Kovach.rs
Vesti: Kovach.rs --> ANDROID aplikacija za horoskop.
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 23, 2024, 12:12:16

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 189
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 183
Ukupno: 183
Prijatelji
Stranice: 1 ... 17 18 [19] 20 21   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Da li je homoseksualnost bolest?  (Pročitano 94798 puta)
0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #270 poslato: Maj 30, 2009, 01:41:18 »

Ooo bezgresni Sanjar je priznao gresku...  Shocked Shocked Shocked da, dragi moj SVI grese... svi smo mi ipak samo ljudi... Wink
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
ivaccc
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2800


............................


Pogledaj profil
« Odgovor #271 poslato: Maj 30, 2009, 09:15:40 »

Nisi muskarac, ne mozes da razmisljas kao zena i da objasjavas postupke muskaraca. To je kao kad bih se ja pitao sto zene ne prate sport...
Kontam da je u našoj kulturi majka dominantna figura u porodici, pogotovo muškarci mogu da budu veoma vezani za majku, znam gomilu primera, tako da većini ljudi ne smeta kad vide lezbejke, a smetaju im pederi, jer im je prirodnije da zamisle porodicu s dve majke nego s dva oca...
Gresis, nema tog muskarca koji gleda toliko unapred, kada vidi par, muskarac prvo pomisli na sex, kakva crna porodica. Nije mi jasno kako zene ne mogu da shvate sta se nalazi u muskarcevom mozgu... Mislim sta tu ima, sex, pivo i sport, a kad nam to dosadi igramo se rata Smiley. Dajes nam dubinu koju mi realno nemamo Cheesy. Slazem se da ima previse maminih sinova ali to nema nikakve veze sa lezbejkama, mislim ne mozes sve muskarceve postupke da objasnis njegovom majkom :S.
Pa, ja imam sasvim bujnu maštu, pa opet kad vidim dva pedera ne stavlja me podsvest sa njima.... A verujem da nijedna druga žena to ne voli...
Opet. Nisi musko, nisi musko, NISI musko. Tako razmislja zena, ne muskarac.

Ako je vama samo seks pivo i sport u glavi, onda ću i ja da postanem lezbejka... A ne gledate vi unapred, nego vam PODSVEST govori to... Taman posla kada biste već pravili svoju porodicu... U nekim situacijama ja ispadam muško više od muškaraca u mom okruženju... Nema to veze ko je muško, ko je žensko, mozgovi nam funkcionišu na sasvim isti način... Razlika je samo u načinu na koji smo vaspitani...
Sačuvana

There is nothing you could do that I have not already done to myself... Grin
Dreamer
Jr. Member
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 58



Pogledaj profil
« Odgovor #272 poslato: Maj 30, 2009, 11:16:27 »

Naravno da nisi trebala da me shvatis doslovce, samo sam banalizovao stvari, kao kad bih rekao da su zenama samo sminka, krpice i muskarci u glavi. Ne funkcionisu na isti nacin, znas Frojdove teorije su odavno opovrgnute i cak psiholozi ismevaju one koji se jos uvek drze njih upravo zato sto je sve objasnjavao majkom. Nije razlika samo kako smo vaspitani, onda bi braca i sestre se uvek isto ponasali, slusali istu muziku, voleli iste stvari... Kao prvo biologija, testosteron i estrogen vrlo razlicito deluju na ponasanje, ako ne verujes sigurno mozes negde da nabavis injekcije testosterona pa proveri teoriju Cheesy. Uticaj sredine i sama individua su takodje bitni.

P.S. Ne razumem cemu pitanje onda
Može li neko da mi objasni o kakvom se tu fenomenu radi?
ako si vec znala odgovor i kruto se drzis njega, zasto si uopste postavila kao pitanje?
Sačuvana
ivaccc
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2800


............................


Pogledaj profil
« Odgovor #273 poslato: Maj 31, 2009, 15:33:04 »

Tražila sam odgovor koji je prihvatljiv... Tj. odgovor protiv koga ne postoje teorije... Frojd je možda bio u krajnosti, ali se slažem s njim u nekim stvarima... Muška deca se drugačije vaspitavaju od ženske... Čak i u jednoj te istoj porodici...
Sačuvana

There is nothing you could do that I have not already done to myself... Grin
Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #274 poslato: Jun 01, 2009, 18:07:08 »

Au kad li ce biti neki protest heteroseksualaca da se organizuje da se izborimo za nasa prava
Sačuvana

ivaccc
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2800


............................


Pogledaj profil
« Odgovor #275 poslato: Jun 02, 2009, 14:40:42 »

Da pravimo i mi našu paradu... Al' bi bila fora... Cheesy Uterali bi im svima samo tako... Stvarno mislim da nisu ugroženi, bar ne u urbanoj sredini, samo se prave.... Cheesy
Sačuvana

There is nothing you could do that I have not already done to myself... Grin
sima
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1


Pogledaj profil
« Odgovor #276 poslato: Jun 02, 2009, 18:51:50 »

homoseksualnost je teska psiholoska bolest
Sačuvana
Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #277 poslato: Jun 05, 2009, 02:09:59 »

Ma sabani muka mi je vise od takvih, nije da me boli uvo ako si peder ali nemoj nabijati to nekom drugom na nos...
Sačuvana

Branka87
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 145



Pogledaj profil
« Odgovor #278 poslato: Jul 03, 2009, 00:40:48 »

Ma sabani muka mi je vise od takvih, nije da me boli uvo ako si peder ali nemoj nabijati to nekom drugom na nos...

Bas to!!!! Sami od toga prave kao neki spektakl! Mis'im ako je to normalno, sto toliko potenciraju da se pokazu i ko ih pa dira!?
Neam pojma prave problem tamo gde ga nema:-/
Mis'im radi sta hoces, zivi i pusti druge da zive i to je to...
I ako te to ispunjava i cini tim sto jesi zasto od toga praviti trend:-/
Sačuvana
Spayky
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4227



Pogledaj profil
« Odgovor #279 poslato: Jul 03, 2009, 17:01:30 »

to je njhov problem u vidu kao neke bolesti s'kojom nebi trebalo toliko da se dize prasina jer se plasim da ce ostaviti tj cak i ufiksirati-nametnuti u mladim glavama da treba voleti isti pol a to nije dobro!!!
I jos nesto sta imaju homići tu da se paradiraju ! dno dna
Sačuvana

Osmeh je jedna kriva linija koja moze da ispravi mnoge stvari...
~Avax~
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3763



Pogledaj profil
« Odgovor #280 poslato: Avgust 15, 2009, 04:23:07 »

Ma treba ih proterati iz zemlje,ja ne zelim nikome lose,ali im se mora staviti do znanja da je ovo ipak str8 sredina,tako da bi ih PROTERAO iz zemlje,ne znam,tako bi ja uradio...vrlo interesantna stvar je da ce cak i glumci,politicari i jos neke javne licnosti podrzati paradu koju su zakazali za septembar,katastrofa...i pazite sad ovo?verujem da bi pre bila legalizovana homoseksualnost,nego recimo legalizacija vutre...to su oni "poluevropski" pogledi,nit smrdi nit mirise (da ne lajem protiv ovih demokratskih marioneta)...

e i na kraju i trebaju organizacije poput 1389,obraz,skinsa i navijaca da sprece fegetcine da prave paradu(ni kljunovi im nece pomoci)... Wink
Sačuvana

B.Love
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2027


Pomoci ne trazeci nista zauzvrat mogu samo poneki


Pogledaj profil
« Odgovor #281 poslato: Avgust 15, 2009, 12:35:48 »

Wink Mozda sam naprednih ideja i protivnik tabu-a svih zanrova ali ovo je ocigledno - nazadno Smiley cim 2 muskarca rade nesto jedno drugom IZA ledja he he he A sad ozbiljno : nije bolest vec je sexualno opredeljenje biti gay ( vazi za oba pola) ,ali po meni veoma loshe opredeljenje jer ja (a nadam se jos 99% ljudi) vidim jednu zdravu vezu ovako : ljubav,pa sex,pa porodica ,pa deca kao kruna svega toga ! Shta je kruna gay veze Huh? Ionako nas kosi bela kuga,bracni parovi se retko opredele cak i za 2 deteta a kamoli 3,sve vise muskaraca i zena optimalne dobi zivi samo ocekujuci idealnog partnera a bioloski sat nemilosrdno otkucava...i kad tome dodamo koliko mladih pomre od droge...  SOS Closed 
Sačuvana

Skorpija
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2791



Pogledaj profil
« Odgovor #282 poslato: Avgust 16, 2009, 23:39:11 »


....samo sto kod nas osecam da ce biti je*ade na toj paradi.. Smiley



E to i mene brine... policija će morati da štiti učesnike parade "čega se pametan stidi time se budala ponosi", a znamo kako će reagovati rulja  Undecided   Unapred mi je žao ovog grada.
Sačuvana

B.Love
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2027


Pomoci ne trazeci nista zauzvrat mogu samo poneki


Pogledaj profil
« Odgovor #283 poslato: Avgust 17, 2009, 12:32:41 »

E bas to  "čega se pametan stidi time se budala ponosi" i organizacije poput 1389 i rulje s druge strane kordona,a u sredini policija koja treba da spreci sukob...sve mi to deluje kao odvracanje paznje s mnogo ozbiljnijih  problema koje ima ova drzava...stradace nekoliko gay - eva i mnogo kontejnera i zardinjera...
Sačuvana

prince
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


Pogledaj profil
« Odgovor #284 poslato: Oktobar 07, 2009, 01:23:50 »

naravno da je bolest. mislim kao one price - do juce je bila bolest pa sad vise nije su totalno glupe
Sačuvana
Stranice: 1 ... 17 18 [19] 20 21   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM