Kovach.rs
Vesti: Igrice --> Arcade
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 19, 2024, 06:30:15

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 90
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 108
Ukupno: 108
Prijatelji
Stranice: 1 ... 19 20 [21]   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Da li je homoseksualnost bolest?  (Pročitano 94656 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
:) hope
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 6817


Ministar za porodicna i socijalna pitanja


Pogledaj profil
« Odgovor #300 poslato: Oktobar 06, 2010, 19:17:22 »

 Smiley uf, kak si ovo dobro napisao... gledam nekuveče "Latinicu" i strašno mi je bilo žao one fine homoseksualke. Ne razumijem kako ljudi ne mogu shvatit da je to bolest, a nikakvo opredjeljenje ili ne daj Bože da je prirodno.
Nemam ništa protiv njih (ta, šta bih mogla imat protiv bolesnika), ali ni u kojem slučaju nisam za nekakvo paradiranje, naročito ako ta parada ne pokazuje ništa lijepoga... pa zamislite kad bi svi tako  organizirali paradu; slijepi zato što su slijepi, hromi zato što su hromi... a ljudi, pa daj razmislite malo.
Sačuvana



Ono što vidiš to imaš pred sobom.
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #301 poslato: Oktobar 06, 2010, 19:49:13 »

Da, hvala Nado! I ti si lepo napisala... angel Mada mi ne bi smetalo da paradiraju i slepi i hromi, nije lepo za videti, ali to bi je realnost koju ću prihvatiti, uostalom šta tu ima ko da se pita. A ako će to još njima pomoći - samo napred! Razumeo bih da parada ima smisla da pokaže njihovo šikaniranje od strane pojedinaca ili društva (što je možda njihova namera), da pokaže, upozori, da možda pozove neke sudove ili društvene institucije za pomoć, slično kao što to rade radnici koji štrajkuju i pozivaju se na svoja prava. Ali parada kakvu oni najavljuju? Izvinite... Za moj ukus to je degutantno. Bolesno. Ne vidim svrhu i ne vidim šta će dobiti. Za moje saznanje to jednostavno nije ništa čime se neko može pohvaliti.
Ne bih nikada ništa nažao učinio bilo kome od njih, to ne podržavam nikako. Svi normalni i uravnoteženi ljudi su protiv bilo kakve agresije, šikaniranja i ostalog što se može bilo kome desiti. Ne bih podržao niti stao na stranu agresora nikada, niti bih ikome učinio neku štetu niti zlo. Ipak, neravnoteža privlači svoju suprotnost, to je jednostavno tako u prirodi, i dok god postoje extremi oni će se privlačiti. Jedni privlače druge, a i drugi ništa manje ne privlače prve.
Odbijam da stanem na stranu bilo kog extrema u društvu, iako se svi oni parcijalno pozivaju na neko pravo - celovito viđenje je uvek protiv njih.
Sačuvana

lejenica
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3280


Ministar za kulturu


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #302 poslato: Decembar 15, 2010, 13:28:21 »

xexexe,zen je razvalio Grin Grin Grin Grin Grin

od sad bacam mob u wc solju,brisem nalog na fejsu,a zatim bacam komp u kantu,prekidam s cokoladama,kapucinima,pusenjem(svakako pljuga Grin) i odo u planine da cuvam ovce i grickam bele semenke iz duleka Wink


Jooooj.. op cup... Će te ufatim ja po planinama neđe.. Smiley)))
Sačuvana

lejenica
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3280


Ministar za kulturu


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #303 poslato: Decembar 15, 2010, 13:33:57 »

Ođe je toliko toga pametnog rečeno..
Ja ne znam da li je bolest, hir, odabir, navika..radoznalost ili koje tri lijepe, znam jedino da mi homoseksualci ne smetaju.. Imam nekoliko muških parova u širem društvu i ok su mi.. E sad, ovo nema veze sa temom ali eto, rekoooh! :*
Sačuvana

Stranice: 1 ... 19 20 [21]   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM