Kovach.rs
Vesti: Tekstovi pesama --> Lyrics
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 20, 2024, 15:42:33

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 137
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 136
Ukupno: 136
Prijatelji
Stranice: 1 [2]   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Ako je ličnost važnija od izgleda.......  (Pročitano 7964 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
daxi
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 724


U raju je do jaja, ali u paklu je ekipa!


Pogledaj profil
« Odgovor #15 poslato: Jun 16, 2007, 14:52:35 »

normalno je da ih prvo privuče izgled a zatim kreće priča i sve se stapa u jednu kompletnu ličnost sa svim vrlinama i manama,
Za pocetak veze je dovoljno da ti se svidi izgled osobe,ali kada kasnije shvatis da ti nikako drugacije ne odgovara,pisi propalo,ipak nije samo fraza da nije sve u izgledu..


slazem se potpuno, jer prvi put kad vidis neku osobu ne mozes da znas kakva je licnost, prvo ces da mu pridjes ako ti se svidja fizicki. i kad posle ukapiras kakva je licnost onda vidi sta ces
Sačuvana
< majchy >
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 110



Pogledaj profil
« Odgovor #16 poslato: April 18, 2010, 02:20:04 »

bitan je izgled... ne moze se reci da nije bitan... npr, devojka koja tvrdi da joj izgled nije bitan, se svidja nekom liku sa npr, sad grbom na ledjima... ( ne vredjam ljude koji je imaju,samo morala sam neki primer da dam, a ja im se izvinjavam) i ona bi se sigurno smuvala sa njim??? naravno da ne! treba gledati fizicki izgled,naravno ne mora on biti savresn,al ga treba gledati,a potom dolaze ostale stvari kao sto je licnost... to se upoznaje postepeno i tada se vidi dal osoba odgovara ili ne... Wink
Sačuvana

Ako sam, neka sam, ako cu, neka cu i opet cu Cheesy
Kad igram rusim svo pice sa stola Smiley
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #17 poslato: April 18, 2010, 10:33:02 »

Kod mog bivseg decka nije bio dobar ni izgled ni licnost Cheesy sto li sam pa ja onda bila sa njim Cheesy (a, da ljubav je slepa Cheesy )

Nekako je to povezano jedno sa drugim... mada nikad nisam mogla da budem sa nekim lepotanom, samo zato sto je lep a tupav... A opet, meni je nekako neka harizma u svemu tome najbitnija... Imala sam da kazem ruznjikave Cheesy momke koji su bili divni... mada te veze nisu opstajala jer mi se uvek svidi neko drugi Roll Eyes Tongue Tongue Tongue
Okreni, obrni treba decko da UME sa devojkom, i sve ostalo dodje na svoje i poveze se Cheesy Cheesy Cheesy
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
~Avax~
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3763



Pogledaj profil
« Odgovor #18 poslato: April 18, 2010, 17:31:18 »

mada nikad nisam mogla da budem sa nekim lepotanom, samo zato sto je lep a tupav


jbg,sreco,sta da radim kad sam tup,pa nije moglo buxaxa Grin Grin Grin Grin Grin zez...




ma...vazan je bre izgled,ali nije presudan svakako...ja smatram da je najbitnija hemija koja se javi izmedju dvoje,dakle to ide na prvo mesto,posle toga sve ostalo...ljubav ili dodje ili ne dodje kasnije,to je individualno,i po mom misljenju,duga prica
Sačuvana

G@rf!3ld
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2072


Voleo bih jutra kada bi počinjala kasnije..


Pogledaj profil
« Odgovor #19 poslato: April 18, 2010, 21:29:20 »

Okreni, obrni treba decko da UME sa devojkom

e upravo to...fizicki izgled je najbitniji na pocetku veze odnosno kod tvog prvog pristupa decku/devojci, tj. kakav ces utisak ostaviti na prvi pogled ...a dalje kad upoznas tu osobu izgled postaje manje vise nebitan jer ti je najvaznije kakva je on/ona osoba ...i ovo sto mici kaze treba umeti sa devojkama...mozes ti biti ne znam kakav lepotan ali ako si sav neki smotan,sramezljiv i dosadan onda nista od toga  Cheesy


i moram reci jos jednu stvar....devojke u dobi od odprilike 15-20 godina mnogo vise gledaju na spoljasnji izgled muskarca nego na njegovu osobnost a kasnije se to sve nekako ujednaci, valjda kada ih hormoni dovoljno prodrmaju   Cheesy Grin ...i takve devojke hodaju uglavnom sa tipovima koji su po 4-5 godina stariji od njih, valjda je to danas popularno  Huh?
Sačuvana



~Stvarnost je stanje prouzrokovano nedostatkom alkohola.


"Sve dobro svakome, ništa lošeg nikome..."
Maharishi Mahesh Yogi   Smiley Smiley
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #20 poslato: April 19, 2010, 03:49:11 »

^ srce nije popularno, ali jednostavno cinjenica je da vi muskarci sporije sazrevate, pa se zato devojke okrecu starijim muskarcima...
Mada, nazalost mnoge stvari i vrednosti postaju "popularne" pa tako i ovo... ali u principu, evo ja npr. bila sam sa starijim momkom, i to cak dosta i to samo zato sto me je eto razumeo u nekim stvarima u kojima drugi nisu... mada nema pravila... npr. moj najbolji drug je 91 godiste i decko me konta skoro kao niko, ali i ja njega... sada se vremena, ljudi i deca menjaju pa i to prolazi...

A to da devojke prvo gledaju spoljasnji izgled pa onda licnost... hm... pazi vecina devojaka ti prvo odgleda dzep Cheesy pa tek onda sve ostalo... :S jbg takvo vreme doslo... sve i grbu da imas sto rece maja ako imas dovoljno kinte sve to nestaje... :S

Ivane, jbg sta da ti radim ti savrseni stvore Tongue Tongue Tongue Smiley Smiley Smiley

Ne znam... neko manje lep sa extra harizmom i tim UMECEM sa devojkama Cheesy ce proci uvek 100 puta bolje od smotanog lepotana... eto... tako je... sve se da srediti i korigovati... samo treba znati (i kod momaka i kod zena) istaci svoje vrline, tako da se mane i ne primete... Cheesy
Npr. meni jedan slatkis od srede govori kako sam preslatka i divna, a ja ziva u raspadu... ali znam sebe da prikazem Cheesy hihihi...
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
G@rf!3ld
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2072


Voleo bih jutra kada bi počinjala kasnije..


Pogledaj profil
« Odgovor #21 poslato: April 19, 2010, 20:53:22 »

^ srce nije popularno, ali jednostavno cinjenica je da vi muskarci sporije sazrevate, pa se zato devojke okrecu starijim muskarcima...

e pa srce moje iskusno Cheesy, mani se ti te price...po tome bi ispalo da sam ja sa 17 godina trebao da imam devojku od 13 godina jer ja sporije sazrevam je li?? ....to bas ovako ide u kompletu Grin ... moje devojke su skoro sve bile ili moje godiste ili mozda godinu, dvije starije ili mladje  i bogami ni jedna nije imala problem sa mojim sazrevanjem Smiley Smiley ....sta hocu da ti kazem, nisu svi isti! ...i devojke se uglavnom promene kad predju dvadesetu,kad dovoljno sazreju ...bar ja tako mislim Smiley
Sačuvana



~Stvarnost je stanje prouzrokovano nedostatkom alkohola.


"Sve dobro svakome, ništa lošeg nikome..."
Maharishi Mahesh Yogi   Smiley Smiley
Stranice: 1 [2]   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM