Kovach.rs
Vesti: Kovach.rs --> ANDROID aplikacija za horoskop.
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 20, 2024, 04:08:57

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 133
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 115
Ukupno: 115
Prijatelji
Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Velimir Veljcina Ilic  (Pročitano 3368 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
sceliano
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3



Pogledaj profil
« poslato: Septembar 08, 2007, 01:53:55 »

Da li neko u ovoj ubogoj zemlji vazi za glas naroda. Ne ide mi u glavu da "zelimo" da shatro u evropu a s druge strane ljudi kao sto je  Kolo VELIMIR Kolo   Baja Knindza  Travka i dalje smeju da promole nos u javnost.
 Ok sljaker je veliki, zaista je dosta uradio,napravio, izgradio,... Ali ovo nije neki omladinski klub de za klinca kazes "ma dobro dobar je on proci ce ga". aman! Huh? on je ministar u vladi jedne drzave. ... sta reci ... ? Huh?

uzgred jel gledao neko na pinku njegovu i kostresovu emisiju... bruka... bruka... bruka... kao iz vremena cistog milosevicizma i izvrnute demagogije... Za mene je to strasno i nerazumljivo. Da li postoji neko ko ce da kaze :"e pa veljo prekrdasio si... sto puta ista stvar... ne moze vise tako... pazi sta pricas... Huh?  Huh? Huh? Huh?
Sačuvana
Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #1 poslato: Septembar 10, 2007, 04:16:29 »

"Ljudi pricao sam sa ovima sa autoputa i rekao sam im... Ljudi mnogo kradete... ajde da malo kraduckate pa da vas razumem, ali mnogo kradete..." cuveni Velin klip...
Sačuvana

marsovche
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1028



Pogledaj profil
« Odgovor #2 poslato: Septembar 11, 2007, 04:03:44 »

...i ja sam gledala...nista iznenadjujuce,kada je on u pitanju...tezak primitivac i klasicna sirovina...
...i nece mu niko nista reci,sve dok im bude trebao...a treba im zbog parlamentarne vecine...da bi odrzali tu vladu,jadnu i cemernu... Angry
Sačuvana
djtufna
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1116



Pogledaj profil
« Odgovor #3 poslato: Septembar 24, 2007, 14:00:10 »

Velja... Ne znam sta da kazem... On jeste prost ali kako se meni cini on ipak radi nesto. Ne znam... Neka ga ne pitaju nista i neka ne daje izjave za novine, a neka nastavi da radi i sve ce biti ok.
Sačuvana

Spider pig, spider pig does whatever a spider pig  does. Can it swing from a web? No he can't he's a pig LOOK OUT HERE COMES THE SPIDER PIG!!!!
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #4 poslato: Septembar 25, 2007, 15:16:48 »

Velja.. pa tu je sve jasno.. Čovek je mangup koji je znao da radi. I dan danas je tako. Ništa se nije promenio. Zna sa nekim ljudima, sa kojima se radi posao. Al da je neotesan to se vidi iz aviona. Samo zbog toga ga nikad nigde ne bih stavio. Možda da rinta u nekom rovu. Tu može da bude neotesan kolko hoće. Što mora neko da bude neandertalac da bi znao da radi nešto kod nas? Zar ne može neko pristojan i sposoban da radi isto to što i on. Ima ih puno, svih generacija... i nemaju toliko putera na glavi.. Gledao sam kad je udario voditelja na radiju.. sramno.. Da se ja pitam, njegova slika i reč nikada više ne bi izašli NIGDE.
Ne mora ništa ni da radi.. nek ide nek obilazi kafane.. Poznajem mnogo sposobnije i pristojnije ljude koji bi čudo napravili da im se da njegovo mesto.
Naravno, priznajem sve što je uradio i ne potcenjujem njegova postignuća, ali ljudi nije on to radio svojim parama, nego našim, i to mora da bude jasno.
« Poslednja izmena: Oktobar 01, 2007, 14:50:41 ZenTale » Sačuvana

Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 01, 2007, 06:21:53 »

Jedan moj dobar prijatelj, malo stariji covek, zna Velju odlcino, kaze da je prost i ovako i onako... Mislim da je on ubacen radi ono, fora covek iz naroda, govori prostim jezikom... Pa kao trip da privuce ljude ovo ono... Sta znam... Uradio je dosta toga, nema sta, ali uvek neke afere oko novca sa njim... Sta reci dalje...
Sačuvana

djeneral
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2327


jaznamdanistaneznam


Pogledaj profil
« Odgovor #6 poslato: Januar 10, 2008, 17:07:11 »

http://www.youtube.com/watch?v=k8kb8plC23Y
http://www.youtube.com/watch?v=u7uYWFa8-Qo (ilic i babasimana)
 Sick
ali nemojte dirati ilica on je gradio puteve u kako je rekao "brdsko planinskom delu vojvodine" :studenjak:samo je zaboravio reci gde je brdsko planinski deo Vojvodine Roll Eyes
Sačuvana

whoever does not try does not learn
ogins
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6


Pogledaj profil
« Odgovor #7 poslato: Januar 17, 2008, 00:54:55 »

PROSTAK Baj Baj
Sačuvana
Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM