Kovach.rs
Vesti: Kovach.rs --> ANDROID aplikacija za horoskop.
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 18, 2024, 12:11:02

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 100
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 98
Ukupno: 98
Prijatelji
Stranice: 1 2 [3]   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: BUBULJICE - vjecni problem...  (Pročitano 49217 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Њавица
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8925


Look at the stars...look how they shine for you. ♥


Pogledaj profil
« Odgovor #30 poslato: Mart 21, 2008, 22:26:33 »

ja nemam toliko bubuljica...lice mi je chisto...pu pu pu (da ne ureknem  Travka Travka)
iako mi se ponekad pojavi poneka,ali ja na nju namazem kremicu i ona ubrzo nestane..  Smiley Smiley Smiley
Sačuvana

Daca 94
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4


Pogledaj profil
« Odgovor #31 poslato: April 12, 2008, 14:57:54 »

upomoc,ne znate kako je meni imam tonu bubuljica na ledjima i ramenima,dolazi leto a ja se oprastam od malih majicica!
Sačuvana
Alexandraaa
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1


Pogledaj profil
« Odgovor #32 poslato: April 16, 2011, 14:55:25 »

Prvo zdravo svima Cheesy I ja imam problema sa bubuljicama po licu i leđima ali nije baš strašno ... Išla sam kod dermatologa i nije mi baš pomogla... Jedna mi je čistila lice sa nekim tečnim azotom i bukvalno mi je spalila kožu u jednom dijelu, srećom pa nije ostao ožiljak... Uglavnom evo par savjeta koji su bar meni pomogli, lice mi je sad ok.
- Umivaj se svako veče sa nekim sapunom koji je nježan, naručito ako koristiš puder,
- Neki savjetuju da se nakon toga stavi obična dnevna krema, međutim meni ona pogorša stvari, ali sve zavisi od osobe do osobe,
- U apoteci potraži kremu koja se zove Benzaknen 10% i maži je bar svako drugo veče. krema je odlična.
- I takođe možeš da koristis kombinaciju Klindamicina i Mix. Lutza. Klindamicin je kao alkohol koji čisti kožu, a Mix. Lutz je kreč koji isušuje. Pošto sam iz Banja Luke nisam sigurna da li u Srbiji može da se kupi taj Mix. Lutz jer koliko mi je poznato to proizvodi samo jedna naša apoteka, ma da niko neće ništa izgubiti ako se raspita. Smiley
Toliko od mene, nadam se da ću bar nekome pomoći .... Smiley)
Pozdrav Cheesy
Sačuvana
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #33 poslato: April 17, 2011, 07:08:23 »

Hvala Sandra, što si podelila svoje iskustvo sa nama, verujem da će biti korisno onima koji navrate ovde kod nas na Kovach.. Smiley
Pozdravljamo te Prijatelji
Sačuvana

:) hope
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 6817


Ministar za porodicna i socijalna pitanja


Pogledaj profil
« Odgovor #34 poslato: April 17, 2011, 10:25:06 »

Smiley super Alexandraaa, još da s spomenila koja to apoteka ima u BL Smiley Moja Tamara ima problem s bubuljicama, a ja joj velim da što se više brine za njih da ih više i ima, i da je dovoljno češće se prati sapunom. Ali, probamo pronaći tu kremu  Kiss hvala ti!
Sačuvana



Ono što vidiš to imaš pred sobom.
ciganche:)
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2601



Pogledaj profil
« Odgovor #35 poslato: April 17, 2011, 15:14:58 »

ja sam svoj problem resila mlakom vodom, bebi sapunom, u blagom dnevnom kremom, ujutru.
a uvece, takodje mlaka voda, bebi sapun i becutan, i hvala bogu, nemam problema sa tim.
zbog naglog mrsavljenja su mi izasle bubuljice po ledjima, ali to resavam tako sto na taj deo tela
nikako ne stavljam shower gel vec isti onaj sapun i blago istrljam onom mrezicom za tusiranje.
vidim povlace se... eto, to je sto ja mogu da vam kazem.
a da, bila sam kod dermatologa koji mi je prepisao tonu krema za lice-ni 2% mi nisu pomogle Smiley
Sačuvana

Everything will be OKAY in the end. If it is NOT okay, it is not the END.

 ja cu naci novog princa, al za mene ce moj tata uvek biti kralj ♥ ♥ ♥
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #36 poslato: Mart 27, 2012, 02:53:59 »

Ja hvala Bogu nikada nisam imala velikih problema sa bubuljicama i inače nemam problematičnu kožu, čak mi kažu da imam bebi kožu - bez bora i bez bubuljica. Ja imam druge vrste kožnih problema (alergija na bižuteriju, čak i na dugme od pantalona ili kaiš Sad da ne pričam o narukvicama i minđušama Sad + imam pigmentaciju kože ... :S ) ali bubuljice nisu na mojoj listi problema sem po koja pred ciklus. Inače lice nikada nisam pretrpavala nekim kremama, čak ni u pubertetu... Mada nikada nisam ni previše šminke stavljala i kad god bih imala po koju bubuljicu nisam stavljala puder... Ono što je pomoglo mojim drugaricama koje su imale velikih problema sa licem je isto ono što ja radim već godinama: Umivanje svako veče ph neutralnim sapunom (može i bebi, a postoje i oni medicinski, sebamed i sl.) i korišćenje obične hidratantne blage kreme. Meni je inače dermatolog rekao da ne smem ništa jače na kožu da stavljam jer sam mlada... Doduše to je bilo pre nekoliko godina, ali skoro kada sam išla kod kozmetičarke rekla mi je da ne uništavam lice nekim kremama i zezancijama. Samo strpljenje i nikako, ali NIKAKO ne čačkati sam lice. Meni se to obilo o glavu, pa mi i ta jedna bubuljica koja izađe pocrveni i pretvori se u krastu Cheesy ... evenutalno možete napariti lice i onda lagano jagodicama prstiju (NIKAKO NOKTIMA) stisnuti mitisere i bubuljice, oprati lice i namazati kremu...
Zaista je svako individua za sebe i ono što pomogne jednom, drugom može da šteti, zato trebate biti pažljivi i poznavati svoje telo i šta mu odgovara. Dermatolog može da vam pomogne ali samo ako je iskusan i dobar, jer vrlo često umeju da budu jako nestručni... Sad
Sve najbolje u borbi za zdravo i lepo lice! Smiley
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
Stranice: 1 2 [3]   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM