Kovach.rs
Vesti: Kovach.rs --> ANDROID aplikacija za horoskop.
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 23, 2024, 16:48:21

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 189
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 105
Ukupno: 105
Prijatelji
Stranice: 1 2 3 [4]   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Zašto je Coca-cola bolja od muškarca?  (Pročitano 16997 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
ChEtNiK
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2808


Guns don't kill people. - I kill people


Pogledaj profil
« Odgovor #45 poslato: Avgust 09, 2007, 21:24:18 »

Coca Cola je propast civilizacije.  Evil  Čista tragedija od pića, pardon, otrova. police police

Ono u prvom postu je simpatično, ali nepraktično. Više je zezanje, naravno. Kao kad bih ja sad upoređivao devojke i recimo pivo?!  Studenjak Puno bi se zezali na tu temu, ali ništa bitno ne bi rekli.  Tongue    Travka

Isto mislimo... bolje da trujete jetru nechim korisnijim... Moj ortak je tezhi od mene 15kg, a ista smo visina, i to samo zato shto pije minimum 2 litre kole dnevno...
Sačuvana

__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_________§§§§_________
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
_________§§§§_________
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #46 poslato: Avgust 10, 2007, 03:10:47 »

Sve je to istina sto kaze Zen... Ona je prosto kao droga... Ali ja volim da je pijem...
Sačuvana

ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #47 poslato: Avgust 10, 2007, 05:10:39 »

Ako već znaš Moco, što je piješ, tačnije kako to da je voliš? Možda još nisi osetio kakva je to tragedija od pića? Evil  Beli šećer je veoma rigidna supstanca, pogotovo u toj količini i toj koncentraciji.  Sick Jača osećaj usamljenosti i netrpeljivost, a pre svega aroganciju. Bubrege buši kao bušilicom. Ubija prostatu. Smanjuje fizičku aktivnost, zaključno sa sexualnom. Neću da vas plašim više.. Toplo preporučujem za sporo samoubistvo.  Evil
Poslaću Vam više informacija o tome..
Svuda u svetu, pa i kod nas, dramatično je opala prodaja ovog pića.

Probajte nešto drugo, Cockta, ako ništa drugo.. Kvas je extra piće, liči - bojom i ukusom maaalo podseća na koka kolu, ali sadrži minerale i polisaharide, koji se polako, po potrebi, razgrađuju u organizmu. Sadrži maltex-ječmeni slad, nema konzervansa niti aditiva - 100% prirodno, a ukusnije - neuporedivo, nije preslatko, nećete biti još žedniji od njega..
Ječam je odvajkada zajedno sa pšenicom bio osnovna hrana kod Srba. To je ono što je i održalo i formiralo ovaj narod u davna vremena. Ali i bilo koji drugi.. Daje snagu, čini telo jačim i greje zimi.

Sačuvana

m@rij@
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1154



Pogledaj profil
« Odgovor #48 poslato: Avgust 10, 2007, 11:40:18 »

Kad smo vec kod jecma.... pijte pivo....  Tongue  Smiley Cheesy Wink
Sačuvana

Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
ChEtNiK
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2808


Guns don't kill people. - I kill people


Pogledaj profil
« Odgovor #49 poslato: Avgust 10, 2007, 12:57:18 »

Reklame za kolu su chisto ispiranje mozga. Mozhete da mislite da sam lud, to vam niko ne brani... Ali kada u reklami se chuje "Ti mozhesh sve! Jedno DA ponishtava 1000 ne!" vidi se da je to ne ispiranje, nego centrifuga mozga. U reklamama se samo usput spominje Kola, a oni, kako je rekao njihov bivshi direktor "prodaju nachin zhivota". Za njih su radili vojni psiholozi, oni su struchnjaci za psiholoshki rat.
Sačuvana

__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_________§§§§_________
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
_________§§§§_________
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #50 poslato: Avgust 11, 2007, 03:47:41 »

Zen Cocktu ne mogu da smislim... Prestacu sa Coca-Colom obecavam... Sta mi preporucujes da pijem... Sta je zdravo od postojecih sokova na trzistu...Iole zdravo... Inace sam pravim limunadu i pijem je kao lud...
Sačuvana

ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #51 poslato: Avgust 11, 2007, 23:25:30 »

Moco, ok je ako ne voliš Koktu, mada je i malo glupo da ja reklamiram to piće..
Biće mi drago ako prestaneš sa Colom iz puuuno razloga.   Studenjak
E sad šta ti preporučujem.. Osim Kvasa, (o njemu sam ti pričao, skoro sam ga pio u nekoj kafani i iznenadio sam se da su ga nabavili, ali nije ništa čudno jer se pravi od sličnog materijala kao i pivo, pa su slični proizvođači), koga imaš u C-marketima, Maxi-ju i svim bolje snabdevenim samoposlugama i prodavnicam 'zdrave' hrane, nema puno toga zdravog. Sokovi su najbolji od domaće jabuke, šljive, jagode, maline i ostalo. Skoro da i nema pravog izbora, ali najbolje je uzimati one bez dodatnog šećera i konzervansa. One koje nemaju ni trunku voća, neću ni da pominjem.
Ako me pitaš šta da piješ kod kuće, najbolje ti je da cediš voće i da jedeš ono voće koje je sezonsko, znači ono kojega najviše ima i koje je u tom trenutku i najjeftinije, ne zbog cene, već zbog toga što se nalazi na vrhu svog vegetacionog perioda, tj. najzrelije je i ima ga najviše. Izbegavajte voće koje raste 'tamo negde', avokada, banane, ananas, itd., može jedino kad je toliko toplo, da liči na predele gde su i rasli, znači, kad je kod nas 40°C, ali čak i tada izbegavaj, jer će onda zimi biti problema..često ćeš da se prehlađuješ. Što praktično znači, zimi izbegavajte sokove, osim ako nisu kuvani, tj. pasterizovani..

Što se kafića, kafana, diskoteka i sl. tiče, tu se snalazi, ko i ja što se snalazim, jer nisam baš toliki frik da idem u takve detalje i sitnice, da ne smem da popijem neki sok, ili pivo.
Od 'ostalih' pića, pivo (i to ne sva, leti izbegavaj domaća, jer se skraćuje period u kome treba da 'odstoje' pa im je kvalitet lošiji, što će neko i primetiti u želudcu), crno vino - umereno, od žestokih 'gorki list' i i tu se spisak završava, jer alkoholi generalno upropaštavaju inteligenciju tela, i to je ono što svako zna na svoj način, ali većina se ne obazire na to.  Studenjak
Alkohol posebno treba izbegavati u vreme punog meseca, jer tada mesec privlači vodu iz tela, pa se alkohol, koji inače uglavnom 'ostaje u donjem delu tela' (izuzimajući krv), povlači više prema glavi, pa se samim tim i duže zadržava i više oštećuje ćelije mozga. Da ne pričam da su pijanstva u to vreme, veoma teška i extremna..  WoW

Generalno sva pića od žitarica su extra, mi samo poznajemo bozu i kvas, i to je dovoljno.

Od običnih voda, ne preporučujem preveliko korišćenje 'kiselih' voda. Umereno samo. Vodu sa česme, a nekima sam sa foruma već pričao, ne preporučujem, jer je opterećena ostacima hlora, i metala iz cevi, (još što šta tu ima). Osim kad prođe neki filter, kojih ima dosta na tržištu, pa čak i ono filtriranje kroz bokale sa filterom, je ok. Voda je ukusna i nema štetnosti. Dakle ako nemate izvorsku vodu, što je retka privilegija, koristite filtere.
Od flaširanih, najviše cenim Prolom, jer je jedinstvena po baznoj ph vrednosti, i mislim da je jedina u svetu. Naravno i ona mora umereno da se pije.. Rosa takođe spada u vrh.
Voda je uvek bolja kad je sveža, tj. kad ne stoji u plastičnoj boci i na polici, danima..

Čajevi su posebna priča. Ima svakojakih, tu se treba dobro raspitati. Osim planinskih mešavina, kantariona, žalfije, rtanjskog, Banča-makrobiotičkog čaja, đumbira-zimi, i nekih specijalnih čajeva, ima malo toga što bih ti preporučio. Nana i kamilica, crni, zeleni, voćni i sl. gluposti ne preporučujem. Sick
Da ne obrazlažem previše, i ovo je puno, Moco.   Kolo
Sačuvana

Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #52 poslato: Avgust 12, 2007, 03:17:22 »

Car si Zen nema sta... Kuci keva ima dva bokala sa filterima i ostalim zezanjima i uglavnom pijemo vodu iz toga... Leti najvise pijem limunadu... dok zimi pijem svaki dan obavezno caj sa cedjenim limunom... U mom kraju voda je kako kazu extra dobra, cista ali ko ce ga znati... Kvas i Bozu nisam nikad ni probao... U zadnje vreme sam dosta i pio Nectar-ove sokove... Hvala na svemu ovo Zen...
Sačuvana

ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #53 poslato: Avgust 13, 2007, 05:28:26 »

Molim Moco. Drago mi je ako ti koristi. Slobodno pitaj šta god te zanima, potrudiću se.. naravno sa obrazloženjem. Pozz.

Ljudi izvinite za malo skretanje sa teme, mi smo je već apsolvirali, he he...
Sačuvana

natasa16
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1035


posetite www.karleusa.tk


Pogledaj profil
« Odgovor #54 poslato: Avgust 14, 2007, 18:44:01 »

pila sam kvas i cool je pa vam i ja toplo preporucujem
Sačuvana

Mozes me mrzeti i pljuvati moju temu ali ja sam za tebe kucko broj 1,ovde i u svemu!!!!!!!!!!
Stranice: 1 2 3 [4]   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM