Kovach.rs
Vesti: Tekstovi pesama --> Lyrics
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 17, 2024, 17:29:57

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 85
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 72
Ukupno: 72
Prijatelji
Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Ona i On  (Pročitano 5551 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
yu-generation-89
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1390



Pogledaj profil
« poslato: Februar 17, 2007, 01:51:19 »

Ona i on

Upoznali su se u subotu uvece u mracnom delu disko kluba i razmenili brojeve telefona. U ponedeljak ju je on nazvao i neformalno pozvao na kafu u utorak u 8 kod Konja. Spuštaju slušalicu...



ONA


28 i po sati pre sudara

Zvao je, jebote, zvao je!!! Zove najbolju drugaricu i melju cetiri sata treba li ici kod frizera, kod pedikira, fakira, psihologa i na barem tri plasticne operacije.

Urla na telefon od adrenalina sve dok je otac (koji od nje ne uspeva zaspati) ne pocne daviti krvavih ociju.

Prica s mamom do tri ujutro o tome kako je tata dok joj je pevao serenadu u Malom Mokrom Lugu pokisnuo i dobio šarlah i još mnoštvo vrcavih porodicnih traceva.

Noc provodi besano, hipnotizirajucim pogledom gledajuci u ormar ne bi li joj se 'ukazala' garderobna kombinacija.

Ujutro D-dana odlazi u grad i kupuje potpuno novu odecu jer je zakljucila da ništa u ormaru nije dovoljno dobro.

10 sati pre sudara

Šizi zbog podocnjaka (pobogu, otkud sad oni, a tako se zdravo hranim?!) i proverava šta joj fali od šminke. Trci do obliznje parfimerije po olovku za oci koja ce joj pasovati uz torbicu.

Olovka je 3 cm veca od torbice pa je sakati caletovim kombinirkama i zasere nove krem pantalone koje su joj do te sekunde bile savršene. Ide po nove pantalone.

Na putu kuci shvati da su joj ispucali vrhovi; placa frizerki duplo da je primi preko reda, a kad je vec upala, stavlja i farbu koja joj ide uz te pramenove.

Kupuje usput i novi parfem, iako mu tete u radnji još nisu ni cenu napisale.

5 sati pre sudara

Pocinje s donjim rubljem. Izazovno - ne. Otkaceno - ne. Postupak se ponavlja kao kod pasijansa, kada otvorite sve karte pa probate ponovo.

Grudnjak joj ipak ne paše uz bluzu. Place i maskarom zasere pantalone. Poluluda uzima mamine iz njenog ormana.

3 sata pre

Pere se, depilira, šmirgla zube, kida desni. U kadi je 30 centimetara debeo sloj raznih soli, kiselina, lekovitog šljunka i izumrlih školjkaša. Cupa obrve, puši, uzima cigaretu sa pogrešne strane, psuje, grize na svaki pokušaj ulaska u kupatilo. Cale od muke piša u kriglu.

1 sat pre

Dobiva mecu i zasere pantalone. Skvici, frkce i skida s mame zadnje pantalone u stanu. Svi joj se micu sa puta jer seje smrt gore od sifiliticara-triperaša radikala sa hiper-gripom.

10 minuta pre

Poliva se miomirisima, trlja pazuhe boricem iz auta i shvata da se zaflekala parfemom po pantalonama. Lupa glavom o volan i pokupi tramvaj.

15 minuta posle termina

Stize na dogovoreno mesto. Ugleda ga i pomisli: 'O, Boze, kako je lep!!'





ON

3 sata pre sudara

Gleda TV i cacka nos. Pokušava se setiti šta se dogovorio za veceras.

Usred misaonih napora, nezno se gladeci po jajima, shvata da nije mlatio majmuna vec dva dana jer se u subotu tako zapio da je tek juce donekle došao sebi.

Nakon drkanja se ipak seti da ga veceras ocekuje kafa s jednom od dve zenske od subote, kojima se ne moze setiti ni face, a kamoli imena, ali je u nedelju našao broj nazvrljan na podlaktici.

2 sata pre sudara

Odlazi gladan u kuhinju ceškajuci se po jajima, kad tamo na stolu cvarci, slanina i luk. Razmišlja dobre tri sekunde ima li se smisla zrtvovati, a onda fino posoli glavicu.

Obilatu veceru zaliva sa dva piva i podriguje silinom osrednjeg nilskog konja, sve dok pobesnela keva ne uleti u kuhinju.

Zica kevu 500 dinara.

Keva ni ne pomišlja da mu da.

Objašnjava kevi da ima novu ribu i da bi joj kupio neki cvetic i pokloncic.

Keva ganuta vadi 640 dinara i pocne pricati kako joj je tata '56. doneo na sastanak pet ukradenih crvenih ruza, pa ju je hteo poljubiti, ali je došao vlasnik vrta s grabuljama, pa su morali bezati, pa jos od tada ima kurje oko.

Ne docekavši kraj dobro poznate sage, bezi mahnito iz stana do kafica.

Kupuje pljugu i dva piva od kevine love te u kaficu odgleda kraj tekme.

Pola sata pre sudara

Dolazi kuci i suocava se sa vecnom dilemom, tuširati se ili samo oprati jaja?

Gleda skraceni snimak druge zonske lige zapad u malom fudbalu na pijesku za veterane invalide i zakljucuje kako ionako sutra ima mali fudbal, pa ce se znojiti te nema smisla da se ceo kvasi.

Nevoljno ode zaprati kitu.

Dok desnom rukom perucka onu stvar, levom uspešno ruši sve cetkice za zube u lavabo. To ocigledno uzasne kevu koja je upravo došla da izvadi veš iz mašine pa ukopana zbunjeno zuri u prizor pred sobom.

15 minuta pre

Sedi na krevetu, vadi carape ispod kreveta i njuši one koje još uvek mogu posluziti... dok gace ipak ne mogu. Mogu jedino nekoj gatari i forenzicarima.

Krece, ali na vratima mu se prisralo, a to se ne propušta. Grabi Sportske Novosti, ceška se, prducka i meditira sve do zadnje strane.

15 minuta nakon termina

Dolazi na mesto sastanka igrajuci dzepni bilijar. Ugleda je i pomisli: 'A, u kurac! To je ona s manjim sisama...'
Sačuvana

kanadjanka
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11


:)


Pogledaj profil
« Odgovor #1 poslato: Februar 17, 2007, 06:46:02 »

Sve je to tako ali sta je sa onim momcima koji na sastanak dodju tek istusirani, obrijani, mirisu na kilometar ...sta  su oni radili prije sastanka 3h, da li misle o djevojkama sa kojima se trebaju naci, da li se za njih spremaju...ili su samo zalutali igrom slucaja na mjesto sastanka, i uopste nisu tamo planirali?? Huh??
Sačuvana

You may only be a person in this world, but for someone, you are   
the world. . .
Mushmula
Gost
« Odgovor #2 poslato: Februar 17, 2007, 11:02:08 »

Hay,pa i devojke se pre tog sudara i mirisu,i sredjuju,i misle dal mi je kosa u redu bla bla,i verovatno se sredjuju jer misle na toga,da im nije stalo,ne bi.a musk.,je tako sve opusteno ,sta se cudite.
Hay da,a ovi dugacki postovi,zasto mislim bukirati prostor,kad svega toga vec ima negde na netu,i nije originalno.a i sumnjam da svi citaju od reci do reci post dugacak celu stranu sitnim slovima. Cool
Sačuvana
Sa*ki
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 294


"Ljubav, siromaštvo i kašalj se ne mogu sakriti"


Pogledaj profil
« Odgovor #3 poslato: Februar 17, 2007, 12:17:15 »

Zanimljiv tekst-bas sam se ismijala-ima svakakvih situacija-ja volim kada je muškarac tek istuširan,obrijan i miriše na kilometar :-)))))))))))))))
Sačuvana
yu-generation-89
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1390



Pogledaj profil
« Odgovor #4 poslato: Februar 17, 2007, 23:48:36 »

Hay da,a ovi dugacki postovi,zasto mislim bukirati prostor,kad svega toga vec ima negde na netu,i nije originalno.a i sumnjam da svi citaju od reci do reci post dugacak celu stranu sitnim slovima. Cool
Pa koga zanima, taj ce da cita a bolje na ovom nego na drugom sajtu Wink
Nista nije novo izmisljeno, sve je vec vidjeno Smiley
Sačuvana

pedjaking
Jr. Member
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 91


OSTVARI SVOJ CILJ ILI UMRI POKUSAVAJUCI!!!!


Pogledaj profil
« Odgovor #5 poslato: Maj 13, 2007, 17:07:31 »

TEKST JE GOTIVA!!!!!!!

 Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
 Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
 Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
 Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

OVO CU MORATI DA PREKOPIRAM U WORD I SNIMIM NA KOMP!!!!
Sačuvana

AKO IMAS ONO STO JE POTREBNO...
MOZES DOBITI SVE!!!!

OSTVARI SVOJ CILJ,
ILI UMRI POKUSAVAJUCI!!!!

NEMOJ DA OSTANES U KUTIJI....
POKIDAJ JE!!!!!

DO KRAJA!!!!!
LiDiJa83
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 229



Pogledaj profil
« Odgovor #6 poslato: Maj 14, 2007, 10:55:20 »

HaHaHa... Ismejala sam se do suza... E, stvarno, svaka chast autoru ovog teksta... Stvarno morash imati bujnu mashtu da bi napisao ovako neshto... HaHaHaHa... 
Sačuvana
silverster
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14


Look at me, I'm like an angel...


Pogledaj profil
« Odgovor #7 poslato: Maj 16, 2007, 01:50:58 »

OK. Prica je donekle smesna, ali realno gledano, devojke, to nam je danasnja svakodnevica..
Naci iole normalnog decka?!
Kao naci iglu u plastu sena, a i ako ga nadjes, kako ga smuvati a da ne budes navalentna.
On, naravno posto je fin, nece tek tako prvi prici, jer misli da ce biti navalentan...
Sta raditi takvom decku???
Ako nije kao onaj iz price, vec kao oni sto dodju sredjeni, namirisani itd...E zbog takvog se vredi sredjivati!
Sve to sto se smuva na nekoj zurci, u izlasku, pijano i drogirano, ne vredi to truda ni zivaca..
Opusteno, pa ako stvari krenu nabolje, onda se stvarno potruditi Smiley
Sačuvana

Od zivota ne ocekuj vise nego sto moze da ti pruzi,
to je jedini nacin da ne budes nesrecan Smiley
Jur@
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12


Pogledaj profil
« Odgovor #8 poslato: Maj 17, 2007, 18:48:25 »

hahaha
Sačuvana
natasa16
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1035


posetite www.karleusa.tk


Pogledaj profil
« Odgovor #9 poslato: Maj 17, 2007, 19:02:39 »

JA I DEJAN
Sačuvana

Mozes me mrzeti i pljuvati moju temu ali ja sam za tebe kucko broj 1,ovde i u svemu!!!!!!!!!!
heartache21
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18



Pogledaj profil
« Odgovor #10 poslato: Maj 17, 2007, 21:17:30 »

ha ha ha ha ovo je ludilo
Sačuvana

Jedina  razlika izmedju mene i ludjaka je ta da ja nisam luda...
Gaglica
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 209



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #11 poslato: Maj 19, 2007, 00:17:39 »

Ja imam dosta drugova, ali niko od njih se ne bi spremao za sudar na ovakav nacin.. Interesuje me jesu moji drugovi vanserijski ili je taj u prici opisani tip vanserijski?

Nesto mislim da ta prica o momcima kao o shtrokavim prascima vise ne drzi vodu Smiley
Sačuvana

Dođi da ti nježno grickam vratić...

http://s3.bitefight.ba/c.php?uid=93597
Skorpija
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2791



Pogledaj profil
« Odgovor #12 poslato: Maj 19, 2007, 14:59:59 »

HaHaHa... Ismejala sam se do suza... E, stvarno, svaka chast autoru ovog teksta... Stvarno morash imati bujnu mashtu da bi napisao ovako neshto... HaHaHaHa... 

Ma, ne! Samo malo mašte i dobro zapažanje!
Sačuvana

pecinac
Jr. Member
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 54



Pogledaj profil
« Odgovor #13 poslato: Maj 19, 2007, 15:43:00 »

Tekst extra, ali stvarno je malo nerealan. Pa ja ne znam ni jednu devojku koja ce toliko da se sprema, za decka koga je tek upoznala, tj. cula njegovo ime, uzela broj, videla mu figuru, i drugo nista o njemu ne zna. A cesto se i desi ako te noci nicega vise nije bilo, devojka i ne odgovori na poziv za izlazak. Jedino ako ova devojka odavno nije imala sastanke, a kamoli sta vise.

A taj decko, kao iz nekog filma. Mada je ipak njegov opis malo realniji. Ima nas takvih sigurno. Ali hvala Bogu u danasnje vreme su manjina. Nadam se! Poz.
Sačuvana
ChEtNiK
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2808


Guns don't kill people. - I kill people


Pogledaj profil
« Odgovor #14 poslato: Jun 19, 2007, 22:30:38 »


Svi joj se micu sa puta jer seje smrt gore od sifiliticara-triperaša radikala sa hiper-gripom.


Zashto sifilistichar-triperash ispade radikal. Radikali su poshteni ljudi
Zna se ko su bolesnici. Trebao je da bude sifilistichar-triperash sidash ldp-ovac  koji se tri dana nije fiksao pa tek onda ubacish hiper-grip i ostale gluposti
Sačuvana

__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_________§§§§_________
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
_________§§§§_________
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM