Kovach.rs
Vesti: Kovach.rs --> ANDROID aplikacija za horoskop.
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 19, 2024, 04:50:13

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 90
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 113
Ukupno: 113
Prijatelji
Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Software - Pitanja - razno  (Pročitano 9978 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
the cool
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 148



Pogledaj profil
« poslato: Novembar 22, 2008, 19:27:58 »

Vidio sam opciju u vindovs medija plajeru da mogu da ubacim tekst pjesme  i da je sinhronizujem sa pjesmom. Ali mi nije jasno kako da kad pustim pjesmu ide tekst!
Zna li ko kako da kad pustim pjesmu da ide i tekst?
Hvala unaprijed!
Sačuvana
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #1 poslato: Novembar 23, 2008, 07:04:44 »

Pitanje koja nisu vezana za rad foruma, a odnose se na razne software, premeštena su u pitanja o software-u. I pošto si cool Grin hajde da odgovorimo..

Instaliraćeš programčić koji se zove MiniLyrics, i on se integriše kao plug-in, u skoro sve pleyere: WinMedia, WinAmp, Foobar2000, RealPlayer, iTunes, BSplayer, KMPlayer i ostale. Kada ga ispravno konfigurišeš, (u WinAmp-u je u Plug-ins/General Purpose) on će za svaku pesmu koju pustiš u svom plejeru, automatski potražiti na netu iz svoje i drugih banaka podataka, odgovarajući tekst-lyrics i pokazati ti sve fajlove koji su dostupni. Nakon što izabereš neki od njih (ponekad bude i samo jedan, a nekad ni jedan), on će početi da ih sinhronizovano prikazuje, isto kao karaoke. Skini odavde: http://www.ksfb.rs/forum/index.php?topic=1528.0 ili http://www.crintsoft.com/mldl.htm

Za pisanje i sinhronizaciju tekstova ti treba drugi program, ali o tom drugi put..
Pozz Cool
« Poslednja izmena: Decembar 03, 2008, 17:11:32 ZenTale » Sačuvana

the cool
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 148



Pogledaj profil
« Odgovor #2 poslato: Novembar 23, 2008, 09:02:27 »

Hvala puno, odličan je! Samo što svaki put traži da se registrujem tj. da ga kupim!
Sačuvana
the cool
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 148



Pogledaj profil
« Odgovor #3 poslato: Decembar 03, 2008, 16:28:54 »

Postoji li mogucnost da se podesi msn, da dva korisnika budu istovremeno konektovana preko razlicitih adresa na istom kopu? I kako da popravim opciju na msn-u da mi pokazuje sta slusam, posto kad cekiram opciju ne prikazuje sta slusam?
Hvala, unaprijed!
Sačuvana
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #4 poslato: Decembar 03, 2008, 17:59:14 »

Najnoviji msn ti pruza opciju da dva korisnika budu konektovana istovremeno tj. da ti fakticki budu ukljucena dva msn-a, ili mozes da instaliras http://www.msgplus.net/ MSN PLUS aplikaciju i tu dobijas svasta nesto, izmedju ostalog ja mislim i opciju da ti budu dva korisnika kao i da ti prikazuje sta slusas iz winampa...
Takodje skini plugin za winamp da bi ti u msn-u prikazivao sta slusas, inace jedino iz Windows Media Playera  ce raditi ona opcija Show what I'm listening ili tak' nesto slicno...
Jeste da je odgovor s brda s dola ali nemam vremena da temeljnije odgovaram, nadam se da ces se snaci Wink
Pozzdraw!
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
G@rf!3ld
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2072


Voleo bih jutra kada bi počinjala kasnije..


Pogledaj profil
« Odgovor #5 poslato: Decembar 14, 2008, 12:54:56 »

ili jednostavno da nadjes patch za tu svoju verziju msna i ukljucis opciju da se mozes logovati na dvije adrese odjednom
Sačuvana



~Stvarnost je stanje prouzrokovano nedostatkom alkohola.


"Sve dobro svakome, ništa lošeg nikome..."
Maharishi Mahesh Yogi   Smiley Smiley
the cool
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 148



Pogledaj profil
« Odgovor #6 poslato: Decembar 19, 2008, 13:12:14 »

Hvala uspio sam! Grin
Sačuvana
Muki_muki
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23


Pogledaj profil
« Odgovor #7 poslato: Februar 09, 2009, 01:44:09 »

Znate li sta o windows 7,da li je izasla,ako nije kad treba da izadze,razlike izmedzu viste windows7,
Sačuvana
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #8 poslato: Februar 09, 2009, 07:29:35 »

Beta verzija je izasla vec poodavno, ja sam je skinuo sa torrenta, kao i veliki broj ljudi. Ali sada nije vise moguc update sa Microsoft sajta za Windows 7 bez registrovanja i placanja, s tim sto naravno, moze i dalje da se koristi. Duga je prica da bi bash o svemu pisali, ali prenecu nesto ukratko, koliko sam procitao, jer je nisam josh instalirao, a po svemu sudeci i necu skoro, posto je bazirana na servis pack-u 3, na kome moj kablovski modem nece da radi (preporuka od provajdera, a i provereno je - da ne ulazim u detalje..).
Ono sto su svi prvo primetili da je jednostavniji i pouzdaniji od Viste. Rezolucija, odnosno jasnoca slike, ikona i ostalog je puno bolja nego na Visti. Estetski-vizuelno, je takodje jednostavniji, neko bi rekao prostiji, a ja bih rekao prijatniji i opusteniji..
Za instalaciju zahteva negde oko 15 GB prostora na hardu-minimalno.
Ako zelish stavicu neke linkove pa pogledaj (na engleskom su).
Sačuvana

Muki_muki
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23


Pogledaj profil
« Odgovor #9 poslato: Februar 11, 2009, 16:08:52 »

Beta verzija je izasla vec poodavno, ja sam je skinuo sa torrenta, kao i veliki broj ljudi. Ali sada nije vise moguc update sa Microsoft sajta za Windows 7 bez registrovanja i placanja, s tim sto naravno, moze i dalje da se koristi. Duga je prica da bi bash o svemu pisali, ali prenecu nesto ukratko, koliko sam procitao, jer je nisam josh instalirao, a po svemu sudeci i necu skoro, posto je bazirana na servis pack-u 3, na kome moj kablovski modem nece da radi (preporuka od provajdera, a i provereno je - da ne ulazim u detalje..).
Ono sto su svi prvo primetili da je jednostavniji i pouzdaniji od Viste. Rezolucija, odnosno jasnoca slike, ikona i ostalog je puno bolja nego na Visti. Estetski-vizuelno, je takodje jednostavniji, neko bi rekao prostiji, a ja bih rekao prijatniji i opusteniji..
Za instalaciju zahteva negde oko 15 GB prostora na hardu-minimalno.
Ako zelish stavicu neke linkove pa pogledaj (na engleskom su).
ma netreba,kod mene je vista,zasad sam zadovoljan,a mozda nekad instaliram i windows 7
Sačuvana
BORCE76
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2


Pogledaj profil
« Odgovor #10 poslato: Februar 16, 2009, 16:11:06 »

vo oddelot prijateli imate  podsekcija mp3  simnav edna pesna no ni winampot ni w.media player ne ja otvora . simnuvanjeto bese preku rapidshare .sto e toa ? . dali e toa e nekoj format .ima li nekoj poseben player za toj format i ako ima kade mozam da go najdam.nov sum vo ovaa sfera i ve molam za pomos. odnapred vi blagodaram. pozdrav od makedonija
Sačuvana
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #11 poslato: Februar 16, 2009, 20:33:54 »

Borce, nee potreban drugoj format, ama mora da imash minimum 10 postovi za da mozes da gi skidash celite pesni, sa mp3 sekcijata. Na koja pesna se odnosuva tvoeto prashanje? Daj mi go linkot.. Molam, i drug pat.. Pozz
Sačuvana

miki.kimi
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2


Pogledaj profil
« Odgovor #12 poslato: Novembar 12, 2011, 15:15:34 »

Cao svima,nov sam ovde, i nzm da li je ovo prava tema za ono sto mi treba, oprostite ako sam pogresio...imam problem sa kamericom nzm koji je model ali je marka omega...trebaju mi drajveri za nju, sve sam prekopao i nigde nisam nasao...a kamera mi treba sto pre zbog skajpa...evo slike pa ako neko ima link za download bilo bi odlicno...
Sačuvana
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #13 poslato: Novembar 12, 2011, 15:43:35 »

Da ovo je pravo mesto za pitanje i za odgovor.
Izvoli: Omega Web Cam download site, pa proberi u Download-šta ti odgovara. Imaš i uputstvo.
 angel
Možeš i odavde: Omega.com support

To je model koji je kod nas šifrovan kao Omega C14 - itsvet - omega-c14
Sačuvana

miki.kimi
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2


Pogledaj profil
« Odgovor #14 poslato: Novembar 12, 2011, 23:23:47 »

hvala puno,uspeo sam Smiley
Sačuvana
Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM