Kovach.rs
Vesti: Tekstovi pesama --> Lyrics
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 20, 2024, 14:59:52

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 137
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 122
Ukupno: 122
Prijatelji
Stranice: [1] 2   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: LDP  (Pročitano 7854 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
djeneral
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2327


jaznamdanistaneznam


Pogledaj profil
LDP
« poslato: Januar 10, 2008, 16:57:06 »

jedina stranka koja se bori za istinu i za narod....
jedina demokratski orijentisana stranka koja je odbila da bude deo ove lopovske vlade sa covekom unikatnog prezimena(KOshtunom uspavanim, jocom trafikom,  veljom seljom, Suntanovcem....)
Sačuvana

whoever does not try does not learn
Andrej013
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17


Pogledaj profil
« Odgovor #1 poslato: Januar 11, 2008, 02:44:02 »

Citat
koja je odbila da bude deo ove lopovske vlade
Smiley
lol
a ko je tacno nju zvao?
ceda je bio u vladi koja je prodala sartid za 20 miliona, 3 secerane za 3 eura.

ne kazem, ako ovi prodaju NIS za milijardu, mogu dase takmice, ali nisu najgori, uvek je tu ceda.

cisto da ne dodje do zabune, na predsednickim cu glasati za cedu, ali iz svojih razloga.
zelim da DS shvati da pravi greske i da mu biraci odlaze u LDP i rasipaju se, to ce mozda poboljsati najjacu demokratski orijentisanu stranku u drzavi

a argumenti za to da je ova vlada lopovska?

slazem se, logicno je da separatisti glasaju za LDP pored normalnih, to cine i albanci iz preseva, naravno, ali kojom logikom se zalazu za sve zive autonomije u drzavi srbiji, a u isto vreme izjavljuju da republika srpska ne treba da postoji?
mislim, koje gluposti...nezapamcene jos od slobe.
Sačuvana
djeneral
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2327


jaznamdanistaneznam


Pogledaj profil
« Odgovor #2 poslato: Januar 11, 2008, 10:31:10 »

DS je ponudio da da budu deo koalicije ali ni DSS ni LDP na to nisu pristali(odma posle izbora na pocetku pregovora)

prvo dajemo NIS
drugo korupcija u zemlji nikad vec
trece kradu gde god stignu njaveci primer Aito put Horogs-POzega
policija stiti kriminalce
a DS na sve to gleda nemocno pa jbt Djindjic to nikad nebi dozvolio a ovaj Mishkov ooops Tadicev DS je samo DSS light....
DS je izneverio svoje glasace jer su napustili svoj program i krenuli slepo za koshtunicom....a Tadic nema snage da kaze NE...

jeste bio je u vladi ali mi lepo reci koja je bila njegova polticka moc?i tada nisi mogao birati....ili DOS ili SPS SRS
jedino mu zameram sto se tada nije povukao.....
« Poslednja izmena: Januar 11, 2008, 10:34:29 felixiveca » Sačuvana

whoever does not try does not learn
DioniS
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


comfortably numb


Pogledaj profil
« Odgovor #3 poslato: Januar 14, 2008, 19:45:32 »

ma prica cedica pricice....
a shto se tice NIS-a ne znam shta podrazumevash pod privatizacijom nisa??
pa nece NIS nigde da pobegne iz srbije!!
Sačuvana

welcome to the machine

djeneral
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2327


jaznamdanistaneznam


Pogledaj profil
« Odgovor #4 poslato: Januar 14, 2008, 19:49:36 »

nece nece al sta cemo imati od toga kao gradjani?jedno veliko nista....jer ti shvatas da ako mi prodamo sve ono sto iole nesto vredi i preko cega ova drzava prezivljava da smo mi prodali nas suverenitet???i tu je on apsolutno u pravu...svi seru pred izbore al brate ako ispuni deseti deo obecanja bice nam mnoogo bolje
ako tadic pobedi bice nam isto ko i dosad a ako toma pobedi bice ko 1991....
Sačuvana

whoever does not try does not learn
~Avax~
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3763



Pogledaj profil
« Odgovor #5 poslato: Januar 14, 2008, 19:55:13 »

ajde da se drogiramo nek se oci sjaje,ajde da se drogiramo to je ono najlepse,sto nam srce poznajeeeee,xexe,cedica Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy au,od njega bi koristi samo mafija imala
Sačuvana

ivaccc
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2800


............................


Pogledaj profil
« Odgovor #6 poslato: Januar 14, 2008, 20:12:29 »

Kakve ima veze shto chovek izgleda kao narkoman, ili je mozhda bio narkoman, kada je pametan... Mada moram priznati da ima malo bujnu mashtu... Wink U svakom sluchaju, NIJE ZASLUZHIO da zbog toga bude prozivan... Onda Tomu Nikolicha mozhemo da prozivamo kako nema fakultet i kako je bio grobar... Roll Eyes Nema smisla to shto radish...
Sačuvana

There is nothing you could do that I have not already done to myself... Grin
djeneral
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2327


jaznamdanistaneznam


Pogledaj profil
« Odgovor #7 poslato: Januar 14, 2008, 21:29:17 »

1.svi ga optuzuju za sve i svasta izmedju ostalog i za to i da je stvarno kriv za sve to zasto ne cami negde u corci?Huh?
2.svaki put kad je otisao na sud on je dobio spor
3.Bulatovic je sef BIE a Jocic policije i sa takvim ljudima bi Ceda da je napravio i najmanji saobracan=jni prestup bio u zatvoru
nema bujnu mastu govori o realnom stanju i pokusava da otvori ljudima oci sta sve mozemo da uradimo samo da hocemo
Sačuvana

whoever does not try does not learn
_provokator_
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


the dark lord


Pogledaj profil
« Odgovor #8 poslato: Januar 15, 2008, 00:58:31 »

je li mali da nisi ti malo zelen da bi se bavio politikom aaaaaaaaa, bolje bi ti bilo da juriš neke klinke a ne da razglabaš o stvarima o kojima nemaš pojma. za par godinica kad budeš imao pravo glasa tvoje mišljenje će biti važno "nekome" a sada šššššššššš.

Čisto za tvoju informaciju neke davne 2002 (dok si ti igrao klikere ili nešto slično) ja sam imao sreće da radim u jednom kafiću stotinak metara od Šilerove ( ako ti nije poznata adresa pitaj nekog starijeg da ti objasni ) i imao sam priliku da u par navrata vidim gospodina " Život je zakon" kako svraća na tu adresu a jednom sam ga video i kako s Spasojevićem odlazi negde, da da da sa istim Spasojevićem za koga se tvrdi da je organizovao uz pomoć nekih ljudi ubistvo premijera.
ako si naučio da sabiraš u školi onda će ti biti lako da sabereš 2 i 2

Što se prodaje NIS-a i ostalog tiče to mora da se desi jer smo zagrizli kolač koji se zove EU i put tranzicije je pun trnja ali se mora proći. To je princip Demokratije moći ćeš da kažeš šta hoćeš da se udaš za muškarca ili slično ali nećeš moći da odlučuješ da li će tvoju životnu sredinu da zagađuju raznim sranjima, ješćeš genetski izmenjenu hranu i razna govna a ono zdravo što proizvodiš u bašti će ići u izvoz da se neki bogataš hrani a tebe ko je..

ZAPAMTI I TI I SVI OSTALI : POLITIČARI SE NE BORE ZA VLAST DA BI NAS IZVELI NA PRAVI PUT I DA BI NAM BILO BOLJE VEĆ DA BI NJIMA BILO BOLJE  (sit gladnome nikad neće verovati)

nebitno ko je na vlasti EVROPA ima svoj plan za nas i tako će morati da bude sviđalo se to nama ili ne. Za to su potrebne godine, decenije ( a DOS s Đinđićem na čelu je obećavao 2000- te Srbija u EU do 2007) pogledaj koliko je trebalo Bugarskoj i Rumuniji a oni nisu imali ratove i oko 800.000 izbeglica samo iz Bosne

jedni izbori koštaju nas oko 4.000.000 evra bolje da su te pare iskoristili da izgrade kuće za ove jadnike iz Bosne i sa Kosmeta. Jedna kuća košta oko 50.000 evra pa ti izračunaj koliko bi ljudi imalo krov nad glavom. Ko god misli da će nešto da se promeni posle izbora živi u dubokoj zabludi, možda će da se promeni predsednik sve ostalo će ostati isto

Sačuvana

moj jedini cilj je da provociram ljude jer tada ne razmišljaju a onda pokažu svoje pravo lice

sve mora biti javno stop PM
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #9 poslato: Januar 15, 2008, 09:09:44 »

Ima tu mnogo rupa... Ipak, smatram da su sa 16 godina neke druge stvari bitnije, osim ako Vam je Boško Buha idol? Ok, ako jeste, to jeste svetli primer...Al za neko drugo vreme...
Pozdravljam političku prosvećenost, ali politika je veoma slična modi, nešto Vam se sviđa, i mislite da znate zašto Vam se sviđa, ali često Vam ta stvar mnogo loše stoji... A opet, promeni se za 6 meseci, i onda opet nešto drugo... Ne vidim ja tu puno trajnih vrednosti i likova koji će potrajati više od par sezona.. Iznosiće se vrlo brzo, "puter" na njihovim glavama će ih pritisnuti da više i ne mogu da se pojave, a već smo i svedoci da se to i dešava. Iako su ljudi vrlo kratkog pamćenja... Većina u koje sam 'verovao' su pokazali svoje drugo lice. Nisam ja nešto 'posebno' verovato u njih, ali ovo u šta su se pretvorili, jer dalje i od crne more... Zato, ljudi, ne verujete političarima i njihovim agitatorima. To su novine koje izlaze sedmično, i zatim se bacaju.

Osim toga, svedok sam toga da se pogrešni ljudi zalažu za prave stvari. Sećam se kako se Milošević zalagao za Kosovo. Da se prava osoba zalagala za Kosovo, tj. na pravi način, da je bila vizionar, ovo se sve ne bi desilo, ili bar ne ovako loše po nas...
Sećam se kako se Koštunica zalagao za demokratiju, pa se i još uvek zalaže za istu. A opet, vidimo kakvim se postupcima 'sprovodi' ta demokratija... To je isto tako korumpriran sistem kakav je bio i pre... Skoro ništa bolji.. Možda malo bolji, ali jedva..
Ipak ljudi vremenom shvate neke stvari. To ne ide tako brzo, ali ja ipak verujem da se nešto i nauči iz svih ovih glasanja...

Lično, nikad ni jedan političar neće imati moje puno poverenje. Možda ću za nekoga i glasati, a možda i neću. Zasada je to tako. Ako se vremena i kolektivna svest promene, možda, do tada, nećete me videti da agitujem za nekoga ili da ga podržavam 100% posto. Možda mu samo dam privremenu dozvolu. Ali vreme će joj isteći vrlo brzo. Posle prvih par grešaka, što se mene tiče, dozvola će biti ukinuta...

Da bi ste sa sigurnošću glasali, treba da lično poznajete tu osobu. I da ste poznavali svaki njen korak koji bi mogao da utiče na formiranje Vašeg utiska o toj osobi. Pošto znam da gotovo niko od Vas ne poznaje osobe za koje glasa, a još manje zna gde je ko i kada bio i šta je radio, sve ovo 'verovanje' je besmisleno, bar za mene... Svaka čast izuzecima, koji lično poznaju ljude, ili su ih videli 'tu i tu' 'tada i tada'... To je već nešto drugo.. Ali za većinu nas 'smrtnika' ostaje, samo neka intuicija, i po meni 'fiziološka' naklonost... Zašto to kažem? Zato što sam pre par godina imao u rukama izdanje sa slikama svih gradskih i opštinskih kandidata i još tada sam jedno primetio... Većina pripadnika jedne stranke su bili slične fiziološke konstitucije: oni koji su bili na listama SPS su obično (u 85% slučajeva) bili debeli i podgojeni, okruglog lica, kao da jedva dišu od stomaka... Oni koji su bili na listama za SPO, su bili upalih obraza, mršavi, često sa bradama, dužim ili od par dana, vidi se da im je metabolizam bio prejak, a 'žuč u velikoj meri kolala knjihovim organizmom'...
I sada nešto slično vidim.. Neću Vam reći šta, jer još nisam upotpunio taj utisak. Ali za sada, patern se ponavlja...

I Vi ste deo tog paterna. Retki od Vas, uspeju da prevaziđu te paterne i da pogledaju sa strane sve to. Svaka čast izuzecima, opet kažem. Voleo bih da ih je više.
Sačuvana

djeneral
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2327


jaznamdanistaneznam


Pogledaj profil
« Odgovor #10 poslato: Januar 15, 2008, 11:43:56 »

je li mali da nisi ti malo zelen da bi se bavio politikom aaaaaaaaa, bolje bi ti bilo da juriš neke klinke a ne da razglabaš o stvarima o kojima nemaš pojma. za par godinica kad budeš imao pravo glasa tvoje mišljenje će biti važno "nekome" a sada šššššššššš.

Čisto za tvoju informaciju neke davne 2002 (dok si ti igrao klikere ili nešto slično) ja sam imao sreće da radim u jednom kafiću stotinak metara od Šilerove ( ako ti nije poznata adresa pitaj nekog starijeg da ti objasni ) i imao sam priliku da u par navrata vidim gospodina " Život je zakon" kako svraća na tu adresu a jednom sam ga video i kako s Spasojevićem odlazi negde, da da da sa istim Spasojevićem za koga se tvrdi da je organizovao uz pomoć nekih ljudi ubistvo premijera.
ako si naučio da sabiraš u školi onda će ti biti lako da sabereš 2 i 2

Što se prodaje NIS-a i ostalog tiče to mora da se desi jer smo zagrizli kolač koji se zove EU i put tranzicije je pun trnja ali se mora proći. To je princip Demokratije moći ćeš da kažeš šta hoćeš da se udaš za muškarca ili slično ali nećeš moći da odlučuješ da li će tvoju životnu sredinu da zagađuju raznim sranjima, ješćeš genetski izmenjenu hranu i razna govna a ono zdravo što proizvodiš u bašti će ići u izvoz da se neki bogataš hrani a tebe ko je..

ZAPAMTI I TI I SVI OSTALI : POLITIČARI SE NE BORE ZA VLAST DA BI NAS IZVELI NA PRAVI PUT I DA BI NAM BILO BOLJE VEĆ DA BI NJIMA BILO BOLJE  (sit gladnome nikad neće verovati)

nebitno ko je na vlasti EVROPA ima svoj plan za nas i tako će morati da bude sviđalo se to nama ili ne. Za to su potrebne godine, decenije ( a DOS s Đinđićem na čelu je obećavao 2000- te Srbija u EU do 2007) pogledaj koliko je trebalo Bugarskoj i Rumuniji a oni nisu imali ratove i oko 800.000 izbeglica samo iz Bosne

jedni izbori koštaju nas oko 4.000.000 evra bolje da su te pare iskoristili da izgrade kuće za ove jadnike iz Bosne i sa Kosmeta. Jedna kuća košta oko 50.000 evra pa ti izračunaj koliko bi ljudi imalo krov nad glavom. Ko god misli da će nešto da se promeni posle izbora živi u dubokoj zabludi, možda će da se promeni predsednik sve ostalo će ostati isto


jer to onaj isti Spasojevic kod koga je odlazio i Djindjic i Ceda da pregovaraju sa tom je*enom grupom???
a za NIS nemoramo da ga prodamo po sramnim uslovima za nas samo da bi nam "braca rusi" pomogli da sacuvamo kosovo...a to je nemoguce jer smo kosovo prakticno "izgubili" 99.....a rusi gledaju svoje interese kao i svako drugi i bole njih dupe za nas
sto se politike u zadnjih 15godina tice sve je isto samo druga su imena....
posle izbora se nazalost nista nece promeniti (nabolje) jer imamo dva kandidata od kojih ako jedan pobedi ostati sadasnje stanje a ako drugi pobedi bicemo teleportovani u 1991.....
Sačuvana

whoever does not try does not learn
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #11 poslato: Januar 15, 2008, 12:23:13 »

Ova tema počinje da smara...
Sačuvana

_provokator_
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


the dark lord


Pogledaj profil
« Odgovor #12 poslato: Januar 15, 2008, 15:01:56 »

Ave ZenTale  !!!!

Sve je to ista bagra, niko od njih ne vredi mog truda da izađem iz kuće i odem do nekih 500 metara udaljenog biračkog mesta.

felix - ma svaki političar je umešan u kriminal ne samo kod nas nego i svugde u svetu, naprosto jedni bez drugih ne mogu postojati. Stavi sebe u položaj da si na vlasti i da dođe tvoj veoma dobar drug s kim si od detinjstva i da te zamoli npr. da njegovoj ćerki nađeš neki posao, ti kao nebi mu toliko učinio?  Ako iskreno nisi takav i ne bi ništa učinio kandiduj se na izborima kad za to budeš imao pravo i ja ću glasati za tebe obećavam. Pozzz

ovo je ko priča o kokoški i jajetu - nema rešenja samo gubimo vreme razglabajući
Sačuvana

moj jedini cilj je da provociram ljude jer tada ne razmišljaju a onda pokažu svoje pravo lice

sve mora biti javno stop PM
djeneral
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2327


jaznamdanistaneznam


Pogledaj profil
« Odgovor #13 poslato: Januar 15, 2008, 18:59:09 »

jeste svi su oni umesani u kriminal neki vise a neki manje u tome jeste stvar i jos da su nas neki pljackali deset godina a ovi drugi ce samo da "kraduckaju kako kaze velja"
ali sto se tice za izbore ko boga te molim izadji i glasaj ako nezelis da ides natrag u vremenu
glasaj za onog Pastora nije niko i nista ali nedajes glas radikalima......
hvala na podrsci hehe
Sačuvana

whoever does not try does not learn
djeneral
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2327


jaznamdanistaneznam


Pogledaj profil
« Odgovor #14 poslato: Januar 15, 2008, 19:02:19 »

btw procitajte ako imate vremena i zivaca temu Joca trafika...da vidite par cinjenica
tekst nije ni iz jedne stranke vec je pogled sa strane...
Sačuvana

whoever does not try does not learn
Stranice: [1] 2   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM