Kovach.rs
Vesti: Tekstovi pesama --> Lyrics
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 20, 2024, 15:17:24

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 137
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 123
Ukupno: 123
Prijatelji
Stranice: 1 2 3 [4] 5   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Sta se desilo sa muzikom?  (Pročitano 23913 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
mrkva
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8958


Nekada sam imao zivot, a sada adsl.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #45 poslato: Jun 17, 2007, 17:13:22 »

e svi vi pljujete po narodnjacima a svi ih slusate... Zato, bez komentara... sta fali silvani, jasaru, harisu? i da... Koji ce pevac skupiti 150000 ljudi, koji ce skupiti toliko ljudi da usce bude tesno? Niko sem CECE... Postujem tudj ukus, nismo svi isti i ne volimo svi iste stvari, i u to ime postujte i vi nas ukus...

cero ko prvo ja ne slusham narodnu, gnusham se od nje. ja ne shvatam kako mogu ljudi da budu toliko zatucani da slushaju samo njih!! naravno da mogu jer se vade kako ne razumeju reci stranog popa,roka,repa! a i naravno da mogu da skupe toliko ljud kad vishe od pola karate podele putem nekih nagrada i ostalih diskusija!! od nashih seljaka se ne moze nishta drugo ni ocekivati!
Sačuvana

yu-generation-89
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1390



Pogledaj profil
« Odgovor #46 poslato: Jun 17, 2007, 21:27:25 »

i naravno da mogu da skupe toliko ljud kad vishe od pola karate podele putem nekih nagrada i ostalih diskusija!! od nashih seljaka se ne moze nishta drugo ni ocekivati!

Ha ha ha, bas dobro Smiley
Naravno da mogu drugi da skupe. Samo pogledaj kako su druge legende poznate kao npr Rolling Stones ili Aerosmith, jbt po celom svetu. Njihova muzika se postuje, mnogo je znacila u to vreme, ali eto... muzika se menja zato sto se svet menja, nazalost.
I ne mora samo strana muzika da bude. I nasa ex-yu je mnogo fina muzika Smiley
Sačuvana

MajaSM91
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 721



Pogledaj profil
« Odgovor #47 poslato: Jun 18, 2007, 20:24:54 »

e svi vi pljujete po narodnjacima a svi ih slusate... Zato, bez komentara... sta fali silvani, jasaru, harisu? i da... Koji ce pevac skupiti 150000 ljudi, koji ce skupiti toliko ljudi da usce bude tesno? Niko sem CECE... Postujem tudj ukus, nismo svi isti i ne volimo svi iste stvari, i u to ime postujte i vi nas ukus...

Ok, Ceca stvarno ima neke dobre pesme.Ali stvarno, vecina danasnjih poznatih grupa i pevaca ce biti zaboravljeno za par godina ako nastave da pevaju takva sr**a od pesama.Neki su usli u istoriju sa svojim pesmama, i oni ce se uvek pamtiti.Njihove pesme imaju smisao, neku poruku.
...brushalter steze kao malter...gde je tu smisao pesme?

...i ko to kaze da ne razume reci stranih pesama pa ih zato ni ne slusa?Pa danas se u svim osnovnim skolama sem maternjeg uci jos jedan strani jezik, najcesce engleski, a u srednjim dva strana jezika.
Sačuvana

...svaki tvoj poljubac jos uvek osecam na kozi, pamtim svaki tvoj dodir...zelim te celom dusom i telom...a ti si tako daleko...volim te Aleksa...
MajaSM91
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 721



Pogledaj profil
« Odgovor #48 poslato: Jun 18, 2007, 21:09:25 »

Ja licno ne slusam nesto puno Azru, Bijelo Dugme...Aerosmith, Rolling Stones...ali ko ne zna bar jednu njihovu pesmu je ....pa to su neke stvari vezane za svetsku kulturu...
Sačuvana

...svaki tvoj poljubac jos uvek osecam na kozi, pamtim svaki tvoj dodir...zelim te celom dusom i telom...a ti si tako daleko...volim te Aleksa...
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #49 poslato: Jun 18, 2007, 22:12:02 »

Ja licno ne slusam nesto puno Azru, Bijelo Dugme...Aerosmith, Rolling Stones...ali ko ne zna bar jednu njihovu pesmu je ....pa to su neke stvari vezane za svetsku kulturu...
U pravu si... to je nesto osnovno... kao azbuka... ne mora sad niko njih da obozava... ali takve legende moraju da se postuju !!!
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
*AnCiCa*
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1301


jedina..malena...


Pogledaj profil
« Odgovor #50 poslato: Jun 18, 2007, 23:39:57 »

Nemam nista protiv narodnjaka.Ko voli neek` izvoli,ali da razgranicimo jednu stvar - nemam nista protiv neke starije generacije narodnih pevaca,koji su bili poznati i trazeni i u svoje vreme,a i danas se rado slusaju.To je ok,al daj pogledajte na sta lice ovi `novopeceni`. Da se najezis-od trenutka kad ih vidis na sceni do faze kad pokusavas da skontas sta zapravo pevaju?! Ma uzas. Dovoljno je da se napuni silikonima,vise skine nego li obuce i opa evo nove zvezde.A sto svaka (ili skoro svaka) pesma podrzava sponzoruse itd... e o tome moze danima da se pise. Tuzno je to da mlade generacije luduju za tim stvarima. KUDA IDE OVAJ SVET? Shocked  Shocked   Shocked
Sačuvana

... odupri se ludilu ...
djtufna
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1116



Pogledaj profil
« Odgovor #51 poslato: Jun 20, 2007, 01:37:50 »

Postujem ja naravno vas ukus ali to ne znaci da postujem i to sto vi nazivate muzikom... 150 000 ljudi daj molim te ona ne bi bila tu gde je da joj nije bilo ljudi koji su je gurali pocevsi sa onim fudbalerom pa sve do Arkana... Sve te 'pevace' mogu da podnesem ali cecu nikad. Da mogu tukla bih je... Popizdim svaki put kada je nazovu majkom srbije ili kako vec...
Sačuvana

Spider pig, spider pig does whatever a spider pig  does. Can it swing from a web? No he can't he's a pig LOOK OUT HERE COMES THE SPIDER PIG!!!!
ljupce
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


Pogledaj profil
« Odgovor #52 poslato: Jun 20, 2007, 14:23:49 »

vreme je najbolji kriticar.betoven i mocart su u svoje vreme bili avangarda.ono sto se seda (nazalost) slusa je parodija na temu muzika.prava muzika,bilo da je rok,soul ili bilo sta drugo ce pobediti...
Sačuvana
MajaSM91
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 721



Pogledaj profil
« Odgovor #53 poslato: Jun 20, 2007, 16:17:21 »

Da mogu tukla bih je... Popizdim svaki put kada je nazovu majkom srbije ili kako vec...
ha,ha...ja nisam ni znala da je tako zovu
Sačuvana

...svaki tvoj poljubac jos uvek osecam na kozi, pamtim svaki tvoj dodir...zelim te celom dusom i telom...a ti si tako daleko...volim te Aleksa...
mala_plava_bubamara
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1


Pogledaj profil
« Odgovor #54 poslato: Jun 24, 2007, 14:33:27 »

to su bila vremena   Mp3
Sačuvana
rockgirl
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26



Pogledaj profil
« Odgovor #55 poslato: Jun 24, 2007, 14:56:10 »

SVako ima svoje misljenje o pojmu "prava muzika", stoga, to nema veze sa mladjim generacijama nego sa vremenom koje se mijenja. Svako ce pronaci muziku koja mu odgovara, ako nekom odgovaraju narodnjaci, neka slusa, ko mu brani, takodje je isto i sa rockom iz 80-ih... I ja naravno volim rock, ali ne mogu reci da je to prava muzika koju svi treba da slusaju, svako treba da nadje muziku koja mu idgovara a bolje je da slusa narodnjake ako ih voli nego da se forsira ili pretvara da voli rock ili nesto drugo...
Sačuvana

***NE, ja necu postati nova
Ja cu uvek biti ko pre
Ja svoj ponos prodati necu
Ja cu uvek reci NE!***
chokolina
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40


~...NeMa KrIwCa Da Ga NiJe BoG kAzNiO...~


Pogledaj profil
« Odgovor #56 poslato: Jul 13, 2007, 14:48:02 »

Prosto se moram ukljuchiti u ovu diskusiju.Smiley

'Wako: ne wjerujem da bi iko folk muziku nazwao prawom. Dalje, owa danashnja grand parada iliti grand show nije narodna no turbo folk; dobro moze se neshto naci da walja, i ja je ponekad slusham i imam taj trip, ali ne ziwim od nje. Trece... bilo da je u pitanju narodna, rock, pop, rap muzika to je danas nishta kako je bilo prije. Ali uwijek ima ono chast izuzecima. Pretpostawljam da ste pametni da i sami znate ko ima trajne wrijednosti. Ewo neshto iz mog repertoara: Zeljko Samardzic - neprewazidjen po swemu, Zdrawko Cholic - iako mu je dobar nowi cd stare pjesme su mu zakon, Colonia - dje cesh bolju dance muziku nac? , Dzej - najbolji narodnjak, josh nijesam chula da ga neko ne slusha, Ogi Radiwojewic - mislim, swaka rijech je suwishna, fenomenalan vokal, Tijana Dapchewic - malo humora i ludorija uz dobar glas nije na odmet, Bojan Marowic - iako pochetnik, napreduje, Edo Maajka - mislim shta reci:), Marija Sherifowic - wokalne sposobnosti neprewazidjene, Regina - odushewljena sam..., Zeljko Joksimowic - ako mu druge pjesme budu kao owe dwije bice extra, YU grupa - owdje sam bez texta (jer ti si pustinja sunce shto prziiii), Zana - ide samo na bolje, Dara Bubamara - pomahnitala mala, ali dobre nowe pjesme (a inache je ne wolim neshto), Toni Cetinski - dobra pop muzika, nema shto, Sasha Kowachewic - sladak, lijepo pjewa, lijepe pjesme, kakwa kombinacija Smiley, Sergej Cetkovic - gospodin choek, swe radi natenane i trud mu se uwijek isplati, prelijepe balade, Funky G - anabeli swaka chast, i poslije drugog porodjaja super izgleda i ima snage za nowe pjesme, album odlichan... Dodajte slobodno ako se sjetite josh koga:)

I josh neshto... Koliko god mrzjeli JK i Gogu Sekulic njihowe pjesme ce wazda biti hitowi... Na srecu ili na zalost, ne znam... Undecided

Swe u swemu: drsh se mala drsh se dobro mi se pazi, STAAAARI ROCK je josh u punoj snazi!:)SmileySmileySmileySmileySmileySmiley
« Poslednja izmena: Jul 18, 2007, 12:00:10 chokolina » Sačuvana

Nadjite mi dushu koja bol ne oseca,
ma dajte njoj, ewo dajte njoj
ono shto meni pripada.
Nadjite mi suze da se ne okamene,
kad na moje srce padnu
da ne zabole...
Deks18
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10


Pogledaj profil
« Odgovor #57 poslato: Jul 14, 2007, 17:49:50 »

Evolucija k'o evolucija
Sačuvana
ivaccc
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2800


............................


Pogledaj profil
« Odgovor #58 poslato: Decembar 16, 2007, 21:54:06 »

Smatram da che svaka muzika nachi svoje slushaoce... Ono shto je kvalitet che ostati 4ever, ono shto nije che se zaboraviti... Muzika je stvar ukusa.... Svi znamo da je Grand komercijala, pa opet ima na tone ljudi koji u tom ruzhichastom paklu stvarno uzhivaju... O, Bozhe...  Roll Eyes

I, da, toplo bih vam preporuchila da radije slushate Turke u originalu nego danashnji Grand - MNOGO bolje zvuche!!!!  Grin

Ne dao vam Bog da se shalite pa da nazovete te shumove (ne mogu ni zvucima da ih nazovem) SRPSKOM muzikom... Ja se srpskom muzikom bavim, i mogu da vam izjavim da to nije niti muzika, a kamoli josh i srpska...
« Poslednja izmena: Decembar 16, 2007, 21:57:31 ivaccc » Sačuvana

There is nothing you could do that I have not already done to myself... Grin
***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #59 poslato: Decembar 16, 2007, 22:15:01 »

ja se ne bavim muzikom,ali se slažem sa ovim gore navedenim! Wink mada o5,o ukusima se ne raspravlja.....
Sačuvana



...life is what you make of it...
Stranice: 1 2 3 [4] 5   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM