Kovach.rs
Vesti: Tekstovi pesama --> Lyrics
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 17, 2024, 05:46:09

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 68
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 73
Ukupno: 73
Prijatelji
Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Šta koji poklon znači?  (Pročitano 3727 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Sa*ki
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 294


"Ljubav, siromaštvo i kašalj se ne mogu sakriti"


Pogledaj profil
« poslato: Februar 16, 2007, 12:48:53 »

Poklonu se u zube ne gleda. Istina, ali kako da vas ne iznervira poklon koji ste dobili od vašeg partnera, i koji je skroz promašen, a on(a) bi trebalo najbolje da vas zna? Vi se uvek trudite da vaš poklon govori umesto reči i uspevate nekako da pogodite šta drugima treba, i kako onda da znate šta je šta, i šta u stvari znači mali zeka dobijen za rođendan ili presvlake za sedišta u autu na Dan zaljubljenih? Sve što vam je potrebno jeste svojevrstan dekoder poklona, koji ćemo vam upravo mi pružiti - samo je potrebno da pronađete svoj poklon i sve će vam biti jasno.

Ona vam poklanja neke od ovih stvari:

Kravata - smatra vas neozbiljnim i uvek razdraganim. Drugim rečima - nađite posao!

Bokserke - želi da vas vidi sa što manje odeće na sebi.

Vikend na planini - želi samo sa vama da provede ceo vikend - ako mislite da je veza ozbiljna, u pravu ste.

Nakit - samo čeka kada ćete joj vi kupiti prsten i raspitati se za veličinu, tj. obim prsta.

Majica ili košulja - "sviđa mi se tvoj stil, ali bi bolje izgledao u ovome", ničeg direktnijeg nema.

Uramljena slika na kojoj ste vas dvoje - čini vam se da čujete crkvena zvona, istina je da su blizu (barem njoj u mislima) ili je opsednuti manijak, koji će vas svuda pratiti (ni jedno ni drugo nije dobro).

Karte za derbi - ulaznice znače upravo: "Vodi me sa sobom da bih te bolje upoznala; budeš li poveo druga, mene više nema."

On vama poklanja:

Donji veš - misli da ste seksi, ali fantazira da nosite upravo to što vam je poklonio.

Knjigu bestseler - ne poznaje te dobro i "ako se knjiga svidela drugima, što ne bi i tebi", njegov je rezon.

Štene ili macu - vidi i kućicu i dečicu i... srećnu porodicu.

Kuvar - ne sviđate mu se više i ne zna kako drugačije to da vam kaže.

Mobilni telefon - ili želi da vas nađe u svakom trenutku jer mu jako nedostajete ili smatra da je on prioritet i da mora da zna gde ste.

Parfem koji nemate - ili želi da mirišete kao njegova bivša, koja je njega ostavila, ili ne podnosi vaše ostale parfeme.

Kompakt disk - pažljiv je i upija svaku vašu reč, kupio vam je onaj koji ste baš želeli.

Da napomenemo da ovaj "dekoder" nije 100% tačan, ali je zabavan i može vas oraspoložiti ako vam dragi ili draga pokloni nešto što vam se ne dopada - to nije bitno, bitno je da se setio(la). Ima mnogo onih kojima je i to teško.
Sačuvana
maza0709
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 283


Ljubav se rodi, živi i umire u očima....


Pogledaj profil
« Odgovor #1 poslato: Jun 26, 2007, 22:23:21 »

Auuuu .... a shta nam onda ostaje da poklanjamo... kako sad da primim poklon a da ne gledam njegovu "drugu stranu"  Roll Eyes .... hehehehehe Wink

« Poslednja izmena: Jun 26, 2007, 22:25:52 maza0709 » Sačuvana

Rechi lete .....
Napisano ostaje....
mallena
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28


Pogledaj profil
« Odgovor #2 poslato: Jun 26, 2007, 22:51:06 »

ma nije to tacno xexe
Sačuvana
daxi
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 724


U raju je do jaja, ali u paklu je ekipa!


Pogledaj profil
« Odgovor #3 poslato: Jun 26, 2007, 23:03:33 »

ne znam za vas ali ja najvise mrzim kada dobijem ram za slike, solju ili neku glupu majcu, e tada bih ubila tog sto mi je kupio, nebitno da li je to decko ili neko drugi
Sačuvana
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #4 poslato: Septembar 07, 2009, 20:32:52 »

ne znam za vas ali ja najvise mrzim kada dobijem ram za slike, solju ili neku glupu majcu, e tada bih ubila tog sto mi je kupio, nebitno da li je to decko ili neko drugi
Ha ha ha... Zamislite to! he he he Ubila čoveka zbog rama za slike! Tucha Ili glupe majice... Grin

Ovaj "dekoder" i nije sasvim netačan... Roll Eyes
Sačuvana

B.Love
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2027


Pomoci ne trazeci nista zauzvrat mogu samo poneki


Pogledaj profil
« Odgovor #5 poslato: Septembar 07, 2009, 22:54:41 »

...bitno je da se setio(la). Ima mnogo onih kojima je i to teško...

Slozio bih se s ovim Wink
Sačuvana

JeLenica_J
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 732


I can see how you are beutiful.


Pogledaj profil
« Odgovor #6 poslato: Septembar 08, 2009, 00:08:09 »

ja volim svaki poklon  Grin Grin Grin  angel ali stvarno, en pravim pitanje uopste, posluzice Cheesy
Sačuvana

Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM