Kovach.rs
Vesti: Tekstovi pesama --> Lyrics
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 19, 2024, 20:25:48

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 121
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 118
Ukupno: 118
Prijatelji
Stranice: [1] 2 3   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: TRECI SVJETSKI RAT  (Pročitano 16695 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Jelena
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1696


Suck my lolly :)


Pogledaj profil
« poslato: Januar 14, 2009, 23:16:53 »

Vase misljenje o tome?
Odakle? Gde? Kako? Da li verujete da ce uskoro?

Pisite sve sto znate i mislite,predosecate....
Sačuvana

djeneral
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2327


jaznamdanistaneznam


Pogledaj profil
« Odgovor #1 poslato: Januar 15, 2009, 11:30:37 »

hehe mogao bi uskoro ameri nece sedeti dok rusi preuzimaju svetsko trzise energenata a i ovo sranje sto se desava u Izraelu pola sveta osudjuje pola cuti jer su donedavno pomagali izrael tako da necemo dugo cekati:D
Sačuvana

whoever does not try does not learn
Big Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1271


Bog je milostiv i prašta. Ja ne...Ja nisam Bog...


Pogledaj profil
« Odgovor #2 poslato: Januar 15, 2009, 17:14:33 »

Citat
hehe mogao bi uskoro ameri nece sedeti dok rusi preuzimaju svetsko trzise energenata a i ovo sranje sto se desava u Izraelu pola sveta osudjuje pola cuti jer su donedavno pomagali izrael tako da necemo dugo cekati:D

Slažem se stobom u potpunosti.Izrael će biti inicijator trećeg svetskog rata,100% sam siguran.Većina arapa podržava palestince a smrtno mrzi jevreje,tako da je svet blizu novog svetskog rata.Samo neka se u sukob umeša još neka arapska zemlja i priča će postati još krvavija.
« Poslednja izmena: Januar 15, 2009, 17:18:46 Big Moca » Sačuvana

Jedini normalan u svetu ludih,ili jedini lud u svetu normalnih...

djeneral
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2327


jaznamdanistaneznam


Pogledaj profil
« Odgovor #3 poslato: Januar 15, 2009, 17:43:32 »

sem rusije ko ima puunooo nafte? arapi a ko im je trn u oku jos od 12veka? jevreji koji uzgred nisu tako jadni i nevini kako ih svi prikazuju a iza njih stoji amerika britanija i jos par zemalja a svi znamo kakvih jos ima arapskih zemalja recimo Iran sa Ahmedinedzadom postaje velika pretnja jos kad bi saudijska arabija dobila nekog radikalnog lidera eto nama sranja pored egipta sirijie libana jordana irana cak i razbijenog iraka u kom ima puno extremista kao i u afganistanu i nezaboravimo Gadafija i libiju i moguci uticaj rusije ako zatreba plus rusija ako ameri pokusaju nesto na istoku i eto ostalo je samo lancana reakcija
a imamo kinu indiju koje se strahovito razvijaju
a sa druge strane sveta imamo kubu koja jos uvek odoleva i pola juzne amerike ima neke uvrnute lidere venecuela kolumbija peru bolivija droga na sve strane
sve u svemu haos ce biti ako neko napravi pogresan korak a posledice cemo znati kad prodje sve ako covecanstvo prezivi taj rat
jedino neznam za centralnu i juznu afriku oni kontam da su previse zauzeti samim sobom zbog ovih sranja u somaliju sto je bilo i gladi u etiopiji...
Sačuvana

whoever does not try does not learn
Big Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1271


Bog je milostiv i prašta. Ja ne...Ja nisam Bog...


Pogledaj profil
« Odgovor #4 poslato: Januar 15, 2009, 18:33:04 »

Iza Izraela stoje sve one zemlje u kojima je jevrejski kapital,zato im titraje jaja jer se plaše da ovi ne povuku kapital a onda zna se šta bi bilo sa tim zemljama.Bankrot za 24 sata,zato su izraelci kurčeviti.Da nije toga malo morgen bi bili takvi,svesni su oni da su sa svih strana okruženi smrtnim neprijateljima(arapima),koji jedva čekaju da ih potamane.Kada bi se arapi ujedinili i stavili embargo na isporuku nafte amerima i ostalima koji podržavaju Izrael,većina svetskih armija bi vrlo brzo bila prikovana za zemlju,nesposobna da pokrene bilo kakvu akciju.E onda bi izraelci duvali u šupalj rog i vrlo brzo bi nestali sa lica zemlje.Jedno Nostradamusovo proročanstvo kazuje da će zadnji rat od kojega će goreti i nebo i zemlja doći sa istoka.A kako je počelo na istoku bojim se da se ne ostvare Nostradamusove vizije.Izrael će pre biti inicijator nego Iran,što se Gadafija tiče on im je oprostio ali nije zaboravio šta su jevreji radili sa Libanom,tako da se ne isključuje mogućnost da udruženim snagama sa Egiptom udare na jevreje.Istočni deo Afrike nastanjen je arapima,tako da se ne isključuje mogućnost učešća pojedinih afričkih zemalja u tom sukobu,ukoliko dođe do sukoba svetskih razmera...........Nije isključeno da ni Agim Čeku,Hašim Tači i Ramuš Haradinaj ne pošalju u pomoć palestincima i arapima svoje legije,kao znak zahvalnosti što su se mudžahedini iz arapskih zemalja,borili na strani šiptara 1999god. za vreme NATO agresije na Srbiju.
Sačuvana

Jedini normalan u svetu ludih,ili jedini lud u svetu normalnih...

Jelena
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1696


Suck my lolly :)


Pogledaj profil
« Odgovor #5 poslato: Januar 16, 2009, 21:03:13 »

E pa draga moja gospodo ,pogledajte film Digitalni andjeo-Zhig zveri , pa onda prokomentarisite....
Sačuvana

ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #6 poslato: Januar 17, 2009, 16:26:29 »

Od toga nema nista. angel Vise od godinu dana taj scenario vise ne postoji kao opcija.
Sačuvana

G@rf!3ld
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2072


Voleo bih jutra kada bi počinjala kasnije..


Pogledaj profil
« Odgovor #7 poslato: Januar 18, 2009, 00:36:26 »

E pa draga moja gospodo ,pogledajte film Digitalni andjeo-Zhig zveri , pa onda prokomentarisite....
ma ko nam to nije mogao spavati  Tongue Tongue Tongue

Zen bice sranja vjeruj mi  Grin...

Kao i sve sto je u poslednjih 100 godina bilo isplanirano kao i ova ekonomska kriza  tako ce i ovaj treci svjetski rat...znate vec kako to ide kad tajne americke vlade kuju planove(bilderberg grupacija,masoni,komitet 300...)...i to sve vodi onaj papak David Rockfeler...e Jeci sam obecao da cu ga licno prebiti kad ga vidim  Grin Tongue ..

e ono sto je meni bilo najzanimljivije u filmu Zig Zveri je insert o Aaron Russo-u....on je reziser i bio je dobar prijatelj sa Rockfelerovima dok nije saznao za njihove planove i onda je to sve izneo u javnost...evo citiracu vam

Primio sam poziv jednog dana od zene,advokatice koju sam licno poznavao,pitala me je "da li zelis da se sastanes sa jednim od Rockfelerovih"
Rekao sam "naravno voleo bih"
i...postali smo prijatelji...pricao mi je o raznim stvarima...tako da mi je jednom prilikom rekao
11 meseci pre napada na New York rekao mi je bice jedan dogadjaj Arone...i posle tog dogadja videces idemo u Avganistan...da bi imali liniju snadbevanja-cevovod kroz Kaspijsko more.Zatim idemo na Irak,da zauzmemo naftna polja i uspostavio bazu na bliskom istoku...i onda idemo na Venecuelu da se otarasimo "Caveza"...prva dva cilja su vec postigli,Caveza u ovom trenutku jos uvek nisu sklonili...i...rekao je...videces ljudi ce ici po pecinama trazeci ljude (smejao se) koje nikada nece naci
Znate smejao se cinjenici da imate "RAT PROTIV TERORIZMA" a nema pravog neprijatelja
Pricao je kako, ako imate rat protiv terorizma ne mozete nikako da ga dobijete,zato sto je to interni rat..i tako mozes uvijek ljudima uzimati "SLOBODU"
Pitao sam ga kako ces ubediti ljude da je "rat protiv terorizma istina" ...Rekao je "PUTEM MEDIJA"...mediji ce ubediti ljude da je to stvarno
samo ponavljaj lazi iznova i iznova,na kraju ces ubediti ljude i naterati ih da ti veruju
stvorili su "FEDERALNE REZERVE" 1913. godine kroz LAZI
stvorili su 11 SEPTEMBAR (napad na blizance u Njujorku), sto je jos jedna LAZ
kroz 11 septembar stvoren je rat protiv TERORIZMA
zatim su isli na IRAK sto je jos jedna LAZ
onda ce da krenu na IRAN i tako iz pobede u pobedu...pobeda za pobedom
Pitao sam ga,zasto, zasto to radite...Huh?? Zbog cega,sta je poenta svega,imate sve sto zelite na svetu,sav novac,moc,rekao sam povredjujete tolike ljude,to nije dobra stvar...
Rekao mi je samo: "Zasto ti brines o ljudima?...brini o sebi,brini o svojoj porodici...I onda sam ga pitao,sta je vama cilj,sta zelite da postignete na kraju?
Konacan cilj je da svako na ovome svetu mora da primi ZIG-CIP.I da sav novac i svi podaci budu u cipu.I ako neko bude hteo da protestuje protiv NAS ili zbog onoga sto radimo i krsimo dovoljno je samo da mu iskljucimo CIP


jbg tako je kad je narod naivan...ne zelim ici dalje o tome...mogao bi pricati do sutra...ako nekoga jos nesto zanima nek pita Grin
Sačuvana



~Stvarnost je stanje prouzrokovano nedostatkom alkohola.


"Sve dobro svakome, ništa lošeg nikome..."
Maharishi Mahesh Yogi   Smiley Smiley
Big Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1271


Bog je milostiv i prašta. Ja ne...Ja nisam Bog...


Pogledaj profil
« Odgovor #8 poslato: Januar 18, 2009, 13:32:47 »

Gde može da se pogleda ili skine "Žig zveri",interesuje me ceo film,ne zanima me onaj klipić na youtube.
Sačuvana

Jedini normalan u svetu ludih,ili jedini lud u svetu normalnih...

Jelena
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1696


Suck my lolly :)


Pogledaj profil
« Odgovor #9 poslato: Januar 18, 2009, 14:33:02 »

Klipice na youtube imas sve...tj. 13 klipica sto i jeste ceo film. Ja sam upravo tamo i odgledala.
Sad imam i na CD, ali ne znam kako da ti dostavim.
 
Takva istina, toliko ocite stvari,a mi ih slepci ne primecujemo...


A ti machketino, ne zezaj me jer cu ti rep odgristi  Jezik Tucha
« Poslednja izmena: Januar 18, 2009, 14:59:53 Jelena » Sačuvana

Big Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1271


Bog je milostiv i prašta. Ja ne...Ja nisam Bog...


Pogledaj profil
« Odgovor #10 poslato: Januar 18, 2009, 18:18:08 »

Jeco druže hvala ti,našao sam i trenutno ga sidam."Elektronski konc logor" u podnaslovu "Žig zveri 666",radnja dokumentarca je čipovane lične karte i čipovanje ljudi.Valjda je to to.
Sačuvana

Jedini normalan u svetu ludih,ili jedini lud u svetu normalnih...

G@rf!3ld
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2072


Voleo bih jutra kada bi počinjala kasnije..


Pogledaj profil
« Odgovor #11 poslato: Januar 18, 2009, 22:05:16 »

mislim da elektronski logor nije isti film...ali je tematika slicna
Sačuvana



~Stvarnost je stanje prouzrokovano nedostatkom alkohola.


"Sve dobro svakome, ništa lošeg nikome..."
Maharishi Mahesh Yogi   Smiley Smiley
spartacus
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2677


djole je moj drug! XD


Pogledaj profil
« Odgovor #12 poslato: Januar 19, 2009, 00:51:01 »

aaaaaaaaaaaaaa....svi cemo pomreti!!!!!!!!!!! Grin
Sačuvana

ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #13 poslato: Januar 19, 2009, 06:35:35 »

aaaaaaaaaaaaaa....svi cemo pomreti!!!!!!!!!!! Grin
Toooooo care! He he he... Grin Kolo
Sačuvana

Big Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1271


Bog je milostiv i prašta. Ja ne...Ja nisam Bog...


Pogledaj profil
« Odgovor #14 poslato: Januar 19, 2009, 09:27:09 »

aaaaaaaaaaaaaa....svi cemo pomreti!!!!!!!!!!! Grin
Pa naravno da ćemo pomreti.Što pre pomremo duže ćemo biti mrtvi!!! Skull A tamo nas čeka on  Diablo ili nešto drugo.............Huh?
Sačuvana

Jedini normalan u svetu ludih,ili jedini lud u svetu normalnih...

Stranice: [1] 2 3   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM