Kovach.rs
Vesti: Igrice --> Arcade
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 20, 2024, 08:14:32

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 133
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 103
Ukupno: 103
Prijatelji
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 21   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Da li je homoseksualnost bolest?  (Pročitano 94688 puta)
0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
G@rf!3ld
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2072


Voleo bih jutra kada bi počinjala kasnije..


Pogledaj profil
« Odgovor #45 poslato: Mart 03, 2007, 20:48:47 »

Jel zavidis Rikijevom "prijatelju"..? Grin
Neeeeeeee ni slucajno
Sačuvana



~Stvarnost je stanje prouzrokovano nedostatkom alkohola.


"Sve dobro svakome, ništa lošeg nikome..."
Maharishi Mahesh Yogi   Smiley Smiley
PureLife
Gost
« Odgovor #46 poslato: Mart 04, 2007, 00:05:57 »

Citat
PURE LIFE:  ti jesi babun

Citat
PURE LIFE:  Moje reci nisu ni ruzne ni vulgarne, moje reci su cinjenice

Ne znam za Gremlina, ali bih voleo da mene, negde na ulici, probaš ovako da ubediš!!!

Psihoanalitičari objašnjavaju homoseksualnost kao posljedicu nepravilno razrešenog Edipovog kompleksa, kada se kod deteta javi strah prema suprotnom polu. Roditelji mogu također biti krivi; strogim zabranama heteroseksualnih odnosa mogu svoje dete "oterati" u homoseksualnost.

Homoseksualnost kod žena može biti izazvana strahom od silovanja, a kod muškaraca se može javiti kao posledica silovanja.

O udelu homoseksualaca u ukupnoj ljudskoj populaciji ne postoje pouzdani statistički podaci, ali je većina istraživanja navodila brojke od 1-5 %, dok se u poslednje vrijeme spominju nešto veće brojke - 10-30 %, iako uglavnom od strane pripadnika i simpatizera pokreta za prava homoseksualaca. U svim istraživanjima je vidljivo da je homoseksualnost daleko više rasprostranjen među muškom, nego ženskom populacijom.
Ubedicu te, na ulici ako zelis, ali ne pesnicama kao sto bi TI uradio, ne motkom, jer se ne spustam na tvoj varvarski nivo.
Bas me zanima, kad tako mases Frojdovom psihonalitickom teorijom, gde kopas te ortodoksne hipoteze Grin U nekom muzejskom clanku jos kad se Frojd bavio histerijom i hipnozom Cheesy Psihoanaliza je prevazidjena teorija jer je TEORIJA! nedokazana u praksi, kao i sto je nekorisna. Pokusaj sa nekim drugim pravcem u psihologiji... npr bihejviorizmom. Mada... nije ni cudo sto ti je tek sada zanimljiva psihoanaliza, jer u Srbiji jos uvek vlada misticizam, jos uvek se ljudi klanjaju mesecu i oblacima za kisu.....
E, da... da li to znaci da si jos uvek zaljubljen u svoju mamu, hoces da ubijes tatu jer "krese" mamu.. i da nisi prevazisao Edipov komleks Grin
Sačuvana
PureLife
Gost
« Odgovor #47 poslato: Mart 04, 2007, 00:14:47 »

Citat
PURE LIFE:  ti jesi babun

Citat
PURE LIFE:  Moje reci nisu ni ruzne ni vulgarne, moje reci su cinjenice


Izvuci jos nesto iz konteksta, pa ces sastaviti pricicu o Ivici i Marici, pametnjakovicu.
Sačuvana
Budala
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1


Pogledaj profil
« Odgovor #48 poslato: Mart 04, 2007, 09:23:12 »

to je bolest i to zesca!
Sačuvana
Barum
Gost
« Odgovor #49 poslato: Mart 05, 2007, 01:45:05 »

to je bolest i to zesca!

Bolje cutati i biti smatran za budalu, nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju.
Sačuvana
serdar vukoje
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 199


NAORUZAJMO SE I BJEZMO


Pogledaj profil
« Odgovor #50 poslato: Mart 05, 2007, 12:28:34 »


Jel raspisan konkurs za voditelja na Pinku? Sta je ovo?




Izvuci jos nesto iz konteksta, pa ces sastaviti pricicu o Ivici i Marici, pametnjakovicu.


stvarno je mala razlika izmedju narcisoidne i metroseksualne osobe, jesi siguran da si dobro odmerio sta ces?
« Poslednja izmena: Mart 05, 2007, 12:33:57 serdar vukoje » Sačuvana

There are only 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't
PureLife
Gost
« Odgovor #51 poslato: Mart 05, 2007, 16:22:21 »

Eee.. jadna vam majka kukala... Kad svi misle isto - znaci niko ne misli mnogo.
Sačuvana
PureLife
Gost
« Odgovor #52 poslato: Mart 05, 2007, 16:39:07 »

Koliko ste puni predrasuda o svemu i svacemu, i koliko ograniceni, pokazuje i ova cinjenica: u kojoj to recenici prepoznaste da sam muskog pola Cheesy Ko tu recenicu izvuce iz mojih postova, izvinicu joj/mu se javno! (za ogranicenost)
Sačuvana
Barum
Gost
« Odgovor #53 poslato: Mart 05, 2007, 18:13:42 »

Sta ste bre zapeli ko mutavi! ja sam cuo ko se krije iza PureLife, nacuo, sta taj lik radi moz samo da sanajte. mislim da zivi negde u kaliforniji
Sačuvana
PureLife
Gost
« Odgovor #54 poslato: Mart 05, 2007, 18:51:35 »

Draga gremlinko, ili gremlinu (jos uvek nisam nacisto kog si pola... hermafrodit mozda?), ja JESAM bila na F.A.N. pre 2 godine, potrazi na netu, videces i temu i moju sliku pored, sa mojim imenom i prezimenom. Zivim u US (IL) i tu pretezno drzim predavanja, no moj posao se ne svodi na predavanja i praznu pricu, vec aktivno delovanje i obezbedjivanje azila homoseksulcima iz Srbije (jer sam poreklom iz Srbije).
Uvek je lepo vratiti se u svoju zemlju (bar viretuelno), ali me zalosti to sto pri svakoj mojoj poseti, zateknem jos gore stanje, ne samo po pitanju slobode, vec u svakom pogledu. Mozete da pljujete po osobama homoseksualnog opredeljenja, i to je sve sto mozete - moje je da tim ljudima obezbedim buducnost - i to jako uspesno radim.
Kolika je razlika izmedju narcisoidne strukture i metroseksualca, to vi najbolje znate - narcisoidne strukture ne prihvataju razlicito od sebe. Eto, nisam ti odgovoriJo, vec sam ti odgovorila, nauci svoj maternji jezik - tesko jeste, ali nije nemoguce, kao sto je tesko i "Čovjek je sretaniji kad moze da usreci i druge", ali nije nemoguce (kad vec citiras Deridu, pokusaj da razumes njegovu filozofiju).
Ne znam Barum od koga si cuo ili nacuo... moj pseudonim jeste PureLife, volela bih da mi napises mail.

Obzirom da ova prica vise zamara, napustam forum, sa vama se otprilike sve svodi na:
napredak je kad ljudozder uzme vilicu. Mozemo zauvek pricati istu pricu, bez pomaka.
Srecno vam bilo.
« Poslednja izmena: Mart 05, 2007, 18:53:24 PureLife » Sačuvana
serdar vukoje
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 199


NAORUZAJMO SE I BJEZMO


Pogledaj profil
« Odgovor #55 poslato: Mart 05, 2007, 19:12:58 »

Hvala i Barumu i Pure life na poukama, nadam se da ćete pomoći svim homoseksualcima da nadju azil.

Tamo daleko.


Ovde postoje ljudi kojima je pomoc mnogo potrebnija, i ja cu im i dalje pomagati oko zaposlenja. Bez pozitivne diskriminacije heteroseksualaca.
« Poslednja izmena: Mart 05, 2007, 21:38:10 serdar vukoje » Sačuvana

There are only 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't
Barum
Gost
« Odgovor #56 poslato: Mart 06, 2007, 18:01:52 »

Hvala i Barumu i Pure life na poukama, nadam se da ćete pomoći svim homoseksualcima da nadju azil.

Tamo daleko.


Ovde postoje ljudi kojima je pomoc mnogo potrebnija, i ja cu im i dalje pomagati oko zaposlenja. Bez pozitivne diskriminacije heteroseksualaca.

Jel batice, a sto mi se zahvaljujes? pobrko si neke loncice
Nesto kontam ovdje, pa mi radoznlaost ne da mira, kakav si ti to lik koji POMAZE ljudima oko zaposljenja a sve vise ljudi neuposljeno, a na ovo mi moras odgovoriti, jesi li cuo vukoje brate za onaj clan o zaposljenju i gde ne smes da pravis diskriminaciju ni na kojoj osnovi, verskoj, nacionalnoj, pa ni seksualnoj?
Javno iznosis svoj stav pa ima dovoljno razloga da se tvoj rad preispita i podnese krivicna prijava.
Mnogo si brate vukoje raspustio jezik, laprdas, brate vukoje, laprdas
« Poslednja izmena: Mart 06, 2007, 18:04:52 Barum » Sačuvana
serdar vukoje
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 199


NAORUZAJMO SE I BJEZMO


Pogledaj profil
« Odgovor #57 poslato: Mart 06, 2007, 19:53:04 »

Sta ste bre zapeli ko mutavi! ja sam cuo ko se krije iza PureLife, nacuo, sta taj lik radi moz samo da sanajte. mislim da zivi negde u kaliforniji
Očigledno ne sanjamo iste stvari, i to je OK

moj posao se ne svodi na predavanja i praznu pricu, vec aktivno delovanje i obezbedjivanje azila homoseksulcima iz Srbije

Što se tiče zapošljavanja, dovoljno je da vidiš potencijal u nekome, imaš znanje i mogućnost da vršiš obuku, pošalješ ga na pravo mesto ako poseduješ informacije. Ne uzmeš NI DINARA, ako si normalna osoba.
Sigurno ne lobiram preko interneta mlade plavuše za "svoju stvar".  A, da, zaboravio sam glavnu stvar
- humanost( valjda se podrazumeva).
Za legitimnost mog posla nemoj da se brineš, drugi su plaćeni za to.
toliko
Sačuvana

There are only 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't
Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #58 poslato: Mart 07, 2007, 01:09:23 »

Ne smarajte Vukoja glupostima... Mislim da je homoseksualnost bolest... BOG je stvorio zenu za muskaraca, a ne muskarca za muskarca...Kome nije jasno nek procita Bibliju... Sta kao cool je kad vidis dva muskarca da se ljube, drze se za ruke, kao osnivaju porodicu, vencaju se, ma daj... Ne verujem da cu ikad smatrati to normalnim stvarima... Da li je bolest ili nesto drugo... ko moze da dokaze... mogu samo da nagadjaju sa nekim teorijama vamo i tamo... I sad kao napustila si forum... Kao zbog nekih drugih ljudi, sta mi smo kao glupi, seljaci, nomadi, stocari, ne kontam... Ne vredi pricati sa nama... Razumem te jer verovatno pricas sa nekim homicima stalno, i jedino je tvoje misljenje ispravno i tacno, svi ostali su ludi i glupi... Znam takve osobe, ponekad se sazalim, mozda jednom otvorim agenciju za pomoc za pronalazak posla ljudima koji rade u agencijama koje pomazu homicima da nadju posao...da rade nesto normalno... Svaka cast skidam kapu...
Sačuvana

Barum
Gost
« Odgovor #59 poslato: Mart 07, 2007, 06:47:13 »

koja si ti pizda moco... ogovaras nekog iza ledja, gdje si bio dok je djevojka bila na forumu,sad si sabrao hrabrost da jedes govna. slabic, kukavica, fuj, bljak
A sto se tebe vukoje tice, dodji mene da ubedis na ulici, ja cu te cekati, dodji da mi pokazes kolko si musko, pizdo.krijes se iza monitora, mnogo si brate jak iz mraka.
Ja nisam peder, vec branim toleranciju, a ovde se ne zna ko je od koga bistriji - kroz glavu vam se providi, debilcine, mrs, sikter
« Poslednja izmena: Mart 07, 2007, 06:50:59 Barum » Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 21   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM