Kovach.rs
Vesti: Igrice --> Arcade
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 16, 2024, 21:34:50

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 16
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 71
Ukupno: 71
Prijatelji
Stranice: 1 [2] 3   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Gde će biti SRBIJA ZA 10 GODINA  (Pročitano 16822 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
ricardo22
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34


forza milan


Pogledaj profil
« Odgovor #15 poslato: Februar 24, 2008, 16:17:52 »

u albaniji
ali ne za 10 vec za 2 god max
Sačuvana
djeneral
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2327


jaznamdanistaneznam


Pogledaj profil
« Odgovor #16 poslato: Februar 24, 2008, 19:19:13 »


Nisam mislila na grb, ocigledno je da je grb...

Mnogo je onih koji zive u ovoj drzavi a pljuju je na svakom koraku...
Dokle god bude takvih, nas nece biti...

A sta on trazi sustinsku autonomiju da bi mogao da se udruzi sa Madjarima od kojih Vojvodina ne moze vise da dise, i onda da se otcepi kao i Kosovo???

Pa bolje onda da je i nema...
Lepo mi znamo za sta se bori Canak...
I dokle god zeli da rasparca drzavu, ne priznajem ga ni kao coveka, a kamoli politicara..
znam da u zadnje vreme paranoja caruje Srbijom ali da u Vojodini nemozes disati od Madjara e to je jedna laz
i to velika jer u Vojvodini nema ni 350000Madjara ovde se nemoze disati od chetnika i ostalih izbeglica koji su preuzeli poslove od Vojvodjana i misle da su glavni to je katastrofa
aj malo razmisli zasto on trazi takve stvari i zasto ima ljudi koji ga podrzavaju i to ima sve vise njih zasto?
ti mislis da kad 85godina pljackas i gazis najbogatiju regiju da ce te svi voleti i klanjati se a?
da te podsetim 1918 je Vojvodina placala 1/4 poreza cele SHS
radikali na izborima 1926 radikali su prebijali i zatvarali lidere opozicije i na dan pred izbore izdali specijalnu dokumentaciju bez koje se nemoze glasati koje su razdelili svojima a ostali su morali da stanu u red tako da vecina nije uspela da glasa i naravno izbori nisu ponisteni jer su radikali odneli lavovsku pobedu iako je Ljuba Davidovic(lider demokrata) rekao da su ti izbori sramota za drzavu
i jos slag na tortu kad je Sloba ukinuo jedini ustav koji je donekle pomogao polozaju Vojvodine i odtad zapoceo generalno razbijanje Vojvodine....i doveo ove kolonizatore i sad su Vojvodjani skoro postali manjina
e sve to pod okriljem patriotizma
i oko 200000Madjara je napustilo zemlju mozda i vise jako mnogo hrvata je pobeglo slovaka jedva ima rumuni se jos i dobro drze mada je i njih malo i dovedeno je u zadnjih deset godina 500000izbeglica koji naravno glasaju za "patriote" i nepostuju sredinu u koju dolaze
e zato se mi bunimo
Sačuvana

whoever does not try does not learn
ladyinred
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 246


...sve prave su ljubavi tuzne!!!


Pogledaj profil
« Odgovor #17 poslato: Februar 25, 2008, 17:24:41 »

Valjda u Vojvodini treba da ima najvise Srba... I neka je 200 000 Madjara napustilo, i Hrvata i Slovenaca... Valjda tamo najvise Srba treba da bude, ili treba da vas preplave Madjari, da uzmu Vojvodini, pa da zivis kao Srbin u Madjarskoj, a ne kao Srbin u Srbiji...

Ne nego u Srbiji treba da se sjate svi narodi ovog sveta, da zive tu godinama, i posle svako trazi nesto njegovo.. Pa sta je tu njegovo???


Ja sam licno sa Kosova, na Kosovu je tako isto bilo...
Siptari su se doseljavali, imali sve privilegije, i posle je Kosovo njihovo... Svi mi a i oni lepo znamo sta je Kosovo i cije je Kosovo...


Samo cekam Kineze da se prijave da nam uzmu deo zemlje... Cheesy

Da odgovorim na pitanje i odlazim sa teme...
Srbiju vidim za 10 godina kao Beogradski pasaluk... Cheesy
« Poslednja izmena: Februar 25, 2008, 17:26:41 ladyinred » Sačuvana

mrkva
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8958


Nekada sam imao zivot, a sada adsl.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #18 poslato: Februar 27, 2008, 09:51:41 »

u bre sto tako crno mislite.....jeste sve crno sad, al malo pozitivnije gledajte na stanje u nashoj drzavi!

ja mislim da ce se stabilizovati stanje malo, barem za normalan zivot!ak ne ilegala je uvek unosan posao...hehehe

Sačuvana

mitov
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 145



Pogledaj profil
« Odgovor #19 poslato: Februar 27, 2008, 22:16:56 »

i ja se slazem netreba sve gledati crno,jer i nije sve tako crno
jos koju godinu i eto nas u EVROPI,hteli to mi ili ne.
« Poslednja izmena: Februar 27, 2008, 22:19:06 mitov » Sačuvana

mitov mrak
javor
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3


Pogledaj profil
« Odgovor #20 poslato: Februar 27, 2008, 22:34:16 »

 :bajbaj[ kako je pochelo Srbija ce biti u kosovu, a ne u evropi.
Sačuvana
djtufna
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1116



Pogledaj profil
« Odgovor #21 poslato: Februar 28, 2008, 15:34:40 »

Srbija ce biti tamo gde je i sada i naravno sa Kosovom i Vojvodinom! Mozda nam se cak prikljuci i Republika Srpska, nikad se ne zna... Ne znam zasto ste svi negativni, ja bas mislim da ce nam za 10 godina biti sasvim ok!!! Samo nam treba malo vremena da se otarasimo svih budala kao npr. Cede, Kandicke, SPS-a i ljudi koji ovu zemlju koce razmisljanjima koja ste vi vec naveli...
Sačuvana

Spider pig, spider pig does whatever a spider pig  does. Can it swing from a web? No he can't he's a pig LOOK OUT HERE COMES THE SPIDER PIG!!!!
djeneral
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2327


jaznamdanistaneznam


Pogledaj profil
« Odgovor #22 poslato: Februar 28, 2008, 17:45:27 »

Valjda u Vojvodini treba da ima najvise Srba... I neka je 200 000 Madjara napustilo, i Hrvata i Slovenaca... Valjda tamo najvise Srba treba da bude, ili treba da vas preplave Madjari, da uzmu Vojvodini, pa da zivis kao Srbin u Madjarskoj, a ne kao Srbin u Srbiji...

Ne nego u Srbiji treba da se sjate svi narodi ovog sveta, da zive tu godinama, i posle svako trazi nesto njegovo.. Pa sta je tu njegovo???


Ja sam licno sa Kosova, na Kosovu je tako isto bilo...
Siptari su se doseljavali, imali sve privilegije, i posle je Kosovo njihovo... Svi mi a i oni lepo znamo sta je Kosovo i cije je Kosovo...


Samo cekam Kineze da se prijave da nam uzmu deo zemlje... Cheesy

Da odgovorim na pitanje i odlazim sa teme...
Srbiju vidim za 10 godina kao Beogradski pasaluk... Cheesy
sama si rekla da netreba da se sjate ljudi sa svih strana

O TOME JE REC
da su isterali ljude cije su familije tu ziveli VEKOVIMA
i doneli su ove neobrazoovane nekulturne bilmeze i pustili da preuzmu koontrolu od starosedeoca
kao bunis se da se siptari naseljavaju a bole te sto se olos iz RS i RSK naseljava u Vojvodini a svi obrazovani ljudi iz RS i RSK su odavno otisli u Svedsku ili Austriju.....
MENJAJU DEMOGRAFSKU SLIKU VOJVODINE NA SILU I |TO CE IM SE OBITI OGLAVU JER JOS UVEK IMA DOVOLJNO VOJVODJANA
ljubi vas cika Adolf u razdeljak
ali jbg nevredi da objasnjam kad od duginog posela i debelog Tijanica nevidis nista
Vojvodina je nastala kao multietnicka sredina i takva je bila 400 godina dok se nisu pojavile patriote koje SVIM SRCEM brane srpstvo jer ZIVELA SRBIJA i zivece al ne dugo ako ovako ostane stanje
i bilo bi lepo da srbije bude za 10 god al ova situacija je sjajan izgovor za patriote da budu dobrovoljni davaoci naravno tudje krvi.........
srbija za 10 godina sa ovakvom politickom scenom u najboljem slucaju ce biti velicine BG pasaluka a u najgorem ruska gubernija....
to vam je kad je narod slep i kad brzo zaboravlja
Sačuvana

whoever does not try does not learn
***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #23 poslato: Maj 14, 2008, 11:28:25 »

biće u EVROPI,i to vrlo brzo Wink
Sačuvana



...life is what you make of it...
djeneral
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2327


jaznamdanistaneznam


Pogledaj profil
« Odgovor #24 poslato: Maj 14, 2008, 16:47:16 »

sadasnja situacija nagovestava mnogo dobrog
nadam se da cemo biti u Eu vrlo brzo
Sačuvana

whoever does not try does not learn
~Avax~
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3763



Pogledaj profil
« Odgovor #25 poslato: Maj 14, 2008, 17:20:50 »

nece ni postojati srbija,ako sadasnja vlast ostane...jer ce posle kosova otici i vojvodina...tako da nece srbija biti u EU,vec jedno malo parcence zemlje naseljeno strancima(ionako ih previse ima u srbiji)
Sačuvana

***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #26 poslato: Maj 14, 2008, 19:14:16 »

e....ne sss.... prihvati činjenice Tongue
Sačuvana



...life is what you make of it...
djeneral
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2327


jaznamdanistaneznam


Pogledaj profil
« Odgovor #27 poslato: Maj 14, 2008, 20:30:13 »

nece ni postojati srbija,ako sadasnja vlast ostane...jer ce posle kosova otici i vojvodina...tako da nece srbija biti u EU,vec jedno malo parcence zemlje naseljeno strancima(ionako ih previse ima u srbiji)
reci mi koga dozivljavas kao strance?
bas me zanima
Sačuvana

whoever does not try does not learn
~Avax~
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3763



Pogledaj profil
« Odgovor #28 poslato: Maj 14, 2008, 20:53:01 »

eo ga felix,moja sledeca zrtva Grin pa sve koji nisu srbi(nisam nacionalista inace...previse)...dakle,bar sto se bg-a tice PREVISE ima bosanaca,hrvata,crnogoraca,albanaca...tako da na teritoriji vodjvodine ce biti najvise(ako NE DAJ BOZE ostanete sledecih godina na vlasti) madjara,hm ionako su poceli da preplavljuju vojvodinu...kosovo ce biti samo siptari...i centralna srbija je samo ostala gde opet puno manjina ima...neka srbija bude multietnicka,ali da ima naravno NAJVISE SRBA!!!...toliko!
Sačuvana

strateg3
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


Šansa se ukaže onog časa kad odlučiš da se boriš


Pogledaj profil
« Odgovor #29 poslato: Maj 15, 2008, 02:00:56 »

Za manje od 10god.ce biti u Evropi-i Tacka.......,jednostavno to mora da bude tako i BIĆE
Sačuvana


Proći će sve ali duša,obraz i ono što je dobro ostaju zauvek
Teško je biti sam. Od toga je jedino teže kada su dvoje sami.
Stranice: 1 [2] 3   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM