Kovach.rs
Vesti: Igrice --> Arcade
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 17, 2024, 07:48:31

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 68
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 75
Ukupno: 75
Prijatelji
Stranice: 1 [2]   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Bicepsi  (Pročitano 23500 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Lazic
Moderator
Jr. Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 50



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #15 poslato: Maj 14, 2007, 10:58:07 »

svaka cast nikici lazic,zao mi je sto nije ostao bilder nego otisao u neke druge vode.zao mi je sto mu se to desilo.. ali to doba kada je on podizao velike tezine da bi nabacio masu je proslo..ja sam se takmicio u to doba i 95 kada je on bio prvak mediterana u sava centru ja se nisam takmicio jer sam sluzio vojsku.
znaci to je davno proslo vreme..kao sto je u to vreme bilo neverovatno da se koristi prost secer u bb,
sada je poenta da napravis sto vise mikro ostecenja na misicnom vlaknu da bi podizanjem insulina mogle da se otvore te misicne stanice i tim postupkom stvorio uslov za ugradnju hrane..
nisam ja rekao da podizes male tezine, bez nekog smisla..vec na odredjen nacin, ali tvrdim da ne mora da se podizu velike da bi se dobila masa i da je rad sa velikim tezinama velika verovatnoca da se neko povredi i da kasnije zali zasto nije bio pametniji ranije..
inace ja treniram od 8 razreda osnovne skole i u 14 godini sam bio 3 u YU a sa 16 i prvak yu Wink.. i nisam bio prvak mediterana i evrope samo zato sto nisam zeleo da igram kako je tadasnji savez svirao..a sada sam samo veliki rekreativac.
Sačuvana

LiDiJa83
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 229



Pogledaj profil
« Odgovor #16 poslato: Maj 22, 2007, 13:19:50 »

Au... Nisam znala da je toliko komplikovano sve to oko mishica... Ja, hvala Bogu, nemam problema sa mishicima... Zensko sam i ne treba mi mishicna masa.. Samo vezbice istezanja (skoro) svaki dan... Na taj nachin mishici dobijaju vretenast izgled, smanjuje se obim, i sve izgleda super... A to je samo 10-15 min dnevno... Eto malog trika za sve devojke... Brzo i efikasno...
Sačuvana
milan990
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 334


Pogledaj profil
« Odgovor #17 poslato: Maj 27, 2007, 17:55:56 »

teretana je extra stvar samo sto ja nemam kesha za tako nesto Sad Ali ja se vishe bavim prirodnim vezbama odnosno sklekovi,propadanja trbushnjaci zgibovi i slicno i imam extra rezultate koje sam primetio posle 2 meseca stalnog vezbanja odnosno ja vezbam po principu 6 dana radim pa jedan odmaram jer sam ``razbio`` upalu misica kada sam krenuo da vezbam pa je vise ne dobijam a vezbanje me opusta i odvlaci paznju od raznih problema i skole pa uzivam dok vezbam.To je dobro i za kondiciju a i osecam se bolje
Sačuvana
SoulCrew
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 184



Pogledaj profil
« Odgovor #18 poslato: Maj 27, 2007, 17:58:32 »

ja sam u istom fazonu...isao sam u teretanu duze vreme ali sam presao na prirodne vezbe i vidim bolje rezultate...moj predlog za sve je:ako mozete da radite zgibove i propadanja zajebite teretanu
Sačuvana
ChEtNiK
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2808


Guns don't kill people. - I kill people


Pogledaj profil
« Odgovor #19 poslato: Jun 18, 2007, 21:20:17 »

kovach za par meseci Shocked

Cheta za par meseci
Sačuvana

__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_________§§§§_________
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
_________§§§§_________
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
johnny
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 45


...You'll never walk alone...


Pogledaj profil
« Odgovor #20 poslato: Avgust 28, 2007, 03:32:03 »

Kad uspeš da savladaš svoju masu, onda si na konju. Išao sam u teretanu 3 meseca, da ojačam ruke dovoljno da mi serija od 50 sklekova nije problem. Sad redovno vežbam i radim serije od po 50, nekoliko različitih vrsta, pa koliko serija mogu. Inače sam pokvario laktove i zglobove u teretani, pa mi je sad teže da igram košarku. A za sportiste su, bar po meni najbitniji trbušnjaci, eventualno triceps. Biceps apsolutno beskoristan, služi samo za pokazivanje.
Sačuvana
Marcos
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #21 poslato: Jul 08, 2008, 15:03:10 »

Ovaj misic mi bas napreduje,tako da imam neke svoje teorije o njemu Wink
Sačuvana
bogda90
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10


Pogledaj profil
« Odgovor #22 poslato: April 11, 2009, 20:51:56 »

heheheh rodjaci...kad vam biceps bude 40cm u obimu javite se :DDD :PP....
Sačuvana
Stranice: 1 [2]   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM