Kovach.rs
Vesti: Igrice --> Arcade
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 18, 2024, 20:50:30

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 105
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 58
Ukupno: 58
Prijatelji
Stranice: 1 [2]   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: LDP  (Pročitano 7851 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
_provokator_
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


the dark lord


Pogledaj profil
« Odgovor #15 poslato: Januar 15, 2008, 19:12:42 »

kradu svi ali ko god da dođe prvi put na vlast moraa da nadoknadi sve što je propustio dok su ovi predhodni bili glavni.
tako je Sloba pokr'o od naroda šta je mog'o ovi kad su došli više ničeg nije bilo, sem fabrika i nešto državne imovine pa jbg nekako mora da se zaradi daj to da se proda da im bude bolje. Šta li će ovi tvoji da prodaju ako dođu na vlast kad ništa nije ostalo - a da mogu, da legalizuju drogu i da drže monopol tržišta i onako su već upoznati s robom i tržištem iz prve ruke
Sačuvana

moj jedini cilj je da provociram ljude jer tada ne razmišljaju a onda pokažu svoje pravo lice

sve mora biti javno stop PM
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #16 poslato: Januar 15, 2008, 19:18:10 »

Pročitao sam taj tekst Felixe. Detaljan je i verovatno ima puno istine. Ali isto tako ima i puno malicioznosti i vređanja, iako možda ta ličnost to zaslužuje, to nije za naš Forum, tj. stil nije podesan i video si da je stavljen lock. Mi ipak nismo sudije i nismo oni koji će da odlučuju od tim stvarima. Mi smo posmatrači. I mi vidimo jasno. Znamo šta se dešava. Ne treba nam puno to da nam neko otvara oči... A oni koji nam pokušavaju otvoriti oči, obično hoće da ih zamagle za nešto drugo.. Verovatno nove krađe i nove tajkune, koji će zameniti postojeće. Jer u suprotnom neće moći da opstanu, ni ovoliko koliko su ovi.. Neko mora da sponzoriše neistine, skrivene ciljeve, i potrošene ideale..
Zato prijatelju, mani se ti nas i politike...
Sačuvana

Andrej013
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17


Pogledaj profil
« Odgovor #17 poslato: Januar 22, 2008, 03:09:00 »

nece nece al sta cemo imati od toga kao gradjani?jedno veliko nista....jer ti shvatas da ako mi prodamo sve ono sto iole nesto vredi i preko cega ova drzava prezivljava da smo mi prodali nas suverenitet???i tu je on apsolutno u pravu...svi seru pred izbore al brate ako ispuni deseti deo obecanja bice nam mnoogo bolje
ako tadic pobedi bice nam isto ko i dosad a ako toma pobedi bice ko 1991....
HAHAHA
a kako onda to da se Sartid prodao amerima za 20 miliona dok je cedica bio na vlasti a EU je procenila Sartid na bar 100 miliona?
zasto nesto o tome ne pricamo malo?

ocigledno je da nisi mnogo upucen u funkcionisanje NIS-a.
NIS jede drzavne pare, i dalje.
dosta stvara ali je i u dugovima.
NIS drzavi godisnje obezbedi oko 300 miliona, sto je svakako mnogo.
potrebna su ulaganja da bi vise donosio.
ako ga prodamo, i stranac ulozi pola milijarde, NIS ce imati profit vise od pola milijarde godisnje.
a vlada srbije prodaje polovinu NIS-a, sto znaci da polovina prihoda ostaje drzavi.

zkljucujemo:
Drzava ce dobiti ilijardu od privatizacije, a imace pola po pola milijarde(dakle 250 miliona) sto je samo 50 miliona manje nego sto sada imamo.

dalje,dolazi nam gasovod koji ce godisnje obezbedjivati vise od 200 miliona samo od taxi za transport.
gasovod ce ici i za Austriju i za Italiju, a postoji sansa da se kasnije prosiri i na grcku. dakle, bicemo covriste ne samo balkana, vec i sire.
dakle, na 250 miliona dodaj jos 200 mil.
konacna izgradnja banatskog dvora, prihodi: bar 50 mil. godisnje.
dolazimo do fantasticne cifre od 500 miliona.
ako uzmemo u obzir porast cene nafte i rusku dominaciju nad tim sektorom moze da se ocekuje i 600 miliona za 5 godina.
dakle, duplo veci profit nego sada.
strateski cemo biti najbitnija drzava balkana.
kao sto rusija samo zavrne slavinu kada ima spor sa nemcima, pa nemci popuste, tako cemo i mi imati slicnu moc.
dalje, ceo zemun nema gas, to je BG covece!
ma vise od pola drzave nam nema gas sto je apsurd.
konacno ce se to jeftino resiti.

ja sam protiv prodaje bilo cega rusima sem NIS-a.
rusi su zlo za sve sem za naftu.

jedino mi smeta sto ce mutavi tu garant nesto kesha da dobije, ali, vredi.

sve vrste extremizma su mi strane.
LDP je stranka koja najvise pomaze radikalima da dodju na vlast.
1.svi ga optuzuju za sve i svasta izmedju ostalog i za to i da je stvarno kriv za sve to zasto ne cami negde u corci?Huh?
2.svaki put kad je otisao na sud on je dobio spor
3.Bulatovic je sef BIE a Jocic policije i sa takvim ljudima bi Ceda da je napravio i najmanji saobracan=jni prestup bio u zatvoru
nema bujnu mastu govori o realnom stanju i pokusava da otvori ljudima oci sta sve mozemo da uradimo samo da hocemo
ceda je bio narkoman, ali to je jedna od stvari koje mu ne zameram.
lecila ga je kevina prijateljica.
2000. se skinuo.

da neko ima stvarni dokaz protiv cede, sigurno bi ga iskoristio zato sto ceda mnogo smeta mutavom.

druga strana medalje je ta da je i ceda bio na vlasti i da je bio bitna figura i da zna o drugima skoro isto koliko i oni o njemu.
cedino vreme definitivno dolazi, ali sporo.

ZAPAMTI I TI I SVI OSTALI : POLITIČARI SE NE BORE ZA VLAST DA BI NAS IZVELI NA PRAVI PUT I DA BI NAM BILO BOLJE VEĆ DA BI NJIMA BILO BOLJE  (sit gladnome nikad neće verovati)


kolac koji se zove EU uslovljava drzavu da gradi institucije koje ce smanjiti moc svakom politicaru i institucije koje su dovoljno jake da uhapse predsednika vlade ili drzave ukoliko to zasluzuje.
ne smatram ja da posotji savrsen politicar, posotje samo politicari koji vuku ka EU i suprotno.
prvi to rade zato sto bi u suprotnom izgubili glasace, iako su svesni da time svakog dana gube svoju moc.
ali i to je bolje nego da se vrate svojoj "karijeri"



Ceda i Djindjic su cesto pregovarali sa Zemuncima, ne zato sto su zeleli nego zato sto su morali.

uslov da Legija en pobije hiljade ljudi je bio taj da kada dodje do smene vlasti sve moze da se menja sem mesta koja su imali zemunci, a to su:vozaci ministara, pozicije u BIA-i i sl.
drzali su ih u saci ali i to je bolje nego da je mrtva konjina nastavila da nas jebe.
jedan veliki covek je izgubio zivot da bi nas doveo na ovaj put.
Citat
sto se politike u zadnjih 15godina tice sve je isto samo druga su imena....
joj dete, ti garant imas manje od tih 16 godina.
Sačuvana
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #18 poslato: Januar 22, 2008, 03:29:12 »

Bravo, brale.
Sačuvana

Andrej013
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17


Pogledaj profil
« Odgovor #19 poslato: Januar 22, 2008, 07:00:56 »

imam jedno konkretno pitanje za felixa(kada naravno odgovori na sve iz posta iznad)
dakle:
po kom kriteriumu je LDP dosao do zakljucka( sa kojim je izasao u javnost) da Republika Srpska treba da se ukine?

to je pitanje koje me buni vec jako dugo.
jos se secam citata:
"to je jedna nazadna tvorevina kojoj nije mesto u 21. veku, i zato je treba ukinuti"

kako, ne razumem, stvarno, cudo jedno...
Kosovo ce postati nezavisno zahvaljujuci gluposti rezima koji ga je gubio(mada to traje vec decenijama) ali pre svega zahvaljujuci OVK i teroristickim akcijama.

i pored toga, Kosovu treba dati nezavisnost(ne kazem da to nije kamen spoticanja cele drzave) a Republiku Srpsku treba ukinuti!?!??!

razueo bih da kaze neko: kosovo treba da bude nezavisno, ali i RS(to ja npr tvrdim)
ali ovaj LDP stav je toliko ...khm...ne mogu da se setim reci koja to bolje opisuje: KRETENSKI, da je to strasno.
Sačuvana
djeneral
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2327


jaznamdanistaneznam


Pogledaj profil
« Odgovor #20 poslato: Januar 22, 2008, 08:29:26 »

nece nece al sta cemo imati od toga kao gradjani?jedno veliko nista....jer ti shvatas da ako mi prodamo sve ono sto iole nesto vredi i preko cega ova drzava prezivljava da smo mi prodali nas suverenitet???i tu je on apsolutno u pravu...svi seru pred izbore al brate ako ispuni deseti deo obecanja bice nam mnoogo bolje
ako tadic pobedi bice nam isto ko i dosad a ako toma pobedi bice ko 1991....
HAHAHA
a kako onda to da se Sartid prodao amerima za 20 miliona dok je cedica bio na vlasti a EU je procenila Sartid na bar 100 miliona?
zasto nesto o tome ne pricamo malo?

ocigledno je da nisi mnogo upucen u funkcionisanje NIS-a.
NIS jede drzavne pare, i dalje.
dosta stvara ali je i u dugovima.
NIS drzavi godisnje obezbedi oko 300 miliona, sto je svakako mnogo.
potrebna su ulaganja da bi vise donosio.
ako ga prodamo, i stranac ulozi pola milijarde, NIS ce imati profit vise od pola milijarde godisnje.
a vlada srbije prodaje polovinu NIS-a, sto znaci da polovina prihoda ostaje drzavi.

zkljucujemo:
Drzava ce dobiti ilijardu od privatizacije, a imace pola po pola milijarde(dakle 250 miliona) sto je samo 50 miliona manje nego sto sada imamo.

dalje,dolazi nam gasovod koji ce godisnje obezbedjivati vise od 200 miliona samo od taxi za transport.
gasovod ce ici i za Austriju i za Italiju, a postoji sansa da se kasnije prosiri i na grcku. dakle, bicemo covriste ne samo balkana, vec i sire.
dakle, na 250 miliona dodaj jos 200 mil.
konacna izgradnja banatskog dvora, prihodi: bar 50 mil. godisnje.
dolazimo do fantasticne cifre od 500 miliona.
ako uzmemo u obzir porast cene nafte i rusku dominaciju nad tim sektorom moze da se ocekuje i 600 miliona za 5 godina.
dakle, duplo veci profit nego sada.
strateski cemo biti najbitnija drzava balkana.
kao sto rusija samo zavrne slavinu kada ima spor sa nemcima, pa nemci popuste, tako cemo i mi imati slicnu moc.
dalje, ceo zemun nema gas, to je BG covece!
ma vise od pola drzave nam nema gas sto je apsurd.
konacno ce se to jeftino resiti.

ja sam protiv prodaje bilo cega rusima sem NIS-a.
rusi su zlo za sve sem za naftu.

jedino mi smeta sto ce mutavi tu garant nesto kesha da dobije, ali, vredi.

sve vrste extremizma su mi strane.
LDP je stranka koja najvise pomaze radikalima da dodju na vlast.
1.svi ga optuzuju za sve i svasta izmedju ostalog i za to i da je stvarno kriv za sve to zasto ne cami negde u corci?Huh?
2.svaki put kad je otisao na sud on je dobio spor
3.Bulatovic je sef BIE a Jocic policije i sa takvim ljudima bi Ceda da je napravio i najmanji saobracan=jni prestup bio u zatvoru
nema bujnu mastu govori o realnom stanju i pokusava da otvori ljudima oci sta sve mozemo da uradimo samo da hocemo
ceda je bio narkoman, ali to je jedna od stvari koje mu ne zameram.
lecila ga je kevina prijateljica.
2000. se skinuo.

da neko ima stvarni dokaz protiv cede, sigurno bi ga iskoristio zato sto ceda mnogo smeta mutavom.

druga strana medalje je ta da je i ceda bio na vlasti i da je bio bitna figura i da zna o drugima skoro isto koliko i oni o njemu.
cedino vreme definitivno dolazi, ali sporo.

ZAPAMTI I TI I SVI OSTALI : POLITIČARI SE NE BORE ZA VLAST DA BI NAS IZVELI NA PRAVI PUT I DA BI NAM BILO BOLJE VEĆ DA BI NJIMA BILO BOLJE  (sit gladnome nikad neće verovati)


kolac koji se zove EU uslovljava drzavu da gradi institucije koje ce smanjiti moc svakom politicaru i institucije koje su dovoljno jake da uhapse predsednika vlade ili drzave ukoliko to zasluzuje.
ne smatram ja da posotji savrsen politicar, posotje samo politicari koji vuku ka EU i suprotno.
prvi to rade zato sto bi u suprotnom izgubili glasace, iako su svesni da time svakog dana gube svoju moc.
ali i to je bolje nego da se vrate svojoj "karijeri"



Ceda i Djindjic su cesto pregovarali sa Zemuncima, ne zato sto su zeleli nego zato sto su morali.

uslov da Legija en pobije hiljade ljudi je bio taj da kada dodje do smene vlasti sve moze da se menja sem mesta koja su imali zemunci, a to su:vozaci ministara, pozicije u BIA-i i sl.
drzali su ih u saci ali i to je bolje nego da je mrtva konjina nastavila da nas jebe.
jedan veliki covek je izgubio zivot da bi nas doveo na ovaj put.
Citat
sto se politike u zadnjih 15godina tice sve je isto samo druga su imena....
joj dete, ti garant imas manje od tih 16 godina.

o NIS-u mi nemoj pametovati kada mi je Bosnjakovic dobar prijatelj
i znam kako je u NIS-u
nebrini nisu "braca rusi" mutavi
kakvih bre crnih 200mil???
jer znas ti zasto se uopste, da kazem "poklanja" nis rusima???
a oko slavine nisam siguran da bi nam to pomoglo cak bi doslo do novih komplikacija ako bi nekom zavrnuli slavinu
ja imam drugo glediste rusi su zlo za SVE....po meni bi nam bilo bolje da uspostavimo ponovo dobre odnose sa africkim zemljama i zemljama poput irana saudijske arabije i sl....
jer tu imamo sta da ponudimo i mozemo i dobiti mnogo
pazi oni imaju nestasicu pijece vode i tamo je dosta skupa....u iraku recimo soljica caja vise kosta od rezervoara benzina
a mi imamo hvala bogu izvora kolko oces a africke drzave su bogate u dragim kamenjem a bogami ima i tamo nafte
i koji ce nam tuki rusi
treba da se vratimo na neki nacin na titov put:izes ruse i amere mi idemo svojim putem i tacka
nema veze sto ja imam 16 godina.....
Sačuvana

whoever does not try does not learn
djeneral
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2327


jaznamdanistaneznam


Pogledaj profil
« Odgovor #21 poslato: Januar 22, 2008, 08:32:12 »

nemam pojma po kom kriterijumu....a i bas me briga ja sam protiv toga ali sam takodje protiv toga da se pripoji srbiji(RS)
Sačuvana

whoever does not try does not learn
Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #22 poslato: Januar 22, 2008, 21:46:19 »

Braca Rusi ili ne.... Imao sam dosta posla sa njima.... Sto se tice posla uvek su tacni , placaju unapred, Rusija prosto guta sve sto Srbija izveze, zatim porezna stopa prema rusiji je 0.1% i zato se dosta izvozi i uvozi i ima hiljadu i jedna zackoljica, Srbija prosto nema toliko robe koliko Rusija moze da "proguta" i ona je nas najveci izvoznik.... A drugo te ideje o izvozu vode i toga nisu lose ali tehnicki gledano uraditi nesto tako je veoma skupo i tesko.... Malo sam offtopicovao sorry....
Sačuvana

ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #23 poslato: Januar 23, 2008, 03:02:51 »

Nisi offtopic, pa o tome se i priča ovde. Savršeno si tačno opisao situaciju.
A što se vode tiče, pa da je to tako jednostavno poslati im vodu, verovatno bi neko to dosad i uradio.. Ima mnogo država koje bi to mogle da urade, neke su i bliže od nas.. Jeste dobra ideja, i odavno se priča o tome, ali jednostavno, ništa od toga...
Sačuvana

djeneral
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2327


jaznamdanistaneznam


Pogledaj profil
« Odgovor #24 poslato: Januar 24, 2008, 15:14:58 »

sve se moze kad se hoce
pazi nafta je u pitanju i da sad nam je malo teze da izvedemo kad nemamo pristup moru al jbg
Sačuvana

whoever does not try does not learn
djtufna
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1116



Pogledaj profil
« Odgovor #25 poslato: Februar 19, 2008, 22:16:26 »

LDP JE NAJVECE ZLO KOJE JE ZADESILO NASU POLITICKU SCENU!!!!! Mali prdavac koji je zavrsio dramaturgiju dan pred izbore da bude predsednik?! SRAMOTA!!!! Mozda ovo zvuci uzasno ali da se ja pitam CEDU SMRADA bih oterala iz ove zemlje jer je ne zasluzuje!!!! Dobro je sto se ja ne pitam...
Sačuvana

Spider pig, spider pig does whatever a spider pig  does. Can it swing from a web? No he can't he's a pig LOOK OUT HERE COMES THE SPIDER PIG!!!!
djeneral
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2327


jaznamdanistaneznam


Pogledaj profil
« Odgovor #26 poslato: Februar 19, 2008, 22:36:19 »

LDp drzavni Neprijatelj NO1 sa svojih 5posto unistava nasu radikalsko-ds-dssovsku drzavu
daj oladi i pogledaj oko sebe
Sačuvana

whoever does not try does not learn
Stranice: 1 [2]   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM