Kovach.rs
Vesti: Kovach.rs --> ANDROID aplikacija za horoskop.
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 17, 2024, 00:42:32

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 68
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 57
Ukupno: 57
Prijatelji
Stranice: [1] 2   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: ponos ili ljubav?  (Pročitano 18055 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
brut
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12



Pogledaj profil
« poslato: Mart 11, 2008, 07:23:45 »

gledaš me.
a nikako da uhvatiš pravi trenutak za nešto više
ne želiš?
nije to.
gledaš.
kreneš.
staneš.
okreneš se.
odeš.
ostavljajući za sobom trag.
trag da odem za tobom.
neću.
Sačuvana

Fas est et ab hoste doceri
ivaccc
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2800


............................


Pogledaj profil
« Odgovor #1 poslato: Mart 11, 2008, 11:19:53 »

Ma, treba znati granicu... Ponekad valja pojesti govno... Ali zavisi zbog koga, zavisi zbog chega... Veoma relativna stvar...
Sačuvana

There is nothing you could do that I have not already done to myself... Grin
***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #2 poslato: Mart 11, 2008, 11:41:04 »

slažem se sa ivaccc delimično......ja ne bih rekla 'ponekad',nego bih uvek stavila ljubav ispred ponosa....naravno ako je dotična osoba vredna toga Wink
Sačuvana



...life is what you make of it...
Jelena
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1696


Suck my lolly :)


Pogledaj profil
« Odgovor #3 poslato: Mart 11, 2008, 18:56:18 »

ja sam jednom padala na kolena...Ne doslovno,ali bilo je poniznih chinova.Bilo je,jer sam bila svesna da sam JA ta koja je pogreshila i zbog koje su mogle 3 godine ljubavi da padnu u vodu. E sad, da li je osoba vredna toga videcemo,vreme ce pokazati. Za sad se volimo Smiley
Sačuvana

~Avax~
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3763



Pogledaj profil
« Odgovor #4 poslato: Mart 11, 2008, 19:01:25 »

PONOS apsolutno...od pre par godina...a do tad je ova druga glupost bila prva Grin...svi koji me i malo znaju,videli su da sam ljubav stavljao na prvo mesto...a desavalo se i zadnjih godina da "pokleknem"...nece to vise biti
Sačuvana

djeneral
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2327


jaznamdanistaneznam


Pogledaj profil
« Odgovor #5 poslato: Mart 11, 2008, 19:03:02 »

zavisi od osobe...
Sačuvana

whoever does not try does not learn
Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #6 poslato: Mart 12, 2008, 13:15:03 »

Zavisi od slucaja do slucaja.... Smiley
Sačuvana

:) hope
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 6817


Ministar za porodicna i socijalna pitanja


Pogledaj profil
« Odgovor #7 poslato: Mart 12, 2008, 14:57:27 »

Smiley eh, pa ne znam o kakvom se ponosu radi, u tom gore postu se nazire da je ona ostavila trag, znači, ipak ga treba slijedit jer ženske i nisu baš sve moderne (one koje preuzimaju ulogu muškarca)- ipak ima još uvik te ženske sujete... Ponos se treba izrazit ako baš vidiš da te neka osoba ne želi i tu bi trebalo pazit na taj ponos, a u obostranoj ljubavi taj izraz vam i ne pada na pamet
Sačuvana



Ono što vidiš to imaš pred sobom.
***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #8 poslato: Mart 12, 2008, 20:40:12 »

eee,tačno tako hope,ako je ljubav obostrana,bilo kakva da je situacija,tu ponosu mesta nema..... Wink Wink Wink
Sačuvana



...life is what you make of it...
OLJA80.
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 153



Pogledaj profil
« Odgovor #9 poslato: Mart 14, 2008, 19:03:57 »

kad si mlad ne razmisljas previse pa vecinom biras ljubav....u vec kasnije...to je druga prica....zato se kaze da mi je ova pamet a one godine.... ko je mojih godina razumece....(28g imam)....nisam bas tako matora.Smiley
Sačuvana

A kad se probudiš
tamo gdje u ljubav vjeruju,
sačuvaj mjesto za nas
na svom oblaku...
ivaccc
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2800


............................


Pogledaj profil
« Odgovor #10 poslato: Mart 14, 2008, 23:01:36 »

Tema je toliko prezhvakana i svi vrte dve rechenice na 10 razlichitih nachina.... Ma, umerenost u svemu, veoma jednostavno... Wink Neki bi rekli da je to nemoguche, ali ja kazhem da to nije istina... Snaga volje chini chuda...
Sačuvana

There is nothing you could do that I have not already done to myself... Grin
Milanova drugarica
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36


Pogledaj profil
« Odgovor #11 poslato: Mart 20, 2008, 13:06:01 »

Smiley eh, pa ne znam o kakvom se ponosu radi, u tom gore postu se nazire da je ona ostavila trag, znači, ipak ga treba slijedit jer ženske i nisu baš sve moderne (one koje preuzimaju ulogu muškarca)- ipak ima još uvik te ženske sujete... Ponos se treba izrazit ako baš vidiš da te neka osoba ne želi i tu bi trebalo pazit na taj ponos, a u obostranoj ljubavi taj izraz vam i ne pada na pamet           


Bravoooooooooooo
Sačuvana
mgazilj1
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34


.....u mojim venama tvoja ljubav putuje......


Pogledaj profil
« Odgovor #12 poslato: Maj 07, 2008, 15:34:31 »

Ponos bih po meni gledajući trebao biti ispred ljubav...Ljubav je jaka,ali osoba kao osoba također mora biti jaka..
Osobe koje su u vezi,braku.....nisu jednake...razlikuju se po mnogo čemu,postoje stvari koje im se jednako sviđaju,ali u vezama se moraju postavljati razna pravila.
Osobe s ponosom ne bih smjele dopustiti manipuliranja njihovim osječajima,osobe s ponosom imaju stavove o budućnosti i životu.Je da se treba suprotnom spolu prilagoditi,ali razgovor i iznošenje svojih razmišljanja može dovesti do novih saznanja i odluka.Ako osba meni draga kaže nešto puno različitije od mene,ali ja shvatim da  je ta osoba više u pravu o toj stvari nego ja dogovorit ćemo se da onda to bude tako,ali i ta osoba nekada mora prihvatiti i moja pravila.U pravila o našim saznanjima i pogledima na budućnost,ne govorim o raznim zabranama i promjenama u ponašanju.Svatko ima svoje mane i vrline,mi možemo samo reći što se nama ne sviđa,a na toj osobi je da odluči hoće li to promjeniti na bolje ili ostati takav kakav je.
Primjer:
ja,djevojka koja završavam srednju stručnu šk.za kuhara,ne mogu dozvoliti,zbog svoga ponosa i ljubavi prema poslu,da mi netko kao krojač,gimnazijalac orti osoba s fakultetom kvoca kako se radi neko jelo.Oni meni mogu reći kako oni to rade i što dodaju za bolju aromu,a hoću li ja to prihvatiti ili ne,moja stvar....

nadam se da ste razumijeli što sam rekla,jer stvarno sam s pisanjem pretjerala..ali tako me neke teme mogu izbaciti iz takta,da jednostavno mogu o njima pisati sto godina to je za ne povjerovati!
Sačuvana

Kad čovjek izgubi ono što je volio,živi da bi se sječao što je izgubio.Na tom životnom putu suza će koja da krene,al ostat će sječanje na nas prijatelje!!!!   (3.g-the best)
issy-the-Genius
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1377


Ministarka za dijasporu :)


Pogledaj profil
« Odgovor #13 poslato: Jul 28, 2008, 08:26:59 »

Nisam bila u situaciji da biram izmedju ponosa i ljubavi, jer mislim da u mojim godinama i ne mogu da biram jer nema prave ljubavi sa 15 godina, tako da mi je za sad definitivno vazniji ponos.
Sačuvana

The DJ is my bodyguard ! Cool Mp3
maja_zemun
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35



Pogledaj profil
« Odgovor #14 poslato: Jul 28, 2008, 09:02:11 »

Mislim da je u 90% slusajeva vaznija ljubav prema osobi,nego ponos. POnos moze dovesti do velikih problema ponekad.
Sačuvana
Stranice: [1] 2   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM