Kovach.rs
Vesti: Igrice --> Arcade
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 20, 2024, 07:25:55

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 133
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 129
Ukupno: 129
Prijatelji
Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: DARK vs WHITE  (Pročitano 4284 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
-intro-
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 5977


BRM-BRM


Pogledaj profil
« poslato: Februar 05, 2008, 23:14:56 »

Primetlila sam da se dosta raspravlja o stilu oblacenja,zatim muzickom pravcu,mislim da bi svoje misljenje trebali da iznesete bas ovde...
Sačuvana

You called and so I came
To turn the night on
So turn the lights off
My work is never done
It's the story of my life
I've been turning the night on
You'll never forget me
When the morning comes...
-intro-
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 5977


BRM-BRM


Pogledaj profil
« Odgovor #1 poslato: Februar 05, 2008, 23:17:21 »

Evo ja cu prva.
Mislim da osobu definitivno ne cini stil oblacenja,ili muzika koju slusa,vec unutrasnjost...
Sačuvana

You called and so I came
To turn the night on
So turn the lights off
My work is never done
It's the story of my life
I've been turning the night on
You'll never forget me
When the morning comes...
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #2 poslato: Februar 05, 2008, 23:19:56 »

Ewo ja om'a da kazem da sam izmedju...
Imam faze... periode... slusam SWE... oblacim se SVAKOJAKO imam neki svoj stil.... zavisi od raspolozenja... nekada me ima u duginim bojama a nekada se zacrnim...
Jednostavno malo sam cudno "posebna" u tom smislu... imam razne tripove... i tako...
I postujem i jednu i drugu stranu angel
Jedino ne mogu da podnesem glupost a to je sledece : Momci kozna jakna NIKAKO ne ide na trenerice i patike... nikako... i lancic, ogrlica, ma koje velicine i debljine da je NIKAKO ne ide preko duksa, nego ispod... i takoc... Grin Grin Grin
I slazem se sa tim sto si ti rekla Miro... osobu nikako ne cini stil oblacenja i muzika koju slusa, ALI ima velikog udela... Nekako ide jedno s drugim...
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
Daraaa :)
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2591



Pogledaj profil
« Odgovor #3 poslato: Februar 05, 2008, 23:30:21 »

i ja se slazem sa vama,ali je tesko objasniti to nekim ljudima...npr.cim vide osobu obucena u crno sa martinkama ili koznom jaknom ili dugom kosom odmah misle da je narkoman,da nije normalan....ja imam dva najbolja druga koji sviraju gitaru i koji imaju jako dugu i cupavu kosu,i koji su u svom  fazonu,i svi ih gledaju drugacije i svaki dan mi neko prebacuje zasto se druzim sa takvima...a ni neznaju ih,nego zakljucuju po njihovom izgledu....
Sačuvana


Veseo covek je kao sunce,gde god ide on osvetljava...Wink
fedman kasad
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1858


СЛОГА БИЋЕ ПОРАЗ ВРАГУ !!!


Pogledaj profil
« Odgovor #4 poslato: Februar 05, 2008, 23:31:42 »

Ewo ja om'a da kazem da sam izmedju...
Imam faze... periode... slusam SWE... oblacim se SVAKOJAKO imam neki svoj stil.... zavisi od raspolozenja... nekada me ima u duginim bojama a nekada se zacrnim...
Jednostavno malo sam cudno "posebna" u tom smislu... imam razne tripove... i tako...
I postujem i jednu i drugu stranu angel
Jedino ne mogu da podnesem glupost a to je sledece : Momci kozna jakna NIKAKO ne ide na trenerice i patike... nikako... i lancic, ogrlica, ma koje velicine i debljine da je NIKAKO ne ide preko duksa, nego ispod... i takoc... Grin Grin Grin
I slazem se sa tim sto si ti rekla Miro... osobu nikako ne cini stil oblacenja i muzika koju slusa, ALI ima velikog udela... Nekako ide jedno s drugim...

XAXAXA  Cheesy Cheesy .... sad si spustila pola sabana iz bg-a (tacnije sa periferije Travka , mada ih je sve vishe i u "centru")  Roll Eyes Roll Eyes

i ja isto slusham sve i svashta , na mp4 su mi i domacica i House i r n b (njega ipak ima najjjj vishe) Grin pa chak i neke malo tvrdje stvari .....

ipak , i tu se slazem sa tobom mici  Grin , muzika koju slushamo zaista dosta utice na nase ponasanje i na izbor odece .....

tu su naravno jako zastupljeni stereotipi , da se ljudi koji slushaju hard  Wink stvari drogiraju , da su ljudi koji slushaju domace seljaci , da su fenseri svi koji slusaju r n b itd .... a ja znam ljude koji su poklonici svih tih muzz pravaca i mogu da kazem da nista od toga nije istina ....

ipak plasim se da nisu svi ti stereotipi neosnovani ....

ljude stvarno treba malo bolje upoznati pre nego sto zapecatish svoje misljenje o njima .... i svakako im ne treba suditi po odeci , obuci ili bilo chemu drugom nego samo po onome sto kazu i kako se ponasaju prema tebi .....

Sačuvana


                                               

.... француској , са којом смо крв лили и у молитвама је спомињали , а које више нема!!
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #5 poslato: Februar 06, 2008, 16:59:37 »

Jao bre sto sam pametna, vidi svi se slazu samnom Grin Grin Grin Tongue Tongue Tongue
Xexexe salim se...
Feddy boy, znam da sam im spustila ali sta cu... takvu nekakvu glupost ne mogu da podnesem... 'ajde ono za jaknu i nekako , ali kad vidim nekog momka, shabana sta god, kako upada u kafic, a prvo sto vidis to je njegova kajla od 2,5 metra i sirine i duzine, i njegov najnoviji mobilni i ne znam ti ja koje cigare.... au al' se ja na to grozim... pa dodje mi da ga obesim za onu njegovu kajlu ( ako ne za nesto drugo.... Roll Eyes )
I da, to sto kazes Feddy za stereotipe... imam par drugova i drugarica koji su sutra suprotnost muzici kojoj slusaju... nikad ne bi rekao... ali... ipak 100 ljudi 100 cudi, svako ima svoj zivot, i svoje navike... zato treba upoznati osobu pa onda suditi ( zato ste me iznervirali za Ivinu sliku, znate curu a ovamo nesto s oprostenjem s***te... Undecided )
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
:) hope
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 6817


Ministar za porodicna i socijalna pitanja


Pogledaj profil
« Odgovor #6 poslato: Februar 06, 2008, 17:38:30 »

Smiley pa, ja mislim da se može zaključit osoba i na osnovu muzike i na osnovu oblačenja, ali ne komplet osoba neg samo njen djelić... eo koliko puta vidimo i na TV-u osobe koje koje bi trebale bit uredno obučene kao npr političari, al kad ugledam odijelo koje nije u skladu s košuljom pa tek kravata koja strši poviše svega toga, pa šta mogu pomislit neg da je...
Šta se tiče omladine, prije je to bilo bolje, znalo se koja boja ide uz koju i tako, no danas može svakako... ali ipak i sad, šta micika kaže, ima dosta oblačenja koja više služe za podsmjeh i koja isto tako kazuju ponešto o osobi koja to nosi.
A to, da li ćeš se danas obuć sportski, a sutra šminkerski, sve zavisi jel je skladno obučeno. Eo, ja se ne mogu obuć isto kad idem s mužem (koji je non-stop u odijelu) i kada idem negdi s dicom. Više mi prijaju farmerke, al ih ne mogu obuć ako idem na neko ozbiljnije mjesto s mužem.
Sačuvana



Ono što vidiš to imaš pred sobom.
djeneral
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2327


jaznamdanistaneznam


Pogledaj profil
« Odgovor #7 poslato: Februar 06, 2008, 18:17:40 »

WHITE!!!!!
pa ja sam jedan od tih bar mi kazu da nikad nebi pomislili da slusam domacu muziku bar po oblacenju...


crno nosim jedino na sahranama ili ako je neka elementarna nepogoda pa nemam nista drugo cisto da obucem
obozavam da nosim bele stvari bio bih non stop u belom da mogu
ovo za darkere.....poznajem njih dosta skroz su ok(isli samnom u razred i u skolu) ali samo izadjes malo u centar kod Miletica pored Mc Donaldsa u NS-u
pa cete svi promeniti misljenje kad vi vidite tamo ljude naravno opet ne sve ali vecinu
aj jos izgled(iako meni to nije normalno al ajde) al tamo po ceo dan sede puse piju......
mici apsolutno si u pravu pogotovo ono za kajle i kozne jakne
Sačuvana

whoever does not try does not learn
***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #8 poslato: Februar 06, 2008, 18:19:48 »

DARK Wink
i slažem se sa "kajlama i jaknama" Cheesy Cheesy Cheesy Tongue odvratno Sick
Sačuvana



...life is what you make of it...
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #9 poslato: Avgust 05, 2009, 21:58:59 »

Jeckitj me je na jednoj drugoj temi podsetila na ovu... pa da vidimo sta mislite i da li su se neka misljenja promenila? Smiley
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
-intro-
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 5977


BRM-BRM


Pogledaj profil
« Odgovor #10 poslato: Avgust 05, 2009, 22:25:32 »

Pa moje misljene se nije promenilo...Mada zgrozavam se kad vidim neke vrste oblacenja u "WHITE fazonu" i mislim da umeju nenormalno da preteraju!
Sačuvana

You called and so I came
To turn the night on
So turn the lights off
My work is never done
It's the story of my life
I've been turning the night on
You'll never forget me
When the morning comes...
B.Love
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2027


Pomoci ne trazeci nista zauzvrat mogu samo poneki


Pogledaj profil
« Odgovor #11 poslato: Avgust 11, 2009, 11:50:03 »

Treba uskladiti modu s vremenskim uslovima,biti dark na 40 u hladu u podne nije moda vec toplotni udar u najavi...Smiley
Sačuvana

Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #12 poslato: Avgust 11, 2009, 17:21:51 »

Treba uskladiti modu s vremenskim uslovima,biti dark na 40 u hladu u podne nije moda vec toplotni udar u najavi...Smiley

Haha Smiley Lagano

Ma ja nosim sve zivo crno, belo svejedno mi je
Sačuvana

B.Love
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2027


Pomoci ne trazeci nista zauzvrat mogu samo poneki


Pogledaj profil
« Odgovor #13 poslato: Avgust 12, 2009, 00:31:27 »

Smiley Sta prvo dohvatim to i obucem,sto ne znaci da sam aljkav nego da mi je sva garderoba firmirana...samo za mnoge firme nikad cuo Smiley Novopazarci kopiraju sve do sitnih detalja opasni su Smiley kad promesas dark & white dobijes sivkasto...nije sve crno ili belo ima 100 nijansi sivog izmedju Smiley
Sačuvana

Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM