Kovach.rs
Vesti: Tekstovi pesama --> Lyrics
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 23, 2024, 05:39:01

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 143
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 178
Ukupno: 178
Prijatelji
Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: U ljubavi ne morate...  (Pročitano 2907 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Sa*ki
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 294


"Ljubav, siromaštvo i kašalj se ne mogu sakriti"


Pogledaj profil
« poslato: Februar 20, 2007, 14:17:01 »

Često se može čuti žensko (nekad i muško) raspilavljeno "jao, kako je to slatko..." kao komentar na zaljubljeni par koji je uradio ovo ili ono što pokazuje njihovu međusobnu bliskost. Ipak, nisu sve stvari koje zaljubljeni rade slatke, postoji ponešto što ni u najvećoj zaljubljenosti nije neophodno činiti.

Kao signal opuštenosti uzima se, recimo, da se ne stidite da odete u toalet u stanu svog dragog. To je u redu. Nije, međutim, znak ljubavi ni bliskosti ako vršite nuždu jedno pred drugim - korišćenje toaleta je nešto što bi ipak trebalo obavljati u privatnosti.

Nije znak ljubavi ni ako prihvatite seks utroje, a to ne želite, ili ako prihvatite seksualnu pozu ili tehniku koja vam ne prija, ako nosite seksi donji veš u kom se osećate neprijatno... To su sve znaci nesigurnosti, straha da niste dovoljno dobri da biste bili prihvaćeni i voljeni onakvi kakvi jeste - a to veze sa ljubavlju nema.

U ljubavi, takođe, niste dužni da se družite sa svim njegovim prijateljima. Ne moraju ni da vam se dopadaju. Isto važi i za vaše prijatelje - vaš dragi ili draga niti moraju da ih vole, niti da se druže s njima. Ne morate ni da budete najbolja prijateljica njegovoj sestri, ni ortak njenom bratu. Prihvatanje društva koje vam ne odgovara i koje vam se ne dopada - znak je nesigurnosti, a ako vas partner/ka na to tera protiv vaše volje, vidan je signal da pokušavaju da dominira vašim životom i da vam komanduje.

Pevanje karaoke dueta ili zajedničko kampovanje - stvari su koje mogu biti izuzetno zabavne - ali samo ako vam se oboma dopada ta ideja. Ako ne, radi se, opet, o nametanju i nesigurnosti, ne o ljubavi.

Imati neki hobi, baviti se nečim što vas fascinira zaista je super, jer vam pruža ogromno zadovoljstvo i priliku da se ostvarite u nečemu što vam se dopada. Ipak, niti ste vi dužni da budete fascinirani partnerovim hobijem, niti je on dužan da se interesuje za vaš. Isto tako, nemate pravo da jedno drugom zabranjujete bavljenje hobijem, izuzev ako taj hobi razorno deluje na vezu (recimo, nečiji "hobi" je kockanje).

Sačuvana
Djevojka iz fine porodice
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26



Pogledaj profil
« Odgovor #1 poslato: Jun 12, 2008, 14:46:43 »

E sa ovim se slazem u potpunosti,Najvise me nerviraju oni parovi sto postaju jedno kada su u vezi.Ona izgubi sve svoje drugarice,on drugove i cijelo vreme su zajedno.Ja to se sebi nikada ne bih dozvolila,jer smatram da uvijek trebas zadrzati sebe i da ostanes onakav kakav jesi a ne da mijenjas cijeli svoj zivot zbog nekog momka-cure.
Sačuvana

Ja sam vjestica
-intro-
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 5977


BRM-BRM


Pogledaj profil
« Odgovor #2 poslato: Jul 25, 2008, 17:01:11 »

E sa ovim se slazem u potpunosti,Najvise me nerviraju oni parovi sto postaju jedno kada su u vezi.Ona izgubi sve svoje drugarice,on drugove i cijelo vreme su zajedno.Ja to se sebi nikada ne bih dozvolila,jer smatram da uvijek trebas zadrzati sebe i da ostanes onakav kakav jesi a ne da mijenjas cijeli svoj zivot zbog nekog momka-cure.
Pa da,ali odredjene "zrtve" moraju da se podnesu.
Sačuvana

You called and so I came
To turn the night on
So turn the lights off
My work is never done
It's the story of my life
I've been turning the night on
You'll never forget me
When the morning comes...
***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #3 poslato: Jul 25, 2008, 17:50:14 »

E sa ovim se slazem u potpunosti,Najvise me nerviraju oni parovi sto postaju jedno kada su u vezi.Ona izgubi sve svoje drugarice,on drugove i cijelo vreme su zajedno.Ja to se sebi nikada ne bih dozvolila,jer smatram da uvijek trebas zadrzati sebe i da ostanes onakav kakav jesi a ne da mijenjas cijeli svoj zivot zbog nekog momka-cure.
ja se u potpunosti slazem sa ovim,ako neko ima partnera ne znaci da treba da menja svoj zivot,niti da podnosi bilo kakve zrtve!
Sačuvana



...life is what you make of it...
La Niña
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 320


Nunca caminarás solo...


Pogledaj profil
« Odgovor #4 poslato: Jul 25, 2008, 18:40:37 »

... voljenoj osobi da uzimate slobodu,
ljubav nije ljubav bez slobode,
onaj ko voli zna to da cijeni

da malo temu sagledam sa suprotne strane  Wink
Sačuvana

-intro-
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 5977


BRM-BRM


Pogledaj profil
« Odgovor #5 poslato: Jul 25, 2008, 19:09:43 »

Ako imas dugu vezu neke stvari moraju da se promene... ne da zanemaris drustvo,niti da menjas stavove... vec da se posvetis toj osobi.
Sačuvana

You called and so I came
To turn the night on
So turn the lights off
My work is never done
It's the story of my life
I've been turning the night on
You'll never forget me
When the morning comes...
La Niña
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 320


Nunca caminarás solo...


Pogledaj profil
« Odgovor #6 poslato: Jul 25, 2008, 19:31:18 »

jeste, kada se neko voli prioriteti se pomjere,
pa ta osoba dodje na prvo mjesto, i to ne prinudno nego jer se tako stavrno osjeca

i onda mi volimo da udovoljavamo toj osobi,
samo ne po cijenu sebe,
sebe uvijek moramo voljeti da bi voljeli druge i da bi oni voljeli nas  Cheesy
Sačuvana

-intro-
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 5977


BRM-BRM


Pogledaj profil
« Odgovor #7 poslato: Jul 25, 2008, 19:37:11 »

Bas to...
Sebe morate da volite.
Ja znam po sebi kada sam imala dugu vezu,morala sam da menjam neke stvari...nekako sam i pored svega zadrzavala i drustvo i decka.
Sačuvana

You called and so I came
To turn the night on
So turn the lights off
My work is never done
It's the story of my life
I've been turning the night on
You'll never forget me
When the morning comes...
Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM