Kovach.rs
Vesti: Igrice --> Arcade
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 19, 2024, 22:11:20

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 121
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 120
Ukupno: 120
Prijatelji
Stranice: 1 [2]   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Evropa nema alternativu!  (Pročitano 9754 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
B.Love
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2027


Pomoci ne trazeci nista zauzvrat mogu samo poneki


Pogledaj profil
« Odgovor #15 poslato: Januar 13, 2010, 16:01:36 »

Pih rasteki ja se ponadao da ces neki konkretan stav da izneses, bas sam bio raspolozen za raspravu Tongue. A ono samo uopsteno nesto Tongue razocarao si me...
Wink Moje misljenje o EU je da nemamo kud nego tud,pa kad je vec tako,nek' se politicari potrude da udjemo tamo sto pre Grin
 Cheesy Clockwork Dreamer,ako volis da se kartas a ne znas preferans,obavezno nauci tu igru i nadji suigrace Grin
 Tongue ...naime,u toj igri postoji pravilo kontre,re-kontre,itd sve do pete kontre tzv Marshal kontre Cheesy
Sačuvana

~Avax~
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3763



Pogledaj profil
« Odgovor #16 poslato: Januar 13, 2010, 18:50:36 »

Алтернатива за све постоји осим за оно што нам је најдраже. Здрава будућност наше деце и деце наше деце је оно о чему би сви нормални људи требало да брину. Здраву будућност сви заједно можемо имати само у здравој Србији, која братски живи са браћом, комшијски са комшијама, пријатељски са пријатељима, опрезно са непријатељима (и да памтимо ко су нам непријатељи).
Имајући све ово у виду никако не можемо рећи Evropa nema alternativu већ СРБИЈА НЕМА АЛТЕРНАТИВУ

sta je pisac hteo reci Grin


al sto ste mi smesni svi vi koji ocete u evropu Grin ma mi smo duboko u indijskom okeanu,pa moramo nekako da doguramo do evrope Grin ALO,MI SMO U EVROPI,a NISMO u EVROPSKOJ UNIJI...cc,no dobro...



ja nikad nisam bio za evropsku uniju,niti cu biti,jer sta?diktiraju nam uslove,rasparcavaju nam zemlju,daju nam vize za dz(xexe,a pritom ljudi nemaju ni love za inostranstvo,ovo moze da se cita "zamazivanje ociju"),e,a ovamo nam obecavaju da cemo bolje ziveti kad udjemo u EU...koliko zemalja koje su u EU zive bolje nego pre ulaska?veoma mali broj(ajd sad,necemo gledamo bas francusku,nemacku,spaniju...)...dakle,ja ne sumnjam,da bi ipak maaaaalo bolje nego sada bilo da udjemo,dakle MALO...a koliko trebamo da damo za taj famozan ulazak?MNOGO!!!!!!!(KiM,generale,sad oce i vojvodinu da uzmu)...katastrofa sta ljudi zele...
Sačuvana

BOY NAMED SANDOZ
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 720



Pogledaj profil
« Odgovor #17 poslato: Januar 14, 2010, 12:00:56 »

al sto ste mi smesni svi vi koji ocete u evropu Grin ma mi smo duboko u indijskom okeanu,pa moramo nekako da doguramo do evrope Grin ALO,MI SMO U EVROPI,a NISMO u EVROPSKOJ UNIJI...cc,no dobro...
Pa dobro, mislim kada kazem idem u biblioteku da uzmem Tolstoja, ne mislim da idem tamo da mu ceprkam po kostima nego da uzmem neku njegovu knjigu Tongue.


A sto se tice Evropske Unije slazem se i sa B. i sa Avaxom. Nije to nista radosno, vec tuzna stvar da Evropa zaista nema alternativu. I kao sto rece Avax EU je samo zamazivanje ociju, to je fora DSa da dobija glasove isto sto je Dinkic radio sa besplatnim akcijama Wink. Ja od EU ocekujem samo dve stvari:
1. Da moze da mi dune sutra da odem u Pariz ili Amsterdam i da odem samo uz licnu kartu.
2. Manje korupcije, ipak ce stroziji evropski zakoni otezati nasim politicarima da kradu ovoliko. I to je to. Nece Svaba sigurno da dovuce dupe da radi umesto nas Tongue.

I mozemo da se lazemo ali Kosovo ce biti uslov za ulazak. Tj razresenje konacnog statusa. Realno ko ce da primi u svoju uniju drzavu koja ni sama ne zna gde su joj granice Huh? ?

@B Slab sam ti ja sa kartaskim igrama. Jedino sto mi dobro ide to je poker u skidanje (ali samo deo sa skidanjem nazalost Grin).
« Poslednja izmena: Januar 14, 2010, 12:02:32 Clockwork Dreamer » Sačuvana

Ja sam uvek u pravu. To realnost gresi Wink.

I want something good to die for,
to make it beautiful to live.
Stranice: 1 [2]   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM