazem se postoje neke stvari gde je muskarac dominantan i treba da bude ali mislim vi ovde bas idete u krajnost.
Sačuvana
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #8 poslato: Februar 27, 2009, 23:07:20 »

Hm, zasto mislis da covek ne moze biti upucen u sve? Grin  laugh laugh laugh
Dobro, ne kazem da sam ja upucena u sve, ali ne verujem u sve sto cujem... Ne zelim da mi zivotom upravljaju stereotipi, predrasude i ostale gluposti... Verujem u ono sta sama saznam Smiley
Kazem, ima izuzetaka, i nebitno je sta muskarci smatraju privlacnim... SAD nije zemlja "maco-menova" , pre bih rekla da je ovaj nas Blakan prepun takvih...
Jedno je slobodna, ambiciozna zena, a drugo je "jaka" zena na koje znam da je Hope mislila.
Apsolutno se slazem sa tobom da par treba zajedno da odlucuje o svemu, ali se ovde govori o onim zenama koje vode glavnu rec, koje donose "hleb" u kucu i smatraju da mora njihova zadnja da bude... One koje moraju da budu gore, da se vec tako izrazim...

Ok, i muskarci ( neki ) vole kada zensko s vremena na vreme preuzme inicijativu, ali da li bi ti non stop podnosio da ti zensko prica sta da obuces, kako da se ponasas, sta kad da jedes, kako kad da se ponasas, non stop nabijala na nos svoju karijeru, svoje ambicije... Dobro to je sebicno zensko... ali ipak...

I da, znam da kuvam, i iako sam jako mlada odlicno to radim Smiley i ne libim se nikakvih poslova... Smiley
Mada si u pravu kada kazes da dosta devojaka ne zna da kuva, i grozi se da riba kupatilo & co.
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
Dreamer
Jr. Member
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 58



Pogledaj profil
« Odgovor #9 poslato: Februar 28, 2009, 10:00:03 »

Ali eto ipak imas stereotipan pogled na muskarce Tongue Tongue . Pa kako nije poenta sta smatramo privlacnim, pa ne moze da ti bude privlacno nesto sto te nervira ili cega se plasis. U tome je stvar... Ima izuzetaka ali mnogo vise nego jedan u milion kako ti navodis, probaj sa 2 u 5.

Smiley žene koje znaju što točno znaju što žele, imaju "muda", nisu plašljive...
dakle, samostalne, jake, odlučne, uspješne žene sa svojim hobijima, čvrstim stavovima izgrađenim karakterom...

Boje li se muški takvih??

Koliko ja poznajem srpski jezik ovde nista ne pise o toj zeni koju mi sad opisujes. Ja sam odgovarao na onakvu zenu kakvu ste u pocetku opisale, a sad menjate. Sta je bilo, uvidele ste da nemate argumenata i sad hocete da skrenete sa teme da ne bi morale da priznate da ste pogresile Tongue Tongue Tongue pokvarene zene. Verovatno niste ocekivale da ce neko da vam se suprotstavi Cheesy.
Ako jeste tema o takvoj zeni onda mogu da vam kazem da vam je tema glupa. Naravno da ne volim takve zene ali to nema veze sa egom niti "macizmom" nego jednostavno je mene moja mati naucila da razmisljam svojom glavom. Tako da opet niste u pravu, muskarci ne vole takve zene ali ne iz vasih "frajer" fazona nego... Recimo da ti odgovorim ovako: da li bi ti volela da ti muz prica sta da obuces, kako da se ponasas, sta kad da jedes, kako kad da se ponasas, non stop nabijao na nos svoju karijeru... Mislim da shvatas poentu i da to nema veze sa polom nego sa covekom. Mada i dalje mislim da ovde nije rec o takvoj "jakoj" zeni vec da ste to sad preusmerile zato sto ste uvidele da gresite Tongue.

P.S. A da li ti moras da budes "gore" Grin Grin Grin?
Sačuvana
:) hope
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 6817


Ministar za porodicna i socijalna pitanja


Pogledaj profil
« Odgovor #10 poslato: Februar 28, 2009, 11:57:14 »

Citat
Recimo da ti odgovorim ovako: da li bi ti volela da ti muz prica sta da obuces, kako da se ponasas, sta kad da jedes, kako kad da se ponasas, non stop nabijao na nos svoju karijeru...
Smiley hehe, jel to mene Dreamer poznaje Wink upravo tako je stvar kod mene i ja guštan u tome. Da znaš kako je dobro ne mislit se za ništa, pa čak ni šta ćeš obuć. A ručak ne spremiš jer ti nije rekao šta bi spremala  Roll Eyes Roll Eyes
Dobro - šalu na stranu, ali u svakoj šali ima pola zbilje. Možda smo malo pretjerale, ali zato je tema i postavljena da bi se razvijala, ponekad i do krajnosti. Pozdrav Dreamer i nemoj se ljutiti ako smo te malo provocirale izvrćući temu  Kolo
Sačuvana



Ono što vidiš to imaš pred sobom.
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #11 poslato: Februar 28, 2009, 15:53:31 »

Kao sto rece Hope, bitno je da se tema razvija i da saznamo nove stvari Smiley
Cilji jeste u suprostavljanju misljenja, i postovanju tudjuih Smiley

I dalje stojim iza toga da se vecina muskaraca bojih preuspesnih zena, sa izgradjenim stavom Smiley

Ja uvek priznam kad pogresim, i kao sto sam rekla, ok nisu svi muskraci takvi ali vecina jeste Smiley i ako to mozda nece nikad priznati Smiley

A tebi, Dreamer,  svaka cast, na sirokoumnosti! Smiley

P.S. Da Smiley
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
Dreamer
Jr. Member
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 58



Pogledaj profil
« Odgovor #12 poslato: Februar 28, 2009, 16:34:53 »


Smiley hehe, jel to mene Dreamer poznaje Wink
Pa zar me nisi prepoznala? Pa nada i san uvek idu jedno pored drugog Wink.
Ok, tebi to odgovara, ali vecina LJUDI bi izludela.
Pozdrav Dreamer i nemoj se ljutiti ako smo te malo provocirale izvrćući temu  Kolo
Taman posla, uvek sam odgovarao sa osmehom. Volim kada dokazem zenama da grese Cheesy. Mada uvek isto, nijedna do sad nije priznala gresku pa nisam ocekivao ni ovde Cheesy.

Kao sto rece Hope, bitno je da se tema razvija i da saznamo nove stvari Smiley
Cilji jeste u suprostavljanju misljenja, i postovanju tudjuih Smiley

I dalje stojim iza toga da se vecina muskaraca bojih preuspesnih zena, sa izgradjenim stavom Smiley
Naravno, ali kako neko moze da uzme tvoj stav za ozbiljno kada nisi iznela nikakve cinjenice niti konkretne argumente sem svog misljenja (koje s obzirom da si devojka nije merodavno). Nisam ni ocekivao da cu da te ubedim u suprotno
"cud je zenska smijesna rabota" Smiley.
A tebi, Dreamer,  svaka cast, na sirokoumnosti! Smiley

Hvala, voleo bih da mogu da uzvratim kompliment Smiley.

P.S. Steta.

I nisi mi odgovorila na pitanje:da li bi ti volela da ti muz prica sta da obuces, kako da se ponasas, sta kad da jedes, kako kad da se ponasas, non stop nabijao na nos svoju karijeru...

Pozdrav i za sledeci put, naucite da priznate da gresite nece se internet srusiti Smiley.

P.S.S. A gde su bre muskarci na ovom forumu i sto mi nisu pomogli? Sta je bilo misevi, u koju ste se rupu sakrili? Jos mi vas dve pricate nesto. Pogledajte sta ste uradile na forumu od njih. Ccc. Bezim ja odavde Wink.
« Poslednja izmena: Februar 28, 2009, 16:42:21 Dreamer » Sačuvana
:) hope
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 6817


Ministar za porodicna i socijalna pitanja


Pogledaj profil
« Odgovor #13 poslato: Februar 28, 2009, 20:44:49 »

 Smiley Dreamer, nemoj nas prepadati   Undecided
A kako ćemo zaspat bez sna  Cry
Vrati seee  Smiley Wink
Sačuvana



Ono što vidiš to imaš pred sobom.
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #14 poslato: Februar 28, 2009, 20:48:26 »

Vidis Dreamer, naravno da ne bih volela, zato sto sam ja takva cura koja smatra da se sve resava dogovorom, i da se SVE radi u dvoje...
Dakle jesam ambiciozna, zelim svoju karijeru, imam svoje ja i svoje misljenje, ali sam spremna na prilagodjavanje i dogovor Wink

Sto ne bih rekla za tebe...

Konkretne argumente... hm... onda bih morala da iznesem licna iskustva i iskustva mojih prijatelja... I muskih i zenskih... Sve u svemu, i dalje stojim iza svog misljenja da bi vecina muskaraca pre prisla prosecnoj curi ( koje su pritom supljoglave ) nego smernoj i jakoj devojci Smiley

Ne, nismo mi muskarce oterale kao sto rekoh tesko je priznati strah... Nisu svi hrabri kao ti Dreamer... Ima muskaraca na ovom forumu i vise nego cura...

Jedinu gresku koju priznajem je to da u svom prvom postu nisam rekla da je vecina muskaraca takva vec sam generalizovala... Tako da... Nisu svi, ali...

Postujem tvoje misljenje i to je to, razlicita su, zar je toliko tesko da prihvatis da postoje ljudi koji durgacije razmisljaju ? Cheesy

P.S. Kako za koga...
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
Stranice: [1] 2   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM