Kovach.rs
Vesti: Kovach.rs --> ANDROID aplikacija za horoskop.
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 20, 2024, 05:11:55

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 133
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 93
Ukupno: 93
Prijatelji
Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: HUMANOST (COVEKOLJUBLJE)  (Pročitano 1786 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
dekiantrax
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9


Pogledaj profil
« poslato: April 10, 2008, 22:55:02 »

tema za razmisljanje!!!
Sačuvana
dekiantrax
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9


Pogledaj profil
« Odgovor #1 poslato: April 10, 2008, 22:56:46 »

Akcija  VELIKO SRCE


Ovu akciju mozete pomoci na dva nacina slanjem SMS-a na 1051 (vazi samo za MTS-ovu mrezu 064 i 065) SMS se tarifira sa 29 dinara za prepaid i 58 din za pospaid (sa PDV-om). sadryaj SMS-a nije bitan.
Drgi nacin je kupovinom CD-a "Drugaciji" izvodjaca Ivana Plavsica u izdanju PGP-RTS-a, a moze se nabaviti u dve prodavnice PGP-a u Beogradi i u preko 100 prodavnica MAXI mreze.

Akcija ima za cilj izgradnju sigurne kuce za osobe sa invaliditetom koje su zrtve porodicnog i drustvenog nasilja.

Organizacija "...Iz kruga..." bavi se zastitom osoba sa invaliditetom koje su zrtve nasilja.

Hvala.

http://www.izkruga.org/index.php?option=com_content&task=view&id=51&Itemid=44&limit=1&limitstart=1

Sačuvana
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #2 poslato: April 11, 2008, 17:18:49 »

Negde postoji slicna tema ali nema veze... Neka ljudi znaju... Smiley
Ja za sebe mogu reci da sam humana. Ali isto tako da je mnogo ( sve manje ) humanih ljudi na ovom svetu. Pogotvu sto se tice tih SMS akcija i svega toga. Ljudi prosto ne veruju da njihov novac odlazi na pravo mesto s toga nista i ne daju. A drugi smatraju da ih se to ne tice. Trece je bas i briga...
Ja sam dobrovoljni davalac krvi i to je nesto najmanje sto mogu da ucinim da bih pomogla nekome. Smatram to cak i kao gradjansku duznost ( svih onih koji su punokrvni, zdravi, pravi i ne boje se igle Wink )
Takodje kada cujem za neku akciju, pomislim, a sta da ne daj Boze meni to zatreba, ili nekom od mojih bliznjih... Postupam po savesti. Cinim ono sto mislim da bi drugi cinili da sam ja u pitanju.
Ali se eto bojim, da novac koji je dan za odredjene svrhe ne ode u neke sasvim desete - a to je bojim se bas cest slucaj.
Ljudi ne shvataju koliko su srecni. Isto tako ne shvataju kako je nekome nase malo dovoljno da budu srecni. Svako moze jednom u 6 meseci izdvojiti maximum pola sata da ode i da krv, a time bukvalno spasava jedan zivot. Ej, uporedite vasih pola sata provedenih lezeci na stolu, i neciji CITAV zivot - nistavno zar ne?
Ljudi cesto kazu: ma sta ja tu mogu, nije to moja stvar... Ali to jeste nasa stvar. To je nasa realnost. Ti ljudi su bas to: ljudi kojima je nasa pomoc potrebna i ne stide se da je traze. Danas ce trebati njima, nekada mozda nama... I zaista znam da zivimo u teskim vremenima, i da dolaze jos teza, ali zivoti su u pitanju. Ali svako po malo, svako po delic... jedino zajedno mozemo uciniti nesto... Zajedno mozemo uciniti mnogo... ali samo i jedino ZAJEDNO...

« Poslednja izmena: April 11, 2008, 17:20:58 Mickilickica (: » Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM